FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
32 تيم اضاف ميشن بالاتر توضيح دادم
زحمت میکشن واقعا! قبلا کل تیم ها و مرحله مقدماتی هم بود اینا هم خیالشون از کونامی راحت شده دیگه انداختنش تو سرازیری و فقط میدوشنش بازیو.....امیدوارم بلایی که سر NBAlive آوردن سرفیفا نیارن یا دست کم اگرم مثل اون بازی نابود شد یه 2K پیدا بشه یه چیز بهتر تحویلمون بده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
زحمت میکشن واقعا! قبلا کل تیم ها و مرحله مقدماتی هم بود اینا هم خیالشون از کونامی راحت شده دیگه انداختنش تو سرازیری و فقط میدوشنش بازیو.....امیدوارم بلایی که سر NBAlive آوردن سرفیفا نیارن یا دست کم اگرم مثل اون بازی نابود شد یه 2K پیدا بشه یه چیز بهتر تحویلمون بده
عوضش فري هست خودت ea رو ميشناسي خيلي بعيد بود اين حركت فعلا كه ea از fut champions و التيميت داره صدبرابر فروش فيفا در مياره

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
عوضش فري هست خودت ea رو ميشناسي خيلي بعيد بود اين حركت فعلا كه ea از fut champions و التيميت داره صدبرابر فروش فيفا در مياره
همین fut این بازیو داره نابود میکنه یه سناریو مضحک برای پول دراوردن! سالهاست فیفا بازی میکنم و شک ندارم طی چندسال اینده فیفا میشه همین fut و کریر رو میندازن کنار

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همین fut این بازیو داره نابود میکنه یه سناریو مضحک برای پول دراوردن! سالهاست فیفا بازی میکنم و شک ندارم طی چندسال اینده فیفا میشه همین fut و کریر رو میندازن کنار
بقول استاد حسين اينا كه عاشق ما نيستن براي درامد بازي ميسازن البت ea يوبي اكتي و مايكرو كلا مخاطب براشون اهميتي ندارن

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
ولی بنظر من همین FUT باعث لذت بخش تر شدن این بازی شده.کریر خیلی سرگرم کننده نیست.

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ولی بنظر من همین FUT باعث لذت بخش تر شدن این بازی شده.کریر خیلی سرگرم کننده نیست.
به کریر میتونه جون بده ولی نمیخواد چون براش سوددهی نداره.
اگه درجه سختی آلتیمیت رو به کریر اضافه کنه خیلی خوب میشه.لجندری اصلا زور و نفس رقابتو نداره.تا جایی که اطلاع دارم درجه سختی آلتیمت تو fut بر اساس هوش طبیعی هستش.خودم که بازی میکنم حس میکنم شبیه مواقعی هست که آنلاین میزنم
امیدوارم برای بخش های دیگه هم اضافه بشه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
سرگرمی به چه قیمتی/؟
به قیمت شرورهای مثه لجند؟
از وقتی لجندها اومدن فاصله طبقاتی شدیدی تو بازی ایجاد شده
دیگه من این آخرین فیفایه که میخرم
EA هم کم مونده ننه شو تو پک بیاد بفروش این قدر این شرکت مادر به خطاست
اینجوری بخواد پیش بره این صنعت تا چند سال دیگه مثلا تو BF میشینی نسخه 60$ میخری بدون اسلحه باید بازی کنی برای داشتن اسلحه باید 100$ بخری
با پول برنده میشی
پول
پول
پول
همین الان پول بده مدیر EA لخت میشه برات
اینقدر این شرکت بی ناموس و بی همه چیزه
بازیکنا هم که باگ خالص
یعنی یکی رودگولیت بذاره هافبک دیگه هیچ کاری نمیشه کرد
رونادینیو که اتومات دریب میزنه
لارسن شوتاش موزی میره تو دروازه
بازیکنای تیم ما جلو لجندها فرار میکنند انگار نیرو دافعه دارند
کلا گور پدر FIFA

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
با این گیم پلی اسفناک ورلد کاپ فقط جنبه ظاهری داره

قدیم نسخه ورلد کاپ فیفا هم در گیم پلی تفاوت داشت هرچند از فیفا 11 به این سمت گیم پلی فیفا همان shitBox سابق مونده:D

• Like
Reactions: Romell and m3rdak

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
سرگرمی به چه قیمتی/؟
اینجوری بخواد پیش بره این صنعت تا چند سال دیگه مثلا تو BF میشینی نسخه 60$ میخری بدون اسلحه باید بازی کنی برای داشتن اسلحه باید 100$ بخری
با پول برنده میشی
پول
پول
پول
بازیکنا هم که باگ خالص
کلا گور پدر FIFA

آن روز که دیدم سلبریشن رونالدو در فیفا پولیه یک مشت سیمان و جرعه ای آب خردم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کلا این شرکت روند پول دراوردنش از بازیهاش باعث نابودی اونها میشه فیفا هم دقیقا رفته تو صف نابودی خصوصا که با لایسنس های انحصاری کونامی رو از میدون به در کرده الان با خیال راحت داره بازی رو میدوشه! من کریر فیفارو دوست دارم و این مود ریشه بازیه ea هم داره ریشه بازی رو میزنه

• Like
Reactions: ehsas1 and Milad_HW

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
متاسفانه بايد قبول كرد فيفا بدجور تو سراشيبي افتاده بجاي ايجاد option هاي جديد در game play و رفتن ب سمت شبيه سازي دارن هرسال با دستكاري اينسايدرهاي مخفي بازيو از شبيه سازي دور ميكنن بخاطر اينكه ب مخاطب حس تكراري دست نده لايسانسهاي انحصاري و خوب نبودن كونامي در بحث انلاين و سرورهاي و مدهاي انلاين باعث شده ea كلا از خواب بيدار نشه نسل قبل هم كه براي انلاين زدن بايد يه كد ميزدي تو استور تا بتوني بري تو مد انلاين بدون اون كد انلاين قفل بود همين باعث ميشد ديسك دست دوم يا بلا استفاده باشه يا بغير ديسك مجبور باشي 15 دلار بدي تا اينكه اواخر نسل ea توي نظرسنجي بدترين kompany انتخاب شد عقب نشيني كردن از اين سياست اميدوارم زودتر از اين خواب بيدار شن كم مونده تو pro كلاب هم برا قوي كردن بازيكن قرار باشه gift card خرج كني

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
امسال چمپیونز لیگ و یورو لیگم تو فیفا داریم چه شود. با این کار بخش افلاین وکریر مد جذاب تر خواهد شد . البته گویا قراره تو بخش کریر امسال تغییرات بیشتری داشته باشیم.
در مورد گیم پلی وشرایط کلی بازی هر کی سلیقه ای داره ولی من از فیفا 18 کاملا راضی بودم و خوشحالم که بازی مورد علاقم هر سال داره لایسنسهای بیشتری میگیره و ما کیفشو میبریم.

• Like
Reactions: ALI77

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
آقا دیسک فیفا ۱۸ ورلدکاپ برا فروش ایران هست. هیچ گیمپلس یا ویدیویی کسی نداره که فسک نباشه؟! ایران توش چطوره؟ کسی احتمالا نخریپ دیسکشو؟ هرچند آپدیتش رایگانه ولی شاید کسی اولین باره فیفا ۱۸ رو خریده بجاش این نسخه رو خریده باشه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
hd
آقا دیسک فیفا ۱۸ ورلدکاپ برا فروش ایران هست. هیچ گیمپلس یا ویدیویی کسی نداره که فسک نباشه؟! ایران توش چطوره؟ کسی احتمالا نخریپ دیسکشو؟ هرچند آپدیتش رایگانه ولی شاید کسی اولین باره فیفا ۱۸ رو خریده بجاش این نسخه رو خریده باشه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
این همون فیفا18 معمولی هست که با کاور جام جهانی میفروشن و باید صبر کنی تا اپدیت جام جهانی بیاد.

• Like
Reactions: m3rdak

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
سرگرمی به چه قیمتی/؟
با پول برنده میشی
پول
پول
پول
بازیکنا هم که باگ خالص
کلا گور پدر FIFA