Cemu | Wii U Emulator

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
متاسفانه WiiU USB Helper به رحمت الهی رفته. ملت دنبال یه راه جایگزین هستن ولی ظاهرا فعلا خبری نیست. اگر کسی آپدیتی از این وضعیت پیدا کرد از شیر کردنش دریغ نکنه:D
حیف واقعا. بسیار برنامه کاربردی و خوبی بود. خوشبختانه بازیهایی که برام ضروری بودن رو دانلود کردم قبلا ولی هنوزم چیزای زیادی مونده بود که دوست داشتم دانلود کنم
من همین امروز بازی Mario kart 8 را از این برنامه دانلود کردم و مشکلی نداشت

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
من یک مشکلی در مورد بازی زلدا برام پیش امده تا نسخه ۱.۱۱.۳ این امولاتور ، این بازی راحت ۶۰ فریم بازی میکردم و مشکلی نبود اما از زمانی که نسخه های بعدی امولاتور و اپدیت اخر بازی را گرفتم ، بازی روی ۳۰ فریم قفل شد و فقط زمانی که منوی بازی را باز میکنم یا داخل shrine ها میرم بازی روی ۶۰ فریم می اید و خیلی تند میشه انگار بازی را روی دور تند گذاشتند. تنظیمات بازی هم همانی هستش که روی نسخه ۱.۱۱.۳ بود.
لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی بکنه

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
الان bayyonetta 2 راحت اجرا می شه قبلا صدا ایناش مشکل داشت اگه تکسچر پک یا کش داره لینک بذارید بگیرم ممنون
خیلی راحت هم اجرا نمیشه . از نسخه ۱.۱۱.۳ به بعد این بازی کرش های خیلی زیادی داره و حتی توی نسخه اخر هم این موضوع برطرف نشده ، البته مشکل ناهماهنگی صدا که در نسخه های قبل وجود داشت تا حدی ونه کامل برطرف شده ولی سایه ها هنوز مشکل دارند ، افکت های گرافیکی هنوز خوب اجرا نمیشوند ( مانند صحنه مبارزه با gomorrah در چپتر prologue )

• Like
Reactions: s.1

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
من همین امروز بازی Mario kart 8 را از این برنامه دانلود کردم و مشکلی نداشت
بسته به این که کدوم نسخه رو دارید و چندتا بازی باهاش دانلود کردید ممکنه براتون هیچ مشکلی پیش نیاد ولی اینکه سازندش برنامه رو داره تعطیل میکنه خبرش هست در اینترنت. منتها یه سری راه حل ملت پیدا کردن و در Reddit قرار دادن که مشکل رو حل کرده فعلا. منم از صبح افتادم به دانلود هر چی که مونده :D

• Like
Reactions: dizzy

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
بسته به این که کدوم نسخه رو دارید و چندتا بازی باهاش دانلود کردید ممکنه براتون هیچ مشکلی پیش نیاد ولی اینکه سازندش برنامه رو داره تعطیل میکنه خبرش هست در اینترنت. منتها یه سری راه حل ملت پیدا کردن و در Reddit قرار دادن که مشکل رو حل کرده فعلا. منم از صبح افتادم به دانلود هر چی که مونده :D
خبر خیلی بدیه. این برنامه ارشیو خیلی کاملی داره و بسیار به روز هم بود . من قبل از کار با این برنامه خواستم با maple seed 2 هم کار کنم که نتوانستم . این برنامه به نظرم کار راه انداز تر و استفاده ازش راحت تره

• Like
Reactions: Sepi_60

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
30
1 سوال الان زلدا اون dlc که 1 چیز شبیه موتور به بازی اضافه میکنه هم میشه تو این برنامه اجرا کرد یعنی نسخه کامل+ همه ی dlc ها رو؟ لینک داره یکجا همش رو دانلود کنیم

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
1 سوال الان زلدا اون dlc که 1 چیز شبیه موتور به بازی اضافه میکنه هم میشه تو این برنامه اجرا کرد یعنی نسخه کامل+ همه ی dlc ها رو؟ لینک داره یکجا همش رو دانلود کنیم
[Nintendo Wii U] The Legend of Zelda: Breath of the Wild v1.5.0+10 DLC [PAL, RUS/Multi5]
Запуск игры:
1. Распаковать архив с игрой.
2. Скачать эмулятор CEMU последней версии, запустить его.
3. Настроить управление, если ещё не настроено Options => Input Settings => Wii U GamePad
4. В панели меню: File => Load, перейти в директорию The Legend of Zelda Breath of the Wild [ALZP01]\code\ и выбрать файл U-King.rpx
Установка DLC:
1. Желательно произвести хотя бы один запуск игры, чтобы создались файлы сохранения (или сохраниться вручную). После этого закрыть CEMU.
2. Переходим в директорию '\ВАША ПАПКА С CEMU\mlc01\usr\title\00050000\101c9500\aoc\' Если каких-то папок нету, создаём их вручную!
3. Скопировать 3 папки (code, content и meta) из архива DLC.7z в вышеуказанную папку "aoc"
Если всё сделали правильно, то при следующем запуске игра высветит уведомление об установленных DLC, а в правом нижнем углу будет значиться такая информация:
Code:
magnet:?xt=urn:btih:DB2F8341CF9896D9C34710BF9A2D0BAFA8645891&tr=http%3A%2F%2Fbt4.t-ru.org%2Fann%3Fmagnet&dn=%5BNintendo%20Wii%20U%5D%20The%20Legend%20of%20Zelda
%3A%20Breath%20of%20the%20Wild%20v1.5.0%2B10%20DLC%20%5BPAL%2C%20RUS%2FMulti5%5D
دیگه مشخصه از طریق مترجم گوگل میتونید بفهمید چه گفته سید تورنت هم خوبه

• Like
Reactions: Jebaited

Somaye

کاربر سایت
Jun 29, 2018
4
با سلام. من میخوام از این نرم افزار برای بازی سوپر ماریو جدید استفاده کنم ولی کامپیوتر موقع اجرای cemu پیام خاصی میده میشه راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر