بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
درود.
رفقا 3 روز هست قند شکن من تا وصل میشه و Youtube رو بالا میارم قطع میشه، از درس ها عقب افتادم رسماً .
چه کنیم الان؟ کسی قند بشکونی که کار کنه داره اپلود کن ِ ؟

ممنون .

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من اینترنت مخابرات اصفهان دارم واقعا که اشغاله تازه مدل طرحهاش را عوض کرده باز از حجم اینترنت بین الملل کم کرده حجم داخلی را زیاد کرده :| سرعت و پینگ هم که افتضاح هست :-w

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
درود.
رفقا 3 روز هست قند شکن من تا وصل میشه و Youtube رو بالا میارم قطع میشه، از درس ها عقب افتادم رسماً .
چه کنیم الان؟ کسی قند بشکونی که کار کنه داره اپلود کن ِ ؟

ممنون .

آخرین نسخه مرورگر اپرا را دانلود کن خوده مرورگر چیز پی ان داره که باید enable ش کنی

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
قبلا میگفتن سروراش تو المانه .ولی بعدا یادمه میگفتن داریم میاریم ایران سرورارو
خب من یه 20 گیگ از سایتش دانلود کردم با شاتل و 10 گیگ کم کرد پس نیم بها حساب میکنه8->:D
تو این سایت هم نگاه کردم ثبت شده

Hamed.H.A

کاربر سایت
Oct 16, 2016
7
سلام دوستان میشه یه نفر لطف کنه بگه کرج(طرف گلشهر)کدوم سرویس دهنده بهتره؟
سرعت و حجم مناسب هم پیشنهاد کنین(بازی های رایگان پلاس یا بازی هایی که دیجیتالی میخرم خودم دانلود میکنم)
واسه بازی انلاین هم مناسب باشه
ممنون

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,780
نام
حامد
تا کی میخوان این اختلال ها رو نگه دارن؟ خواستین اونجا رو فیلتر کنید مردم بیان سروش که اونایی که قرار بود بیان اومدن و کسی که موند داره کارش رو با چیز شکن انجام میده. این وسط اکثریت کاربر های اینترنت به خصوص جامعه گیمر ها از همه بیشتر ضربه خوردن.
باورتون نمیشه توی بازی یه لحظه که کلا قطع میشد پینگ رو میزد 9.999ms یعنی عددی بالا تر از اون براش تعریف نشده بوده. با پشتیبانی هم که تماس میگیری میگه مشکل سراسری هست. راست هم میگه چون همون لحظه هایی که اختلال شدید میشه با نت ایرانسل و adsl مخابرات که تست میکنم باز هم مشکل وجود داره.
دلمون خوشه داریم بازی میکنیم. این همه هزینه کنی اخرش هم با پینگ 500 بازی باز بشه. تا زمانی هم به 10 ثانیه برسه.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
تا کی میخوان این اختلال ها رو نگه دارن؟ خواستین اونجا رو فیلتر کنید مردم بیان سروش که اونایی که قرار بود بیان اومدن و کسی که موند داره کارش رو با چیز شکن انجام میده. این وسط اکثریت کاربر های اینترنت به خصوص جامعه گیمر ها از همه بیشتر ضربه خوردن.
باورتون نمیشه توی بازی یه لحظه که کلا قطع میشد پینگ رو میزد 9.999ms یعنی عددی بالا تر از اون براش تعریف نشده بوده. با پشتیبانی هم که تماس میگیری میگه مشکل سراسری هست. راست هم میگه چون همون لحظه هایی که اختلال شدید میشه با نت ایرانسل و adsl مخابرات که تست میکنم باز هم مشکل وجود داره.
دلمون خوشه داریم بازی میکنیم. این همه هزینه کنی اخرش هم با پینگ 500 بازی باز بشه. تا زمانی هم به 10 ثانیه برسه.
اره دقیقا همه افتادن تو سیاه چاله این سروش لعنتی .من که به خاطر چندین بار قطع شدن افتادم تو گروه اخراجی ها
یه چند تا بازی که بردم دوباره قطع شد و دوباره بازیایی که باید برنده بشم ،ریست شد.یک دور باطل .جالبه که این پیام رسان سروش یه لیست قیمت عجیب غریبم داره .من که عضو نشدم و نخواهم شد.وایبر و واتساپ هنوز سالمن.تلگرامم باز میشه

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام، دوستان دو سه ماه پیش مخابرات پیش شماره مارو عوض کرد و بعدش سرویس آسیاتک قطع شد و گفتن برای پیش شماره جدید فقط مخابرات اینترنت میده.
حالا بماند که چقد سرویساش افتضاحه امروز بعد چند هفته اومدم خونه و دیدم نت به ‌جز یه سایت داخلی هیچی رو باز نمیکنه و بالای فایرفاکس هم نوشته شما تو سرویستون لاگ این نیستین و برای لاگ این شدن اینجا رو کلیک کنید.
رفتم تو همون لینک دیدم نوشته شارژ نت شما تموم شده باید شارژ کنین، قبلش هم رفته بودم تو پروفایل سرویسم دیدم هم حجم مونده هم مهلت سرویس. البته حجم رزرو تموم شده بود و وضعیت خط رو زده بود جمع‌آوری.
از همون لینک اول مجبور شدم سرویس رو کلا تمدید کنم (یه ماهه). الان میخوام بدونم این دیگه چه مدلشه؟ وقتی حجم و مهلت مونده بود چرا باید دوباره پول بدم؟
بماند که با پشتیبانی هم صحبت کردم و طرف انگار تو طویله بزرگ شده بود...

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
2روزه اینترنت من بدون قندشکن سایت های داخلی باز نمیکنه.
همش ارور access Denied میده.
از قسمت Change adaptor setting کامپیوتر Ethernet یا Wifi روی Ip v6 دو کلیک کنید و اون پاییین DNS ـه 8.8.8.8 و 8.8.4.4 قرار بدین در برخی از موارد مشکل حل میشه، اگه هم میخواین روی تمام دیوایس ها کار کنه از توی تنظیمات مودم توی قسمت DNS همینو وارد کنید.
شاید مشکل کلی باشه البته چون چند روزه کلا دارن اذیت میکنن الان من پیشگامان دارم اینستاگرام اینقد کنده هیچ تصویر و فیلمی باز نمیشه، رفیقمم که از یک آی اس پی دیگه داره هم همین مشکلو داشت ولی خود سایتا خارجی مشکلی نداره.

• Like
Reactions: dark_knight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر