A Way Out

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازیش اورریت شده اس متاش کمترم باید باشه در حد نسل ۷ خوبه فقط به نظرم بیشتر منتقدها بخاطر Co op بودن یک حالی دادن بهش وگرنه اکشن که کلا نداره گرافیکشم خیلی نسل ۷ جیزنه نسل قبل میومد حسابی تحویل گرفته میشد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازیش اورریت شده اس متاش کمترم باید باشه در حد نسل ۷ خوبه فقط به نظرم بیشتر منتقدها بخاطر Co op بودن یک حالی دادن بهش وگرنه اکشن که کلا نداره گرافیکشم خیلی نسل ۷ جیزنه نسل قبل میومد حسابی تحویل گرفته میشد
اخر بازي اكشن و فيلم هندي زياد داره

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
مرسي از استارتر به خاطر اطلاعت خوب و جامع و كامل :|
وقتي قرار نيست اطلاعاتي قرار داده بشه بخدا مجبورت نكردن استارتر باشي ( حرفم كلي بود) :D
دوستان بازي رو ميشه به صورت دو نفره از يه كنسول رفت يا اينكه Coop انلاينه?

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مرسي از استارتر به خاطر اطلاعت خوب و جامع و كامل
وقتي قرار نيست اطلاعاتي قرار داده بشه بخدا مجبورت نكردن استارتر باشي ( حرفم كلي بود)
دوستان بازي رو ميشه به صورت دو نفره از يه كنسول رفت يا اينكه Coop انلاينه?
فقط همين دوحالت

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
راجع به بازی، چند تا سوال داشتم:
۱. میشه روی ایکس باکس (سریز)، نفر دوم (در co-op آفلاین split screen) با دسته های بی نام و نشان PC که شبیه به دسته PS3 هستن و یا موس و کیبورد، بازی کنه؟
۲. در صورتی که شخص دومی که میخوام باهاش بازی کنم، علاقه ای به تماشای کات‌سین ها نداشته باشه: از کجا می تونم (ترجیجا) تمام دیالوگ های بازی یا (در صورت نبود متن تمام دیالوگ های بازی توی اینترنت) داستان کامل بازی رو پیدا کنم (انگلیسی یا فارسی‌ بودنش فرقی نمی کنه.)؟
خیلی ممنون

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام،
راجع به بازی، چند تا سوال داشتم:
۱. میشه روی ایکس باکس (سریز)، نفر دوم (در co-op آفلاین split screen) با دسته های بی نام و نشان PC که شبیه به دسته PS3 هستن و یا موس و کیبورد، بازی کنه؟
۲. در صورتی که شخص دومی که میخوام باهاش بازی کنم، علاقه ای به تماشای کات‌سین ها نداشته باشه: از کجا می تونم (ترجیجا) تمام دیالوگ های بازی یا (در صورت نبود متن تمام دیالوگ های بازی توی اینترنت) داستان کامل بازی رو پیدا کنم (انگلیسی یا فارسی‌ بودنش فرقی نمی کنه.)؟
خیلی ممنون
salam
1.بعید بدونم دسته شناسایی بشه توسط xbox (دسته 360 هم شناسایی نمیشه توسط xbox one ) - باز خودت تست کن.
2. توی یوتیوب سرچ کنی هم فارسی و هم انگلیسی داستان بازی توضیح داده شده.

• Like
Reactions: reza51

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
salam
1.بعید بدونم دسته شناسایی بشه توسط xbox (دسته 360 هم شناسایی نمیشه توسط xbox one ) - باز خودت تست کن.
2. توی یوتیوب سرچ کنی هم فارسی و هم انگلیسی داستان بازی توضیح داده شده.
خیلی خیلی ممنون?؛
ببخشید، چند تا سوال دیگه هم داشتم:
۱. ایکس باکس، موس و کیبورد رو (برای بازی کردن a way out به شکل coop آفلاین split screen) قبول می‌کنه؟
۲. از کجا می‌تونم تمام دیالوگ های این بازی و یا هر بازی دیگه ای رو (به شکل متنی) پیدا کنم؟

• Like
Reactions: aha2012

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خیلی خیلی ممنون?؛
ببخشید، چند تا سوال دیگه هم داشتم:
۱. ایکس باکس، موس و کیبورد رو (برای بازی کردن a way out به شکل coop آفلاین split screen) قبول می‌کنه؟
۲. از کجا می‌تونم تمام دیالوگ های این بازی و یا هر بازی دیگه ای رو (به شکل متنی) پیدا کنم؟
سلامت باشید.
1.برای یک سری بازی ها مثل cod modern warfare 2019 بله پشتیبانی میکنه.برای way out باید تست بشه نمیدونم(تو نت سرچ کنی باید گفته شده باشه)
2. بهترینش همون یوتیوبه ولی بصورت نوشتاری نمیدونم .

• Like
Reactions: reza51

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم بالاخره تونستم بازی رو تجربه کنم. خیلی جمعو جور و ساده بود و همینطور کوتاه که نکته مثبتی بود چون اصلا کشش نداشت ازین طولانی‌تر بشه. به طور واضحی از نظر فنی و تکنیکی و پرفورمنس ضعیف عمل کرده اما ازونور شخصیتای بازی قابل قبول هستن و به اندازه کافی بهشون پرداخت میشه. من خودم Leo رو بیشتر دوس داشتم و با همین کرکتر بازی کردم. شدیدا شخصیت فان و باحالی بود. یه کله خرابی که کلا دنبال دردسره. دیالوگاش با آدمای اطرافش خیلی جالب و خنده‌دار بودن مخصوصا وقتی وارد بیمارستان میشیم با تک‌تک آدمای اونجا حرف زدم و دیالوگاشون خیلی خوب بود. ازونور وینسنت نقطه مقابلش بود یه شخصیت آروم و منطقی که سعی میکنه همه چی رو با حرف زدن راستو ریست کنه. کنار هم قرار گرفتن این ۲تا خیلی خوب بود. قسمتای اکشن بازی اوکی بود مخصوصا اوایل بازی که در حال فراریم و شاتگان به دست ماشینای پلیس رو مورد عنایت قرار میدیم. در کل شوتینگ بازی قابل قبول بود و انتظار بیشتری نمیشد داشت. پایان بازی خیلی خوب بود. یکیش رو که خودمون تجربه کردیم و اون یکی رو هم تو یوتیوب دیدم. در کل پیشرفت جوزف فارس خیلی جالب و قابل لمسه وقتی به بازیاش نگاه کنیم. نسل ۷ Brothers رو داشت که خیلی بازی خوبی بود و کنترل جالبی داشت چون باید هر ۲ شخصیت رو میبردی جلو. بعدش A Way Out و در نهایت it Takes Two. آدم خیلی کول و دوس داشتنی هستش و امیدوارم بازیاش بهتر و بهتر بشن.

• Like
Reactions: s.snake2 and Batsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر