بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
فکر کنم نامحدود باشن حجم هاشون.بچه ها که اینطور میگن.اونمصرف منصفانه هم الکیه:D
بهترین ساعاتش چه زمانی هست؟ و یک ماهه 2 تا 11 قیمتش چنده؟ با هر مودمی کار می کنه؟ یا مثل ایرانسل مودم تو پاچمون باید بکنند؟:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بچه ها طرح شبانه همراه اول قطعه فعلا ؟
ستاره هزار مربع میزتی فیط یک طرحسون هست اون شبانه نامحدود نیست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بهترین ساعاتش چه زمانی هست؟ و یک ماهه 2 تا 11 قیمتش چنده؟ با هر مودمی کار می کنه؟ یا مثل ایرانسل مودم تو پاچمون باید بکنند؟:D
فعلا خود بسته های شبانه رو حذف کردن
فقط اون شبانه‌ای که 3تا7 رو تمام بسته ها میدادن فکر کنم باشه
قبلا #2*1000* مربوط به اینترنت نامحدود شبانه بود که 2تا7 و 1تا11 صبح داشت الان نیست معلوم نیست برگرده یا نه ولی فکر کنم چون با وجود اون طرح 3تا7 دیگه کسی جداگونه بسته نامحدود نمیخرید جمعش کردن
اون 3تا7 شبانه احتمال زیاد هنوز سر جاشه و هر بسته اینترنتی که بگیری روش فعاله
قیمت بسته هارو میتونی ببینی دیگه. ارزون‌ترین موردو بخوای بگیری یک روزش 1ت هست یک هفته‌ای 2.5ت و یک ماهه 4ت

• Like
Reactions: noctis-sm3

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
30 تومنه فکر کنم.من با گوشی کار میکنم.سرعت عالیه با lte

• Like

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
فعلا خود بسته های شبانه رو حذف کردن
فقط اون شبانه‌ای که 3تا7 رو تمام بسته ها میدادن فکر کنم باشه
قبلا #2*1000* مربوط به اینترنت نامحدود شبانه بود که 2تا7 و 1تا11 صبح داشت الان نیست معلوم نیست برگرده یا نه ولی فکر کنم چون با وجود اون طرح 3تا7 دیگه کسی جداگونه بسته نامحدود نمیخرید جمعش کردن
اون 3تا7 شبانه احتمال زیاد هنوز سر جاشه و هر بسته اینترنتی که بگیری روش فعاله
قیمت بسته هارو میتونی ببینی دیگه. ارزون‌ترین موردو بخوای بگیری یک روزش 1ت هست یک هفته‌ای 2.5ت و یک ماهه 4ت
یعنی با چهار تومن یک ماه 3 تا هفت رایگان؟ داریم همچین چیزی؟ سرعت اون زمان ها خوبه اصلا؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چند هفته هست همراه اول طرح اپگرید راه انداخته بسته های اینترنت معمولیشم حذف شده بود تازه اومده شبانه نامحدود احتمالا یک مدت دیگه طول میکشه برگرده من چندبار تماس گرفتم گفتن تو اپگرید هستن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
یعنی با چهار تومن یک ماه 3 تا هفت رایگان؟ داریم همچین چیزی؟ سرعت اون زمان ها خوبه اصلا؟
آخرین بار که تست کردم بود و هنوزم باید باشه.
3تا7 صبح رایگانه دیگه. سرعت نت سیم کارتو نمیتونن تغییر بدن که! برا من تا 12مگابایت میره ولی برا هر کس متغیره

• Like

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
دوستان به نظرتون بسته یک ساله ۱۲۰ گیگ همراه اول بگیرم به قیمت ۲۰۰ تومن، ارزش داره؟
یا ماهیانه یه بسته ۵ گیگ ۱۵ تومنی فعال کنم؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بسته نامحدود حجمی برکشته ولی فعلا خراب کاری کردن چون ارتقا دادن بسته های معمولیش که ارزش نداره قبلا من یک شبانه یک روزه فعال میکردم با یک شارژ قشنگ یک روز دووم میورد الان سریع تموم میکنه بعد ارتقا سیستم گفتن هنوز در حال ارتقا هستن

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر