Forza Motorsport 7 | PC

Forza_7_speculative_logo_Low.png

Y3otnhTqcucuuUanUvUmQE-970-80.jpg

Etelaat2.png

همونطور که انتظار میرفت در نمایشگاه E3 2017 ، مایکروسافت و T10 نسخه هفتم از سری همیشه محبوب Forza Motorport برای PC تایید کردن.​

البته این اولین نسخه ای از این آی پی ریسینگ نیست که روی کامپیوترهای خانگی منتشر میشه، در 2 سال اخیر 2نسخه از این سری برای ویندوز 10 منتشر شده بود:

Forza Horizon 3 - Forza Motorsport 6 Apex

2 نسخه از 2 استودیوی مختلف با دو مسیر متفاوت از هم ، در عین حال متفاوت از لحاظ بهینه بودن روی PC ها!

T10 اعلام کرده با ریلیز 2 عنوان ذکر شده، در واقع ما ساخت بازی برای PC های ویندوزی رو تمرین کردیم.
البته وقتی به مشخصات حداقلی برای اجرای این عنوان نگاه میکنیم، شاید این گفته پربیراه نباشه:

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 2 GB
  • Processor: Intel i5-750 2.67 GHz
  • Graphics: NVIDIA GT 740 or NVIDIA GTX 650 or AMD R7 250X
  • Integrated Keyboard and Mouse

• DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
  • Memory: 8 GB
  • Video Memory: 4 GB
  • Processor: Intel i5 4460 3.2GHz
  • Graphics: NVIDIA GTX 670 or NVIDIA 1050 Ti
  • Integrated Keyboard and Mouse

این پست با اطلاعات کامل بزودی بروز میشه.

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
الاسکا یا اینا ندارن شهرهای پرت دیگه در نت سرچ کنید پیدا می کنید برای امریکا هم بذارید.

حقیقتش من که مشکلی ندارم اما کلا استور چت زیاد می زنه باگ دونیه

ممنون بابت راهنمایی،فعلا هورایزن رو میخرم پس

• Like
Reactions: s.1

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
هورایزن کرک شده اش هم هست،خواستی اونو اول امتحان کن بعد اوریجینالشو بخر (هر چند کسی رو ندیدم از این بازی خوشش نیاد)

اتفاقا کرک شده اش رو هم دارم و بازی کردم منتها برام آفلاینش خسته کننده میشه چون به نظرم مسابقه هاش با هوش مصنوعی بعد از یه مدت تکراری میشه ولی به نظرم آنلاینش چون هم حس رقابت داره و هم هر کس یه طوری بازی میکنه تکراری نمیشه،منتها در مورد این که درباره این بازی سوال کردم بیشتر به این خاطر بود که یکیشو میتونم بخرم فقط،گفتم ببینم بقیه چه نظری دارن.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
فقط یه چیز دیگه:D
واسه اجرای هورایزن 3 همین بیلد فعلی ویندوزم(که ویندوز هم کرکیه) که هورایزن کرکی رو اجرا کرده کافیه یا باید به آخرین آپدیتی که تا الان اومده ویندوز رو آپدیت کنم؟بعد چه نسخه ای از ویندور 10 باشه؟enterprise میشه؟

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان این بازی مثل نید فور اسپید رانندگیش راحته و سر پیچها راحت میپیچه یا هی مرتب سر میخوری ؟

نه کنترلش دقیقا مشابه واقعیته فوق العادس اما باید همه ی سیستم های پایداری ماشین رو روشن کنید ضمن اینکه طبق مسیر حرکت کنید خط کشی راهنما هم فعال کنید ابی که باشه یعنی با اون سرعت راحت می پیجید ضمنا فلش بک بی نهایت هم این بازی داره در کل بازی بسیار کاملی هست اما ممکنه برای بعضی ها حوصله سر بر باشه اما من به شخصه 70 ساعت بازی کردم هنوزم سینگلش تموم نشده و برام خیلی لذت بخش هست باید عشق ماشین باشید.

بچه ها این بازی جدیدا چند گیگه اپدیتش؟

اپدیت های جفت فرزا ها همیشه کم هست اینم 500 مگ بیشتر نبود.

• Like
Reactions: Forza Xbox

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
این بازی واقعا عالیه من اشتراکی گرفتم ولی از کار افتاد دیگه خسته ام شدم حوصله فعالسازی و وقت گرفتن و این داستانا رو ندارم دیگه.. اصلی هم بخرم با وجود تخفیف بازم گرون در میاد مخصوصا التیمیتش :( نظر شما چیه بخریم؟ دو روز دیگه ام تخفیف E3 تموم میشه

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
این بازی واقعا عالیه من اشتراکی گرفتم ولی از کار افتاد دیگه خسته ام شدم حوصله فعالسازی و وقت گرفتن و این داستانا رو ندارم دیگه.. اصلی هم بخرم با وجود تخفیف بازم گرون در میاد مخصوصا التیمیتش :( نظر شما چیه بخریم؟ دو روز دیگه ام تخفیف E3 تموم میشه

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
اگه آنلاین نمیخوای بازی کنی الان کرک شده بازی.

• Like
Reactions: Dementia

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
خب بعد از هفت خان کرک شدنش<:-P=P~:D موفق به تجربه بازی شدم، یک دو ساعتی تو منو های بازی چرخیدم:eek: و چرخیدم و یک نگاهی به ماشین های بازی انداختم و رفتم و رفتم و دیدم و دیدم، دیدم که دیگه اگه تا چند روز دیگه همین طوری ببینم تمومی نداره:Scare: اول این که اگر مایکروسافت تا 10 سال دیگه نسخه بعدی شبیه ساز فورزا رو نده هیچ بازی هم توان رقابت رو باهاش نخواهد داشت:Gunner: سوم این که بله بله!! واقعا افرین به مایکروسافت هر بازی که رو ویندوز خودش داده ضربه ملهکی به مدعیان دروغ و فاسدی همچون یوبیسافت و اکنی و EA و غیره زده که با توجه به بهینه سازی خوب میشه رو سیستم های غاز هم بازی ها رو خوب اجرا کرد واقعا افرین بهش:sunglasses::hearteyes::hearteyes:
سوم این که ضربه دیگری به دیگر مدعیان دروغ گو که با پول مردم قول بازی سازی میدن ولی اخرش همه بعد از بازی کردنش میفهمنن هندلینگ بازی تو دیواره:coldsweat::neutral: راستی چه خبر از استاد بزرگ شبیه سازی چلنج ها و پر مدعی روزگار که از 700 ماشین (که البته نزدیک 300 تاش کاپیت داخل داشتن و همیشه به فورزا رو به*** میداد از بس میگفت 700 تا ماشین دارم) :^o:-w:D؟!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خب بعد از هفت خان کرک شدنش<:-P=P~:D موفق به تجربه بازی شدم، یک دو ساعتی تو منو های بازی چرخیدم:eek: و چرخیدم و یک نگاهی به ماشین های بازی انداختم و رفتم و رفتم و دیدم و دیدم، دیدم که دیگه اگه تا چند روز دیگه همین طوری ببینم تمومی نداره:Scare: اول این که اگر مایکروسافت تا 10 سال دیگه نسخه بعدی شبیه ساز فورزا رو نده هیچ بازی هم توان رقابت رو باهاش نخواهد داشت:Gunner: سوم این که بله بله!! واقعا افرین به مایکروسافت هر بازی که رو ویندوز خودش داده ضربه ملهکی به مدعیان دروغ و فاسدی همچون یوبیسافت و اکنی و EA و غیره زده که با توجه به بهینه سازی خوب میشه رو سیستم های غاز هم بازی ها رو خوب اجرا کرد واقعا افرین بهش:sunglasses::hearteyes::hearteyes:
سوم این که ضربه دیگری به دیگر مدعیان دروغ گو که با پول مردم قول بازی سازی میدن ولی اخرش همه بعد از بازی کردنش میفهمنن هندلینگ بازی تو دیواره:coldsweat::neutral: راستی چه خبر از استاد بزرگ شبیه سازی چلنج ها و پر مدعی روزگار که از 700 ماشین (که البته نزدیک 300 تاش کاپیت داخل داشتن و همیشه به فورزا رو به*** میداد از بس میگفت 700 تا ماشین دارم) :^o:-w:D؟!

آره بازیه خوبیه تنوع ماشین ها هم زیاده
اما تمام لذتش به بخش آنلاینشه !

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
منکه اینقدر درایور کلاب رو بازی کردم در حد خودکشی دیگه میترسم سمت انلاین این بازیها برم اونم یه کسی مثه من که اصلا جنبه نداره و 24 ساعت میشینه
بازی خیلی خوبه فقط یه چندتا مشکل ببینم دوستان هم همین مشکلات رو دارن؟؟
1-در منوی انتخاب ماشین قبل مسابقه ماشینها کمی با تاخیر لود میشن و خلاصه ادم راحت نیست و کمی تیک میزنه؟!
2-لود و زمان ورود به مسابقات کمی طولانی هست ؟!
3-در نسخه کرکی ماشینهای dlc کار نمیکنن و قابل بازی کردن نیستن؟
شما هم این مشکلات رو دارید؟
فقط میگم کاش منوهاش و انتخاب ماشین رو گرافیکی نمیکردن تا به روانی بازی حتی کمی لطمه نزنه

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
ممنون بابت راهنمایی،فعلا هورایزن رو میخرم پس
دوست عزیز من از شماره یک این دو سری رو شخم زدم شما باید ببینید تجربه قبلیت چی میگه مثلا چقدر بازیهای شبیه ساز بازی کردی چقدر ارکید معمولا سیمولیت بازها وقت نسبتا زیادی رو صرف ارتقا اجزای داخلی ماشین میکنن از توینینگ و اپگرید و مسابقات هم با کمی سختی و مسیر طولانی و عدم هیجان زیاد همراهه
کلا اگر کسی قبلا هیچ کدوم رو بازی نکرده باشه هورایزن به مزاجش بیشتر خوش میاد یک مزییتهای این داره و یه مزیتهایی هورایزن اما از اونجای که کثرا بیحوصله هستن و فقط میخان بزن بهادر برن تو بازی و بترکونن همون هورایزن بهتره البته میتونی به خاطر استرالیا و اهنگهای معرکه این بازی هم انتخابش کنی

• Like
Reactions: fosil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر