Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اصلا rpg رو من به عشق كاستومايز كردن شخصيت بازي ميكنم :D
يكي از دلايلي كه واقعا ويچر رو دوست داشتم (جدا از lore و بقيه چيزا..)
همين پيدا كردن gear ها بود، اصلا گرالت داخل اون كاستوم(wolf-bear-cat) راه ميرفت من ذوق
ميكردم، كاش به هر حال اول شخص نباشه يا اگه بود انتخابي باشه( هرچند به نظر من انتخابي بودن باعث ميشه كيفيت ٢ تا دوربين ضربه بخوره

Ps: اين e3 يه گيم پلي نشون بدن كه ديگه حجت بر ما تموم بشه

Ps2: اگه بشه تفنگ كاستومايز كرد مثل بايوشاك ١-doom

دوست ميداريم اول شخص بودنش رو ولي نه در حد سوم شخص :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
ینی میگی همه بازیا کلون از GeoW ? اتفاقا تیم CDP توانایی ساخت یک چیزی منحصر به فرد رو داره بعد از اونجایی که بازی RPG و قطعا سیستم شخصی سازی داره ناجور میشه اگه نشه کلاشخصیت اصلی رو دید ! این اول شخصی که شما میگی به درد یـ بازی RPG نمیخوره. شرکت هایی که تا حالا از دو زاویه دوربین استفاده کردن یکیش که بتزداست که خوب داره تو این مورد پیشرفت میکنه و خیلی بهتر شده نسبت به قبل اون یکی هم راکستاره که خوب بهترین تجربه رو اراعه میده تو هر دوتا دوربین! البته همونجور که بالاتر گقتم من فک میکنم از هر دو دوربین استفاده میکنه ولی اجازه سوئیچ دستی رو نده و مثل Deus Ex هرجا که لازم بود سویئچ کنه اینجوری خیلی عالی میشه فرض کن وقتی میری سوار ماشین میشی یهو دوربین از اول شخص سوم شخص میشه یا اصلا برعکس داری سوم شخص بازی میکنی یهو اول شخص میشه اینجوری دستشون برا روایت هم خیلی باز میشه ...
اون که گفتم GeOW در بهترین حال منظورم بود وگرنه میتونه سوم شخص مثل جی تی آ یا مکس پین باشه:D خب همین سیستم شخصی سازی که میگین یه بخشش هم شامل شخصی سازی اسلحه ها میشه که توی زاویه دید اول شخص بهتر میشه تغییراتشون رو مشاهده کرد و وقتی پای اسلحه وسط میاد دیگه بازیساز نمیتونه براش کمبو تعریف کنه و بهترین روش برای انتقال جذابیت کار با اسلحه به بازیکن نشون دادن لگد اسلحه هنگام شلیک کردن، ریلود کردن و ... هست که با زاویه دید اول شخص تجربه بهتری ارائه میده.
اتفاقاً بازی های RPG هستن که زاویه دید اول شخص دارن و توی بازی هایی هم که دو نوع زاویه دید دارن خیلی ها ترجیع میدن که با اول شخص بازی کنن (نمونه اش خود من که تا یه جایی از اسکاریم رو با سوم شخص بازی کردم ولی بعد ادامه اش رو اول شخص رفتم و بیشتر هم راضی بودم).
منم از خدامه که یه تجربه جدید از ترکیب زاویه دوربین اول شخص و سوم شخص ببینیم ولی یه جوری نباشه که با هر بار عوض شدن زاویه دوربین باعث سردرگمی بازیکن بشه و در کنترل شخصیت دچار مشکل بشه.
در ضمن یکی از نقاط ضعفی که به نظر خودم زاویه دوربین سوم شخص توی بازی هایی مثل فال اوت 4 یا جی تی آ داشت این بود که وقتی اسلحه رو غلاف میکرد دوربین به صورت آزاد حرکت میکرد و این مورد شاید با موس و کیبورد مشکل به حساب نیاد ولی با دسته که حین نگه داشتنش همزمان باید دو تا آنلالوگ رو کنترل کنی و دکمه زنی هم بکنی واقعاً مشکل سازه حتی برای کسی مثل من که دست های بزرگی داره:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
منم به شخصه دوست دارم سوم شخص کامل باشه ولی خوب اول شخص هم بدک نیست کم نبودن بازیایی که دید اول شخص داشتن ولی روایت خفن داشتن نمونه بارزش هم بایوشوک البته من خودم بیشتر حدس میزنم دوربینش شبیه Deus Ex کار شده باشه از اونجایی که شایعه شده بود بازی کلاس بندی داره پس به احتمال زیاد قابلیت ساخت شخصیت هم داره که ساخت شخصیت به چه دردی میخوره وقتی نمیتونی ببینیش :D ؟ یا باید انلاین داشته باشه که بقیه ببینن یا سوم شخص باشه که خودت ببینی :D کل کیف کاستومایز کردن شخصیت به همینه که بشه شخصیتی که ساختی رو دیدش واسه همین من فک میکنم به احتمال زیاد از همون سبک دوربین استقاده کنن !

ینی میگی همه بازیا کلون از GeoW ? اتفاقا تیم CDP توانایی ساخت یک چیزی منحصر به فرد رو داره بعد از اونجایی که بازی RPG و قطعا سیستم شخصی سازی داره ناجور میشه اگه نشه کلاشخصیت اصلی رو دید ! این اول شخصی که شما میگی به درد یـ بازی RPG نمیخوره. شرکت هایی که تا حالا از دو زاویه دوربین استفاده کردن یکیش که بتزداست که خوب داره تو این مورد پیشرفت میکنه و خیلی بهتر شده نسبت به قبل اون یکی هم راکستاره که خوب بهترین تجربه رو اراعه میده تو هر دوتا دوربین! البته همونجور که بالاتر گقتم من فک میکنم از هر دو دوربین استفاده میکنه ولی اجازه سوئیچ دستی رو نده و مثل Deus Ex هرجا که لازم بود سویئچ کنه اینجوری خیلی عالی میشه فرض کن وقتی میری سوار ماشین میشی یهو دوربین از اول شخص سوم شخص میشه یا اصلا برعکس داری سوم شخص بازی میکنی یهو اول شخص میشه اینجوری دستشون برا روایت هم خیلی باز میشه ...
از این زاویه نگاهش نکرده بودم:D، آره الان که میبینم احتمالش زیاده بخوان مکانیزم دوربین بازی رو یه چیزی به شگل deus ex بسازن، سبک و سیاق بازی و ستینگشون هم مشابهت هایی داره اتفاقا:). و خب همونطور که اشاره کردی قابلیت کاستومایز کرکتر هم داره و قطعا اگه نشه کرکتر رو در نمای کلی دید عملا به دردی نمیخوره، پس قطعا اول شخص بودن صزف محاله اتفاق بیفته:-bd.
ولی بازم خیلی خیلی امیدوارم کلا یا زاویه دوربین کلا سوم شخص باشه و یا قابلیت سوییچ کردن داشته باشه:D.

اگه قرار بود با شمشیر بجنگیم منم ترجیع میدادم که سوم شخص باشه ولی وقتی پای اسلحه وسط میاد هیچی جذابیت اول شخص رو نداره چون اونطوری مجبورن دوباره یه کلون از Geow بسازن و تجربه هم ثابت کرده معمولاً بازی هایی که از دو نوع زاویه دید استفاده میکنن توی هر دو تا گند میزنن و هیچکدوم کامل نیستن:D

البته میتونن هم از سیستم قفل خودکار استفاده کنن ولی فکر نکنم این چیزی باشه که طرفدارا بخوان:D

موافق نیستم:D. اولا که داریم در مورد CD PROJECT صحبت میکنیم، و کلا در زمینه خلاقیت اگه نگم برترین قطعا یکی از برترین های حال حاضره. ثانیا حتی اگه یه کلون از Geow هم باشه ( که نیست:D) بازم هیجان سبک خودشو حفظ میکنه، شما سری mass effect رو ببین، به هر حال کاور گیری هاش و نوع مبارزات برداشت و اقتباس از سری گیرز اف وار بود تا حدی، ولی آیا جذابیتش کم شده بود، خیلی خیلی مبارزات بازی عالی بود واقعا. حالا شما داری درباره سی دی پراجکت و جدیدترین عنوانشون صحبت میکنی، قطعا سیستم مبارزات بازی بسیار مهندسی شده و نوآور خواهد بود، دست سازنده خیلی بازه از نظر من:D.
در هر حال امیدوارم هر کاری میکنن بیخیال زاویه دید سوم شخص نشن اصلا.
cd project تقزیبا با عرضه ویچر 3 اکثر استانداردهای این سبک رو تغییر داد و قدم ها رو به جلو هدایت کرد، اگه بتونه مکانیزم مبارزات و زاویه دید کرکتر رو هم تغییر بده و چالش های جدیدی براش به وجود بیاره میشه به راحتی گفت که تاج پادشاهی بازی های RPG رو از آن خودش میکنه.

• Like
Reactions: ce7en44

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من اتفاقا یجوری اطمینان دارم بازی سوم شخصه. تغییر دوربین ستینگ بازی رو کاملا عوض میکنه. چه توی طراحی مراحل و محیط ، چه توی داستان سرایی. برای سی دی پروجکتی که سالهاست با سوم شخص بازی ساختن و الان هم توی روایت به یک ایده الی رسیدن تغییر دوربین به اول شخص ریسک خیلی بزرگیه و بنظرم کار اشتباهی یه که بخوان اینکارو انجام بدن. حتی بنظرم قابلیت انتخابی هم بخوان بذارن بازم ضربه میزنه به بازی.

• Like
Reactions: UnHoLy666

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
من اتفاقا یجوری اطمینان دارم بازی سوم شخصه. تغییر دوربین ستینگ بازی رو کاملا عوض میکنه. چه توی طراحی مراحل و محیط ، چه توی داستان سرایی. برای سی دی پروجکتی که سالهاست با سوم شخص بازی ساختن و الان هم توی روایت به یک ایده الی رسیدن تغییر دوربین به اول شخص ریسک خیلی بزرگیه و بنظرم کار اشتباهی یه که بخوان اینکارو انجام بدن. حتی بنظرم قابلیت انتخابی هم بخوان بذارن بازم ضربه میزنه به بازی.
وقتی Guerrilla Games از اول شخص خطی سوم شخص جهان باز ساخته چرا CDP نتونه ؟ وقتی ی تیم تو ساخت یک چیزی موفق شده ۱۰۰ درصد با مدیریت درست میتونه دست به هرکاری بزنه. از اونجایی که که کلا ستنیگ بازی هیچ ربطی به ساخته های قبلیشون نداره ما نمیدونیم کلا چه مکانیک هایی رو قراره پیاده کنن تو بازی پس اصلا نمیدونیم که ایا اول شخص بودن یا نبودن بازی رو مکانیک های بازی اثر گزاره یا نه روایت هم که باز از اونجایی که بازی RPG و جهان بازه خیلی راحت میتونن بین دوربین سوم شخص و اول شخص سویچ کنن و مشکلی برا روایت پیش نیاد. کلا دستشون بازه برا هرکاری که فکرش رو میکنیم چون واقعا تیم عظیمی پشت بازی داره کار میکنه ...

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
آقا دعوا نکنید عکس رو پیدا کردم بازی اول شخصه. :)) اگه اشتباه نکنم خودشه. البته خودشون گفتن این فایلهای دزدیده شده خیلی ابتدایی و برای آلفای بازی هست. پولی هم برای اخاذی پرداخت نکردن. من رو یاد Blade Runner می اندازه.

p9ny_cyberpunk2077-release-date.jpg

• Like
Reactions: Ludens

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
راست یا دروغش پای خودشون ولی برای خبر این عکس رو گذاشتن. تازه Crysis 2؟؟؟؟؟ گرافیکش از این بهتر بود :))

CD Projekt Red Release Statement Regarding Theft of Internal Files Including Cyberpunk 2077
این عکس هرچی هست مال لیک ها نیست اون سایت هم همینجوری ی چیزی گذاشته (حالا واسه خالی نبودن عریضه یا کلیک خور کردن خبر) عکس هم معلومه مال Crysis 2 هستش که از رو صفحه نمایش عکس رو گرفتن تا به این روز بیوفته ....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
این عکس هرچی هست مال لیک ها نیست اون سایت هم همینجوری ی چیزی گذاشته (حالا واسه خالی نبودن عریضه یا کلیک خور کردن خبر) عکس هم معلومه مال Crysis 2 هستش که از رو صفحه نمایش عکس رو گرفتن تا به این روز بیوفته ....
تنها عکسی که پیدا کردم همینه. حالا اینکه راست میگن یا نه پای خودشون. حقیقتن نمیدونم مال Crysis 2 هست یا نه. کیفیت عکس خیلی خیلی پایینه. توی E3 مشخص میشه.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
پرچم آمریکا داره، Crysis 2 هم نباشه (که هست) قطعا هیچ ربطی به سایبرپانک نداره.
ربطی به پرچم آمریکا نداره. Night city توی کالیفرنیاست. ویکیپدیا رو بخون. فکر کنم دوستان از روی اسلحه اش میگن نه پرچم.
Night City is a city in the Free State of Northern California
Night City

احتمال الکی بودنش زیاده چون یکی دو تا از سایت ها این عکس رو گذاشتن. اگه عکسی لیک میشد که الان مثل بمب صدا میکرد. توی E3 همه چیز معلوم میشه. 47 روز دیگه مونده

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
وقتی Guerrilla Games از اول شخص خطی سوم شخص جهان باز ساخته چرا CDP نتونه ؟ وقتی ی تیم تو ساخت یک چیزی موفق شده ۱۰۰ درصد با مدیریت درست میتونه دست به هرکاری بزنه. از اونجایی که که کلا ستنیگ بازی هیچ ربطی به ساخته های قبلیشون نداره ما نمیدونیم کلا چه مکانیک هایی رو قراره پیاده کنن تو بازی پس اصلا نمیدونیم که ایا اول شخص بودن یا نبودن بازی رو مکانیک های بازی اثر گزاره یا نه روایت هم که باز از اونجایی که بازی RPG و جهان بازه خیلی راحت میتونن بین دوربین سوم شخص و اول شخص سویچ کنن و مشکلی برا روایت پیش نیاد. کلا دستشون بازه برا هرکاری که فکرش رو میکنیم چون واقعا تیم عظیمی پشت بازی داره کار میکنه ...
درسته ولی چون سی دی پروجکت دوباره همون سبک rpg رو داره میسازه و همینطور خودشون گفتن از ویچر خیلی تجربه کسب کردن فکر نکنم بخوان سبک بازیسازیشون رو کاملا تغییر بدن.
مثل راک استار که با رد دد و جی تی ای دو بازی متفاوت ساخته ولی توی یه سبک کاری یه.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
درسته ولی چون سی دی پروجکت دوباره همون سبک rpg رو داره میسازه و همینطور خودشون گفتن از ویچر خیلی تجربه کسب کردن فکر نکنم بخوان سبک بازیسازیشون رو کاملا تغییر بدن.
کاری به اول یا سوم شخص بودنش ندارم ولی کاملا با حرفت موافقم. خودشون هم بارها گفتن از ویچر خیلی تجربه پیدا کردن و این تجربه هم صد در صد توی ساخت این بازی هم تاثیرش رو میزاره.

• Like
Reactions: stanley

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
انگار امروز یه شایعه از بازی اومده که بازی از هر دو دید اول شخص و سوم شخص پیروی می‌کنه. توی متن خبر هم میگه بازی بیشتر شبیه Deus Ex: Mankind Divided هست تا Bioshock.
Rumor: Cyberpunk 2077 Could Be a Hybrid First Person/Third Person Game
اینم از سایت gamepur که تیتر خبر میگه اول شخصه ولی وقتی خبر رو بخونی میبینی که توضیح داده که از هر دو دید پشتیبانی میکنه.
Cyberpunk 2077 Set To Be Offered With First Person Perspective, Fast-Paced, With Wall Running
for the sake of clarity, early documentation from CDPR's Siggraph talk in 2013 already cited the game will have both a first and third person option.

نظر شخصیم اینه که اگه شوتر بازی شبیه Deus Ex باشه، خیلی عالیه و کاملا هم مشخص بود که بیخیال سوم شخص نمیشن.

پ.ن: نگران خالی بودن عریضه یا کلیک خور بودنش نباشید. سایت های خبری خوبین :D

Cyberpunk 2077's Release Date Might Be Announced Soon

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر