Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
درسته مهارت میخواد ولی قطعا دراپ شات تو همچین بازی ای که ادعای ریلیستیک بودن داره جایی نداره :|
طرف با مینی گان میاد یهو خودشو پرت میکنه تو صورتت یعنی چی؟ :|
این بازی هرگز ادعای ریلیستیک بودن نداشت، از همون اول عرضه تا همین الان بازی پر از مواردی هست که با منطق جور در نمیاد.

nabcdnabcd

کاربر سایت
Apr 16, 2018
5
رفقا یه مشکل عجیب غریبی واسه بازیم پیش اومده نمی دونم چی جوری درستش کنم داستانش اینه ک بازی Rainbow رو از روز اول ب صورت اکانت هکی ریجن 2 خریدم ولی ریجن پروفایلم داخل کنسول یک هستش از شانس خوب ما این اکانت نزدیک یک سال قفل نشد تونستم حسابی تو بازی پیشرفت کنم حالا الان ک می خوام داخل بازی پول پرداخت کنم elite یه سری از اپراتورارو بخرم بازی بهم اجازه نمیده چون ریجن بازیم با اکانت کنسولم ک امریکایی هستش فرق می کنه از طرفی نمی خوام پیشرفتی ک تو بازی داشتم از دست بدم در ضمن الان دیسک فیزیکی بازی رو خریدم ریجن دو هم هست فقط نمی دونم چه جوری اینارو با هم جور کنم ک این ناهماهنگی درست بشه و این پیشرفتی ک تا الان داشتم از بین نره و این محدودیتی ک واسه خرید دارم حذف بشه ببخشید یکم زیاد شد لطف کنید یه راه حل پیشنهاد بدین

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
رفقا یه مشکل عجیب غریبی واسه بازیم پیش اومده نمی دونم چی جوری درستش کنم داستانش اینه ک بازی Rainbow رو از روز اول ب صورت اکانت هکی ریجن 2 خریدم ولی ریجن پروفایلم داخل کنسول یک هستش از شانس خوب ما این اکانت نزدیک یک سال قفل نشد تونستم حسابی تو بازی پیشرفت کنم حالا الان ک می خوام داخل بازی پول پرداخت کنم elite یه سری از اپراتورارو بخرم بازی بهم اجازه نمیده چون ریجن بازیم با اکانت کنسولم ک امریکایی هستش فرق می کنه از طرفی نمی خوام پیشرفتی ک تو بازی داشتم از دست بدم در ضمن الان دیسک فیزیکی بازی رو خریدم ریجن دو هم هست فقط نمی دونم چه جوری اینارو با هم جور کنم ک این ناهماهنگی درست بشه و این پیشرفتی ک تا الان داشتم از بین نره و این محدودیتی ک واسه خرید دارم حذف بشه ببخشید یکم زیاد شد لطف کنید یه راه حل پیشنهاد بدین
سلام،
شما سوالتون رو توی بخش کنسولی بپرسید احتمالا دوستان در جریان باشن
Rainbow Six Siege

اینجا تاپیک PC هست و امکان اینکه افراد کنسولی سر بزنند کمه!

• Like
Reactions: x-x

nabcdnabcd

کاربر سایت
Apr 16, 2018
5
رفقا یه مشکل عجیب غریبی واسه بازیم پیش اومده نمی دونم چی جوری درستش کنم داستانش اینه ک بازی Rainbow رو از روز اول ب صورت اکانت هکی ریجن 2 خریدم ولی ریجن پروفایلم داخل کنسول یک هستش از شانس خوب ما این اکانت نزدیک یک سال قفل نشد تونستم حسابی تو بازی پیشرفت کنم حالا الان ک می خوام داخل بازی پول پرداخت کنم elite یه سری از اپراتورارو بخرم بازی بهم اجازه نمیده چون ریجن بازیم با اکانت کنسولم ک امریکایی هستش فرق می کنه از طرفی نمی خوام پیشرفتی ک تو بازی داشتم از دست بدم در ضمن الان دیسک فیزیکی بازی رو خریدم ریجن دو هم هست فقط نمی دونم چه جوری اینارو با هم جور کنم ک این ناهماهنگی درست بشه و این پیشرفتی ک تا الان داشتم از بین نره و این محدودیتی ک واسه خرید دارمحذف بشه ببخشید یکم زیاد شد لطف کنید یه راه حل پیشنهاد بدین

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
رفقا یه مشکل عجیب غریبی واسه بازیم پیش اومده نمی دونم چی جوری درستش کنم داستانش اینه ک بازی Rainbow رو از روز اول ب صورت اکانت هکی ریجن 2 خریدم ولی ریجن پروفایلم داخل کنسول یک هستش از شانس خوب ما این اکانت نزدیک یک سال قفل نشد تونستم حسابی تو بازی پیشرفت کنم حالا الان ک می خوام داخل بازی پول پرداخت کنم elite یه سری از اپراتورارو بخرم بازی بهم اجازه نمیده چون ریجن بازیم با اکانت کنسولم ک امریکایی هستش فرق می کنه از طرفی نمی خوام پیشرفتی ک تو بازی داشتم از دست بدم در ضمن الان دیسک فیزیکی بازی رو خریدم ریجن دو هم هست فقط نمی دونم چه جوری اینارو با هم جور کنم ک این ناهماهنگی درست بشه و این پیشرفتی ک تا الان داشتم از بین نره و این محدودیتی ک واسه خرید دارمحذف بشه ببخشید یکم زیاد شد لطف کنید یه راه حل پیشنهاد بدین
پیشرفت هایی که داشتی از بین نمیره تمام اطلاعات بازی رو سرور ذخیره میشه و به سیو شما و ریجن بازی ربطی نداره.شما فقط بازی هم ریجن اکانت خودتون تهیه کنید میتونید elite و
هر ایتمی دیگه ای رو از استور بخرید.دیسک ریجن 1 بازی پیدا کردنش سخته پیشنهاد من اینه از استور بخری موقع شروع سیزن جدید تخفیف خوبی هم میخوره

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
خاک بر سر احمق یوبی با این اپراتور دادنش! این اخری وقتی که میزنن قشنگ جای سه نفر معلوم میکنه، قشنگ ریده به بازی اصلا نمیشه برد دیگه، کل بالانس بازی رو نابود کرده!!!! دیگه هیج جوره نمیشه باهاش در افتاد اگر این اپراتور افتاد دست اهلش!!!! قشنگ یک نفری میشه میشه باهاش 3 نفر رو زد اگر هم یکی پیشت باشه که دیگه واویلا!!!!! اصلا نابود شده بالانس بازی.....:||||||||| اول اگر fuze بود با jager تا حدود دفع میشد، اگر mute یا bandit بود با Thatcher دفع میشد... الان اگر 40 تا اپراتور دیگه بزاری جلوی این اخری هیچ غلطی جلوش نمیکنن، چون جاتو داره....:|
این بگم بازی از کلیت اول خودش دور شده، با این مپ های بزرگتر و مزخرف با طراحی درهم و برهم مزخر ف...بنظرم 400 تا اپراتور دیگه بندازن توش به 20 اروجینال خود بازی نمی رسه، قشنگ الان کلیت کل کارایی نصف اپراتور های دی ال سی از رو هم کپی شده، caveira با frost و ela رو در نظر نگیریم بیشتر اپراتور های بازی یا بالانس بازی رو به هم زدن، یا مزخرف هستن، یا از رو هم کپی شدن.... الان من شاید 500 ساعت تایم پلی با doc دارم...تو دیفیند چه نیازی به اپراتور های دیگه هست..بجایی این مزخرفات که دیگه به تهش رسیدن، به فکر مپ های بیشتر با مد های بیشتر باشن....قشنگ میری تو بازی یا مپ tower هست، یا مپ قلسطین :| ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Lions Gate

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
خاک بر سر احمق یوبی با این اپراتور دادنش! این اخری وقتی که میزنن قشنگ جای سه نفر معلوم میکنه، قشنگ ریده به بازی اصلا نمیشه برد دیگه، کل بالانس بازی رو نابود کرده!!!! دیگه هیج جوره نمیشه باهاش در افتاد اگر این اپراتور افتاد دست اهلش!!!! قشنگ یک نفری میشه میشه باهاش 3 نفر رو زد اگر هم یکی پیشت باشه که دیگه واویلا!!!!! اصلا نابود شده بالانس بازی.....:||||||||| اول اگر fuze بود با jager تا حدود دفع میشد، اگر mute یا bandit بود با Thatcher دفع میشد... الان اگر 40 تا اپراتور دیگه بزاری جلوی این اخری هیچ غلطی جلوش نمیکنن، چون جاتو داره....:|
این بگم بازی از کلیت اول خودش دور شده، با این مپ های بزرگتر و مزخرف با طراحی درهم و برهم مزخر ف...بنظرم 400 تا اپراتور دیگه بندازن توش به 20 اروجینال خود بازی نمی رسه، قشنگ الان کلیت کل کارایی نصف اپراتور های دی ال سی از رو هم کپی شده، caveira با frost و ela رو در نظر نگیریم بیشتر اپراتور های بازی یا بالانس بازی رو به هم زدن، یا مزخرف هستن، یا از رو هم کپی شدن.... الان من شاید 500 ساعت تایم پلی با doc دارم...تو دیفیند چه نیازی به اپراتور های دیگه هست..بجایی این مزخرفات که دیگه به تهش رسیدن، به فکر مپ های بیشتر با مد های بیشتر باشن....قشنگ میری تو بازی یا مپ tower هست، یا مپ قلسطین :| ...
در مورد lion باهات موافقم کلان گند زده تو بالانس بازی ولی خب قراره نرف شدید بشه تو آپدیت بعدی.من خودم کلان دیگه بی خیال این بازی شدم دیگه حال و حوصله ندارم. 1 ماه شده هنوز این گلیچ مزخرف شیلد رو درست نکردن الکی میندازن گردن PSN که نمیشه زود به زود آپدیت داد ولی از اون ور fortnite داره هفته ای 1 بار آپدیت میده این نشون میده ubi همون ک... گشادی که بود هست. Tower هم بعد مپ کشتی مزخرفترین مپ بازی هست.
همه pro پلیر ها از این مپ گله دارن که تو رنک چرا باید باشه.چون ubi گفته بود رنک بر اساس پرو لیگ هست
هر مپی که تو اونجا بازی میشه باید تو رنک باشه ولی نمیدونم tower تو رنک چه غلتی میکنه.انقدر این مپ سوراخ و در و دیوار میز و اتاق داره ادم خلو چل میشه

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
البته من تجربم کمتره ولی در نظر داشته باش من بدبخت اتکر چطوری جلو اسپاون کیل وایسم ؟ لاین یه جوری ضد این داستان بود ولی با تعداد 3 اسکن شاید زیاد باشه ولی واقعا نیاز بود به نظرم مگه این که کلا مدل اسپان رو عوض کنن که از یوبی بعیده :D

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
بیخیال دادا تو رنک کسی اسپاون بزنه، فاتحه تیم خودش رو خونده، اگر هم اینکار رو کنی تو تیم ترد میشی و دیگه بهت اینوایت نمیدن، SOLO هم بری، کارت به خود کشی میرسه، باید هماهنگ بازی کرد...این سو سول بازی ها همش تو کژوال هست...
تو رنک کمتره فقط والا :D من از وقتی به 25 رسیدم رنک دارم میرم به امید این که اینجا ادم تر بازی کنن ولی بعضا تو رنک هم سرویس میکنن
من تو ده دست اول که 7 تاشو باختم :)):)) فقط اسپان کیل خوردم همه تیم میریخت بیرون :|
شاید من شانس نداشتم ولی رنک هم به لجن کشیدن

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
تو رنک کمتره فقط والا :D من از وقتی به 25 رسیدم رنک دارم میرم به امید این که اینجا ادم تر بازی کنن ولی بعضا تو رنک هم سرویس میکنن
من تو ده دست اول که 7 تاشو باختم :)):)) فقط اسپان کیل خوردم همه تیم میریخت بیرون :|
شاید من شانس نداشتم ولی رنک هم به لجن کشیدن
دادا با لول 25 رفتی رنک؟ -__- ببخشید ولی منم بودم میومدم واسه اسپاون خخخخخ ((((: همه چی بستگی به لول و سطح کیفیت فنی بازی داره، بوده یک وقت تو رنک جوری اسپاون کیلر رو زدیم تا اخر بازی دیگه جرئت این جور حرکتی نداشته ! بوده یکبار ازش خوردیم، خودش که هیچ تا اخر بازی 5 نفری میومدن واسه اسپاون کیلز، ولی در هر صورت زیاد این اتفاق تو رنک نمیفته (((:

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,531
این بازی هرگز ادعای ریلیستیک بودن نداشت، از همون اول عرضه تا همین الان بازی پر از مواردی هست که با منطق جور در نمیاد.
اون موقع این موارد نبود آدم حس واقعی بودن بازی میکرد
الان فانتزی شده
به نظرم همه همه کاربرا بخوان مد کلاسیک (کاراکترای بدون dlc اضافه شه خیلی خوب میشه)
که البته بعیده دیگه سیزن پس بازی بی ارزش جلو میده

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
لاین وجودش بجاست بخاطر یه سری اسپان کیل و راشر که بازیو تبدیل به cod یا bf کرده یوبیسافت امیدوار بود با آوردن لیژن و دوکابی از شر این اسپان کیلرها و راشرها راحت بشه اما مثل اینکه افاقه نکرد الان با وجود لایون کسی نمیتونه راش بده یا اسپان بزنه من بیشتر با اشکال مپها که شما هم گفتید موافقم مپهای جدید اصلا استراتژی قبلیهارو نداره و بیشتر سرهم شدست و هیچ تفکری پشتش نبوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر