PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من بازی رو دیجیتالی خریدم 3-4 ساعت بازی کردم تو اکانت ظرفیتی که گرفته بودم یه سری اشکال پیش اومد یه اکانت دیگه بهم دادن مجبور شدم از اول برم . اگه بازی های دیگه بود بعید بود به خاطر این چند ساعت که باید از اول برم فعلا سراغش میرفتم ولی این لامصب اینقدر خوبه که همون روز دوباره کل چند ساعتی رو که رفته بودم از نو رفتم .
خلاصه واقعا بازی ارزش خیلی بالایی داره و حتما تجربه کنید . گرافیک بازی بهترین گرافیک ارائه شده روی ps4 pro هست و HDR رو هم به زیبایی میتونید تجربه کنید . من نسل قبل x360 داشتم و نسخه های قبلی رو نرفتم فقط ریمستر 3 که واسه ps4 اومد گرفتم ولی به خاطر دوربینش نتونستم زیاد ارتباط برقرار کنم . به نظر من تغییر نمای دوربین بازی کار خیلی درستی بوده .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این گیف رو دیدم دونه دونه پشمام ریخت :D
http://i.imgur.com/sTfk26K.gif
یعنی انقدر که گیف میزاری و هایپ میکنی خداوکیلی به نطر من یک ps4 سایت باید بهت هدیه بده هیچکس مثل خودت انقدر در قبال سونی حجت تموم نکرده

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اسپویل نداره.
بازی رو تموم کردم.چی بگم و از کجا بگم.از داستان خارق العاده ای که کوری نوشته یا از شخصیت پردازی فوق العاده کریتوس و ارتئوس یا از لول دیزاین و محیط های مغزمنفجر کن بازی تمامش پر از سوپرایزه پر از صحنه هایی هستش که دهن ادم همینجوری باز میمونه اسم این اثر فوق العاده رو تنها بازی نمیشه گذاشت واقعا پلیری وجود نداره که این بازیو بازی کنه و به وجد نیاد مبارزات فوق العاده معتادکننده و روون. اسکیل های زیاد اون تبر فوق العاده کریتوس و کمبوهاش انصافا اون کسانی که این تبر رو طراحی کردن و کمبوهارو روش پیاده سازی کردن خیلی خیلی خلاق هستن.داستانی که کوری نوشته اصلا نمیشه بهش گفت مثلا از نیمه دوم جون میگیره از همون اولش اتیشش شعله وره و هرچقدر جلوتر میریم از بس بازی سوپرایز داره ادم دوس نداره ولش کنه و از طرف دیگه هم دوس نداره زود تمومش کنه تنها بازی هایی که من بعد بازی کردن و خاموش کردن کنسول به این فکرمیرفتم که بعدش چی میشه چرا اونجا اینجوری شد و اتفاقاتی که دیدم و تجربه کردم همین بازی و شادو اف کلوسوس بوده هر دفه که از بازی بیرون میومدم به داستان به مبارزات به محیط ها به گرافیک خیره کنندش فکرمیکردم نمیدونم این داستان روکوری چند وقته نوشته ولی جز بهترین بازی های تاریخ صنعته. GOW بازی های اکشن و نرتیو رو یه پله برد جلو تمام استاندارهای سبک اکشن رو به جلو هل داد بی نظیره این اثر فوق العاده.اول از همه این تبر کریتوس کمبوهایی که داره بی نظیرن و هرکدوم یه قابلیت دارن و بعد از اپگرید وحشتناک میشه هردفه ای که پرت میشه ریکال میشه یه حس خیلی خوبه داره تو مبارزات انگار واقعا این تبر داره حس میشه بس که فیزیک و کمبوهاش عالین در کنار تبر لول دیزاین فوق العاده بازی،طراحی پازل ها و تعمالشون با محیط و تبر یکی از زیباترین چیزی هستش که خلق شده.در کنار همه اینها نورپردازی فوق العاده عالی بازی،محیط های بی نظیر،طراحی هنری،صداگذاری بی نقص و و و موسیقی حماسی بازی در تک تک ثانیه بازی موهای تنتون رو سیخ میکنه اینقدر که این موسیقی بازی هنرمندانست هر صحنه ای که دارید مبارزه میکنید قشنگ با شنیدن موسیقی به وجد میاین و باعث میشه در زمان تجربه و کشتن انیمی ها یه تجربه فوق العاده داشته باشید.DNA بازی همون DNA همیشگیه محیط های اپیک و اساطیری اکشن ناب که تو هیچ بازی دیگه ای نمیتونید تجربش کنید.
بازی به شدت چالش برانگیزه دیگه خبری از دکمه زنی پشته سرهم نیس که یه ارتش رو بکشید باید یادبگیرید چجوری کمبو بزنید چجوری استراتژی بچینید و بکشید بعد از یه مدت گیم پلی دستتون میاد و کمبوهایی میزنید که تک تکشون براتون لذت بخش و حتی خودتون حرکات رو میکس میکنید و میگید WOW و WOW اسن نسخه جوری ساخته شد که کسایی میگفتن گاو 3 لول دیزاین نداره و دشمنا الکی میمیرن دیگه خرده ای نگیرن از همه نظر کامل شده این کریتوس رو انچنان بیشتر از قبل دوست خواهید داشت که حد نداره فوق العادست شخصیت پردازیش نحوه ارتباطش با پسرش دیالوگ هایی که دارن محشره حتما زمانی که تنهایید با ارتئوس به دیالوگ ها گوش کنید اگه بچه دارید قطعا دیگه بیشتر این عنوان رو با تمام وجودتون حس خواهید کرد و اگه هم نداشته نباشید یک تجربه بی نظیر به شما خواهد داد.داستان فوق العاده زیبا و پر از سوپرایز تو هیچ بازی تا به حال من داستانی به زیبا و عمیقی این بازی ندیدم کوری بارلاگ به نابغه تمام عیاره یه نابغه خلاقه اگه بازیو تموم کرده باشید واقعا الان موقع خوندن این خط از جمله من متوجه میشید هیچ بزرگ نمایی نمیکنم کوری یه بازی ساخته که فکرنمیکنم دیگه بشه کامل تر ازش ساخت سطح کارگردانی بی نظیر،نریتیو عالی،طراحی مراحل گیرا،گیم پلی معتادکننده و...باس فایت های لعنتی این بازی هیچوقت تکرار نشدن زمانی که دارید باهاشون مبارزه میکنید تک تک اجزای بدنتون هیجان فرامیگیره فک کف زمینه از این صحنه های سینمایی فوق العاده زیبا روی این سخت افزار محدود بعد تموم شدن مبارزه ممکنه کنترلر رو زمین بذارید یه نگاه به کریتوس بکنید و صحنه هایی که 1 دقیقه پیش در حال تجربش بودید رو یک بار دیگه مثل یک نوار کاست از جلوی چشتون بگذرونید و اب دهنتون رو قورت بدید و دوباره کنترلر رو بردارید این جورنی حماسی،فراموش نشدنی،بی نظیر و یک و تنها تجربه بی نقصی که میتونید از میکس اکشن و نریتیو رو تو یک دنیای اساطیری که هیچی ازش نمیدونید رو داشته باشید.من هیچ چیز دیگه ای نمیتونم بگم چون هرچی گفته بشه اسپویله فقط بازیو تهیه کنید مهم نیس چجوری میخرید کرایه میکنید قرض میگیرید میدزدید و...فقط تجربش کنید از تمام دغدغه های دنیا تا چند روز رها میشید بهتون قول میدم از همون صحنه اول بازی و تا اخرش که جمله Creative Director: Cory Barlog نشون داده میشه هر لحظه بهش فکرمیکنید نمیتونید بازیو ادامه ندید و از طرف دیگه دوست ندارید بازی تموم شه بهتون قول میدم همتون تک تکتون این تجربه رو زمان بازی خواهید داشت.این بازی بی نقص ترین بازی ساخته شده توسط بشره TLOU اخرین عنوانی بود که این حس رو داد اما فراموش نکنید اگه TLOU براتون این جایگاه رو داره GOW قطعا جاش رو خواهد گرفت.کوری بارلاگ و سانتامونیکا استودیو یک دفه دیگه نشون دادن که همچنان در کنار ناتی داگ بهترین استودیوهایی هستن که توسبک بازی سازیشون بی نظیرن سانتا اون افرادی که میگفتن درش رو تخته کنن بستنی فروشی بزن رو کاملا بست و نه تنها بهترین نسخه از سری GOW رو ساخت بلکه یکی از بهترین بازی های ساخته شده در صنعت گیم رو به گیمرها دادن این نسخه جدید معجونیه از تمام خوبی های یک بازی بازی ها برای سرگرمی ساخته میشن غالبا اما این عنوان فقط سرگرمی نیست بازی تنها نیست فقط بازی ای نیست که زمانی بیکار شدید برید سراغش این اثر شمارو به فکر فرومیبره زمان تجربش کاملا مغزتون منفجر میشه و بعد از اون هیچ بازی دیگه ای رو نمیتونید شروع کنید.
خوش حالم استودیویی وجود داره که هنوزم داره این سبک بازی رو ادامه میده خوش حالم که بازی دست کسی به اسم بارلاگ افتاد که مطمئنم هرکسی بازی که ساخته رو تجربه کنه اسمش رو یک نابغه کاربلد میذاره + اون 200 نفری که سال ها زحمت کشیدن تا این اثر ساخته شد نمیدونم دیگه از چی بگم بس که این عنوان بی نظیره امتیازم به بازی نمره ای نیس جز 11/10.در اخر بذارید بگن با این سنت هنوز بازی میکنی اخه این بازی ها به تو چی میدن بیاید خوش حال باشید که گیمرید و همچین عنوانی رو دارید تجربه میکنید یک اثر همه چی تمام وکمال بازهم میگن این بازی فقط یک بازی تنها نیست هنر خالصه یک اثر مونگاره بازی سازی برای سرگرمی به نظرم راحته اما بازی ساختن برای تو ذهن موندن خیلی خیلی سخته و تعداد معدود بازی ای وجود دارن که اینجورین مثل GOW که از دید فردی به نام کوری بارلاگ ساخته میشه.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اسپویل نداره.
بازی رو تموم کردم.چی بگم و از کجا بگم.از داستان خارق العاده ای که کوری نوشته یا از شخصیت پردازی فوق العاده کریتوس و ارتئوس یا از لول دیزاین و محیط های مغزمنفجر کن بازی تمامش پر از سوپرایزه پر از صحنه هایی هستش که دهن ادم همینجوری باز میمونه اسم این اثر فوق العاده رو تنها بازی نمیشه گذاشت واقعا پلیری وجود نداره که این بازیو بازی کنه و به وجد نیاد مبارزات فوق العاده معتادکننده و روون. اسکیل های زیاد اون تبر فوق العاده کریتوس و کمبوهاش انصافا اون کسانی که این تبر رو طراحی کردن و کمبوهارو روش پیاده سازی کردن خیلی خیلی خلاق هستن.داستانی که کوری نوشته اصلا نمیشه بهش گفت مثلا از نیمه دوم جون میگیره از همون اولش اتیشش شعله وره و هرچقدر جلوتر میریم از بس بازی سوپرایز داره ادم دوس نداره ولش کنه و از طرف دیگه هم دوس نداره زود تمومش کنه تنها بازی هایی که من بعد بازی کردن و خاموش کردن کنسول به این فکرمیرفتم که بعدش چی میشه چرا اونجا اینجوری شد و اتفاقاتی که دیدم و تجربه کردم همین بازی و شادو اف کلوسوس بوده هر دفه که از بازی بیرون میومدم به داستان به مبارزات به محیط ها به گرافیک خیره کنندش فکرمیکردم نمیدونم این داستان روکوری چند وقته نوشته ولی جز بهترین بازی های تاریخ صنعته. GOW بازی های اکشن و نرتیو رو یه پله برد جلو تمام استاندارهای سبک اکشن رو به جلو هل داد بی نظیره این اثر فوق العاده.اول از همه این تبر کریتوس کمبوهایی که داره بی نظیرن و هرکدوم یه قابلیت دارن و بعد از اپگرید وحشتناک میشه هردفه ای که پرت میشه ریکال میشه یه حس خیلی خوبه داره تو مبارزات انگار واقعا این تبر داره حس میشه بس که فیزیک و کمبوهاش عالین در کنار تبر لول دیزاین فوق العاده بازی،طراحی پازل ها و تعمالشون با محیط و تبر یکی از زیباترین چیزی هستش که خلق شده.در کنار همه اینها نورپردازی فوق العاده عالی بازی،محیط های بی نظیر،طراحی هنری،صداگذاری بی نقص و و و موسیقی حماسی بازی در تک تک ثانیه بازی موهای تنتون رو سیخ میکنه اینقدر که این موسیقی بازی هنرمندانست هر صحنه ای که دارید مبارزه میکنید قشنگ با شنیدن موسیقی به وجد میاین و باعث میشه در زمان تجربه و کشتن انیمی ها یه تجربه فوق العاده داشته باشید.DNA بازی همون DNA همیشگیه محیط های اپیک و اساطیری اکشن ناب که تو هیچ بازی دیگه ای نمیتونید تجربش کنید.
بازی به شدت چالش برانگیزه دیگه خبری از دکمه زنی پشته سرهم نیس که یه ارتش رو بکشید باید یادبگیرید چجوری کمبو بزنید چجوری استراتژی بچینید و بکشید بعد از یه مدت گیم پلی دستتون میاد و کمبوهایی میزنید که تک تکشون براتون لذت بخش و حتی خودتون حرکات رو میکس میکنید و میگید WOW و WOW اسن نسخه جوری ساخته شد که کسایی میگفتن گاو 3 لول دیزاین نداره و دشمنا الکی میمیرن دیگه خرده ای نگیرن از همه نظر کامل شده این کریتوس رو انچنان بیشتر از قبل دوست خواهید داشت که حد نداره فوق العادست شخصیت پردازیش نحوه ارتباطش با پسرش دیالوگ هایی که دارن محشره حتما زمانی که تنهایید با ارتئوس به دیالوگ ها گوش کنید اگه بچه دارید قطعا دیگه بیشتر این عنوان رو با تمام وجودتون حس خواهید کرد و اگه هم نداشته نباشید یک تجربه بی نظیر به شما خواهد داد.داستان فوق العاده زیبا و پر از سوپرایز تو هیچ بازی تا به حال من داستانی به زیبا و عمیقی این بازی ندیدم کوری بارلاگ به نابغه تمام عیاره یه نابغه خلاقه اگه بازیو تموم کرده باشید واقعا الان موقع خوندن این خط از جمله من متوجه میشید هیچ بزرگ نمایی نمیکنم کوری یه بازی ساخته که فکرنمیکنم دیگه بشه کامل تر ازش ساخت سطح کارگردانی بی نظیر،نریتیو عالی،طراحی مراحل گیرا،گیم پلی معتادکننده و...باس فایت های لعنتی این بازی هیچوقت تکرار نشدن زمانی که دارید باهاشون مبارزه میکنید تک تک اجزای بدنتون هیجان فرامیگیره فک کف زمینه از این صحنه های سینمایی فوق العاده زیبا روی این سخت افزار محدود بعد تموم شدن مبارزه ممکنه کنترلر رو زمین بذارید یه نگاه به کریتوس بکنید و صحنه هایی که 1 دقیقه پیش در حال تجربش بودید رو یک بار دیگه مثل یک نوار کاست از جلوی چشتون بگذرونید و اب دهنتون رو قورت بدید و دوباره کنترلر رو بردارید این جورنی حماسی،فراموش نشدنی،بی نظیر و یک و تنها تجربه بی نقصی که میتونید از میکس اکشن و نریتیو رو تو یک دنیای اساطیری که هیچی ازش نمیدونید رو داشته باشید.من هیچ چیز دیگه ای نمیتونم بگم چون هرچی گفته بشه اسپویله فقط بازیو تهیه کنید مهم نیس چجوری میخرید کرایه میکنید قرض میگیرید میدزدید و...فقط تجربش کنید از تمام دغدغه های دنیا تا چند روز رها میشید بهتون قول میدم از همون صحنه اول بازی و تا اخرش که جمله Creative Director: Cory Barlog نشون داده میشه هر لحظه بهش فکرمیکنید نمیتونید بازیو ادامه ندید و از طرف دیگه دوست ندارید بازی تموم شه بهتون قول میدم همتون تک تکتون این تجربه رو زمان بازی خواهید داشت.این بازی بی نقص ترین بازی ساخته شده توسط بشره TLOU اخرین عنوانی بود که این حس رو داد اما فراموش نکنید اگه TLOU براتون این جایگاه رو داره GOW قطعا جاش رو خواهد گرفت.کوری بارلاگ و سانتامونیکا استودیو یک دفه دیگه نشون دادن که همچنان در کنار ناتی داگ بهترین استودیوهایی هستن که توسبک بازی سازیشون بی نظیرن سانتا اون افرادی که میگفتن درش رو تخته کنن بستنی فروشی بزن رو کاملا بست و نه تنها بهترین نسخه از سری GOW رو ساخت بلکه یکی از بهترین بازی های ساخته شده در صنعت گیم رو به گیمرها دادن این نسخه جدید معجونیه از تمام خوبی های یک بازی بازی ها برای سرگرمی ساخته میشن غالبا اما این عنوان فقط سرگرمی نیست بازی تنها نیست فقط بازی ای نیست که زمانی بیکار شدید برید سراغش این اثر شمارو به فکر فرومیبره زمان تجربش کاملا مغزتون منفجر میشه و بعد از اون هیچ بازی دیگه ای رو نمیتونید شروع کنید.
خوش حالم استودیویی وجود داره که هنوزم داره این سبک بازی رو ادامه میده خوش حالم که بازی دست کسی به اسم بارلاگ افتاد که مطمئنم هرکسی بازی که ساخته رو تجربه کنه اسمش رو یک نابغه کاربلد میذاره + اون 200 نفری که سال ها زحمت کشیدن تا این اثر ساخته شد نمیدونم دیگه از چی بگم بس که این عنوان بی نظیره امتیازم به بازی نمره ای نیس جز 11/10.در اخر بذارید بگن با این سنت هنوز بازی میکنی اخه این بازی ها به تو چی میدن بیاید خوش حال باشید که گیمرید و همچین عنوانی رو دارید تجربه میکنید یک اثر همه چی تمام وکمال بازهم میگن این بازی فقط یک بازی تنها نیست هنر خالصه یک اثر مونگاره بازی سازی برای سرگرمی به نظرم راحته اما بازی ساختن برای تو ذهن موندن خیلی خیلی سخته و تعداد معدود بازی ای وجود دارن که اینجورین مثل GOW که از دید فردی به نام کوری بارلاگ ساخته میشه.
عالی تر از بازی این متنت بود خسته نباشید میگم بهت زحمت کشیدی برای تایپک به طور کلی

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
:))
منم رو نرمال میرم فعلا این دور اولو
خوبم رفتم خدایی واسم اونقدر سخت نبوده :D
ولی این باس فایته خیلیییی سخت بود لامصب حتی با L3+R3 هم نمیتونستم بزنمش:| ینی نمیشد بزنیش نمیگم بیشتر اسپویله اگه بخوام توضیح بدم
ای خِدا :| ریج هم جواب نمیده اخ قلبم :D
سخت نه به صورت مثلا شماره 3 ولی یه مدل شده که هر دشمن رو با روش خاصی باید بزنی قلق خودشون رو دارن ولی قبلی ها شمشیرو ول میدادی وسط تش دوتا ریج میکردی تمام ولی این سختیش متفاوت از بقیس
با توجه به این که من این باس رو ندیدم شما باید جلو تر باشی من تو الفیم اگه اشتباه نکنم یه باس داشت پرواز میکرد رو به چنگ و دندودن رد کردم برسم به این که میگی دسته رو خورد کردم :|

koorosh ps4

کاربر سایت
Apr 26, 2016
50
سلام منم بازیو شروع کردم نزدیک دو ساعت بازی کردم به نظرم این نزدیکی دوربین خیلی تو ادامه بازی اذیت نمیکنه؟و دیگه گرافیک با این که رو بهترین چیزی که تا حالا روps4بوده ولی با تریلر ۲۰۱۶خیلی فرق نداره؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
دوست عزیز به نادرست بقیه رو راهنمایی نکن
بنده ۲ تا کنسولم دارم هیچ فرقی ندارن!
دوست عزیز چرا جوک میگی.معلومه که فرق دارن.هر کی به فریم ریت حساسه میتونه رو pro فریم بیشتری بگیره.البته رو ps4 معمولی هم رو 30 تقریبا قفله

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
دوستان آخر بازی مشخص میشه که اتریوس همون لوکی هستش ،من افسانه های نورس رو که میخوندم،اون ماره پسر لوکی بود،الان چه جوری میشه؟

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
آوه پس به چاک رفتم....
برای اینکه افت قیمت خیلی زیاده نخوره سریع فروختمش، بعدا دوباره بگیرم.
پس همون ریجن دو میگیرم بعدا و
برای دی ال سی های احتمالی بازی این کارو کردم.

سیوهات ب ریجن دو نمیخوره چرا عوضش کردی حالا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر