PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

peymang69

کاربر سایت
Mar 9, 2018
19
سختی بازی مثل دارک سولز منطقی هست؟ بعد ام گرافیک بازی میزنه خیلی پایین باشه! طراهی هنری هم که تو خوب نیست...گیم پلی بازی نو اوری نسبت به سری دارک سولز داره؟ کلا پیشنهاد میدید؟
منم دارم بازیش میکنم برای بار دوم واقعا برای منی که طرفدار بلادبورن و دارک سولزم لذت بخشه البته به اونا نمیرسه ولی در نوع خودش واقعا جذابه اگه با سبک اونا حال کردی با اینم حال میکنی هرچند سختی چندتا از مرحله هاش از بالانس خارج میشه ولی در کل قشنگه

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
دوستان من بازی رو دیجیتال خریدم نسخه کمپلت ادیشن ps4. ولی تو ورودی یه مرحله هی کرش میکنه بازی . به نظرتون اشکالش کجاست؟

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
دوستان تو این بازی چیزی داره که وقتی مردی همونجا دوباره زنده بشی ادامه بدی
و اگر میشه ایتم های که بدرد بخور هستن میشه معرفی کنید خیلی چیز میز میگیره و استفاده هم نمیکنم

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من بازی رو پلات کردم.
به نظرم تجربهی فوق العاده ای هست. نباید به چشم سولز گیم بهش نگاه کرد اما خب تقریبا تو همون سبک و سیاقه .

سلاح ها به حدی زیاده که دیگه اعصابتون خرد میشه و لباس های زیادی هم داره.

داستان به عظمت سولز و بلادبورن قطعا نمیرسه اما در حد خودش خوبه.
من از 10 به این بازی 8 میدم.

احتمالا هم دی ال سی ها رو برم

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
من بازی رو پلات کردم.
به نظرم تجربهی فوق العاده ای هست. نباید به چشم سولز گیم بهش نگاه کرد اما خب تقریبا تو همون سبک و سیاقه .

سلاح ها به حدی زیاده که دیگه اعصابتون خرد میشه و لباس های زیادی هم داره.

داستان به عظمت سولز و بلادبورن قطعا نمیرسه اما در حد خودش خوبه.
من از 10 به این بازی 8 میدم.

احتمالا هم دی ال سی ها رو برم
اقا این.قسمت teahouse رو توضیح بده.چی.هست چجویه چیکار باید کرد..گلوری چیه.از کجا.میاد

دوستان تو این بازی چیزی داره که وقتی مردی همونجا دوباره زنده بشی ادامه بدی
و اگر میشه ایتم های که بدرد بخور هستن میشه معرفی کنید خیلی چیز میز میگیره و استفاده هم نمیکنم
چیزی نداره..باید به همون.جا.که مردی بری تا بتونی اون.امیراد رو پس.بگیری.برای اپدیت اسکیل هات.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mehrdadb3

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
تو این بازی بعنوان تجربه چند تا فاکتور در نظر بگیر یک زمانبنوی جاخالی هاتون یکی هم نوع سلاح یکی هم اپگرید کردن اسکیل هاتون و ایتم هایی که پیدا میکنید اساس گیمپلی براساس اسکیل سعی کنید اسکیل های بیشتری باز کنید راحت تر میشه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
این جادویه slot رو کی میتونه بگیره همون که آهسته میکنه تو اسکیل ها بازش کردم ولی هنوز ندارمش
باید توی قسمت ready jutsu بری و اون اسکیل رو به عنوان shortcut انتخاب کنی

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

• Like
Reactions: mehrdadb3

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
همیشه دنبال یه بازی بودم که بتونه منو از BloodBorne بکنه و رها کنه . واقعا خواب و خوراک نداشتم واسه اون بازی . بالاخره Nioh این کارو واسم انجام داد . غافل از اینکه Nioh هم توی اعتیاد آور بودن دست کمی از بلود نداشت . اما خوب بعد از حدود 600 ساعت بازی بالاخره به جایی رسیدم که دیگه چیز جدیدی واسه تجربه نداشت .

Level 750
Focus level 1000
Guardian Sprits level 60 (All Of Them)
Abyss 999
Maximum Weapons Level 320(+136)
Maximum Damage in Single Hit 760,000
Amrita Obtain ~ 5,000,000,000,000
Glory Obtain 1,400,000
و.......

بهترین و جذابترین بخش بازی واسه من عبور از طبقات Abyss برای رسیدن به سلاحهای فوق قوی بود .توی طبقه 900 به بعد سلاحهای (130+) 300 واستون آزاد میشه که باهاش به راحتی میشه هر جنبنده ای رو توی بازی از پا در اورد . **** پیشنهاد میکنم Abyss رو علی رغم تکراری بودن باسهاش حتما تمومش کنید ****

فقط یه موردی بود که من خیلی تلاش کردم توی بازی بهش برسم رکورد بیشترین دمیج بود که متاسفانه توی آخرین آپدیت بازی به خاطر Nerf شدن Guardian Sprits نهایتا به دمیج 760k رسیدم . دوستان اگه کسی تونسته توی اخرین اپدیت بیشتر از 700K بزنه ممنون میشم از قسمت رکوردهای ثبت شده در بازی اسکرین بزاره .

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
همیشه دنبال یه بازی بودم که بتونه منو از BloodBorne بکنه و رها کنه . واقعا خواب و خوراک نداشتم واسه اون بازی . بالاخره Nioh این کارو واسم انجام داد . غافل از اینکه Nioh هم توی اعتیاد آور بودن دست کمی از بلود نداشت . اما خوب بعد از حدود 600 ساعت بازی بالاخره به جایی رسیدم که دیگه چیز جدیدی واسه تجربه نداشت .

Level 750
Focus level 1000
Abyss 999
Glory Obtain 1,400,000
و.......

بهترین و جذابترین بخش بازی واسه من عبور از طبقات Abyss برای رسیدن به سلاحهای فوق قوی بود .توی طبقه 900 به بعد سلاحهای (130+) 300 واستون آزاد میشه که باهاش به راحتی میشه هر جنبنده ای رو توی بازی از پا در اورد . **** پیشنهاد میکنم Abyss رو علی رغم تکراری بودن باسهاش حتما تمومش کنید ****

فقط یه موردی بود که من خیلی تلاش کردم توی بازی بهش برسم رکورد بیشترین دمیج بود که متاسفانه توی آخرین آپدیت بازی به خاطر Nerf شدن Guardian Sprits نهایتا به دمیج 760k رسیدم . دوستان اگه کسی تونسته توی اخرین اپدیت بیشتر از 700K بزنه ممنون میشم از قسمت رکوردهای ثبت شده در بازی اسکرین بزاره .
شما دیگه بازی رو جویدی،منم تقریبا ۲ ماهی میشه دارم nioh بازی میکنم و با توجه به خستگی کار روزانه بتونم نهایتش بازی کنم دو ساعته ولی خب تا الان با جون کندن و کمک گرفتن از بقیه پلیرها لولم رو رسوندم ۳۰۰
الان که من دارم بازیش میکنم از شانس بدم به غیر از یک مورد با هیچ ایرانی توی این بازی برخورد نکردم،کاشکی میشد اون موقعی که همه چیزاشو تموم نکرده بودی با هم بازیش میکردیم که منم اینقدر منتظر این خارجیها نشم بیان کمکم باس بکشن

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد

Level 750
Focus level 1000
Abyss 999
Glory Obtain 1,400,000
و.......

بیا مارو Carry کن داداش :D
من تا لول ۶۰۰ رفتم دیگه انگیزمو از دست دادم

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
راسنش
شما دیگه بازی رو جویدی،منم تقریبا ۲ ماهی میشه دارم nioh بازی میکنم و با توجه به خستگی کار روزانه بتونم نهایتش بازی کنم دو ساعته ولی خب تا الان با جون کندن و کمک گرفتن از بقیه پلیرها لولم رو رسوندم ۳۰۰
emoji28.png

[/QUOT

یادمه سر بلود هم همین بلا رو اوردم توی تاپیکش یه دوستی مث شما اومد گفت داداش شما بازی رو دیگه جویدی :D :D
اما خوب باید بگم منم مث شما به خاطر مشغله کاری نهایتا دو سه ساعت روزانه پاش بودم حدود 10 ماهی شد .

واسه کمک هم این ای دی منه Clevermrg هر وقت خواستی هماهنگ کن بیام با هم یه دوری تو بازی بزنیم .

بیا مارو Carry کن داداش :D
من تا لول ۶۰۰ رفتم دیگه انگیزمو از دست دادم

واسه دوستانی که دنبال لول اپ هستن باید بگم کافیه به Way Of The Nioh برسین . با بیلد ترکیبی و البته خاص (Fanatic Armor) توی مرحله مارابوشی میشه واسه هر دور بازی 50,000,000,000 Amrita جمع کرد کافیه چند دور این فارم رو انجام بدین تا راحت به Max Level برسین / . سر فرصت توضیحات این Build رو براتون میزارم .

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان این بازی میتونه برای کسی که بلاد بورن و دارک سولز 3 رو بازی کرده راضی کننده باشه؟
ارزش ارشیو کردن داره؟

peymang69

کاربر سایت
Mar 9, 2018
19
دوستان این بازی میتونه برای کسی که بلاد بورن و دارک سولز 3 رو بازی کرده راضی کننده باشه؟
ارزش ارشیو کردن داره؟

به اونا که نمیرسه ولی در نوع خودش واقعا جذاب و اعتیاد آوره منم خریدم تموم کردم ارشیوش کردم حتی سیزن پس هم خریدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر