طرفداران ژانر JRPG

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
داشتم دنبال یه jrpg نوبتی میگشتم تا این 2 3 ماه اینده که بازی کمتر میاد وقتمو پر کنه که battle chaser nightwar نظرم جلب کرد یه بازی غربی با سبک old school jrpg بازی تو استور هم تخفیف خورده شده 12 تا .خوره های نوبتی از دستش ندید

Disgaea بگیر، با DLC هاش کلا جوابه :D
چند صد ساعتی درگیرشی

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
داشتم دنبال یه jrpg نوبتی میگشتم تا این 2 3 ماه اینده که بازی کمتر میاد وقتمو پر کنه که battle chaser nightwar نظرم جلب کرد یه بازی غربی با سبک old school jrpg بازی تو استور هم تخفیف خورده شده 12 تا .خوره های نوبتی از دستش ندید
خیلی خوبه این.
کلی هم نقد خوب ازش خوندم.
تو لیست خرید منم هست.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من هرچی میخواستم تو تخفیف باشه یا نبود یا فقط 20 درصد خورده بود برا همین اصلا برا من ارزش نداشت این تخفیفا :< پارسال خیلی بهتر بود :<
دقیقا همین طوره من پارسال توی هفته طلایی کلی jrpg خریدم یادمه اکثر تخفیف ها بالای 50 در صد بود الان اصلا نخفیف ها خوب نیست فعلا فقط fallen legion نظرمو جلب کرد شاید بخرمش.دنبال night of azure 2 هم بودم فقط 30 درصد اف خورده

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
سلام
کسی اینجا فینال فانتزی NT بازی کرده یا نه
میخوام بدونم گیم پلیش و ایتم هاش چه جورین
من خودم بازی نکردم ولی از یکی از دوستان پرسیدم ایشون گفتن 2-3 تا کلاس داره و به شدت کار تیمی قویی میخواد، گیم پلیش یکم تاکتیکیه. بخش آنلاینش گویا کمبود مود داره. در کل برای کسایی که دیسیدیا های قبلیو نرفتن ممکنه یکم چالش برانگیز باشه و کنار اومدن باهاش مقداری زمان بطلبه. نکته خوبشم اینجاس که تعداد کرکتراش رو دارن زیاد تر میکنن. (به 50 تایی باید برسه اگر اشتباه نکنم)

دقیقا همین طوره من پارسال توی هفته طلایی کلی jrpg خریدم یادمه اکثر تخفیف ها بالای 50 در صد بود الان اصلا نخفیف ها خوب نیست فعلا فقط fallen legion نظرمو جلب کرد شاید بخرمش.دنبال night of azure 2 هم بودم فقط 30 درصد اف خورده

اگر ذره ای برای پولت ارزش قائلی اصلاً فکر نزدیک شدن به سمت سری Yoru no nai kuni یا همون نایتس آو عژور رو هم نکن. عجیب خواب آور و زباله س این سری.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من خودم بازی نکردم ولی از یکی از دوستان پرسیدم ایشون گفتن 2-3 تا کلاس داره و به شدت کار تیمی قویی میخواد، گیم پلیش یکم تاکتیکیه. بخش آنلاینش گویا کمبود مود داره. در کل برای کسایی که دیسیدیا های قبلیو نرفتن ممکنه یکم چالش برانگیز باشه و کنار اومدن باهاش مقداری زمان بطلبه. نکته خوبشم اینجاس که تعداد کرکتراش رو دارن زیاد تر میکنن. (به 50 تایی باید برسه اگر اشتباه نکنم)

اگر ذره ای برای پولت ارزش قائلی اصلاً فکر نزدیک شدن به سمت سری Yoru no nai kuni یا همون نایتس آو عژور رو هم نکن. عجیب خواب آور و زباله س این سری.
اتفاقا من شماره اولشو بازی کردم خیلی هم باهاش حال کردم.در حد 60 دلار اصلا نیست ولی من تو تخفیف 25 دلار خریدمش میصرفید .الانم شماره دومش بالای 50 درصد اف بخوره قطعا میخرم;)

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
سلام
کسی اینجا فینال فانتزی NT بازی کرده یا نه
میخوام بدونم گیم پلیش و ایتم هاش چه جورین
من خود بازی را نه اما بتاش را بازی کردم. بازی خوبیه اما با دیسیدیا های قبلی فرق داره. الان هر شخصیت کلا مخصوص خودشو داره. کارتیمی حرف اول و اخرو میزنه. بازی یه سیستم لاک کردن روی حریف داره. روی هر کس که لاک کنی یا روت لاک کنه یه رشته ابی ازش بهت وصل میشه. موقع اتک دادن این رشته برای اعلام خطر قرمز میشه. بازی سرعت خوبی داره و بعضی وقتا اصلا نمیشه فهمید چی شد که بردین یا باختین. برای برد و باخت باید ۳ بار هلث بار اعضای تیم حریف خالی بشه. دو نوع اتک تو بازی هست. یکی فیزیکال دمیج میده و یکی دیگه میزان فیزیکال دمیج را بالا میبره.هفت تا سامون هم هست .در کل هم بازم میگم سرعت بازی فوق العاده بالاست. بازی هم به طور کل فان اما تا حدودی پیچیده هست.
تعداد شخصیت ها هم حدودا ۳۰ تا هست که ۶ تا بهشون در قالب دی ال سی اضافه میشه. اولیششون وین سالیدور (فاینال ۱2) هست. دوتای دیگشونم شاید وینسنت ولنتاین و سز کتزروی باشن.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من میخواستم بازیو بگیرم خودم اما چون با نتم(ایرانسل) شدید مشکل داشت و هم مچ میکینگ وحشتناک طول می کشید هم افت فریم شدید تو بازی پیش میومد منصرف شدم.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اتفاقا من شماره اولشو بازی کردم خیلی هم باهاش حال کردم.در حد 60 دلار اصلا نیست ولی من تو تخفیف 25 دلار خریدمش میصرفید .الانم شماره دومش بالای 50 درصد اف بخوره قطعا میخرم;)

این نسخه از نظر گیم پلی خیلی خیلی بهتر از شماره 1 شده تازه D: از نظر داستان یکم پایین تر از 1ئه ولی خب بازم خوبه

1 از نظر شخصیتا من خیلی خیلی دوسش داشتم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دیسیدیا از نظر کلیت بازی خیلی جالب نیست و تقریبا هر کسی که دیسیدیا اصلی رو بازی کرده از این جدیده حالش بهم خورده و گند زدن با این مبارزه های 3 به 3شون

تنها دلیل برا خریدش بازی کردن با شخصیتای محبوبتونه D: وگرنه به عنوان یه بازی فایتینگ 3 به 3 اصلا پیشنهاد نمیکنم پول زیاد براش بدین

و از اونجایی که گند زده هم از نظر خود بازی هم فروش شک نکنید تخفیفای بزرگ و پشت سر همی براش میزارن الانم 20 درصد تخفیف ارزش نداره باید برا تخفیف بیشتر صبر کنید

فایتینگ 3 به 3 برید Gundam versus بگیرید D:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اینexist archive و تارگت بعدیم کردم بگیرم .کسی رفته و راضی بوده ازش ؟ به شدت خوشم اومده

valkyria revolution هم بدم نمیاد بگیرم هر چند وفادار نبوده به نسخه های قبلیش .مشکل اصلیش اکشن شدن بیش از حدشه فقط یا داستان و شخصیت و...افتضاحن ؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
اینexist archive و تارگت بعدیم کردم بگیرم .کسی رفته و راضی بوده ازش ؟ به شدت خوشم اومده

valkyria revolution هم بدم نمیاد بگیرم هر چند وفادار نبوده به نسخه های قبلیش .مشکل اصلیش اکشن شدن بیش از حدشه فقط یا داستان و شخصیت و...افتضاحن ؟
اصن تو خرید Exist Archive شک نکن! عالی! ورای تصور! به توصیه ی یکی از دوستان گرفتم که بسی هم تشکر کردم ازشون و هنوزم ممنونشم که یه همچین جواهریو معرفی کرد.

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy

والکیریا رولوشن<
وفاداریش به کنار، همه چیزش افتضاحه. (حتی/به خصوص داستانش، گرچه سعی داشت دراماتیک باشه) من دموش رو که گرفتم بیشتر از یه ربع نتونستم تحملش کنم. به اصطلاح cringe خالصه.
تا همین حد بگم توی مبارزاتش اصلا نمیفهمی چی به چیه فقط دکمه میکوبی.
اون اگزیست آرکایو هم چندان ازش تعریف نمیشه، گویا بازی ضعیفی(بهتره بگیم معمولی) هست ولی نیچه؛ یه عده ممکنه خوششون بیاد، قبل خرید جا داره چند بار بررسی کنی پولت هدر نره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر