hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
حالا داستان رو میبندن یا نصفه ول میکنن؟

نمی‌دونم والا، من ندیدم هنوز. ولی بروس کمپل از استارز و سم ریمی و بقیه تشکر کرده بود. مثل اینکه از قبل معلوم بوده فصل دیگه‌ای در کار نیست و جمع‌ـش کردن که نیمه‌کاره نمونه.

Ash_Vs_Evil_Dead.jpg

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
View attachment 86744

8 اپیزود

تاریخ پخش: 2020:|
به به. همه گذاشتن GoT تموم شه.:D اونم از سریالی که میخوان از روی LotR بسازن. هر چند به نظرم LotR حماسه‌ایه که سریال شدن بهش خیلی کمک نمیکنه چون شخصیتایی که توشن شخصیتایی هستن که بیشتر سیاه و سفیدن و روند سریالی شدن ممکنه که شخصیتا رو خسته‌کننده کنه. مگه این که برن تو خط سیلماریلیون و بخوان داستان فئانور اینا رو بگن که اون موقع برگهام میریزه.:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
به به. همه گذاشتن GoT تموم شه.:D اونم از سریالی که میخوان از روی LotR بسازن. هر چند به نظرم LotR حماسه‌ایه که سریال شدن بهش خیلی کمک نمیکنه چون شخصیتایی که توشن شخصیتایی هستن که بیشتر سیاه و سفیدن و روند سریالی شدن ممکنه که شخصیتا رو خسته‌کننده کنه. مگه این که برن تو خط سیلماریلیون و بخوان داستان فئانور اینا رو بگن که اون موقع برگهام میریزه.:D
اعلام کرده بودن زمان اتفاقات موازی با داستان حلقه خواهد بود اما در قسمت دیگه ای از سرزمین میانه و بدونه شخصیتهای اصلی داستان .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام

اعلام کرده بودن زمان اتفاقات موازی با داستان حلقه خواهد بود اما در قسمت دیگه ای از سرزمین میانه و بدونه شخصیتهای اصلی داستان .
به نظرم کار اشتباهیه چون داستان اون اتفاقات به صورت خیلی با کیفیت توی سینما گفته شده و خواه ناخواه با اون مقایسه میشه.:D چه کاریه خب برگردن به سیلماریلیون اون همه هم دستشون باز میشه.

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
فصل دوم LEGION تا به اینجا خیلی عالی بوده گر چه دلم واسه عناصر horror که تو فصل یک بود تنگ میشه ولی سریال همچنان در سطح بالایی قرار داره .
تو این مدت که سریالای جذابی پخش نمیشه قطعا بهترین انتخابه
توصیه میشه صد در صد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فصل دوم LEGION تا به اینجا خیلی عالی بوده گر چه دلم واسه عناصر horror که تو فصل یک بود تنگ میشه ولی سریال همچنان در سطح بالایی قرار داره .
تو این مدت که سریالای جذابی پخش نمیشه قطعا بهترین انتخابه
توصیه میشه صد در صد
میزان بینندگان این فصل قشنگ فاجعه است و همینجوری داره پایین میاد فقط و فقط کنسلش نکنن ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من هنوز فصل دوم شروع نکردم
به چه دلیل داره پایین میره؟
کیفیت سریال پایین اومده؟
نه اتفاقا سطحش بالاتر رفته دلایل زیادی هست که مهترینش سبک سایکولوژی و روانشناسی سریال که خوب سریال رو از بقیه ابر قهرمانی جدا کرده واسه همین بینندهاش تقسیم میشن به ی عده خاصی که دنبال ی چیز متفاوتن که این میشه سریال بیننده هاش افت میکنه این روزا باید ابر قهرمانی و کلیشه ای باشه تا بیننده داشته باشه مثل Walking Dead امثالهم به اب ببندی داستان رو ی وقت بیننده مغزش زیاد درگیر نشه....

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من هنوز فصل دوم شروع نکردم
به چه دلیل داره پایین میره؟
کیفیت سریال پایین اومده؟
کلا بنظرم هر سریالی به سمت سلیقه ای شدن حرکت کنه از آخر با افت بیننده شدید مواجه میشه که یا بزور تمومش میکنن یا هم کنسل میشه وسط کار، اینم مثل هانیبال اینقد فاز سنگین روانشناسی و اینا داره که یک سری مخاطب رو پس میزنه، فقط میمونن یک سری فن، Ash vs Evil dead ـم که تازگی کنسل شد فک میکنم همین بیش از حد سلیقه ای شدنش تاثیر مستقیم داشت. پایین اومدن کیفیت سریال که میره تو مراحل آخر برا کنسل شدن وگرنه TWD الان باید شصد بار باید کنسل میشد :D

• Like
Reactions: hooman1995

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
کلا بنظرم هر سریالی به سمت سلیقه ای شدن حرکت کنه از آخر با افت بیننده شدید مواجه میشه که یا بزور تمومش میکنن یا هم کنسل میشه وسط کار، اینم مثل هانیبال اینقد فاز سنگین روانشناسی و اینا داره که یک سری مخاطب رو پس میزنه، فقط میمونن یک سری فن، Ash vs Evil dead ـم که تازگی کنسل شد فک میکنم همین بیش از حد سلیقه ای شدنش تاثیر مستقیم داشت. پایین اومدن کیفیت سریال که میره تو مراحل آخر برا کنسل شدن وگرنه TWD الان باید شصد بار باید کنسل میشد :D

حرف شما در کل درسته اما:
Mr Robot با قدرت داره می تازه :D

• Like
Reactions: majidred2011

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
15244092461680507-750x500.jpg

سریال «شکارچی ذهن» (MindHunter) برای فصل دوم، کارگردان های تازه ای را برای تولید به خدمت می گیرد.

بنابر گفته های وبسایت Playlist، «اندرو دامینیک» (Andrew Dominik) و «کارل فرانکلین» (Carl Franklin) در کنار «دیوید فینچر» (David Fincher)، فصل دوم سریال «شکارچی ذهن» (MindHunter) را کارگردانی خواهند کرد.

اندرو دامینیک در گذشته کارگردان فیلم های چون (Killing Them Softly) و (The Assassination of Jessie James By Coward Robert Redford) بوده است و کارل فرانکلین کارگردانی چند اپیزود از سریال های (The Leftovers) ، (13 Reasons Why) و (House Of Cards) را نیز انجام داده است.

سریال درام-جنایی «شکارچی ذهن» که توسط فیلمساز صاحب سبکی چون «دیوید فینچر» (David Fincher) طراحی و ساخته شده است، داستانی را در سال 1979 روایت می‌کند که در اولین روزهای روانشناسی و مشخصات جنایی در اداره‌ی تحقیقات فدرال، شکارچی ذهن در پی تحقیق و تفحص در مورد دو تن از مأمورین FBI، هولدن فورد (با بازی جاناتان گروف) و بیل تنچ (با بازی هولت مک کلانی)، قاتلین سریالی را به زندان می‌اندازد تا در مورد شیوه‌ی انجام این جنایات و تفکرات آنها در مورد چگونگی انجام قتل‌ها اطلاعات بیشتری کسب کند.

اخیرا منتشر شده بود که فصل دوم بر روی قتل های زنجیره ای کودکان در شهر آتلانتا در دهه 70 و 80 میلادی تمرکز دارد. تاریخ پخش فصل دوم همچنان مشخص نشده است.

مبنع : TV Series Finale

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر