پرسش و پاسخ Xbox One

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
سلام دوستان
من تا چند وقت پیش با ارور 0x80A40019 موقع ساین این کردن مواجه بودم که با تغییر DNS بلاخره تونستم ردش کنم.
ولی الان مشکلی که دارم اینکه سرعت دانلودم خیلیییی کمه. اصن در حد صفر. نمیتونم یه بازیه ۴۰-۵۰ گیگی رو حتی یک گیگ شم دانلود کنم.
هر کاری که میکنم DNS رو اتوماتیک میزارم. همونی که باهاش تونستم ساین این کنم رو میزنم اصن فرقی نمیکنه.
اینترنتمم ۳جی ایرانسل و همراه اوله. هات اسپات میکنم. دسترسی به نت دیگه ای ندارم. چه کنم؟ :-??

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان
من تا چند وقت پیش با ارور 0x80A40019 موقع ساین این کردن مواجه بودم که با تغییر DNS بلاخره تونستم ردش کنم.
ولی الان مشکلی که دارم اینکه سرعت دانلودم خیلیییی کمه. اصن در حد صفر. نمیتونم یه بازیه ۴۰-۵۰ گیگی رو حتی یک گیگ شم دانلود کنم.
هر کاری که میکنم DNS رو اتوماتیک میزارم. همونی که باهاش تونستم ساین این کنم رو میزنم اصن فرقی نمیکنه.
اینترنتمم ۳جی ایرانسل و همراه اوله. هات اسپات میکنم. دسترسی به نت دیگه ای ندارم. چه کنم؟ :-??

خودت جواب خودت رو دادی دیگه فقط باید 1 نت قوی گیر بیاری الان 4g هم که هات اسپات کنی گریه میکنی وسط دانلود از بس stop install میده دیگه 3g که جای خود داره.شما 1 adsl بزن هم Nat type اوکی میشه هم دیگه این مسخره بازیای Dns رو نداری

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با خود هارد چطوری میشه انتقال داد؟ موقع انتقال از این روش آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان ارور استاپ دانلود میزنه؟ توصیه ای ندارین؟؟؟
اصلا دوستان گرامی ، شما چجوری بازی ها رو از استور دانلود میکنید؟ الان سندیکیت مجانی شده با اینترنت گوشی نمیشه چون هی استاپ دانلود میزنه. با کامپیوتر نمیشه چون من که نفهمیدم چجوری میشه بازی رو انتقال داد و اینجا هم انگار کسی نمیفهمه! واقعا شما چیکار میکنید؟؟

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
اصلا دوستان گرامی ، شما چجوری بازی ها رو از استور دانلود میکنید؟ الان سندیکیت مجانی شده با اینترنت گوشی نمیشه چون هی استاپ دانلود میزنه. با کامپیوتر نمیشه چون من که نفهمیدم چجوری میشه بازی رو انتقال داد و اینجا هم انگار کسی نمیفهمه! واقعا شما چیکار میکنید؟؟
با نت ایرانسل نمیشه من شب لینکشو میزارم سایت شما میتونی یکی 2 روز بعد از سایت اسیا دی ال دانلود کنی خودت بریزی کنسول

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با نت ایرانسل نمیشه من شب لینکشو میزارم سایت شما میتونی یکی 2 روز بعد از سایت اسیا دی ال دانلود کنی خودت بریزی کنسول
ممنونم. من دیتاش رو از شاتل لند دانلود کردم و دارم. اما هرکاری کردم نتونستم بریزم رو کنسول!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
هارد اکسترنال خیلی راحته اگه دیتا فدیمی باشه اپدیت می خواد
یعنی اگه دیتا بدون اپدیت باشه همون مقدار هم انتقال پیدا نمیکنه؟ من دیتایی که دانلود کردم رو خواستم از طریق هارد انتقال بدم روی هارد بازی رو میشناخت و وقتی میخواستم انتقال بدم ارور استاپ دانلود میزد. دلیلش همین نداشتن اپدیته؟
دوستان من الان برای این که این سیندیکیت رو دانلود کنم چه کنم؟

این روش bay life رو هم بلد نیستم 8-|
اموزشش تو بازیسنتر هست. من اینقدر با اموزش هارد ور رفتم که دیگه حوصلم نشد از این روش برم. این روش دیتا رو هم خودت مستقیم از bay life میگیری. شما این اموزشی که هست رو برو تونستی به ما هم بگو!

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
یعنی اگه دیتا بدون اپدیت باشه همون مقدار هم انتقال پیدا نمیکنه؟ من دیتایی که دانلود کردم رو خواستم از طریق هارد انتقال بدم روی هارد بازی رو میشناخت و وقتی میخواستم انتقال بدم ارور استاپ دانلود میزد. دلیلش همین نداشتن اپدیته؟
نه ربطی به اپدیت نداره من لینک جدیدو گذاشتم یا خودتون دانلود کنین یا یکی 2 روزه دوستمئن میزاره اسیا دی ال از اونجا دانلود کن با همون هارد میتونی راحت انتقال بدی کنسول

• Like
Reactions: stanley

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
بچه ها من وقتی هدست میزنم به دسته چجور میتونم کاری کنم که دیگه صدا تی وی قطع بشه اخه همزمان هم صدای منو و بازی از هدست میاد هم از تی وی پخش میشه ..
تنظیماتی داره؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بچه ها من وقتی هدست میزنم به دسته چجور میتونم کاری کنم که دیگه صدا تی وی قطع بشه اخه همزمان هم صدای منو و بازی از هدست میاد هم از تی وی پخش میشه ..
تنظیماتی داره؟
دکمه mute رو بزن8->

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
دوستان یه اکانت با دوستم شیر کردیم اون غیر هوم من هوم
من اکانت رو sign out کردم بعد از هوم کردن اگر بازی جدیدی رو اکانت بخریم باید دوباره sign in کنم تا به لیست اضافه شه یا خودش اضافه میشه ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
دوستان یه اکانت با دوستم شیر کردیم اون غیر هوم من هوم
من اکانت رو sign out کردم بعد از هوم کردن اگر بازی جدیدی رو اکانت بخریم باید دوباره sign in کنم تا به لیست اضافه شه یا خودش اضافه میشه ؟
خودش اضافه میشه.

• Like
Reactions: minecraft

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان وقتی یه اکانتی رو برای اولین بار وارد دستگاه میکنی خودش هوم میشه؟نمیشه اینطوری نباشه خودم دستی بکنم اینکارو؟اخه من اکانت دوستمو وارد دستگاه کردم تا براش اساسین سیندیکیت رو بگیرم ولی انگار هوم شده بود چون من حتی با اینکه اکانتشو از کنسول پاک کردم وقتی تو پارتی داشتیم حرف میزدیم رفت اپ wwe رو گرفت همون موقع واسه من تو لیستم اضافه شد

iglesias

کاربر سایت
Sep 4, 2012
38
سلام
دوستان forza horizon 3 توی استور لایو الان ۲۰ دلاره؟
وقتی از سایت میری واسه دانلود نسخه استانداردو نیزنه ۳۴ دلار اما توی ایکس باکس که میری پیش نمایش زده ۱۹.۹۹ دلار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر