سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

vdiablov

کاربر سایت
Jul 4, 2013
17
بیخیال اون دسته خیلی گرونه اصلا نمیصرفه

والا من زلدا رو تمام کردم تو کامپیوتر ولی الان مرض گرفتم یه سوییچ بگیرم واسه بازی های دیگش که میدونم پشیمون میشم x_x

فقط یه سوال ایا بازی های رایگانم میزاره به جز بازی های قدیمی میکرو این چیزا ؟
من شرمندم دیر جواب دادم، برای پاسخ به سوالت همه منتظریم‌تا سپتامبر که ببنیم طرح انلاینی که وعدش رودادن چیه؟ من به‌شخصه از همون بازیهای رترو بیشتر استقبال میکنم یعنی همون vr consol

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
نه مشکل دور بودن نیست نمیدونم از چی هست که بعضی مواقع راحت وصل میشه ولی بعضی مواقع نه و هیچ ارور خاصی هم نمیده که متوجه بشم
به احتمال خیلی زیاد مشکل از نت یا مودم هست
از داخل نتظیمات اینترنت کنسول یه تست بگیر ببین Nat Type در چه وضعیتی هست
اگر A باشه که عالیه و اگر B باشه قابل قبوله. اما اگر C و ....... باشه نت مشکل داره و برای سوییچ مناسب نیست

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: dishdish

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
دوستان اگه کسی میدونه کمک کنه لطفا بگه من app نیتندو رو هم دان کردم ولی بازم نمیشه دعوت بازی داد چرا ؟ میگه فقط میتونی private با دوستات بازی کنی!!

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
کسی splatoon 2 انلاین بازی میکنه ؟ بازی واسه من مشکل داره نمیدونم چرا بعضی مواقع رنک منو-c میزنه بعضی وقت ها -B هر چی هم پیشرفت کنم بازم برمیگرده به همین c یا b اقا کسی میدونه بگه لطفا ؟

MZFCorp

کاربر سایت
Apr 13, 2018
9
یه چند مورد درباره خرید دیجیتالی از Eshopرو بگم
امروز اولین خریدم رو از Eshopانجام دادم و بازی Zelda رو با قیمت 60 دلار خریدم که برام 244 تومان تموم شد در صورتی که قیمت فیزیکی بازی تا همین چند روز پیش 260تا 300 تومان بود
اول اینکه ریجن اکانتتون رو مشخص کنید در انجام مراحل نیازی به فندوق شکن نیست با خود کنسول میتونید کاراش رو برسید
ازتون فقط یک ZIP کد می خواد همین
برای خرید گیفت کارت هم میتونید از گیفت کارت هایی Wii uاستفاده کنید که توی سایت های فروش گیفت موجود هست چون هر دو کنسول از استور Eshopاستفاده میکنند و کد هاشون مشترک هست قبل از خرید هم از بخش پشتیبانی Nintendo و هم از فروشنده گیفت کارت سوال پرسیدم و گفتند مشکلی نیست
سرعت دانلود هم خیلی خوبه ولی دوستانی که با اینترنت موبایل می خوان رو این کنسول بازی کنند دقت کنند اینم مثل بقیه کنسول ها به NAT TYPE حساس است و موقع اتصال به اینترنت سرعت و NAT TYPEرو مشخص میکنه پس کلا از فکر اینترنت موبایل برای انلاین بازی کردن با نیننتدو بیایید بیرون
سوالی بود در خدمتم
سلام
میخوام بدونم میشه با اکانتهای لینک شده به اکانت نینتندو هم خرید کرد از eshop. مثلا من تو اکانت گوگلم یه مقدار موجودی دارم و اکانت گوگلم رو به اکانت نینتندو لینک کردم. میتونم با موجودی اکانت گوگل از eshop خرید کنم. امتحان کردید تا حالا، اصلا میشه؟

• Like

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام
میخوام بدونم میشه با اکانتهای لینک شده به اکانت نینتندو هم خرید کرد از eshop. مثلا من تو اکانت گوگلم یه مقدار موجودی دارم و اکانت گوگلم رو به اکانت نینتندو لینک کردم. میتونم با موجودی اکانت گوگل از eshop خرید کنم. امتحان کردید تا حالا، اصلا میشه؟
نمیدونم ، من نینتندو رو هم فروختم ندارمش دیگه که بتونم براتون چک کنم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
سلام
سلام.
نه نمیشه. فقط با Credit card, Paypal و eshop card میشه خرید کرد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سلام
دوستان joycon اضافی به درد میخوره برای دو نفره بازی کردن یا همون مال خودش کافیه؟

اینش بستگی به بازی دو نفره اش داره....ولی فعلاً بازی دو نفره ای من رو سوییچ ندیدم که برای نفر دوّم اش یه جویکان یا دسته کامل بخواد
البته در آینده امکانش هست بعضی بازی های پیچیده دست به همچین کار بزنن برای بخش دو نفره شون
فعلاً همون یه جویکان کفایت می کنه

پ.ن: آقااااااااااااااااااااا چرا تو انتخاب کنسول های پروفایل انجمن سوییچ نیست
الان من شبیه آدم های بی کنسولم تو انجمن :D

• Like
Reactions: Kurt117 and raya2

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
پ.ن: آقااااااااااااااااااااا چرا تو انتخاب کنسول های پروفایل انجمن سوییچ نیست
الان من شبیه آدم های بی کنسولم تو انجمن :D
من چند وقت پیش یه پست توی بخش پیشنهادات دادم که سویچ رو اضافه کنن :D دیده نشد فکر کنم :D
هممون بریم اینجا:
http://forum.bazicenter.com/threads/345/page-268
درخواست بدیم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
  • Like