Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
گیم پلی بازی یه جوریه که یک دقیقه هم نمیشه بی دردسر رانندگی کرد تا دو نفر رو میکشی دو نفر دیگه با سرعت نور میان اصلا تموم نمیشن
محیط بازی مثل AC ORIGINSزنده به نظر میرسه گرافیکشم که حرفی درش نیست عالیه ولی تو موارد دیگه واقعا پیشرفتی نسبت به نسخه های قبل نداره
اصلا خوشم نیومد کلا نمیتونم از سری بازی های جدید یوبی لذت ببرم احساس میکنم زیادی از حد کلیشه ای و خسته کننده است حالا هر چقدر هم رو 10K بخواد گرافیک خوبی داشته باشه !
بعد از تموم کردن کل این سری اونم برای چند بار این نسخه اصلا ارزش خرید نداره،داستان بازی هم که نگم بهتره،دیگه نمیتونن vassدرست کنن

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
گیم پلی بازی یه جوریه که یک دقیقه هم نمیشه بی دردسر رانندگی کرد تا دو نفر رو میکشی دو نفر دیگه با سرعت نور میان اصلا تموم نمیشن
محیط بازی مثل AC ORIGINSزنده به نظر میرسه گرافیکشم که حرفی درش نیست عالیه ولی واقعا پیشرفتی نسبت به نسخه های قبل نداره
اصلا خوشم نمیومد کلا نمیتونم از سری بازی های جدید یوبی لذت ببرم احساس میکنم زیادی از حد کلیشه ای و خسته کننده است حالا هر چقدر هم رو 10K بخواد گرافیک خوبی داشته باشه !
بعد از تموم کردن کل این سری اونم برای چند بار این نسخه اصلا ارزش خرید نداره،داستان باز یهم که نگم بهتره،دیگه نمیتونن vassدرست کنن
اپنینگ بازی دقیقا همون اپنینگ نسخه 3 بود -___- فقط شخصیت های بازی تعویض شدن :| نسخه 4 هم همین بود، یک شکل، داستان بازی هم هم قشنگ یک کپی از نسخه 3 هست، همون طور که نسخه 4 هم یک کپی بد از اون بود -__- مپ بازی هم پر شده از ماموریت های تکراری -___- یعنی اینا قشنگ اول یک پایگاه درست کردن، بعدا با یکم تغییر و بالا پایین کردنشون تو مپ بازی نزدیک 50 تا همون طور گذاشتن، جالبه این تکراری بوذن واسه دشمن های بازی و یارات هم همین هست، یعنی دقیقا بین 4-5 تا تا فیس براشون طراحی کردن:| کل این مپ به بزرگیش تموم دشمناش با 5 تا فیس هست، همون طور که نسخه 3 و 4 هم همون بود! بعد دقیقا یادمه یوبی گفته بود اون مکانیزم گرفتن برج ها برای ازاد کردن مپ رو دیگه استفاده نمیکنه، که عین چی زده زیرش -___- ماموریت های بازی هم تو 3-4 مورد خلاصه تو تعداد زیاد تکرار شدن تو این مپ به این بزرگی -____- حرف خیلی قشنگی زدی داداش،یوبیسافت فلسفه بازی سازی رو زیر سوال برده-___- بجای این که رو جزئیات و باطن بازی کار کنه، رو مناظر و گرافیک، و طراحی بازی فقط کار میکنه، این بازی هم طرفدارن سینه چاکی خواهد داشت، چون این نسل فقط با گرافیک و جهان باز بودن دنیا اومدن (((: حالا بازی مزخرف هم باشه هیچ فقط جهان باز و گرافیک داشته باشه، حالا اگر کسی ازشون هم کمی زبان انگلیسی رو خوب بلد باشه، و ماموریت ها و داستان و غیره رو درک کنه، میفهمه این بازی دقیقا طوری ساخته شده که فقط برای پول هست، و هیچ اثر هنری نداره، یکسری دیالوگ مزخرف و تکراری و و پیش و پا افتاده رو تو بازی چپوندن -___- یک بازی رو مثال میزنم، مثل ویچر 3 خداوکیلی وقتی یک هیولا رو پیدا میکردی، قشنگ لینکش میومد تو صفحه اطلاعات بازی، و چقدر قشنگ از رو تاریخ، و افسانه اون موجود تو دنیایی واقعی، و بعدش ربطش رو به دنیای این بازی و وجودش و نحوه مبارزه اش و هزار تا چیز دیگه..که اگر بدون رسم شکل میخواستی تو کتاب در موردش بخونی نابود میشدی، قشنگ این احساس رو میکردی این بازی با وجود این که یک بازی برای سرگرمی هست، چقدر اطلاعات مفید و ... داره، همین جزئیات باعت میشد، با جدیت بیشتر بازی رو ادامه بدی و کشف کنی، البته این مصداق برای سری AC کرید صادق نیست، چون اون از همون اول زاده شده بود برای این سبک از اطلاعت و معماری، ولی ولی از بس این مکانیزم تکراری گرفتن برج ها، و ازاد کردن محیط رو تکرار کرد که قشنگ بعد نسخه برادری نابود شد...این برای سری WD و به تازگی، برای GH R هم اجرا شده، من که کلا 2 سال میشه، EA رو از لیست پلی کردن حذف کردم، 3-4 سالی میشه هم Activision رو هم پلی نمیدم، یوبیسافت رو هم مثل شما دیگه رغبتی به بازی کردن بازی هاش ندارم، چون دیگه دارن ماهیت " بازی" رو از دست میدن.

آخرین ویرایش:

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
اپنینگ بازی دقیقا همون اپنینگ نسخه 3 بود -___- فقط شخصیت های بازی تعویض شدن :| نسخه 4 هم همین بود، یک شکل، داستان بازی هم هم قشنگ یک کپی از نسخه 3 هست، همون طور که نسخه 4 هم یک کپی بد از اون بود -__- مپ بازی هم پر شده از ماموریت های تکراری -___- یعنی اینا قشنگ اول یک پایگاه درست کردن، بعدا با یکم تغییر و بالا پایین کردنشون تو مپ بازی نزدیک 50 تا همون طور گذاشتن، جالبه این تکراری بوذن واسه دشمن های بازی و یارات هم همین هست، یعنی دقیقا بین 4-5 تا تا فیس براشون طراحی کردن:| کل این مپ به بزرگیش تموم دشمناش با 5 تا فیس هست، همون طور که نسخه 3 و 4 هم همون بود! بعد دقیقا یادمه یوبی گفته بود اون مکانیزم گرفتن برج ها برای ازاد کردن مپ رو دیگه استفاده نمیکنه، که عین چی زده زیرش -___- ماموریت های بازی هم تو 3-4 مورد خلاصه تو تعداد زیاد تکرار شدن تو این مپ به این بزرگی -____- حرف خیلی قشنگی زدی داداش،یوبیسافت فلسفه بازی سازی رو زیر سوال برده-___- بجای این که رو جزئیات و باطن بازی کار کنه، رو مناظر و گرافیک، و طراحی بازی فقط کار میکنه، این بازی هم طرفدارن سینه چاکی خواهد داشت، چون این نسل فقط با گرافیک و جهان باز بودن دنیا اومدن (((: حالا بازی مزخرف هم باشه هیچ فقط جهان باز و گرافیک داشته باشه، حالا اگر کسی ازشون هم کمی زبان انگلیسی رو خوب بلد باشه، و ماموریت ها و داستان و غیره رو درک کنه، میفهمه این بازی دقیقا طوری ساخته شده که فقط برای پول هست، و هیچ اثر هنری نداره، یکسری دیالوگ مزخرف و تکراری و و پیش و پا افتاده رو تو بازی چپوندن -___- یک بازی رو مثال میزنم، مثل ویچر 3 خداوکیلی وقتی یک هیولا رو پیدا میکردی، قشنگ لینکش میومد تو صفحه اطلاعات بازی، و چقدر قشنگ از رو تاریخ، و افسانه اون موجود تو دنیایی واقعی، و بعدش ربطش رو به دنیای این بازی و وجودش و نحوه مبارزه اش و هزار تا چیز دیگه..که اگر بدون رسم شکل میخواستی تو کتاب در موردش بخونی نابود میشدی، قشنگ این احساس رو میکردی این بازی با وجود این که یک بازی برای سرگرمی هست، چقدر اطلاعات مفید و ... داره، همین جزئیات باعت میشد، با جدیت بیشتر بازی رو ادامه بدی و کشف کنی، البته این مصداق برای سری AC کرید صادق نیست، چون اون از همون اول زاده شده بود برای این سبک از اطلاعت و معماری، ولی ولی از بس این مکانیزم تکراری گرفتن برج ها، و ازاد کردن محیط رو تکرار کرد که قشنگ بعد نسخه برادری نابود شد...این برای سری WD و به تازگی، برای GH R هم اجرا شده، من که کلا 2 سال میشه، EA رو از لیست پلی کردن حذف کردم، 3-4 سالی میشه هم Activision رو هم پلی نمیدم، یوبیسافت رو هم مثل شما دیگه رغبتی به بازی کردن بازی هاش ندارم، چون دیگه دارن ماهیت " بازی" رو از دست میدن.

اینجانب هم ضمن تایید فرمایشات شما باید بعرض برسونم که من هم بعد از اینکه دو ماه پیش بازی Assassin's creed Origins رو برای چند روزی بازی کردم ، تصمیم گرفتم که بطور کامل دور بازیهای یوبی سافت رو خط بکشم و سراغشون نرم !
بازیهای این شرکت همانطور که خودتون فرمودید ، فقط و فقط شده یه محیط گرافیکی پر زرق و برق و رنگارنگ که متاسفانه تهی از هرگونه داستان جذاب هست و فقط با یک تعداد ماموریت تکراری و بی هدف ، بازیکن رو سرگرم میکنه و بقول معروف "سرکاری" هستند !
الان هم با اینکه وسوسه شده بودم که این بازی جدید 5 Far Cry رو بگیرم و بازی کنم ولی با مطالعه نظرات دوستان ، منصرف شدم و متوجه شدم که متاسفانه امیدی به این شرکت یوبی سافت نیست !
یوبی سافت شده یه شرکت پول پرست که مدام بازیهایی تکراری رو تولید و بعد هم با گذاشتن انواع و اقسام قفل ها ؛ مخصوصا استفاده از قفل VMP همزمان با قفل دنوو ، موجب وارد آمدن فشار اضافی به منابع سیستمی بازیکنان میشه !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
یکی این بازی یکیم ACO هر دو وابستگی زیادی به فرکانس رم دارن که شاید به خاطر VMP باشه (؟)
این الان لینک مقایسه بین فرکانس 2133 و 3000 توی این بازی هست که تقریبا تا 20% تفاوت فریم دارن! که توی محدوده 60 فریم یه چیزی حدود 10 12 فریم میشه!
اگه مینت تا 2133 بیشتر ساپورت نمیکنه که اور رم کار سختی میشه
----------------------------------------------------------------------------------------------
منم 3 4 ساعتی بازی کردم، گرافیک خوبه، پرفورمنس عالیه، گیم پلی و داستانم هم خیلی مشابه سری های قبلیه ولی بازم خوبه و ارزش وقت گذاشتن رو داره
اصلا باورم نمیشه فرکانس رم تقریبا توی تمامی بازیا تاثیر گزار ـه فقط هم خلاصه به یکی دوتا بازی نیست تو تنظیمات Low قشنگ تا 20 فرم اختلاف فرم دارن اکثر بازیا (بین 2133 تا 3000) که به نظر من همش برمیگرده به معماری رم یکپارچه ی کنسولا کاریش هم نمیشه کارد ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
یوبیسافت یک فرمول پول سازو گیر آورده که با اینکه مخالف زیاد داره اما چون فروش مورد نیازش رو میکنه و فن بیس خودشو داره بازم ادامش میده!
الان منی که دارم بازی میکنم کامل قبول دارم بازی همون نسخه 3 و 4 ـه که یک سری مرحله و ... جدید بهش اضافه شده و مپ جدید داره و گرافیکش قوی تر شده اما خب دوس دارم بازی کنم، چون فارکرایو دوس دارم، فک کنم کل فروش بالاش سر همین باشه وگرنه رسما خلاقیت جدیدی که بازیش نداره هیچ یک سری چیزا رو هم حذف کرده:D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بازی به اتمام رسید !
یکی از بهترین سری های فارکرای .

inwx_farcry5_2018_04_20_02_48_08_285.jpg

این هم تصاویر لودینگ های بازی با کیفیت بالا
که واقعا ایده قشنگی بود !

2yj6_farcry5_2018_04_18_19_07_40_671.jpg

tn1m_farcry5_2018_04_20_02_35_58_110.jpg

این عکس حاوی اسپویل تمام داستانه !
1u2d_farcry5_2018_04_20_02_47_17_970.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یوبیسافت یک فرمول پول سازو گیر آورده که با اینکه مخالف زیاد داره اما چون فروش مورد نیازش رو میکنه و فن بیس خودشو داره بازم ادامش میده!
الان منی که دارم بازی میکنم کامل قبول دارم بازی همون نسخه 3 و 4 ـه که یک سری مرحله و ... جدید بهش اضافه شده و مپ جدید داره و گرافیکش قوی تر شده اما خب دوس دارم بازی کنم، چون فارکرایو دوس دارم، فک کنم کل فروش بالاش سر همین باشه وگرنه رسما خلاقیت جدیدی که بازیش نداره هیچ یک سری چیزا رو هم حذف کرده:D

دقیقا همین طوره گرافیک بازی هم همون far cry primal هست اگرم بخواهیم محیط ش با بازی انحصاری مشابه horizon ps4 مقایسه کنیم هیچ حرفی برای گفتن نداره. با تمام این حرف ها از شروع بازی خوشم اومد اما کسی که گیمر باشه نمی گه این نسخه بهترین سری فار کرای هست مخصوصا 1 pc باز قدیمی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
حرفت درسته،و به خاطر همین شرکتها دو دسته میشن:
1.یه سری همون فرمول موفق رو ادامه میدن میشن یوبی سافت ،که تا مدتی میشه ادامه داد ولی مثل اساسین یه جا صدا در میاد.اما چون که فارکرای سالیانه عرضه نمیشه این اتفاق براش دیر خواهد افتاد
2.یه سری سازنده مولف از ترس این اتفاق کلا میرن که میرن،مثل والو که دیگه نساخت که نساخت
پس یا اگه عاشق فارکرایی،باید با همین بسازی و گر نه یه دهه باید بشینی تا ببینی آیا به عمرت قد میده ببینی ته هاف لایف چی میشه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
نه ربطی به اون مرحله نداره و اسم مرحله Death Wish هست که اسم خود ماشینه
برای خارج شدن هم خوب باگ همینه که اصلا نه خارج میشه نه میشه مرحله دیگه ای انتخاب کرد
یعنی هرچی بزنم که از میشن خارج بشه بازم ازش خارج نمیشه
سرچ بزنی زیاد این مشکل رو داشتن:D
امروز داشتم بازی میکردم به همین مشکل برخوردم و هرکاری کردم نمیشد

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
یه چند ساعتی بازی کردم نمیتونم نظر نهایی بدم ولی واقعا بازی خیلی زیباست و لذت بخش . تنوع خیلی خوبی داره
گرافیک بازی بالاترین حد نیست ولی راضی کنندس
جزعیات بازی خیلی خوب کار شده گان پلی لذت بخشی داره
هوش مصنوعی هم میشه گفت در حد گله گراز !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر