گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
waste-of-time.jpg

خیلی زشته که وقتی تاپیک به این مفیدی زده میشه بیای همچین چیزی بفرستی

این تاپیک از خیلی از تاپیکای این فروم حتی اونایی که خودت زدی یا خودت توش فعالیت میکنی مهم تر و مفیدتره

این مشکلیه که همه کسایی که تو ایران هستیم داریم و الان من خودم شدیدا اذیت میشم و بزنن اون یکی سرورشون هم فیلتر بکنن رسما باید کنسولامون رو بندازیم دور

به جا این حرکتا همکاری بکن

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خیلی زشته که وقتی تاپیک به این مفیدی زده میشه بیای همچین چیزی بفرستی

این تاپیک از خیلی از تاپیکای این فروم حتی اونایی که خودت زدی یا خودت توش فعالیت میکنی مهم تر و مفیدتره

این مشکلیه که همه کسایی که تو ایران هستیم داریم و الان من خودم شدیدا اذیت میشم و بزنن اون یکی سرورشون هم فیلتر بکنن رسما باید کنسولامون رو بندازیم دور

شما نمی دونی هنوز با کیا طرفی؟

متاکریتیک 1 هفته پیش هیتلر شد رفت :))

می خوای بری پیش قاتل شکایت کنی از خودش؟!

• Like
Reactions: raya2

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli

شما هر چقدرم تلاش کنی هیچ تغییری حاصل نمیشه. استیم چند سال فیلتر بود و هر چقد درخواست رفع فیلتر میدادیم مینوشت بررسی شده و باهاش مخالفت شده حالا نمیدونم چجوری یهو درست شد. تلگرامو که نون خیلی از ایرانیا رو میده و خیلیا کلی خرج واسه کانالشون کردن که شاید چند برابر قیمت کنسول خود شما باشه، تا کانالشون به درآمدزایی برسه؛ رو به همین راحتی میخان فیلتر کنن.
شماها تلاشتون رو بکنین ولی بقول معروف دولت‌مردان Don't give a shit.

• Like
Reactions: Donger Reborn

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
شما نمی دونی هنوز با کیا طرفی؟

متاکریتیک 1 هفته پیش هیتلر شد رفت :))

می خوای بری پیش قاتل شکایت کنی از خودش؟!
کجا رفت؟اتفاقا همه رفتن توی سایت رفع فیلتر از فتا خواستن به علت نداشتن موضوع سیاسی و اخلاقی بازش کنه و اون ها هم سریع انجام دادن.
الانم با قدرت همه در کنار هم برای psn موفق میشیم همونجور که پارسال شدیم.

• Like
Reactions: R@OUF

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
کجا رفت؟اتفاقا همه رفتن توی سایت رفع فیلتر از فتا خواستن به علت نداشتن موضوع سیاسی و اخلاقی بازش کنه و اون ها هم سریع انجام دادن.

هیتلرینگ هیچ ربطی به فتا نداره

meta_bro.png

با قدرت در کتار هم موفق بشید، ما که بخیل نیستیم، اما نمی شید همونطور که تا به امروز نشدید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
هیتلرینگ هیچ ربطی به فتا نداره

meta_bro.png

با قدرت در کتار هم موفق بشید، ما که بخیل نیستیم، اما نمی شید همونطور که تا به امروز نشدید
من که نمیدونم شما با چه isp هستید ولی متاکریتیک بازه من با شاتل و همراه اول الان بازم تست کردم اینم عکس.شما فکر کنم یا پارسال کنسول نداشتی یا خاطرت نیست.پارسال ۱ماه psn بدتر از الان هیتلر شد بعد زومجی یقه بنیاد رو گرفت و توی دو هفته کلا رفع شد.الانم انشالله توسط بازی سنتر و اقای مجرد میشه

Attachments

• 475B7F14-A058-45B4-9FFB-2D5A66456736.png
    475B7F14-A058-45B4-9FFB-2D5A66456736.png
    284.1 KB · مشاهده: 18

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بابا اينا تازه واردن يادشون رفته psn store فيل تر شده بود روزاي اولي كه ps4 اومده بود بعد از فيل تر در اومد
خواهشا بحث رو منحرف نكنيد نظرات مضخرفتون رو برا خودتون برداريد
اقا علي مجرد ادمين سايت بهتر از شما تشخيص ميدن ثمري نداشته باشه كه topic نميزدند

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
متا برای من بازه ولی میدونم برای بعضی از دوستان فیلتره.
مثل یکی دو تا سایت فیلتر دیگه که اسم نمیبرم ولی برای خیلی ها فیلتره و روی بعضی از ای اس پی ها اون سایت ها بازه.
اون بخش رفع فیلترینگ هم یک جک بیشتر نیست. بعید میدونم اصلا چک کنن.
خیلی سایت های زیادی هست که هیچ محتوای مورد داری نداره ولی فیلتره به طور مثال Entry Page - The ESP Guitar Company
و 10 ها سایت دیگه که برخوردم که مورد دار نبودن ولی فیلترن و وقتی گزارش میدی سال بعد هم بری چک کنی هنوز در حال بررسی هست.

• Like
Reactions: ps34

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود
منم از "های وب" نت میگیرم و برای منم یک ماهی هست این مشکل پیش اومده و اخیراً مثل بقیه دوستان بدتر هم شده. مشکل دانلود بازی و آپدیت هاش هست که مدام اررور 403 میده
ممنون بابت پیگیری

• Like
Reactions: FrankinG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر