K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,157
نام
∂αнмα
برام خیلی جالبه که این سریال اینجا میشه شاهکار
برا من بیخود ترین و آشغال ترین سریالی بود که دیدم
هنوزم که هنوزه ناراحت وقتی هستم که برا تماشای این سریال بی محتوا گزاشتم

از قدیم گفتن

j43o_233.jpg

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
برام خیلی جالبه که این سریال اینجا میشه شاهکار
برا من بیخود ترین و آشغال ترین سریالی بود که دیدم
هنوزم که هنوزه ناراحت وقتی هستم که برا تماشای این سریال بی محتوا گزاشتم
هنوز وقت حوصله دیدنش پیدا نکردم
شنیدم از فصل 4 به بعد خوب میشه
چه سریالی شما دیدید که پرمحتوا سطح بالا بود علاقه مندم بیینم شما چه پیشنهادی داری

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
اگر عاشق Science fiction و Cyberpunk هستی، حتما برو سراغ :xAltered Carbon. یه پیشنهاد دیگه ای هم برات دارم محمد جان، تا زمان مناسب گیر آوردی سریع برو سراغ Dark. پشیمون نمیشی\m/
اتفاقا عاشق همین سبک هام :D اون Dark رو هم دانلود کردم تو آرشیوم هست اما باور کن وقت کم میارم، مشغله زندگی و بچه داری و این چیزا برنامه ریزی ها رو خراب میکنه (:| مثلا برنامه ریختم شب فیلم ببینم یه هو پسر بزرگم میاد میگه بابا باهام درسامو کمک کن یا پسر کوچیکم:x میاد میگه باهام بازی کن:D اصلا یه وضی یه بیا و ببین#-o کلا نه میشه بازی درست حسابی کرد نه میشه سریال و فیلم دید. اما حتما دارک و Altered Carbon رو میبینم. ممنونم از مشوره ات%%-~o)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,455
نام
سپهر
درود دوستان سریال باز و مهربون :D

چند تا سریال عاشقانه خفن و هات میخواستم معرفی کنید. فقط میخوام از این سریال هایی نباشن که اسمشون با سرچ best romantic tv series توی گوگل بدست میاد.
میخوام واقعا عناوینی رو ببینم که معمولا توی سایت های ایرانی بهشون کمتر توجه شده. مرسی %%-:Rose::Rose::Rose:%%-

Tell Me You Love Me
I love Dick
Skins UK
Skins US
Gossip Girl
Desperate Housewives
Love
Girls

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
507
دوستان سریال True Blood چطور پیشنهاد میدید؟

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

سلام، ارزش دیدن نداره. اگه به این سبک علاقه دارید، به‌نظرم The Originals بهترین باشه. و نذارید اسم شبکه‌ی CW گول‌تون بزنه، این سریال قضیه‌ش با اکثر سریال‌های این شبکه فرق داره. هم داستان و بازی‌ها قویه، هم الکی کش‌ـش ندادن و به‌قولی کوتاه و توی اوج دارن تمومـش می‌کنن.

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,455
نام
سپهر
152412017184204204-750x500.jpg

سریال «میهن» (Homeland) که محصول شبکه «شوتایم» (Showtime) آمریکا است، پس از پخش فصل هشتم در سال آینده، این مجموعه به پایان می رسد.

بنابر گزارش وبسایت Deadline، سریال Homeland پس از فصل هشتم به اتمام می رسد. این سریال جاسوسی مهیج دراز مدت، داستان کری متینسون (با بازی کلیر دینز)، مامور سابق CIA را شرح می دهد که مبتلا به اختلال دوقطبی است و اکنون در شهر واشنگتن دی.سی کار می کند. علاوه بر کلیر، ستارگانی چون «الیزابت مارول» (Elizabeth Marvel)، «لینوس روچ» (Linus Roach)، «ماری استرلینگ» (Maury Sterling) و «جک وبر» (Jack Weber) در این مجموعه بازی می کنند.

اخیرا دینز با مصاحبه با «هوارد استرن» (Howard Stern)، اعلام کرد که فصل هشتم، فصل پایانی سریال خواهد بود. تولید فصل نهایی سریال «میهن» (Homeland) بزودی در سال جاری آغاز می شود.

سریال «میهن» (Homeland) که از سال 2011 از شبکه «شوتایم» (Showtime) پخش می شود، تاکنون برنده چندین جایزه از جمله بهترین سریال درام از مراسم های گلدن گلوب و امی شده است و هم چنین «کلیر دینز» (Claire Danes) برای بازی در این مجموعه، جایزه بهترین بازیگر زن درام را در مراسم های گلدن گلوب و امی را کسب کرده است.

منبع : TV Series Finale

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
اونایی که سبز کردم رو قبلا نشنیده بودم. مرسی.>:D<

توی اونایی که سبز کردم از بازیگران Tell Me You Love Me و Girls خوشم اومد.:D
Girls رو بیخیال. پیر می‌شی تا تموم بشه :D من دو فصل اولش رو واقعا داشتم دنبال می‌کردم ولی بقیه‌اش رو فقط Hate-watch کردم. زباله‌ایه که دومی نداره.
ولی Love عالیه. نه خیلی خودش رو می‌گیره و رسمیه و نه مثلِ زباله‌های تین‌ایجری، بعد از چند قسمت بیخیالش می‌شی. فصلِ دومش کمی افت می‌کنه ولی عالی تموم می‌شه.
Girls به نظرم من که خوبه. از تیم بازیگریش حرف نداره و هم اینکه پشتش جود آپاتو سازنده همین لاو هست. سریال کامل ببین لطفا. فصل آخرش با اومدن Riz Ahmed ، خیلی قشنگ تر میشه. البته بهترین رمانتیکی دیدم همان اولی بود Tell Me You Love Me که بخاطر حواشی زیادش، خود HBO کنسل کرد. و گرنه یک رمانتیک خوش ساخت بود. (البته خیلی +18)
اتفاقا تمامِ شش فصلش رو دیدم. Riz Ahmed کلا فکر کنم توی یکی دو قسمت بیشتر نبود (اونجایی که هانا می‌ره مخفیانه گزارش تهیه کنه). کلا خیلی حرفه چهارتا شخصیتِ اصلی داشته باشی و یکی از یکی رو اعصاب‌تر باشن. 1. شوشانا (احمق) 2. میمی (ملکه‌ی زیبایی) 3. هانا (Insecure و دارای اضافه وزن) 4. جسا (promiscuous). یعنی انگاری فقط اومده بودن که تیک‌های مختلف رو بزنند. تنها شخصیتِ جالبِ سریال آدام بود که اونم از بعد از فصلِ 4 نابود شد. کلا کارهای Judd Apatow اکثرا خوبن ولی تک و توک خراب می‌کنند. فیلم‌هاش که شباهت‌های زیادی به هم دارن ولی با این وجود اکثرا ارزشِ دیدن رو دارند. توی سریال‌هاش هم من از Freaks and Geeks و Love خیلی خوشم اومد. توی‌ Love دخترِ خودش هم بازی می‌کنه و به‌خوبی هم از پسِ نقشش برمیاد. اما Girls وصله‌ی خیلی ناجوریه.

Tell Me You Love Me داستانش تموم می‌شه یا نصفه و نیمه می‌مونه؟ اگر پایان‌بندی داشته باشه، دانلودش می‌کنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hooman1995

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,685
نام
وحید
152412017184204204-750x500.jpg

سریال «میهن» (Homeland) که محصول شبکه «شوتایم» (Showtime) آمریکا است، پس از پخش فصل هشتم در سال آینده، این مجموعه به پایان می رسد.

بنابر گزارش وبسایت Deadline، سریال Homeland پس از فصل هشتم به اتمام می رسد. این سریال جاسوسی مهیج دراز مدت، داستان کری متینسون (با بازی کلیر دینز)، مامور سابق CIA را شرح می دهد که مبتلا به اختلال دوقطبی است و اکنون در شهر واشنگتن دی.سی کار می کند. علاوه بر کلیر، ستارگانی چون «الیزابت مارول» (Elizabeth Marvel)، «لینوس روچ» (Linus Roach)، «ماری استرلینگ» (Maury Sterling) و «جک وبر» (Jack Weber) در این مجموعه بازی می کنند.

اخیرا دینز با مصاحبه با «هوارد استرن» (Howard Stern)، اعلام کرد که فصل هشتم، فصل پایانی سریال خواهد بود. تولید فصل نهایی سریال «میهن» (Homeland) بزودی در سال جاری آغاز می شود.

سریال «میهن» (Homeland) که از سال 2011 از شبکه «شوتایم» (Showtime) پخش می شود، تاکنون برنده چندین جایزه از جمله بهترین سریال درام از مراسم های گلدن گلوب و امی شده است و هم چنین «کلیر دینز» (Claire Danes) برای بازی در این مجموعه، جایزه بهترین بازیگر زن درام را در مراسم های گلدن گلوب و امی را کسب کرده است.

منبع : TV Series Finale
از سریالهای که دنبال میکنم هست و جذابیتش رو همچنان حفظ کرده

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,455
نام
سپهر
Girls رو بیخیال. پیر می‌شی تا تموم بشه :D من دو فصل اولش رو واقعا داشتم دنبال می‌کردم ولی بقیه‌اش رو فقط Hate-watch کردم. زباله‌ایه که دومی نداره.
ولی Love عالیه. نه خیلی خودش رو می‌گیره و رسمیه و نه مثلِ زباله‌های تین‌ایجری، بعد از چند قسمت بیخیالش می‌شی. فصلِ دومش کمی افت می‌کنه ولی عالی تموم می‌شه.

Girls به نظرم من که خوبه. از تیم بازیگریش حرف نداره و هم اینکه پشتش جود آپاتو سازنده همین لاو هست. سریال کامل ببین لطفا. فصل آخرش با اومدن Riz Ahmed ، خیلی قشنگ تر میشه. البته بهترین رمانتیکی دیدم همان اولی بود Tell Me You Love Me که بخاطر حواشی زیادش، خود HBO کنسل کرد. و گرنه یک رمانتیک خوش ساخت بود. (البته خیلی +18)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,455
نام
سپهر
152415350026087921-750x500.jpg

سریال خوش ساخت «هفت ثانیه» (Seven Seconds) پس از تنها یک فصل از سوی شبکه «نتفلیکس» (Netflix) کنسل شد.

این سریال توسط «وینا ساد» (Veena Sud) تولید و تهیه شده بود که داستان پلیس سفیدپوستی است که ناخودآگاه با نوجوانی سیاهپوست تصادف می کند و به شدت زخمی می شود. این اتفاق باعث وجود تنش های نژادی در شمال شهر نیوریورک می شود.

«رجینا کینگ» (Regina King)، که نقش مادر نوجوان سیاهپوست را بازی می کرد و در کنار وی، ستارگانی چون «کلر-هوپ آشیتی» (Claire-Hope Ashitey)، «بیو نپ» (Beau Knapp)، «مایکل موسلی» (Michael Mosley)، «دیوید لیونز» (David Lyons) و «رائول کاستیلو» (Raul Castillo) در این مجموعه حضور داشتند.

بر خلاف کنسل شدن این مجموعه از سوی شبکه نتفلیکس، این شبکه قصد دارد که مجموعه را به عنوان یک مینی سریال برای نامزدی در مراسم امی امسال معرفی کند.

«کیندی هولند» (Cindy Holland)، معاون رییس شبکه نتفلیکس در مورد این مجموعه می گوید:

ما عاشق کار کردن با ویناساد، رجیناکینگ و تیم بازیگری و عوامل سریال هفت ثانیه بودیم. آن ها با هم یک درام جنایی جنجالی، خوش ساخت و مناسب را ساختند. فصل اول داستان کامل و مستقل است که ما در طول چند سال که در شبکه نتفلیکس حضور داشته، افتخار می کنیم.

هفت ثانیه توانست نظر خیلی از منتقدان را به خود جذب کند و از وبسایت راتن تومیتو، امتیاز 77 را کسب نماید. شما می توانید نقد کامل سریال هفت ثانیه را در این وبسایت، مطالعه فرمایید.

منبع : Variety

• Like
Reactions: arash1996

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
سریال Taken بعد 2 فصل کنسل شد گرچه سریال آشغالی بود و از همون فصل 1 انتظارش رو داشتم:D

قسمت اول سریال Krypton رو دیدم. انگار اینم قیافش به کنسلی میخوره:-?:D قسمتای بعدی بهتر میشه یا نه؟
اگه همینطورپ پیش میره صبر کنیم تکلیف مشخص بشه تا ببینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر