امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
criticalhit - 10/10

2 تا 10 دیگه باید ثبت بشه تو متا تا اینجا. اگه GameCritics و Quarter To Three نبودن، با وجود نمره احتمالی 9 یا 8 EDGE، متای 96 واقعا محتمل بود. بخصوص که یکی از منتقدا دیروز گفت منتظر کلی 10 دیگه باشید. اما خب، واقعا بعیده 96.
Ign japan هم ثبت نشده هنوز اونم حساب کردی ؟!

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
یا عباس... قیمتش 400 تومنهo_0 اقا این کی میکشه پایین؟ من با این قیمت اینجوری اصلا نمیتونم:d تا اواسط تابستون میاد دوروبر 100 تومن؟(البته دس دوش:d(

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
فروش بازی خیلی خفن میتونه باشه حیف که موجودی ها کافی نیست , آمارون US هر روز موجودیش تموم میشه (الانم موجودی نداره) تا دو ساعت available میشه دوباره سریع تموم میشه ! آمازون UK متاسفانه چند روزه اصلا موجودی نداره و قابل خریدن نیست حتی کشورهایی مثل آلمان هم هیچ ورژنی موجودی نداره ! نکته جالب اینه که بازی رسما 2 روز دیگه میاد ولی در لیست Best sellers آمازون US برا سال 2018 از همه بازی ها فروشش بالاتره با وجوده اینکه تازه اکثرا unavailable هست .
نکته جالب دیگه به نقل از یه منبع موثق در GameStop پیش فروش بازی 200% بالاتر از حد پیش بینی شده بوده که واقعا خیلی خفنه :D
این مقدار هایپ رو من حتی برا TLOU و U4 هم ندیده بودم !
یادمه یکی از عوامل ساخت قبل اومدن نمره ها گفته بود پیش فروش بازی همین الان خوبه بعد از انتشار نقدا بهترم میشه!
هتز آف

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
Gameaxis : 9.5/10

Honestly speaking, I wasn’t much of a God of War fan. I played all the games but they weren’t that special to me. At least, not until this one. Santa Monica Studios and Sony have truly hit it out of the park with this, and it’s done what I thought was previously impossible: it’s turned me into a fan. One who can’t wait for the inevitable sequel, and there’s no higher praise I can give than that.

دوتا 10 سایت های gameplanet و critical hit ثبت شدند .

متای بازی توی رنکینگ اومد رده 50 و بیش از بیش به 96 نزدیک شد و از نسخه PS3 عنوان TLOU هم عبور کرد

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مارکتینگ بازی تو برلین:

u9dm_screen_shot_2018-04-18_at_8.01.43_pm.png

j4ix_screen_shot_2018-04-18_at_8.01.53_pm.png

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Finder AU یه مصاحبه از کوری گذاشته
بارلوگ گفته به شخصه هنوز موفق به اتمام بازی روی درجه سختی Give Me God of War نشده‌ام!
سختی و زجر بسیاری را در این حالت کشیده‌ام و هر بار تصمیم گرفته‌ام درجه سختی بازی را کاهش دهم:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
10/10 - Gameplanet ثبت میشه.

God of War review

UPS
Best-in-class presentation. Kratos is finally a character, not a caricature. An effective father/son relationship gives emotional depth this series has never had. The combat is the most brutal to date. No more QTE’s.

DOWNS
Camera FOV can feel too narrow at times. Performance mode does not perform as well as I would like. Skill tree and upgrade paths can be daunting.

criticalhit - 10/10
.

ثبت شدن

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
یه نکته ی جالبی که در مورد این بازی وجود داره و توی نقدها هم بهش اشاره شده اینه که کل بازی ( بیش از 30 ساعت ) یک سکانس پلانه !!! یعنی شما در کل بازی فقط 1 دوربین دارید بدون هیچ کاتی ! من تقریبا مطمئنم این مورد در هیچ بازی دیگه ای تا الان وجود نداشته و بنظرمن خیلی جذابه !

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
یه نکته ی جالبی که در مورد این بازی وجود داره و توی نقدها هم بهش اشاره شده اینه که کل بازی ( بیش از 30 ساعت ) یک سکانس پلانه !!! یعنی شما در کل بازی فقط 1 دوربین دارید بدون هیچ کاتی ! من تقریبا مطمئنم این مورد در هیچ بازی دیگه ای تا الان وجود نداشته و بنظرمن خیلی جذابه !
این موضوع رو دیدم توی نقدها هم بهش اشاره شده بود که technical marvel هست وان شات بودن بازی. واقعا باورنکردنیه با این وسعت و این مدت زمان بتونی داستانی رو بازگو کنی و خروجیت بازی‌ای باشه که تبدیل بشه به یکی از موفق‌ترین بازی‌های تاریخ با میانگین 95! حتی فکر کردن بهش هم سخته که توی یک شات چجوری میشه یک داستان فوق‌العاده روایت کرد. توی سینما هم نمونه‌ش تا اونجایی که من حضور دهن دارم فقط فیلم Birdman ایناریتو هست.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این موضوع رو دیدم توی نقدها هم بهش اشاره شده بود که technical marvel هست وان شات بودن بازی. واقعا باورنکردنیه با این وسعت و این مدت زمان بتونی داستانی رو بازگو کنی و خروجیت بازی‌ای باشه که تبدیل بشه به یکی از موفق‌ترین بازی‌های تاریخ با میانگین 95! حتی فکر کردن بهش هم سخته که توی یک شات چجوری میشه یک داستان فوق‌العاده روایت کرد. توی سینما هم نمونه‌ش تا اونجایی که من حضور دهن دارم فقط فیلم Birdman ایناریتو هست.
فیلم The Rope آلفرد هیچکاک نمونه ی کلاسیکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر