امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
بعد جالبه تو همین پست چند نفر اومدن بحث هیلو و گیرزو کشیدن وسط تمام پستا پاک شد و همون افراد گفتن آقا پست gow چه ربطی به هیلو گیرز و ... داره؟؟؟
ولی الان که بحث زلدا و ماریو اومد وسط نه انگار بحث خوبی شکل گرفته و میگن اتفاقا خیلی خوبه و این بازیا کاملا به هم ربط دارن
یعنی خیلی خوبن مدیرای این فروم:))
-------------------------------
دقیقا راست میگی مهدی جان.من دیروز به شوخی یه ترول گذاشتم مدیر انجمن پاک اش کرد.یه کامنت گذاشتم و فقط گفتم اخرین باری که ایکس باکس ۹۵ گرفت کی بود بازم پاک اش کرد.گفت قوانین پست اجازه نمیده.بعد جالبه هر کی علیه سونی هر چی بگه ثبت میشه و پاک نمیشه.خیلی جالبه مثل اینکه قوانین اینطوریه سونی فنها حق ندارن چیزی بگن ولی هر کی علیه اش باشه کاریش ندارن.با این دیکتاطوری اینجا رو نابود میکنن

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بازی تو تعداد نقدهای کامل به ۳۲ و خورده ای ( همون جریان ) رسید . نمره زرد هم گوش شیطون کر فعلا نداشته .
این ۱۰ ها که میگیره ویژگی های مثبتش اینه که با یه ۱۰ دیگه از مراجع ضریب بالا میره رو ۹۶ و از طرفی اگه اون مراجع بخوان ۱۰ ندن و نمره های نسبتا پایینتر از ۱۰ مثل ۹ بدن ، میتونه رو ۹۵ فیکش بمونه و نکشه رو‌۹۴ .
در کل من فک میکنم‌ حدود ۱۵ نقد دیگه منتشر خواهد شد .
واقعا الان یه نظرسنجی نیازه :D
بعد از انتشار نقدهای پایانی متای بازی را چند پیش بینی میکنید ؟ ۹۶-۹۵-۹۴ :))

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
97 و 96 رو بیخیال دیگه همین رو 95 بمونه به نظرم عالی میشه ! حالا EDGE رو که متاسفانه احتمالا 10 نمیده و شاید 8 بده رو بیخیال , فکر کنم GameCritics و تام چیک رو یادتون رفته !!
GameCritics غیر ممکنه بالای 8 بده یعنی در واقع دعا کنید 8 بده چون اصلا نرمال نیست نقداش :D یکی دو روز پیش سوابق هر دو رو با نمرات گذاشتم گویا یادتون رفته یکم دوباره یادتون بندازم
نمرات GameCritics
A Way Out : 4 , Persona 5 : 6.5 , Destiny 2 : 3.5 , Bloodborne : 7 , Ni No Kuni : 5 , Witcher 3 Blood and Wine : 6.5 , Uncharted Lost Legacy : 6.5 , Mass Effect Andromeda : 3 , NieR Automata - 6.5 , Horizon Zero Dawn : 6.5 , Uncharted 4 : 5 , Quantum Break : 5 , Halo 5 : 5.5 ,Metal Gear Solid V : 6 , God of War 3 : 6.5 , Far Cry 4 : 5 , Tomb Raider : 6.5
من فقط دوست دارم حداقل زیره 7.5 نده که زرد ثبت نشه و چندتا 10 دیگه بگیره که گنده احتمالی (البته قطعی:D) گرفته بشه
تام چیک هم که همه میدونن دیگه وضعیتشو فقط خدا کنه بیخیال نقدش بشه :D
این وسط هم یه سایتی هست به اسم Riot Pixels که هنوز نمره نداده , اوضاع نمره دادنش خیلی خوب نیست ولی نه دیگه در حد اون دو تا پدیده بالایی :D
از سوابقش :
Uncharted 4 - 8.5 , Horizon Zero Dawn - 7.5 , MGS V - 7.7 , The Last of Us - 7.8 , SoTC Remake - 6.5
امیدوارم زیره 94 نشه دیگه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
-------------------------------
دقیقا راست میگی مهدی جان.من دیروز به شوخی یه ترول گذاشتم مدیر انجمن پاک اش کرد.یه کامنت گذاشتم و فقط گفتم اخرین باری که ایکس باکس ۹۵ گرفت کی بود بازم پاک اش کرد.گفت قوانین پست اجازه نمیده.بعد جالبه هر کی علیه سونی هر چی بگه ثبت میشه و پاک نمیشه.خیلی جالبه مثل اینکه قوانین اینطوریه سونی فنها حق ندارن چیزی بگن ولی هر کی علیه اش باشه کاریش ندارن.با این دیکتاطوری اینجا رو نابود میکنن
سونی فنا تعدادشون زیاده. یکمم از اون سمت به قضیه نگاه کنید که اگر قرار باشه شما یه پست اینجوری بدید 500 نفرم لایکش کنن اونطرفی ها ممکنه احساس خفقان بهشون دست بده. بنظرم همیشه قانون باید طرف اقلیت رو بیشتر داشته باشه

-------------------------------------------------------------

کلا سیستم متا اینجوریه که شما باید 500 تا 10 بگیری یکی بره بالا ولی کافیه که یدونه 4 از سایت باقالستان بگیره تا سه نمره بیاد پایین:D

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
سونی فنا تعدادشون زیاده. یکمم از اون سمت به قضیه نگاه کنید که اگر قرار باشه شما یه پست اینجوری بدید 500 نفرم لایکش کنن اونطرفی ها ممکنه احساس خفقان بهشون دست بده. بنظرم همیشه قانون باید طرف اقلیت رو بیشتر داشته باشه

-------------------------------------------------------------

کلا سیستم متا اینجوریه که شما باید 500 تا 10 بگیری یکی بره بالا ولی کافیه که یدونه 4 از سایت باقالستان بگیره تا سه نمره بیاد پایین:D

چه ربطی به اکثریت و اقلیت داره؟قوانین باید برای همه یکسان باشه.اون موقع دیگه اسمش قانون نیست!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
انقدر فکر ۸ و ۷ اینا نباشید فعلا که با اقتدار برترین بازی انحصاری Ps4 هست تو ps3 هم حساب کنی بعد Uncharted 2 که ۹۶ شده دوم هست کلا رکورد ها رو جابه جا کرده البته به نظرم تو انحصاری ها Tlou2 شانس داره این عنوان بگیره دوباره ولی خود ناتی داگ بعد انچارتد ۲ نتونستن به متای ۹۶ برسن بعیده به نظر من

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
پشت دفترِ محل کار

hesn_img_۲۰۱۸۰۴۱۷_۲۲۳۲۲۴-768x576.jpg

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
:D
پشت دفترِ محل کار

hesn_img_۲۰۱۸۰۴۱۷_۲۲۳۲۲۴-768x576.jpg

ای جان :x

برو روی IP جدید کار کن هر چه سریعتر

این شاهکاری که ساختی در دست های امنی قرار بده ادامه اش رو بسازن .

نظرشخصی من از دستان امن :D : ترجیحا زدن مخ جفی عزیز
فک کن Amy بانوی عزیز رو بیارن GOW بسازه ، الانم معلوم نیست چه بلایی سر اون STAR WARS داستانی اومده

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
:D

ای جان :x

برو روی IP جدید کار کن هر چه سریعتر

این شاهکاری که ساختی در دست های امنی قرار بده ادامه اش رو بسازن .

نظرشخصی من از دستان امن :D : ترجیحا زدن مخ جفی عزیز
فک کن Amy بانوی عزیز رو بیارن GOW بسازه ، الانم معلوم نیست چه بلایی سر اون STAR WARS داستانی اومده
واقعا ؟! :| اخرین چیزی که من ازش دیدم عنوان ضعیفی به اسم انچارتد 3 بود:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
والا با هیچ متر و معیاری U3 عنوان ضعیفی محسوب نمیشه تنها مشکلش این بود که نسخه ی قبلیش انقلابی عمل کرد واسه همین انتظارات ازش به شدت بالا بود امیدوارم برا اخرین بار هم که شده عنوان Amy Hennig رو ببینم....

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
ضعیف؟ آنچارتد 3؟ شیب؟ بام؟ :D

درسته که از وسطای Uncharted 3، داستان از دستِ سازنده‌ها در رفت، ولی بازم یکی از بهترین‌ بازی‌های سالی بود که توش عرضه شد. اگر هم بد بود، در مقایسه با نسخه‌های دیگه‌ی سری Uncharted بد بود (که بازم من این‌طور فکر نمی‌کنم)؛ وگرنه بازی فوق‌العاده‌ای بود.

پ.ن: متای GoW رو هم به همه‌ی دوست‌داران این صنعت تبریک می‌گم. واقعا که این امتیازات حال دادند >:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر