امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
همیشه برام سوال بوده بازیای ۱۸. سال به بالا رو چطوری میفروشن ! کارت شناسایی باید با خودشون ببرن؟!
اگر چهرشون بچه بنظر بیاد آره باید کارت شناسایی نشون بدن. برای ورود به بار و یا سینما که فیلم بالای 18 نشون بده هم همین وضعیته

• Like
Reactions: voldmort

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
توجه توجه:

يه اتفاقى افتاده كه ممكنه متاى بازى به راحتى ١٠ نمره پايين بياد! امير تتلو داره تتوى كريتوس رو توو صورتش ميزنه! :D براى ديدن اين احمق بازى ميتونين به پيج اينستاش و استورى هاش مراجعه كنين و ببينين كه مصرف مداوم شيشه چه بلاهايى به سر ادم مياره. تازه اخر پستشم نوشته گاد او وار واقعى الان ديگه وجود داره! :| كورى بارلوگ اگه اينو ببينه همين الان دستور توقف فروش بازى رو ميده و تك تك سى دى هاى بازى رو خوورد ميكنه :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
داشتم پاد کست Kinda funny رو میدیدم ( البته پیشنهاد نمیکنم ببینید چون بیش از دوساعته) که خب چیز نسبتا جدیدی در مورد بازی نمیگن. قبلا گفته شده که بازی فوق العادست و بلا بلا بلا.

منتها در قسمت آخرش دو نفر دوتا سوال جالب پرسیدن که جواب جالبتری هم گرفتن.

اولین سوال این بود که چقد رابطه ی کریتوس و پسرش شبیه الی و جوئله. گرگ میلر در جوابش گفت اصلا شبیه نیست. این دو رابطه از دو جنس متفاوتن. پسره آرتیوس اصلا مثل الی یه موجود معصوم و دوستداشتنی و اینا نیست. رسما سلاح کشتار جمعیه. یه جاهایی یه چیزایی ازش دیدم که بنظر در مقایسه کریتوس خیلی آدم معصوم و با اخلاقیه:-?

سوال بعدی این بود که داستان بازی بیشتر شبیه گادای قبلیه یا لست آو آس؟

در جواب این هم فرمودن قابل مقایسه نیست. داستان بازی خیلی بهتر از لست آوآسه[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x
این رو هر کی دیگه زده بود من زیاد تعجب نمیکردم ولی این حرف از دهن گرگ میلری درمیاد که همه میدونیم خونه زاد نوتی داگه.
این آدم بگه GOW از U4 و TloU بهتره خیلی حرفه ( البته من چون فن بی منطق تلو هستم تو کتم نمیرهx_x)

در آخر هم بنظرش GOW بهترین بازی PS4 هست و شاید هم تمام تاریخ

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
داشتم پاد کست Kinda funny رو میدیدم ( البته پیشنهاد نمیکنم ببینید چون بیش از دوساعته) که خب چیز نسبتا جدیدی در مورد بازی نمیگن. قبلا گفته شده که بازی فوق العادست و بلا بلا بلا.

اولین سوال این بود که چقد رابطه ی کریتوس و پسرش شبیه الی و جوئله. گرگ میلر در جوابش گفت اصلا شبیه نیست. این دو رابطه از دو جنس متفاوتن. پسره آرتیوس اصلا مثل الی یه موجود معصوم و دوستداشتنی و اینا نیست. رسما سلاح کشتار جمعیه. یه جاهایی یه چیزایی ازش دیدم که بنظر در مقایسه کریتوس خیلی آدم معصوم و با اخلاقیه:-?

در جواب این هم فرمودن قابل مقایسه نیست. داستان بازی خیلی بهتر از لست آوآسه[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x
این رو هر کی دیگه زده بود من زیاد تعجب نمیکردم ولی این حرف از دهن گرگ میلری درمیاد که همه میدونیم خونه زاد نوتی داگه.
این آدم بگه GOW از U4 و TloU بهتره خیلی حرفه ( البته من چون فن بی منطق تلو هستم تو کتم نمیرهx_x)

بهترین بازی تاریخ:|

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
خدا بده برکت، مبارکه
ما ضعفا هم دیجیتالی پری اردر کردیم دوتایی، البته یک هفته پیش، نفری 170 تومن برامون تموم شد.
نه اين به نظرم سو استفاده است با اين قيمّت هاي حبابي خريدن احمق فرض كردن خودمون هست برأي منم ١٥٠ افتاد مباركه هم چنين،البته اين بيشتر كلاهبرداري چون أينا با دلار ٤٢٠٠ ميخرن ميان به ما با دلار معلوم نيست چقدر ميندارزن

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne

یکی از بهترین های تاریخ باید بگی

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نمره Gaming Age ثبت شد :D

Kratos’ new beginning is full of heart, loaded with action and is easily one of the best games of this generation.
کلا همه دارن میگن یا بهترین بازی نسل یا یکی از بهترین بازی های نسله :D قشنگ اکثرا دارن به این best game of this generation اشاره میکنند ! معلوم نی چی ساختن :D

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
نمره Gaming Age ثبت شد :D

Kratos’ new beginning is full of heart, loaded with action and is easily one of the best games of this generation.
کلا همه دارن میگن یا بهترین بازی نسل یا یکی از بهترین بازی های نسله :D قشنگ اکثرا دارن به این best game of this generation اشاره میکنند ! معلوم نی چی ساختن :D
این که بهترینه در نوع خودشه و امسال بهترین بوده شکی نیست، ولی بهترین نسل هنوز زوده گفتنش چون خیلی بازی ها ک عرضه خواهند شد باید بیان و ببینیم چطورن

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر