بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
سرعتت که عالیه.مطمنی با hپلاس این سرعت میگیری.!!؟؟معمولا با lte سرعت بین 5 تا 10 مگ هست
اول ایرانسل داشتم نود درصد مواقع از 200 کیلو بیشتر بالا نمیرفت... ولی همراه اول تو گوشی اس سون ساعت دو و نیم سه میزارم برای تست پنج هست اکثرا از بعد چهار و نیم راحت میره بالا حتی امروز تست کردم یک لحظه تا هفده هم رفت...

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام دوستان، اینترنت 4G تا 4-5 روز قبل از عید استفاده کردم، سرعت دانلودم دقیقا بین 4 تا 7 مگابایت بود، حتی یک شب هم پایین نیومد، بعد دقیقا شب عید یک بسته 450 گیگی همرا اول خریدم، الان سرعتم شبا 800 کیلوبایت بالاتر نمیره:| اعصابم داغون شده شبی 20 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد، در صورتی که قبلا راحت شبی صد گیگ دانلود میکردم، الان 7 روز از تاریخ بسته رفته من هنوز 45 گیگش مصرف کردم:| میتونه مشکل از شلوغی تو ایام عید باشه؟ یا محدودیت قائل شدن؟ در ضمن مشکل انتن و مودم هم ندارم، دقیقا یکی از دکل های همرا اول رو به روی جلوی خونمون تو خونه همسایمون هست، سرعت دانلودم همیشه تا 7 مگابایت هم میرفت که بعد عید خراب شد....

• Like
Reactions: ehsan250

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها من یه مودم سیمکارت خور هواوی دارم
از نت ایرانسل استفاده میکنم
بنظرتون از تو connection mode فقط بزارم رو 4G یا Auto؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

kamyar1qaz

کاربر سایت
Jul 10, 2016
35
دوستان تو این مرکز مخابرات آشغال من (حکمت شعار / تهران) شرکت مخابرات به قولی استعمار کرده و یک ساله نمیگذاره هیچ شرکت دیگه ای ADSL ارائه بده. میخواستم از شما هایی که دستتون تو کاره بپرسم بهترین اینترنت wireless الان تو تهران سرویس بده چیه؟ سرعت بالا میخوام و اینکه بتونم دانلود زیاد بگذارم. (مثلا شب ها چند ساعت دانلود رایگان داشته باشه)

ممنون

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
دوستان تو این مرکز مخابرات آشغال من (حکمت شعار / تهران) شرکت مخابرات به قولی استعمار کرده و یک ساله نمیگذاره هیچ شرکت دیگه ای ADSL ارائه بده. میخواستم از شما هایی که دستتون تو کاره بپرسم بهترین اینترنت wireless الان تو تهران سرویس بده چیه؟ سرعت بالا میخوام و اینکه بتونم دانلود زیاد بگذارم. (مثلا شب ها چند ساعت دانلود رایگان داشته باشه)

ممنون
شاتل و پیشگامان

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان، این بسته اینترنت نامحدود همراه اول هنوز هستش یا ما گمش کردیم؟!:|:D

* 1000 * 2 # بود دیگه؟!:D
با ستاره 1 مربع از طریق رمز دوم کارت عابر بانک میتونی مستقیم اینترنت رو شارژ کنی
با ستاره 100 مربع از طریق شارژ گوشیت میتونی اینترنت بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر