PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
جلل خالق دارن خدای جنگ رو استریم میکنن:|:Wallbash:
لعنت به این جایی که زندگی میکنیم الان اونطرف بودیم داشتیم برا پلات بازی اماده میشدیم
لینک توییچ:
Twitch
خب چنلش رو حذف کردن به سلامتی:))
این تا دیروز که ساعتا 10 داشت استریم میکرد برقرار بود تا گذاشتمش اینجا پاک شد من که میدونم یکی از بچه های اینجا رفت لوش داد:)):D
ولی باز دمش گرم:D
پ.ن: باز پیدا کردم اینجا لینکشو میذارم برین لوش بدید والا مگه چیه اونا بازی کنن استریم هم بکنن اینجا ما فقط نگاه کنیم:))

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
خب می بینم که تایپک شده آرامش قبل طوفان :D
چهارشنبه میشه دانلودش کرد مثل اینگه :D
ولی اینکه اسپویل کنیم بعد توقع داشته باشیم کسی بیاد جلوی نفسش رو بگیره باز نکنه خیلی معقول نیستا :D
آدم کلا میل داره به کار خلاف :D

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
برای من جالبه یک بازی مثل doom یا فاینال فانتزی 15 حجمشون بالای 70 گیگ هست بعد این بازی حجمش فقط 38.5 گیگ هست !!! ( البته درسته یک بخشی از این حجم مربوط به مولتی بازی ها هست )

البته شاید قیاس جالبی نباشه ولی من خودم انتظار یک بازی 100 گیگی رو داشتم از بس از گرافیک و جزئیات محیطی و ... تعریف شده بود

در مورد بازی من بازم عقیدم اینه وجود یک بچه کنار دست شخصیت اصلی نا خودآگاه از حس خشونت بازی واسه گیمر کم میکنه حالا هرچقدر هم وحشیانه بکشی چون یک جوری حس میکنی یک چیزی سر جاش نیست ( شما تا حالا دیدید یک بچه به این سن وسط میدان جنگ باشه و بجنگه !!! حالا چه برسه به اینکه بخوای با یک بچه غول کشی هم بکنی !!! اونم با یک تیرکون که باهاش باید کفتر زد )

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
برای من جالبه یک بازی مثل doom یا فاینال فانتزی 15 حجمشون بالای 70 گیگ هست بعد این بازی حجمش فقط 38.5 گیگ هست !!! ( البته درسته یک بخشی از این حجم مربوط به مولتی بازی ها هست )

البته شاید قیاس جالبی نباشه ولی من خودم انتظار یک بازی 100 گیگی رو داشتم از بس از گرافیک و جزئیات محیطی و ... تعریف شده بود

در مورد بازی من بازم عقیدم اینه وجود یک بچه کنار دست شخصیت اصلی نا خودآگاه از حس خشونت بازی واسه گیمر کم میکنه حالا هرچقدر هم وحشیانه بکشی چون یک جوری حس میکنی یک چیزی سر جاش نیست ( شما تا حالا دیدید یک بچه به این سن وسط میدان جنگ باشه و بجنگه !!! حالا چه برسه به اینکه بخوای با یک بچه غول کشی هم بکنی !!! اونم با یک تیرکون که باهاش باید کفتر زد )

این در نظر داشته باش که اینم هر بچه ای نیست هرچی نباشه پسر خدای جنگه دیگه یه نمه از باباش برده باشه کافیه.

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708

اینجا فرق یه کمپانی مثل سانتا باشرکتایه دیگه مشخص میشه که چقدر یه بازیو بهینه میسازن که با این عظمتش تنها 38 گیگه . دقیقا فرقش مثل یه ماشینه چینیه که موتور 2000 داره اما همش 120 اسبه بخار قدرت داره اما یکی مثل bmw یه موتور2000 میزنه با قدرت 240 اسبه بخار

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
باندل کنسولی هم رویت شد و به شدت لا.... ببخشید تو پاچه ایه !

هر جور حساب کردم با دلار ۶ تومن هم میشه ۲۴۰۰ ! صد تومنم سود کنن
اخه چطور میدن ۳۵۰۰ ! چرا این مملکت صاحاب نداره ! والا بازار و اقتصاد امریکا هم انقدر ازاد نیست

شما حداقل برو یکی از این ویدئو های گیم پلی رو ببین که این پسر چطور کنار باباش میجنگه ! !
مگه سوئد و دانمارک امروزیه که وای مواظب باشم بچم صحنه خشن نبینه !
الان tlou که یه دختر بچه تازه نه پسر بچه بغل شخصیت اصلی یود از خشونت بازی کم شد ! تاره خود الی منشا خشونت بود

آخرین ویرایش:

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza

یک کلمه گفتی صد نفر جوابت رو دادن
منم جوابت رو بدم، طبق گفته ی منتقدین ، خشونت اترئوس بیش از حد زیاده
تو تریلر ها هم میبینیم می سر کریتوس داد میزنه
کلا اعصاب نداره این پسره
بعدشم تاریخ اتفاق افتادن بازی ماله 2018 نیستش که بچه ها تیتیش مامانی باشن ، منطقی هم فکر کنی تو اون تاریخ جنگ و کشتن و شکار و ... یک امر طبیعیه ، جدا ازون خود کریتوس کم کم به اترئوس اموزش میده و تو تریلر میبینیم که اترئوس بعد از شکار اون گوزن ، موقعی که میخواد با چاقو خلاصش کنه یکم دستش میلرزه که خب پدرش بهش کمک میکنه

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
من نمیدونم بعضیا چقدر خشونت خشونت میکنن !!
خشونتی که منطق داستانی نداشته باشه که ضعف قدرت نیست یا خشونتی که تو بازی نگنجه بازم ضعفه بازی 95 گرفته باز بعضیا میان یه صحبتایی میکنن آدم نمیدونه چی بگه!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
این ویدیو مربوط به موسیقی بازی با حضور آهنگسازش Bear McCreary هست.
مو به تن آدم سیخ میشه.
(یه صحنه هایی هم از بازی نشون میده که اگه دوست ندارید ببینید فقط به صدای ویدیو گوش کنید. :D )

• Like
Reactions: agent 360

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

حجم بازی ۳۸ گیگ نیست خودشون اعلام کرده بودن ۴۲ یا ۴۴ گیگ بود

دوستان یه جوری میگن انگار یکی اومده بدون اخطار یا اسپویل براشون اسرار داستان رو افشا کرده !
مگه کسی رو مجبور کردن اسپویلر ها رو باز کنه؟!
مجبورمون نکردن ولی ادمیزاده و کنجکاوی زیاد همش میخواد ببینه بلاخره وسوسه نفسانی میشه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر