Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
100% :D
با اینکه فقط 2 اپیزود اومده ولی هردوشون خوب بودن. مخصوصا موزیک انیمه خیلی خیلی عالی هستش.
و یجورایی حال و هوای آکیرا و cowboy bebop داره :D
و Samurai Champloo. کلاً استایلش شبیه کارای واتانابه ست، به همون اندازه هم تا اینجا دلی بوده :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
View attachment 86498
Full metal panic! Invisible victory
انیمه بهاری 2018
Genres: Mecha, Military science fiction
دوستان من هنوز این انیمه رو شروع نکردم، ایا ارزش دیدن داره؟
یا میخواد مثل darling in the franxx اعصاب خورد کن بشه
اگه بخوام از روی فصل دوم و سوم نظر بدم (با اینکه تم اون دو تا فصل 180 درجه با همدیگه فرق داشت) صد در صد ارزش دیدن داره.
فکر نکنم مقایسه اش با darling in the franxx درست باشه. البته من هنوز اون رو ندیدم و گذاشتم کامل بشه ولی طبق چیزی که بچه ها میگن اگه شبیه اوانجلیون هست پس به کل با Full metal panic فرق میکنه:D
به علاوه این انیمه اپیزودیک نیست و اگه تازه میخوای بری سراغش، فصل چهارم جای مناسبی برای شروعش نیست:-"

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
darling in the franxx این هفته خیلی خوب بود ولی میخوام فعلا دراپ کنم و بعد تموم شدن دوباره ببینم این هیت که نسبت به ایچیگو راه افتاده واقعا مسخره است سخت میشه انیمه رو هفتگی دید :-<

بعد قسمت پنجم بهترین قسمت انیمه بود به نظرم عاشق شخصیت ایچیگو ام ولی کامالا متنفرم طوری که انیمه داره با شخصیتش برخورد میکنه دقیقا انیمه تمامی حقو داره میده به 02 به خاطر همین خیلی ها نمیبینن مقصر بودن 02 رو و رو میارن به هیت ورزیدن به ایچیگو
این شخصیت های مثل ایچیگو خیلی مظلومن کاملا از اول تا اخر داستان زجر میکشن و اخرشم به چیزی نمیرسن
موندم نیشیگوری برنامه ای داره یا واقعا از شخصیت هایی مثل ایچیگو متنفره؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اگه بخوام از روی فصل دوم و سوم نظر بدم (با اینکه تم اون دو تا فصل 180 درجه با همدیگه فرق داشت) صد در صد ارزش دیدن داره.
فکر نکنم مقایسه اش با darling in the franxx درست باشه. البته من هنوز اون رو ندیدم و گذاشتم کامل بشه ولی طبق چیزی که بچه ها میگن اگه شبیه اوانجلیون هست پس به کل با Full metal panic فرق میکنه:D
به علاوه این انیمه اپیزودیک نیست و اگه تازه میخوای بری سراغش، فصل چهارم جای مناسبی برای شروعش نیست:-"
از لحاظ دیگه به darling نسبت دادم. . منظورم اینه اتفاقات خوب و خوش داره یا میخواد با اعصاب نداشته من بازی کنه؟

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
darling in the franxx این هفته خیلی خوب بود ولی میخوام فعلا دراپ کنم و بعد تموم شدن دوباره ببینم این هیت که نسبت به ایچیگو راه افتاده واقعا مسخره است سخت میشه انیمه رو هفتگی دید :-<

بعد قسمت پنجم بهترین قسمت انیمه بود به نظرم عاشق شخصیت ایچیگو ام ولی کامالا متنفرم طوری که انیمه داره با شخصیتش برخورد میکنه دقیقا انیمه تمامی حقو داره میده به 02 به خاطر همین خیلی ها نمیبینن مقصر بودن 02 رو و رو میارن به هیت ورزیدن به ایچیگو
این شخصیت های مثل ایچیگو خیلی مظلومن کاملا از اول تا اخر داستان زجر میکشن و اخرشم به چیزی نمیرسن

دارلینگ به نظرم از قسمت ۹ به بعد تازه داره بهتر میشه و حداقل شروع کرد به شخصیت پردازی ! این ۲ تا قسمت ۱۳ و ۱۴ هم واقعا خوب بودن :D (گرچه هنوز پیشرفت داستان به جز روابط شخصیتا در حد صفره و هیچی معلوم نیست )
در مورد ایچیگو هم واقعا خوب در آورده بودن تصمیما و رفتارشو این قسمت :D

چیزی که خیلی خوب تونستن نشون بدن اینه که ایچیگو درسته که لیدر گروهه ولی بالاخره خودشم بچست و تصمیماتش بیشتر از سر احساسه تا منطق !
این قسمتم دقیقا همینو نشون میداد، یعنی بیشتر از اینکه از زاویه‌ی «02 داشت یکی از ناکاماها رو میکشت» نگاه کنه از زاویه ی «عشق منو داشت میکشت» نگاه کرد :D
اینکه همه ازش متنفرن یکی از دلایلش همینه که رو آورد به مقابله با 02 برای جدایی انداختن بینشون مشخصا وقتی تازه قسمت ۱۳ـو دیدن ملت و هنوز حس قربانی بودن دارن نسبت به 02 ( که واقعا هم هست ) طبیعیه از ایچیگو بدشون بیاد و اینم در نظر نمیگیرن ایچیگو از زاویه دید بیننده که نگاه نمیکنه، عملا هیچی نمیدونه از گذشته و ... در نتیجه خیلی طبیعیه ببینه یکی که احساس رقابت داره باهاش سر عشقش داره میزنه طرفو میکشه جبهه بگیره نسبت بهش حالا بگذریم از بحث ناکاما بودن و ...
از همه بدتر هیروئه قطعا !!! دیگه وقتی از گذشته و ... خبر داره مسخره بازیای این قسمتش خیلی رو اعصاب بود ! به جای اینکه سعی کنه شرایطو کنترل کنه بین دو طرف بیشتر گند زد.
مظلومترینم گوروئه بنده خدا کتک خوره همه هست از ایچیگو ( احساسی ) بگیر تا 02 (فیزیکی) :D در نهایتم صلاح بقیه رو ارجحیت میده نسبت به خودش.
شخصیتای مورد علاقه منم گورو و میتسوروئن :D

امیدوارم با همین فرمون جلو برن از نظر شخصیت پردازی و بالاخره شروع کنن داستانو پیش ببرن :D

=============================================================

@linkorn90
دوست عزیز به نظرم بهتره که پستات راجع به داستان دارلینگو بذاری تو تگ اسپویلر که دوستانی که هنوز ندیدن لذت داستان براشون کم نشه :D

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دارلینگ به نظرم از قسمت ۹ به بعد تازه داره بهتر میشه و حداقل شروع کرد به شخصیت پردازی ! این ۲ تا قسمت ۱۳ و ۱۴ هم واقعا خوب بودن :D (گرچه هنوز پیشرفت داستان به جز روابط شخصیتا در حد صفره و هیچی معلوم نیست )

چیزی که خیلی خوب تونستن نشون بدن اینه که ایچیگو درسته که لیدر گروهه ولی بالاخره خودشم بچست و تصمیماتش بیشتر از سر احساسه تا منطق !
این قسمتم دقیقا همینو نشون میداد، یعنی بیشتر از اینکه از زاویه‌ی «02 داشت یکی از ناکاماها رو میکشت» نگاه کنه از زاویه ی «عشق منو داشت میکشت» نگاه کرد :D
اینکه همه ازش متنفرن یکی از دلایلش همینه که رو آورد به مقابله با 02 برای جدایی انداختن بینشون مشخصا وقتی تازه قسمت ۱۳ـو دیدن ملت و هنوز حس قربانی بودن دارن نسبت به 02 ( که واقعا هم هست ) طبیعیه از ایچیگو بدشون بیاد و اینم در نظر نمیگیرن ایچیگو از زاویه دید بیننده که نگاه نمیکنه، عملا هیچی نمیدونه از گذشته و ... در نتیجه خیلی طبیعیه ببینه یکی که احساس رقابت داره باهاش سر عشقش داره میزنه طرفو میکشه جبهه بگیره نسبت بهش حالا بگذریم از بحث ناکاما بودن و ...
از همه بدتر هیروئه قطعا !!! دیگه وقتی از گذشته و ... خبر داره مسخره بازیای این قسمتش خیلی رو اعصاب بود ! به جای اینکه سعی کنه شرایطو کنترل کنه بین دو طرف بیشتر گند زد.
مظلومترینم گوروئه بنده خدا کتک خوره همه هست از ایچیگو ( احساسی ) بگیر تا 02 (فیزیکی) :D در نهایتم صلاح بقیه رو ارجحیت میده نسبت به خودش.

امیدوارم با همین فرمون جلو برن از نظر شخصیت پردازی و بالاخره شروع کنن داستانو پیش ببرن :D

@linkorn90
دوست عزیز به نظرم بهتره که پستات راجع به داستان دارلینگو بذاری تو تگ اسپویلر که دوستانی که هنوز ندیدن لذت داستان براشون کم نشه :D
نتم مشگل پیدا کرد سریع گذاشتم تو اسپویلر سایت رو حالت loading مونده بود موقه ویرایش برای تگ اسپویل
کلا با روایت داستان تو بعضی از سکانسها مشکل دارم که غیر حرفه ای و سطحی و از قصد به جلو میره! این فرمون هدایت داستان که میگی اخرش مرگ چندتا کاراکتره که من کاملا مخالفم و نمیشه کاراکتر به درک بفرستن برای موندگار شدن تو ذهن انیمه فن ها و بگن وای عجب انیمه احساساتی و تاریک تموم شد! اشتباهه دوست خوبم! در مورد goro هم کاملا حق با شماست! کاراکتر کتک خور بهتر بگیم سپر بلای احساسی و فیزیکی گروه،منطقی، رو راست و باهوش

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد

@linkorn90
حرف دل منو زدی :-" احسنت:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
واقعا؟!حرف دلت دیشب یک چیز دیگه بود که! داشتی ایچیگو رو لگد میزدی!
اون لگد که هنوز سر جاشه:Dولی برام رفتارش قابل درکه. یعنی خودمو که جاش می زارم می بینم منم به احتمال زیاد همین کار رو می کردم:-" و خب اینکه کلا به نظرم داستان خوب پیش رفته تنها کسی که یه مقدار واقعا باید از خجالتش در اومد همین هیرو هست :-w

• Like

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام، واقعا نمیدونم چرا؟ 2 تا اخطار باهم گرفتم!
ایا گفتن این که کلا اصولی نیست نویسنده انیمه/مانگا برای جذاب شدن داستان یا تاریک شدن یا هر دلیل دیگه بیاد کاراکتر داستانش رو به کشتن بده طبق قوانین تاپیک نیست؟ناظم یا مدیر محترم که به من 2 تا اخطار دادی منظور بنده انیمه خاصی نبود و صرفا اصول کلیه انیمه ها مد نظرم بود و شما همراه با اخطار به انیمه خاصی نسبت دادی(که اصلا همچین اتفاقی تو انیمه مورد نظر رخ نداده ) ، دلیل نمیشه تیکه اول پستم برای انیمه خاص هست و تیکه اخر جمله من هم برای همون انیمه باشه!
برای اخطار اولی هم سر چند پست قبل بود از نظر تکنیکی اسپویل نکردم! عکس از انیمه نذاشتم و نه حرفی از کاراکتر انیمه نقل و قول کردم و نه صحنه و سکانسی رو توصیف و تعریف کردم، فقط گفتم اتفاق تاریک افتاده و گذشته تلخ نشون دادن بعد از اینکه preview رسمی انیمه اومده بود! ولی با فاصله زمانی کم گذاشتم تو اسپویل.

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش

دوباره جواب شما رو بدم چون زحمت کشیدن پاک کردن!
من با نظرت تا حدودی مخالم. . ایچیگو بچه بازی و سیریش بازی در اورد ولی hero بیشتر مقصر بود... نیشیگوری هم معلوم نیست به ناکجا ها میخواد انیمه رو ببره و قصدش چیه اگر شما و کسی فهمید من رو هم در جریان بزاره
تو قسمت های قبل میشد و میتونستن داستان ایچیگو رو به goro وصل کنن و این قسمت وضع کمی بهتر میشد
اول برگردیم به دیالوگ های قدیمی ایچیگو که میگفت خنده واقعی hero رو دیدم قسمت 7 بود و چند تا هم بعدش بود که دید hero و 02 چقدر با هم happy هستن ولی باز تو اون صحنه ها حسادت داشت و صحنه طوری طراحی شده بود که ما بیننده ها متوجه میشدیم
ایچیگو رئیس بازی در میاره و هنوز بچه هست و احساسات رو قاطی تصمیماتش میکنه که تو قسمت 14 داشت موج میزد... البته ایچیگو از نگاه خودش داره داستان رو روایت میکنه و هیچ شناختی از گذشته 02 و بعد اون اتفاقاتی که hero داشت نمیدونه و براش مبهمه. .. ایچیگو فکر میکنه خودش فقط عاشق دلباخته هست و 02 داره از hero استفاده میکنه و به کام مرگ میبره
برسیم سر صحنه های غیر حرفه ای و عمدی! Hero وقت داشت به ایچیگو توضیح بده همه چیزو ولی فقط حرف های بیهوده رد و بدل شد منظورم اونجایی که ایچیگو تنها اومد ملاقات hero، صحنه بعدی در عین حال که 02 اومد به دیدن hero ... Hero هوس کرد از پنجره بلند بیمارستان فرار کنه.. صحنه اخر اونجا بود که 02 قاطی کرد و hero سر رسید! قضیه تقرییا میتونست مناسب تموم بشه، ولی hiro شروع کرد به داد زدن و حرف نامربوط زدن چیزی رو که نباید میگفت از دهنش پرید بیرون ، البته کمی بعدش پشیمونی از hero داشت فوران میکرد.. معلوم نیست نیشیگوری واقعا چی تو سرش میگذره

آخرین ویرایش:
  • Like

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام، واقعا نمیدونم چرا؟ 2 تا اخطار باهم گرفتم!
ایا گفتن این که کلا اصولی نیست نویسنده انیمه/مانگا برای جذاب شدن داستان یا تاریک شدن یا هر دلیل دیگه بیاد کاراکتر داستانش رو به کشتن بده طبق قوانین تاپیک نیست؟ناظم یا مدیر محترم که به من 2 تا اخطار دادی منظور بنده انیمه خاصی نبود و صرفا اصول کلیه انیمه ها مد نظرم بود و شما همراه با اخطار به انیمه خاصی نسبت دادی(که اصلا همچین اتفاقی تو انیمه مورد نظر رخ نداده ) ، دلیل نمیشه تیکه اول پستم برای انیمه خاص هست و تیکه اخر جمله من هم برای همون انیمه باشه!
برای اخطار اولی هم سر چند پست قبل بود از نظر تکنیکی اسپویل نکردم! عکس از انیمه نذاشتم و نه حرفی از کاراکتر انیمه نقل و قول کردم و نه صحنه و سکانسی رو توصیف و تعریف کردم، فقط گفتم اتفاق تاریک افتاده و گذشته تلخ نشون دادن بعد از اینکه preview رسمی انیمه اومده بود! ولی با فاصله زمانی کم گذاشتم تو اسپویل.
شما اخطاری نگرفتید تو این تاپیک . نه الان ، نه قبلاً . یه اخطار دارید که اون هم مال سال 2013 بوده .
اون پیامی که به همراه پاک شدن پست دریافت کردید اخطار نیست .
دفعه قبل هم بچه ها ازتون خواستن فضای کلی قسمت رو ترسیم نکنید که فرود و فرازهای احساسی داستان جذابیتش رو از دست نده .
اسپویل که حتماً تعریف کردن خط به خط داستان یک اپیزود یا چپتر نیست .

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام

شما اخطاری نگرفتید تو این تاپیک . نه الان ، نه قبلاً . یه اخطار دارید که اون هم مال سال 2013 بوده .
اون پیامی که به همراه پاک شدن پست دریافت کردید اخطار نیست .
دفعه قبل هم بچه ها ازتون خواستن فضای کلی قسمت رو ترسیم نکنید که فرود و فرازهای احساسی داستان جذابیتش رو از دست نده .
اسپویل که حتماً تعریف کردن خط به خط داستان یک اپیزود یا چپتر نیست .
پرهام جان ممنونم بابت توجه و پی گیریت، از این به بعد بیشتر رعایت میکنم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر