Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,461
نام
Nightwing
سیندیکات که یکی از بدتریرن شماره های اساسین هست اوریجینز هم بازیه بدی نیست ولی اکشن نیست . یونیتی یه بازی اکشن جزابه و این سری همیشه اکشن بوده
موافقم
سیندیکیت متاسفانه خیلی ضعیف بود
هنوز Origins و فرصت نشده بازی کنم
ولی قبلیارو تقریبا همش و بازی کردم unity بعد مدت ها یه اسسین خیلی خوب بود واقعا

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
درسته تو سیندیکات حذف شمشیر از بازی خیلی تو ذوق میزنه ولی کلا دلایل دیگه ای هم برای پس رفت این بازی وجود داره مثلا یکیش ضعف گرافیکی نسبت به یونیتی و کمبود های تو گیمپلی و ... برای خود من که تمام شماره هاشو تموم کردم بنظرم این بازی برام یکم خسته کننده بود . وقتی اینو بعد از GTA بازی کردم واقعا کمبود هاش نسبت به اون احساس میشد درسته هم سبک نیستن ولی تو بعضی از زمینه ها واقعا کم میاورد .

• Like
Reactions: Milad_HW and Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,461
نام
Nightwing
همین که بعد اینهمه مدت از عرضه همچنان گیمر ها از بازی راضین خودش کافیه دیگه:D
دوستان قسمت Coop بازی چیشد؟ فعاله؟

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
همین که بعد اینهمه مدت از عرضه همچنان گیمر ها از بازی راضین خودش کافیه دیگه:D
دوستان قسمت Coop بازی چیشد؟ فعاله؟
اتفاقا من فقط اینجارو دیدم که یونیتی انقدر محبوبه. :D تقریبا تو هر سایت و فروم دیگه‌ای که دیدم از یونیتی به عنوان یکی از نسخه های ضعیف یا حتی تو بعضی موارد ضعیف ترین نسخه یاد میکنن و یکی از بهونه هاشون برای ترول کردن یوبی سافته. :D
من خودم شخصا بازی رو دوست داشتم. ولی اگه بخوام کل نسخه های سری رو رتبه بندی کنم، یونیتی اون وسط مسطا قرار میگیره. از AC1 و AC3 و Revelation و Rogue بالاتر میدونمش (البته سیندیکیت رو بازی نکردم). به نظرم Origins بهترین AC نسل و جزو 3 نسخه برتر کل سری هستش.

• Like
Reactions: Imaginative

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
مشکلات شدید گرافیکی، فنی، و تعداد زیادی باگ در بازی، این بازی رو مشخصا پر باگ ترین بازی، و بد ترین بازی یوبیسافت از نظر فنی کرد، همین مشکلات زیاد باعث شد یوبی بزرگترین دی ال سی بازی رو برای کسانی که بازی خریدن رایگان کنه! یکی دیگر از این که همه این بازی رو بد ترین سری میدونند، این که یوبیسافت با هر اپدیت حدقل مشکلاتی رو رفع میکرد، یکسری مشکلات و باگ مسخره دیگه رو واسه بازی می اورد. از مشکلات بازی که بگزریم، که با اپدیت های طولانی مدت و پر حجم مشکلات بازی رو تا حدودی رفع کرد، این نسخه از بازی از زمان تولد این سری تا الان، قاطع ترین و لذت بخش ترین، و تا حدودی جز بهترین های این سری هست! بازنویسی پارکور سری، گرافیک خارق العاده، گیم پلی نرم و روان، مراحل اصلی سنگین و جذاب، سبک مبارزات جدید و بهتر! مخفی کاری عالی، سلاح های متفاوت و عالی! نقشه پرجزئیات و پر ماموریت و...این بازی هر چی بود بنظرم از Syndicate, 3,Rogue,IV: Black Flag,Revelations, خیلی بهتر بود، و بعد از نسخه 2 و Brotherhood و Origin جز بهترین های سری است.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
مشکلات شدید گرافیکی، فنی، و تعداد زیادی باگ در بازی، این بازی رو مشخصا پر باگ ترین بازی، و بد ترین بازی یوبیسافت از نظر فنی کرد، همین مشکلات زیاد باعث شد یوبی بزرگترین دی ال سی بازی رو برای کسانی که بازی خریدن رایگان کنه! یکی دیگر از این که همه این بازی رو بد ترین سری میدونند، این که یوبیسافت با هر اپدیت حدقل مشکلاتی رو رفع میکرد، یکسری مشکلات و باگ مسخره دیگه رو واسه بازی می اورد. از مشکلات بازی که بگزریم، که با اپدیت های طولانی مدت و پر حجم مشکلات بازی رو تا حدودی رفع کرد، این نسخه از بازی از زمان تولد این سری تا الان، قاطع ترین و لذت بخش ترین، و تا حدودی جز بهترین های این سری هست! بازنویسی پارکور سری، گرافیک خارق العاده، گیم پلی نرم و روان، مراحل اصلی سنگین و جذاب، سبک مبارزات جدید و بهتر! مخفی کاری عالی، سلاح های متفاوت و عالی! نقشه پرجزئیات و پر ماموریت و...این بازی هر چی بود بنظرم از Syndicate, 3,Rogue,IV: Black Flag,Revelations, خیلی بهتر بود، و بعد از نسخه 2 و Brotherhood و Origin جز بهترین های سری است.
بازی یجورایی لقمه گنده تر از دهن بود واسه یوبی چون حداقل بازی 1 سال دیگه وقت میخواست واسه ساخت چون واقعا تکمیل نشده بود ولی یوبی سریع پولو میخواست و اگه مثل اوریجینز واسه بازی وقت میزاشتن خدا میدونه که الان یونیتی شده بود سمبل سری اساسین بعد شماره 2!!!
بخاطر شکست یونیتی سریع سندیکارو دادن بیرون بدون مشکل فنی ولی آیا به اندازه یونیتی جذاب بود؟؟؟به هیچ وجه.
اگرچه به هیچ وجه دوست نداشتم این اتفاق می افتاد ولی یه بازی سری اساسین باید قربانی میشد تا یوبی بفهمه داره چیکار میکنه با این سری ولی ایکاش این بد بیاری سر سندیکا میشد نه یونیتی!

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
سلام دوستان ،
من یه یونیتی ظرفیت دوم ۴۰ هزار تومن گیر اوردم ، میخواستم ببینم اون مشکلات فنی عجیب غریبش حل شده ؟! کلا ارزش تجربه کردن رو داره به اون مرض همیشگی بازی های یوبی (تکراری شدن ) دچار نمیشه؟!
Acباز نیستم ، اخرین نسخه ای که لذت بردم برادر هود بود ، سیندیکیت و بلک فلگ رو ، روی هم ۴ ساعتم نتوستم تحمل کنم‌ :D
البته چن صفحه اخر تاپیک رو خوندم که امیدوار کننده بود :D

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام دوستان ،
من یه یونیتی ظرفیت دوم ۴۰ هزار تومن گیر اوردم ، میخواستم ببینم اون مشکلات فنی عجیب غریبش حل شده ؟! کلا ارزش تجربه کردن رو داره به اون مرض همیشگی بازی های یوبی (تکراری شدن ) دچار نمیشه؟!
Acباز نیستم ، اخرین نسخه ای که لذت بردم برادر هود بود ، سیندیکیت و بلک فلگ رو ، روی هم ۴ ساعتم نتوستم تحمل کنم‌ :D
بازی 20 گیگ آپدیت داره که بعدش هنوز یه سری مشکلات مثل افت فریم وجود داره......بازی یجورایی با کل اساسینهای دیگه فرق داره بخاطر سیستم مبارزات و سلاحهای بازیو داستان هم در نوع خودش جالب هست بخاطر سورپرایزهایی که میکنه و واقعا ارزشمند هست بازی.

• Like
Reactions: AxeL90

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
بازی 20 گیگ آپدیت داره که بعدش هنوز یه سری مشکلات مثل افت فریم وجود داره......بازی یجورایی با کل اساسینهای دیگه فرق داره بخاطر سیستم مبارزات و سلاحهای بازیو داستان هم در نوع خودش جالب هست بخاطر سورپرایزهایی که میکنه و واقعا ارزشمند هست بازی.
این بازی 6 گیگ بیشتر آپدیت نداره
فکر کنم با The Witcher 3 اشتباه گرفتیش

من بدون هرگونه آپدیت بازیش کردم و مشکلیم نداشتم البته من کلا مشکل فنی و فریم ریت خیلی برام مهم نیس:D

جدی جدی بدون آپدیت رفتیش؟! بابا تو دیگه کی هستی:D
حتی با آپدیت هم توی جاهای شلوغ کلی افت فریم داره بدون آپدیت که دیگه صبر عیوب میخواد

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام دوستان ،
من بدون هرگونه آپدیت بازیش کردم و مشکلیم نداشتم البته من کلا مشکل فنی و فریم ریت خیلی برام مهم نیس:D

• Like
Reactions: AxeL90

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا

حتی با آپدیت هم توی جاهای شلوغ کلی افت فریم داره بدون آپدیت که دیگه صبر عیوب میخواد
مظمئنی؟؟؟؟
من دیسک که ورژن 1 هستو میگم که به آخرین نسخه آپدیت بشه.
من خودم بصورت دیجیتال گرفته بودم تقریبا 6.5 گیگ آپدیت داشت اما نسخه فیزیکی بازی تا اونجا که یادم میاد نزدیک 20 گیگ بود!!!

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
مظمئنی؟؟؟؟
من دیسک که ورژن 1 هستو میگم که به آخرین نسخه آپدیت بشه.
من خودم بصورت دیجیتال گرفته بودم تقریبا 6.5 گیگ آپدیت داشت اما نسخه فیزیکی بازی تا اونجا که یادم میاد نزدیک 20 گیگ بود!!!

بله هر دو نسخه همون 6.7 گیگ هست

برای شما احتمالا باگ گرفته
برای خود من یک دفعه آپدیت infamous second son باگ گرفت آپدیت 700مگی شده بود 5 گیگ

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,461
نام
Nightwing

اتفاقا منم مثل دوستمون بدون هیچ آپدیتی کلا باگی ندیدم اصلا:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
زمانی که بازی اومد بازی رو تموم کردم با همون باگا و فریم ریت افتضاحش الان که رو یوپلی فری شده گرفتم که هم Co op ـشو تست کنم و هم ببینم بعد اون همه آپدیت چقد فرق کرد بالاخره.
هنوز فریم ریت بازی داغونه بنظرم بعد این همه آپدیت :D در حالت عادی فریم رو 60 ثابته و خیلی خراب شه میاد 56 اما کاتسینا هنوز میاد بعضی جاها تا 22 فریم افت داره :| اونم روی کارت گرافیکی که چندین سال بعد از ریلیز بازی اومده :D
اما در کل بعد 5 سال دارم دوباره بازی میکنم واقعا گرافیک و گیم پلی و انیمیشنا معرکس، الان نسخه های آخر AC اصلا اینقد جذبم نمیکنن از این نظر.

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
زمانی که بازی اومد بازی رو تموم کردم با همون باگا و فریم ریت افتضاحش الان که رو یوپلی فری شده گرفتم که هم Co op ـشو تست کنم و هم ببینم بعد اون همه آپدیت چقد فرق کرد بالاخره.
هنوز فریم ریت بازی داغونه بنظرم بعد این همه آپدیت :D در حالت عادی فریم رو 60 ثابته و خیلی خراب شه میاد 56 اما کاتسینا هنوز میاد بعضی جاها تا 22 فریم افت داره :| اونم روی کارت گرافیکی که چندین سال بعد از ریلیز بازی اومده :D
اما در کل بعد 5 سال دارم دوباره بازی میکنم واقعا گرافیک و گیم پلی و انیمیشنا معرکس، الان نسخه های آخر AC اصلا اینقد جذبم نمیکنن از این نظر.
به جرات میشه گفت یونیتی گرافیکش حتی از ادیسه هم بهتر بود و اون جمعیت‌های مردمی که تو خیابون‌های پاریس نشون میداد واسه نسل هشتم نبود! خود یوبیسافت هم بعدا اعتراف کرد که قدرت کنسول‌های نسل هشتمی رو خیلی دسته بالا گرفته بوده و دیگه هیچ کدوم از بازی‌های اساسینز گرافیکشون به زیبایی یونیتی نشد!‌ این بازی حتی رو پی‌سی هم مشکل پرفورمنس داشت ولی رو کنسول‌ها افتضاح بود. همین قدرت محدود کنسول‌ها هم باعث شد دیگه چنین گرافیکی رو تو سری AC روی پی‌سی هم نبینیم چون برای سازنده محدودیت ایجاد کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر