Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
Ozymandias بهترین اپیزود تاریخ سریال سازی از دید وبسایت TV Insider انتخاب شد
152377929183856094-750x500.jpg

وبسایت خبری و تحلیلی «تی وی اینسایدر» (TV Insider)، اپیزود «اوزیماندیاس» (Ozymandias) را بهترین اپیزود تاریخ سریال سازی آمریکا دانست.

وبسایت TV Insider که از هفته های پیش، مقاله ای در مورد برترین اپیزود های تاریخ سریال آمریکا انتشار می کرد که در هر هفته، یک اپیزود مورد بررسی قرار می گرفت، بالاخره به شماره یک این لیست رسید و اپیزود چهاردهم از فصل پنجم سریال «افسار گسیخته» (Breaking Bad) به نام «اوزیماندیاس» (Ozymandias) به عنوان بهترین اپیزود تاریخ سریال سازی در آمریکا نیز انتخاب کردند. در این لیست همچنین اپیزود هایی از سریال های معروفی چون «گمشدگان» (Lost)، «سوپرانوها» (Sopranos) و «بافی:قاتل خون آشام ها» (Buffy:The Vampire Slayer) حضور داشتند.

ای توامندان به آثارم بنگرید و نومید شوید! شهر کلاسیک شلی، نام یکی از اپیزودهای ویرانگر دنیای تلویزیون شد که والتر وایت ( با بازی فوق العاده برایان کرنستون) را مجبور کرد تا عواقب اجتناب ناپذیر بسیاری از اعمال جنایی خود را در افسار گسیخته تجربه کند.

ما با روح خشونت آمیز و ترس و وحشت آمیز والتر، شاهد کشته شدن شوهر خواهرش هنک ( با بازی دین نوریس) شدیم اما هر گونه همدردی با هایزنبرگ بدنام کاملا اشتباه هست، چون او بعد دختر کوچک خود را می می دزد تا ترس و وحشت خود را خاموش کند. خانواده ترسیده وی: همسرش اسکایلر (با بازی آناگان) و پسرش والتر جونیور (با بازی آر.جی مایت) که در جنگ وحشتناک خانوادگی با او مبارزه کردند.

رستگاری ممکن نیست، اما غم و اندوه والتر قابل توجه است زمانی که او تماس سرنوشت سازی به اسکایلر برقرار می کند تا او را محکوم سازد تا ناامیدی خود را با پوششی از خشم، مخفی کند. در نهایت، او شکست خورده است.

سریال «افسار گسیخته» هم اکنون در شبکه های نتفلیکس و آمازون قابل دسترس است.

منبع : TV Insider

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

فصل سومش خیلی عالی شده بود
واقعا حیفه . سریال عالیه و با توجه به کوتاه بودن هر اپیزود و تعداد اپیزود های هر فصل جا داره بیشتر ادامه پیدا کنه . امیدوارم لااقل اگه کنسل هم شد باز یک طوری ببندش که قابل قبول باشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

فصل سومش خیلی عالی شده بود
واقعا عجیبه، تعداد اپیزودا کم، اپیزودای کوتاه، پر هیجان و اتفاق، ریت اپیزودا اکثرا بالا، تعجب میکنم چرا باید با کمبود بیننده مواجه باشه، چطوری از بروس کمپبل و اش دل بکنیم:(
یک سریال اینطوری میشه یک سریال دیگه هم میشه مثل واکینگ دد بعد این همه مدت با خیال راحت داره پخش میشه با اینکه نقد و امتیازاش وحشتناک شده، نصف فناش دارن فحش بارونش میکنن بازم میشینن میبینن و ادامه پیدا میکنه.

دنیای ظالمیه :(

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
واقعا عجیبه، تعداد اپیزودا کم، اپیزودای کوتاه، پر هیجان و اتفاق، ریت اپیزودا اکثرا بالا، تعجب میکنم چرا باید با کمبود بیننده مواجه باشه، چطوری از بروس کمپبل و اش دل بکنیم:(
یک سریال اینطوری میشه یک سریال دیگه هم میشه مثل واکینگ دد بعد این همه مدت با خیال راحت داره پخش میشه با اینکه نقد و امتیازاش وحشتناک شده، نصف فناش دارن فحش بارونش میکنن بازم میشینن میبینن و ادامه پیدا میکنه.

دنیای ظالمیه :(

دست رو دلم نذار مجید جان:(( فقط بگم امیدوارم کنسل نشه=((

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,806
نام
محمد رضا
دست رو دلم نذار مجید جان:(( فقط بگم امیدوارم کنسل نشه=((
ای بابا ابراهیم جان اون نامرد NBC وقتی Hannibal رو کنسل کرد منم همین حس رو داشتم واقعا درک میکنم چی میکشی:(( منو در غم خودت شریک بندار:( امیدوارم این سریال کنسل نشه و حتی برایان فولر هم برگرده سر وقت هانیبال دوباره ادامه اش رو هم بسازه [-o<

• Like
Reactions: Jill-Valentine

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
امشب داشتم یه tribute میدیدم از برکینگ بد به نام Walt & Jesse | Time ، فقط میتونم بگم بعد از این شاهکار بقیه سریال ها بیشتر سرگرمی هستن و هیچ سریالی حتی نمیتونه نزدیک بشه بهش .

oynt_breaking_bad_guys_by_anthonygeoffroy-d6yef1i.jpg
دلم هواشم کرد فصل جدید better call saul کی میاد؟

• Like
Reactions: amir72

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,489
نام
سپهر
امشب داشتم یه tribute میدیدم از برکینگ بد به نام Walt & Jesse | Time ، فقط میتونم بگم بعد از این شاهکار بقیه سریال ها بیشتر سرگرمی هستن و هیچ سریالی حتی نمیتونه نزدیک بشه بهش .

oynt_breaking_bad_guys_by_anthonygeoffroy-d6yef1i.jpg

Sopranos
Mad Men
The Wire

اینا هم از نظر کیفیت، در رده BB هستند!

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
ای بابا ابراهیم جان اون نامرد NBC وقتی Hannibal رو کنسل کرد منم همین حس رو داشتم واقعا درک میکنم چی میکشی:(( منو در غم خودت شریک بندار:( امیدوارم این سریال کنسل نشه و حتی برایان فولر هم برگرده سر وقت هانیبال دوباره ادامه اش رو هم بسازه [-o<

بعد از کنسل شدن Hannibal توسط NBC؛ دیگه سریال های این شبکه رو ندیدم

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,806
نام
محمد رضا
بعد از کنسل شدن Hannibal توسط NBC؛ دیگه سریال های این شبکه رو ندیدم
دقیقا من هم بعد از کنسل شدنش سریال های محدودی رو نگاه کردم یا اصلا رمق سریال دیدنم کم شد:( متاسفانه هنوز هم حتی وقت نکردم Altered Carbon رو ببینم تو آرشیوم خیلی سریال ها رو دانلود کردم و دارم اما اصلا حس اش نیست:|

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
دقیقا من هم بعد از کنسل شدنش سریال های محدودی رو نگاه کردم یا اصلا رمق سریال دیدنم کم شد:( متاسفانه هنوز هم حتی وقت نکردم Altered Carbon رو ببینم تو آرشیوم خیلی سریال ها رو دانلود کردم و دارم اما اصلا حس اش نیست:|

اگر عاشق Science fiction و Cyberpunk هستی، حتما برو سراغ :xAltered Carbon. یه پیشنهاد دیگه ای هم برات دارم محمد جان، تا زمان مناسب گیر آوردی سریع برو سراغ Dark. پشیمون نمیشی\m/

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی

برام خیلی جالبه که این سریال اینجا میشه شاهکار
برا من بیخود ترین و آشغال ترین سریالی بود که دیدم
هنوزم که هنوزه ناراحت وقتی هستم که برا تماشای این سریال بی محتوا گزاشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر