PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
به نظرتون دیجیتالی بخریم یا یه ماه صبر کنیم تا ارزون بشه؟
digital deluxe ارزش داره؟
اره ارزش داره چون یه theme داره با یه موزیک خفن مسخره نسخه استاندارد نداره اگه مشکل مالی نداری حتما deluxeبگیر برای تم

• Like
Reactions: dark_knight

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازي ماموريت جانبي هم داره؟
براي درجه سختي تروفي داره؟
روي pro شصت فريمه؟
سلام مصطفی جان مورد اول بله تو ی نقد نوشته شده بود میدگارد پر از Side Quest های با ارزش هست
مورد دوم اسپویل هیچی میگذریم
مورد سوم نه ۶۰ ثابت نیست ولی بالای ۳۰ هست روونه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,787
نام
حامد
اهواز اگه جایی اومده پی ام بدین کجا داره
عرضه بازی یه هفته دیگه ست.
درسته توی ایران دلال ها سابقه این رو داشتن که بازی رو یکی دو روز قبل از انتشار وارد بازار بکنن ولی فکر نمیکنم یه هفته قبل از عرضه این کار رو انجام بدن.
در ضمن هر چقدر بازی رو زود تر از عرضه بیارن قیمت فضایی تر میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
عرضه بازی یه هفته دیگه ست.
درسته توی ایران دلال ها همین سابقه این رو داشتن که بازی رو یکی دو روز قبل از انتشار وارد بازار بکنن ولی فکر نمیکنم یه هفته قبل این کار رو انجام بدن.
در ضمن هر چقدر بازی رو زود تر از عرضه بیارن قیمت فضایی تر میشه.
نمیشه صبر کرد حاجی
من خودم قول دوشنبه هم بهم دادن بعضیا
همچین بازی ـی یه بار میاد فقط و واقعا با این که باید از خیلی چیزا بزنم میخوام بخرمش : )))

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
خیلی تو این زومجی هم من میبینم یسری میان از 500 تومن اینا حرف میزنن همیشه این حس برام بوده اینا خود فروشنده هان دارن ملتو میپزن.
واقعن وقتی میشه بازی رو دیجیتالی خرید چرا آدم پول مفت بده به دلال جماعت؟ من از حرص همین جماعت دلال هم که شده دیجیتالی میخرم .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مثل این که اپدیت دی وان بازی نزدیک 6 گیگ حجم داره یک سری تنظیمات مثل اضافه شدن اپشن های گرافیکی برا نسخه pro و اضافه کردن یه سری تنظیمات به hud بازی
پس کسانی که بازی رو فیزیکی میگیرن و کنسول پرو دارن حتما این اپدیت رو دانلود کنند

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
یه جا هست 330 پیش فروش میکنه قیمتم قطعی هست 100 تومان هم پیش پرداخت میگیره مطمئنه.
فک کنم خیلی زود قیمتش بیاد رو 250
اگر منظورت q هست اون بسیار محدود میتونه از هر بازی ای تهیه کنه حالا چه بازی جدید باشه چه قدیم چون مایه سرمایه گذاری نداره.فروشگاه w هم که اینقدر زیاد سفارش میده برا خودش اونم زمینی که با تاخیر میرسه دسته خودش و بعد تحویل مشتری میده.سر جریان بتمن ،اوردر‌ و چندتای دیگه پوست ما رو کند تا تحویل داد.
من که دیگه مدت هاست از سایتی بازی نمیگیرم،به نظرم آدم قید این پیش خریدها رو بزنه بره بازار تحویل فوری نقد بگیره بیاد خونه چون سایت ها حساب کتاب ندارن حتی چند سری شده بارشونه مامورها به عنوان قاچاق ظبط کردن

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
درسته متا 94 و 95 فقط یه شماره با هم فرق دارن
ولی انصافا بازی هایی که متا 95 به بالا میگیرن انگار تو یه کتگوری خاصی قرار دارن:-bd
خلاصه که حسابی حال کردیم بازی متاش شد 95
بازی سنتر پس چه موقع نمره میده؟؟

• Like
Reactions: ps34

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
توی یک ویدئو در YouTube منتقد Skill up بعد از اینکه به بازی 10/10 میده و از PS بهش زنگ میزنن که کوری بَرلوگ استرالیاست و میخوای ببینیش ؟ طرف هم با کله سریع میره و کوری میبینه .

این وسط یظهر روزی که نقدها منتشر میشه اینا یه گپ و گفت Carpool مانند دارن با هم که کوری به چندتا مسئله خیلی جالب اشاره میکنه .
  1. همون اول کار میگه که فامیلی من بَرلوگ تلفظ میشه ؛ انگار هی بهش میگن بارلاگ و خسته شده که کسی نمیدونه لول
  2. دوم درباره این که از خودش یه فیلم 10 دقیقه ای ِ " Reacting to scores " گرفته که 8 دقیقه ش رو فقط گریه میکنه و بشدت نمره ها براش ارزش داشتن چون نتیجه 5 سال زندگیش بوده .
  3. یه تیکه در مورد این میگه که وسط کار یهو یه Panic attack بهش دس میده که نکنه دارم اشتباه میرم و خودمو فرنچایز ُ دارم نابود میکنم .
قضیه خیلی جالبیه . جایی که در مورد Doubt VS Confidence حرف میزنه . میگه :

" وسطای کار ، یه تیکه داشتیم به محدودیت زمانی ای که برای یه لِوِل از ساخت بازی تعیین کرده بودیم میرسیدیم . وقتی کلی فشار رومون بود و یسری صحنه ها رو نمیتونستیم طبق دوربین بازی تطبیق بدیم . همینجا یه لحظه شَک و شبهه نافرمی بهم دست داد نسبت به کار خودم . به خودم میگفتم کوری نکنه داری اشتباه میری راه تُ ، نکنه داری اینده کاری خودت و کرکتر کریتوس ُ یه جا نابود میکنی و فردا روز به اسم کسی بشناسنت که فرنچایز GOW رو از عرش به فرش رسوند و حتی دیگه کسی استخدامش هم نمیکنه . ولی تو اون لحظه های سخت فقط باور داشتم که راهم درسته، فکر میکنم یه جاهایی به عنوان یه Leader & Director باید باور داشته باشی و این حس رو به تک تک اعضای تیمت هم منتقل کنی "

قضیه این روزهای های GOW و صنعت گیمینگ من رو بشخصه خیلی امیدوار میکنه . به ایده های نو ، به خلاقت افرادی مثل کوری ، به آدمهایی که خلاف همه اما در جهتی مثبت فکر و رویا پردازی و عمل میکنند و به خاطر حتی هزاران نظر مخالف از هدفشون نا امید نمیشند .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
درسته متا 94 و 95 فقط یه شماره با هم فرق دارن
ولی انصافا بازی هایی که متا 95 به بالا میگیرن انگار تو یه کتگوری خاصی قرار دارن:-bd
خلاصه که حسابی حال کردیم بازی متاش شد 95
بازی سنتر پس چه موقع نمره میده؟؟
من با سردبیرش صحبت کردم فعلا در حال مکاتبه با سونی هستن دوشنبه جواب میدن ممکنه یک نسخه بگیرن اگه نگیرن ۴-۵ روز بعد عرضه بازی

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر