HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Legion خوبه یا نه دانلود کنم کسی دیده؟

فصل دوم رو ندیدم هنوز (که تعریف های خیلی خوبی ازش شنیدم) ولی فصل اول از بهترین سریال های اخیر بود بنظرم. اصلا از دست نده
داستان یکی از کاراکتر های خیلی گمنام Xmen ها هست... که اصلن با دید یک کاراکتر ابرقهرمانی نرو سمتش :D یک سریال روانشناختی (؟) عه بیشتر :D و بینظیره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فصل دوم رو ندیدم هنوز (که تعریف های خیلی خوبی ازش شنیدم) ولی فصل اول از بهترین سریال های اخیر بود بنظرم. اصلا از دست نده
داستان یکی از کاراکتر های خیلی گمنام Xmen ها هست... که اصلن با دید یک کاراکتر ابرقهرمانی نرو سمتش :D یک سریال روانشناختی (؟) عه بیشتر :D و بینظیره
تایید میشه واقعا سریال خوش ساخته تا قسمت ۴ فعلا من دیدم دقیقا همون چیزی بود که فکرش رو میکردم فقط یکم منطق اکشنش لنگ میزنه که اینو میزارم پای روان شناختی بودن سریال در کل سریال خیلی خوبیه :)>-

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این نتفلیکس چرا فله ای کلا قسمتها رو میده بیرون؟؟!!
---------------
این سریال جدید Lost In Space تریلرش رو دیدم خلی خوب بود .کسی دیده؟
در مورد نتفلیکس این سیاستشون خیلی خوب جواب داده یک جورایی دلیل پیشرفت یهوییشون در کنار انلاین محور بودنشون همین مورد بوده.....

سریال Lost in Space هم فعلا نظرات منتقدا میکس بود نصفشون خوششون اومده نصف دیگه نه ولی خوب جلو ویژه ی خیلی خوبی داره و از این نظر میشه با فیلم سینمایی ها مقایسش کرد.....

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
سلام
سریال خوبیه دانلود کنم؟
------------
این نتفلیکس چرا فله ای کلا قسمتها رو میده بیرون؟؟!!
---------------
این سریال جدید Lost In Space تریلرش رو دیدم خلی خوب بود .کسی دیده؟
------------------
Altered Carbon تا قسمت 8 خیلی خوب بود ولی بعدش دیکه خیلی هندی شد حیف شد دو تا قسمت اخر اینطور شد(فصل دومی در کاره؟)
---------------
Legion خوبه یا نه دانلود کنم کسی دیده؟

سلام. والا من از سلیقه شما خبر ندارم، ولی اگه به این سبک علاقه داشته باشید، قطعا لذت میبرید. سریال خیلی ارومیه، یه چیزی مثل وایر و به دور از اکشن و هیجانات کاذب، پس اگه دنبال این قصایا باشید نمیتونید ازش لذت ببرید. عوامل مشترک زیادی هم با وایر داره.

نتفلیکس و یه سری شبکه های آنلاین مثل آمازون سیاستشون اینه که یک فصل کامل رو یکجا منتشر میکنن.

لیجن هم با فاصله زیاد بهترین سریال ژانر خودشه. این دو قسمتی هم که از فصل دوم پخش شد یادآوری کرد چرا صرفنظر از ژانر، یکی از بهترین های چندسال اخیره. از لحاظ فنی هم یه استاندارد محسوب میشه این سریال. 1 قسمت امتحان کنید فضای محشرش میاد دستتون.

• Like
Reactions: *CATALAN*

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام. والا من از سلیقه شما خبر ندارم، ولی اگه به این سبک علاقه داشته باشید، قطعا لذت میبرید. سریال خیلی ارومیه، یه چیزی مثل وایر و به دور از اکشن و هیجانات کاذب، پس اگه دنبال این قصایا باشید نمیتونید ازش لذت ببرید. عوامل مشترک زیادی هم با وایر داره.

نتفلیکس و یه سری شبکه های آنلاین مثل آمازون سیاستشون اینه که یک فصل کامل رو یکجا منتشر میکنن.

لیجن هم با فاصله زیاد بهترین سریال ژانر خودشه. این دو قسمتی هم که از فصل دوم پخش شد یادآوری کرد چرا صرفنظر از ژانر، یکی از بهترین های چندسال اخیره. از لحاظ فنی هم یه استاندارد محسوب میشه این سریال. 1 قسمت امتحان کنید فضای محشرش میاد دستتون.
ممنون پس دانلودش میکنم
ممنون از دوستای دیگه که راهنمایی کردن
خوبه هر 3 تا سریالو دانلود میکنم

• Like
Reactions: hooman1995

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بالاخره :hearteyes:

tov6_capture+_2018-04-13-22-43-23.png

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
کسی سریال silicon valley رو دیده؟
به غیر فصل آخر متای خوبی داره!
اگه به الکترونیک و تکنولوژی و کامپیوتر و اینا علاقه داری حتما ببین پشیمون نمیشی.
فصل آخرو ندیدم ولی از قبلیا که خیلی لذت بردم، داستان سریال یک جورایی مخلوطی از زندگینامه بیل گیتز و استیو جابز و زاکربرگ و ... ـس تقریبا :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
چرا اینطوری شد :-s
یعنی تماشاگراش اینقدر کم شدن؟

متاسفانه همینطوره دوست عزیز. بروس کمپل قبل از اینکه این فصل شروع بشه حرف زیادی (ضد حال زیاد زده:(() زده اینکه ممکنه این فصل آخرین فصلش باشه. یکبار گقته اگه این آخرین فصلش باشه، ممکنه قسمت چهارم فیلمش ساخته بشه ولی همین چندوقت پیش گفت نه از این خبرها نیست و یکبار دیگه هم از دانلود های غیر قانونی این سریال(B-):D) ناراحت بود. فقط باید منتظر موند تا ببینیم Starz چی میگه:((

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
من از طرفدارای پروپاقرص این سریالم. فضای به شدت مشنگ کار رو دوست دارم، بروس کمپل هم که عالیه! حیفه کنسل بشه.

این فصلش عالی بوده بهرام جان (مخصوصا اپیزود 7تمش قشنگ تموم شد). بروس کمپل که عالی کار می کنه لامصب. واقعا حیفه اگر کنسل بشه

• Like
Reactions: darkzside

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
پایان بازی خمسه در «پایتخت۶»|محسن تنابنده: قول می‌دهم چنانچه «پایتخت» ادامه داشته باشد حتما پنجعلی را بکشیم چون روح او کمک های بسیاری در کمدی به ما می‌کند.

139401231707525865086374.jpg

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر