امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
کلا نمره ۹۵+ مقدس هستش :D فرقی نداره می‌خواد چند باشه این عدد به بالا دیگه میرن جزو مقدسات :D

ولی خب فعلا رو لبه ۹۵ هستش ، یعنی با یه ۹ هم فک کنم میره رو۹۴ و فک میکنم این جایگاه احتمالا خیلی موندگار نباشه ولی خب حداقل میتونه جایگاه ۹۴ اش رو محکم تر از قبل بکنه .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
به نظره من تا ریلیز بازی بیاییم راجب این شاهکار صحبت کنیم:D واقعا حیفه همچین تاپیکی خلوت بمونه ، شاید همچین لحظاتی تا مدت ها نیاد چون حداقل در این نسل تکرار همچین موفقیت و نمراتی خیلی سخته حتی برا RDR2 و TLOU2 . پس کیف کنیم :D سانتا قشنگ نشون داد که همچنان شاخ اعظمه و این ریسک پذیری و جرات سونی و سانتامونیکا و بارلوگ هر چی ازش ستایش بشه کمه ، قطعا شانس خیلی زیادی داره برا GOTY
اینم در نظر بگیرید که این موفقیت عظیم برا فرنچایزی هست که 6تا نسخه مختلف ازش اومده یعنی تصمیم گیریشون برا ادامه این فرنچایز محبوب واقعا بی نظیر بوده

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به نظره من تا ریلیز بازی بیاییم راجب این شاهکار صحبت کنیم:D واقعا حیفه همچین تاپیکی خلوت بمونه ، شاید همچین لحظاتی تا مدت ها نیاد چون حداقل در این نسل تکرار همچین موفقیت و نمراتی خیلی سخته حتی برا RDR2 و TLOU2 . پس کیف کنیم :D سانتا قشنگ نشون داد که همچنان شاخ اعظمه و این ریسک پذیری و جرات سونی و سانتامونیکا و بارلوگ هر چی ازش ستایش بشه کمه ، قطعا شانس خیلی زیادی داره برا GOTY
اینم در نظر بگیرید که این موفقیت عظیم برا فرنچایزی هست که 6تا نسخه مختلف ازش اومده یعنی تصمیم گیریشون برا ادامه این فرنچایز محبوب واقعا بی نظیر بوده
نگران نباش این تب و تاب اولیه بخوابه یواش یواش دوستانی پیدا میشن که میگن همچین مالی هم نیست گیم پلیش خیلی سادس و..... همونجور سرنوشتی که نصیب گادای قبلی شد. نمونه هاش تو تاپیک بازی به کرات پیداس

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
p19r_screen_shot_2018-04-13_at_7.25.22_pm.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

این جوری نمیشه یابد دعوا راه بندازیم :D
یه عنوان شاخ بگید بندازیمشون به جون هم دعوا شه
همین جوری صفجه تاپیک میره جلو...تهش هم کار به بن شدن میکشه منم این پست رو پاک می کنم و از بن شدنتون لذّت می برم>:)

نگران نباش این تب و تاب اولیه بخوابه یواش یواش دوستانی پیدا میشن که میگن همچین مالی هم نیست گیم پلیش خیلی سادس و..... همونجور سرنوشتی که نصیب گادای قبلی شد. نمونه هاش تو تاپیک بازی به کرات پیداس

همین الان من یکی رو میشناسم میگه بازی Overrated ـه....بدبختی اش هم این جاست فن بوی و هیتر هم نیست گیر بدیم بهش...کلّاً دنده بعضی ها لجه با بازی

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
View attachment 86409

چقدر سریع واکنش نشون داد...:D فک کنم خودشم نشسته بوده داشته متاکریتیک رو رفرش می‌کرده :D
تو مصاحبه میگفت یه ویدیو ۱۰ دقیقه ای درست کرده بود بعد متا ۹۴ که ۸ دقیقه داشت گریه میکرد. الان دیگه وضعش خیلی خرابه فکر کنم:))

• Like
Reactions: FUTURE

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
vjz2_screenshot_۲۰۱۸۰۴۱۳-۲۱۵۰۰۸_crop_540x694.png

تو اوج مستی هم بروسو میبینم غم وجودمو میگیره ، چرا ناتی نمیتونست به دو گروه تقسیم بشه ، بروس روی پروژه ای که دوس داره کار کنه ، نیل هم همینطور . خیلی راحت میشه ، فقط باید برگردی .

aaqn_screenshot_۲۰۱۸۰۴۱۳-۲۱۵۲۰۷_crop_540x533.png

a8i3_screenshot_۲۰۱۸۰۴۱۳-۲۱۵۳۰۹_crop_539x679.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
الان هیچی شاختر از gow وجود نداره فعلا :D
نگه داریم TLOU ی RED DEAD ی DEATH STRANDING ی چیزی بیاد بعد

اینا که بیشترش مال خود سونی ـه دعوایی ازش در نمیاد:-??

وایسیم بازی گنده بعدی نینتندو که اومد بزنیم تو سر هم>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر