امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
به نظره من 90 بشه یا حتی یه کوچولو بالاتر واقعا ترکونده ، چون تغییرات بسیار زیادی نسبت به قبل دادن و خیلی سخته همچین کاری اونم برا ip خفنی مثل GOW
اگر 87 تا 89 هم بشه خیلی خوبه
لطفا از رقم های تخیلی دوری کنید :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به نظره من 90 بشه یا حتی یه کوچولو بالاتر واقعا ترکونده ، چون تغییرات بسیار زیادی نسبت به قبل دادن و خیلی سخته همچین کاری اونم برا ip خفنی مثل GOW
خوشگل توقعات تعدیل کردین زیر ۹۰ بشه جالب نیستB-)

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
واسه گاد او واري كه بارلوگ بالا سرشه به نظر من 89 هم قابل قبول نيست، اصلا ٩٠ به بالا يعني هايپ خالص :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوشگل توقعات تعدیل کردین زیر ۹۰ بشه جالب نیستB-)
عجب تاپیک دل انگیزی !

به نظرم سطح متای بازی واقعی و کیفییت بازی با توجه به پرویو ها و تریلر ها وغیره روی 93-94 ه

ولی به نظرم نقدا حدود 88-91 ممکه بچرخه ! به هر حال کم منتقد شیرین نداریم ! ضمن اینکه اگه نسل قبل اکثر بازی ها اورریتد بودن این نسل اکثرا اندرریتدن

کسی فیتیله رو نکشید پایین ! از اول انتظاراتمون رو همین حول و هوش بود !

صد البته. In Cory we trust

ولی کوری هم نمیتونه از پس منتقدی که میگه بهترین نسخه سریه ولی ۸ میده در حالی که حداقل کلی ۹ بحث برانگیز داره بر بیاد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کسی فیتیله رو نکشید پایین ! از اول انتظاراتمون رو همین حول و هوش بود !

صد البته. In Cory we trust

ولی کوری هم نمیتونه از پس منتقدی که میگه بهترین نسخه سریه ولی ۸ میده در حالی که حداقل کلی ۹ بحث برانگیز داره بر بیاد
از IGN خیالتون راحت باشه به نظر من

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من فکر نمیکنم متاش خیلی بالا بشه. البته منظورم از خیلی بالا عددهای عجیب غریب مثل 95 اینا هست که خیلی ها انتظار دارن! وگرنه مثلا بین 90 تا 91 که خودم بالا تو نظرسنجی انتخاب کردم هم بالاست:D ولی بای د وی چون بازی خیلی متفاوت و جدید هست ممکنه خیلی ها خوششون نیاد و یحتمل 8 و 9 زیاد خواهد داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر