Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
خب hikarinoakariost هم برگشت فقط ثبت نام توی فرومشون متوقف شده . اونایی که اکانت ندارن اگه چیزی خواستید که لینکاش فقط توی فروم بود پی ام بدین من براتون اپلود کنم
میگم برای nyaa که ی ترکر همه کاره بود جایگزین اومد این HNA هم که برگشت فقط یکم محدودتر . فقط میمونه AW که اونم اگر برگرده عالی میشه
ب مناسبت برگشت HNA خودتون برید Weight of my pride از Pay money To my Pain(مرحوم:(() رو گوش کنید بعدش که قشنگ گند خورد تو روزتون برید Starry Night از MAMAMOO رو گوش بدین فقط برای چیل ( البته kpopهستشا نیاد بگید اه اه این چی بود:D)
من برات پیشنهاد ویژه دارم!
اهنگ زیبا از گروه flow به نام hero یا song of the hope
میکس شده با یکی از سکانس های مبارزه dragonball z battle of gods... ;)

• Like
Reactions: zack fair and Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من برات پیشنهاد ویژه دارم!
اهنگ زیبا از گروه flow به نام hero یا song of the hope
میکس شده با یکی از سکانس های مبارزه dragonball z battle of gods... ;)
جالب بود ممنون
خدایش گروه خیلی خوبیه . اخرین کارای که ازشون گوش دادم مربوط میشد به انیمه ی Tales of Zestiria برای هردوفصل خونده بودن + Howling

........................

راستی ثبت نام توی HNA ماهی یکبار برای دو روز باز میشه . تاریخ بعدی که میتونید ثبت نام کنید 14 اپریل هستش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
Golden Kamuy - E01
ایده داستانی جالب بود برام! شخصیت اصلیشم بدک نمیزنه:D ، فقط اتفاقات یکم یهویی میفتادن!:-" شاید بین بعضی اتفاقات ده ثانیه هم اختلاف بود بهتر میشد یکم قضیه:-"
آها...لعنت به CG :| و قراره این CG رو ما تا آخر کار تحمل کنیم؟ :| چون یکی از کاراکترها(!!!)ی اصلی که کلا CG بود:| خیلی تناقض بدیه! موندم کی تو این سبک گرافیکی CG رو مد کرد:|

Megalo Box - E01
عالی بود قسمت اولش>:) بسی هایپم قسمت بعدی بیاد! >:)
یکمی حس و حال Cowboy Bebop داشت برام...بقیه چنین حسی نداشتن؟ :-" سبک گرافیکیش،یه کوچولو فضاش و دنیای خلاف و اینا:-"

Boku no Hero Academia - S3 - E01
وضعیت این قسمت رو که دوستان گفتن! حالا این انیمه نه چون زیاد فاصله نداشته با فصل قبلش و داستانشم اونقدر قاطی نمیشد:D ولی به نظرم خیلی از انیمه ها فصل جدیدشون که شروع میشه یه چنین چیزی نیاز دارن:-"
به هر حال، هوس کردم فصل های قبل رو دوباره ببینم:| خیلی خوب بود حال و هوای این قسمت:(( بقیه ی بخش های جدیدشم حال داد:))

Shokugeki no Soma - S3 - E13
اپنینگ عالی بود! :)) به هرچیزی میخورد غیر از انیمه ی آشپزی=))
بریم ببینیم این فصل چجوری با روح و روان(شکمه مبارک! :)) ) بازی میکنند:x :)) ... اصلا فکر کردن بهش هم گشنه ـم میکنه:|

Tada-Kun wa Koi wo Shinai - E01
دوستش میداشتم! کاراکترهای جالبی داره! به نظر کار دوست داشتنیی میاد:D
این پسر خل و چله هم عالیه:)) :x

---
از لیستم Piano no Mori مونده،که ...الان وقت نمیشه دیگه ببینم:(
دوتاشون هم هنوز شروع نشدن! :D

---
یک چند روزی میخوام کمتر بیام نت،هیچ راهی به ذهنم نمیرسه جز شروع کردن یه انیمه بلند! زیاد دلم با دراگون بال نیست! سری لوپین چجوریاست؟ به چه ترتیبی باید دید؟ کسی زیرنویس فارسیش رو کامل یا حالا هرچی شده داره؟ :-"
مشت شمالی هم یکی دیگه از گزینه هاست،یادمه زیرنویس شده بود!

یک مورد دیگه میمونه که شاید عمل کردن این برام راحت تر باشه! خوندن از اول مانگای وان پیس:)) چیزیه که جواب پس داده و 40بارم بخونم و ببینم سیر نمیشم:)) به طور کلی هم خوندن مانگای بلندی غیر وان پیس،اگر ترجمه نباشه حسش نمیاد! پس از مانگاها فقط همین یک گزینه رو دارم:-"
کلا پیشنهاد بدید 9 روز!!!! چجوری تو افق محو بشم!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
hikarinoakariost هم private شد=(( البته من اکانت داشتم توی فرومشون ولی اطلاعاتش یادم رفته امیدوارم وقتی سایت اومد بالا بتونم ریکاور کنم + از بین دوستان کسی تو jpopsuki اکانت داره؟ اگه دارید و براتون ممکنه لطفا ی inv هم برای من بفرستید. دیگه میشناسید که منو مشکلی پیش نمیاد
Police _ 110@ خلیل دونو شما نمیتونی دعوت کنی؟

شرمنده بابت اف تاپیک ولی تنها جایی که تو این فروم میشد مطرحش کرد همینجا بود

سلام....

توی jpopsuki عضو نیستم..قبلاً (چند سال پیش) از aichuun.com خدابیامرز استفاده میکردم...خیلی خوب بودش....همه چیز میذاشت
بعد از اون در به دری زیاد کشیدم.....الان هم release ها و Recochoku و oricon ها رو نگا میکنم...از هر آهنگی که خوشم بیاد...میرم دستی پیداش میکنم :D

اون jpop رو من حداقل یه ۲ سالی هست چک میکنم مرتب که ثبت نامش کی باز میشه ولی چیزی ندیدم:| . نمیدونم حالا یا دیگه فعالیت نمیکنن یا چیه داستان:( ولی خلیل جان اگه میشه برا avistaz بهم دعوت نامه بدید قبلا اکانت داشتم اما یادم رفت یه مدتی لوگین کنم نامردا اکانتو حذف کردن :((

توی avistaz یا همون asiatorrents قدیم...دوتا اکانت دارم، ولی دعوت نامه ندارم......یکی از اکانت ها لیچر شده بخاطر Ratio ضعیف، یکی دیگه وضعیتش معمولی هستش.
کلاً بیخال avistaz بشی بهتره...فعالیت توش خیلی سخته، لامصب ها همه seedbox دارن...اصلاً نمیشه Ratio رو ثابت نگه داشت.
من فقط برای دانلود زیرنویس انگلیسی ازش استفاده میکنم...چون بعضی اوقات دیر زیر نویس توی Subscene میاد....یا اصلاً نمیاد.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Golden Kamuy - E01
ایده داستانی جالب بود برام! شخصیت اصلیشم بدک نمیزنه:D ، فقط اتفاقات یکم یهویی میفتادن!:-" شاید بین بعضی اتفاقات ده ثانیه هم اختلاف بود بهتر میشد یکم قضیه:-"
آها...لعنت به CG :| و قراره این CG رو ما تا آخر کار تحمل کنیم؟ :| چون یکی از کاراکترها(!!!)ی اصلی که کلا CG بود:| خیلی تناقض بدیه! موندم کی تو این سبک گرافیکی CG رو مد کرد:|

Megalo Box - E01
عالی بود قسمت اولش>:) بسی هایپم قسمت بعدی بیاد! >:)
یکمی حس و حال Cowboy Bebop داشت برام...بقیه چنین حسی نداشتن؟ :-" سبک گرافیکیش،یه کوچولو فضاش و دنیای خلاف و اینا:-"

Boku no Hero Academia - S3 - E01
وضعیت این قسمت رو که دوستان گفتن! حالا این انیمه نه چون زیاد فاصله نداشته با فصل قبلش و داستانشم اونقدر قاطی نمیشد:D ولی به نظرم خیلی از انیمه ها فصل جدیدشون که شروع میشه یه چنین چیزی نیاز دارن:-"
به هر حال، هوس کردم فصل های قبل رو دوباره ببینم:| خیلی خوب بود حال و هوای این قسمت:(( بقیه ی بخش های جدیدشم حال داد:))

Shokugeki no Soma - S3 - E13
اپنینگ عالی بود! :)) به هرچیزی میخورد غیر از انیمه ی آشپزی=))
بریم ببینیم این فصل چجوری با روح و روان(شکمه مبارک! :)) ) بازی میکنند:x :)) ... اصلا فکر کردن بهش هم گشنه ـم میکنه:|

Tada-Kun wa Koi wo Shinai - E01
دوستش میداشتم! کاراکترهای جالبی داره! به نظر کار دوست داشتنیی میاد:D
این پسر خل و چله هم عالیه:)) :x

---
از لیستم Piano no Mori مونده،که ...الان وقت نمیشه دیگه ببینم:(
دوتاشون هم هنوز شروع نشدن! :D

---
یک چند روزی میخوام کمتر بیام نت،هیچ راهی به ذهنم نمیرسه جز شروع کردن یه انیمه بلند! زیاد دلم با دراگون بال نیست! سری لوپین چجوریاست؟ به چه ترتیبی باید دید؟ کسی زیرنویس فارسیش رو کامل یا حالا هرچی شده داره؟ :-"
مشت شمالی هم یکی دیگه از گزینه هاست،یادمه زیرنویس شده بود!

یک مورد دیگه میمونه که شاید عمل کردن این برام راحت تر باشه! خوندن از اول مانگای وان پیس:)) چیزیه که جواب پس داده و 40بارم بخونم و ببینم سیر نمیشم:)) به طور کلی هم خوندن مانگای بلندی غیر وان پیس،اگر ترجمه نباشه حسش نمیاد! پس از مانگاها فقط همین یک گزینه رو دارم:-"
کلا پیشنهاد بدید 9 روز!!!! چجوری تو افق محو بشم!
اکیبا انقدر اموجی استفاده نکن.. والله کور شدم از بالا تا پایین اموجی به خورد مطالب دادی:|بگذریم.
منم از megalobox خیلی خوشم اومد دقیقا همون حس خودت رو داشتم... این انیمه وحشتناک پتانسیل داره...
در رابطه با dargonball اگر میخوای سری super رو شروع کنی و سری های قبلی رو ندیدی،ضرر میکنی... و بهتره اینطوری dragonball نبینی!
پ. ن‌‌:هر وقت dragon ball میدیدم کل روز شارژ بودم. . مثل چی ادم رو هایپ میکنه...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
3gatsu no Lion - E44
خیلی نامردن...فقط 22قسمت...ای کاش بیشتر بودش.........
به نظرم بهترین انیمه ی فصل بودش...به شدت از دیدنش لذت می بردم، یه استایل خاصی داره که تو هیچ انیمه ای اون رو ندیدم.
این چند قسمت آخرش هم که شاهکار شده بود...یه جو دارک کل انیمه رو گرفته بود که واقعاً خفن بودش.
دم انیمه سازهاشون گرم...واقعاً خیلی خوب انیمه رو ساختن...همه چیزش عالی بود.

Darling in the FranXX - E13
به به :-bd
بسی حال کردم....امیداورم همین جو سیاهی رو ادامه بده....و اصلاً تو فاز خوشی و عشقولانه نره.

Kokkoku - E12
شروع انیمه خیلی خوب بودش...تا نیمه های اون هم تقریباً خوب پیش رفت...ولی چرا خورد تو دیوار..!!
اصلاً پایانش رو دوس نداشتم...دو سه قسمت اخرش اصلاً به دلم نچسبید....

Nanatsu no Taizai - Imashime no Fukkatsu - E12
yes....حالا شد...این چند قسمت اخر خسته کننده شده بود...بخصوص تمرین کردن ـشون...ولی این قسمت عجیب جون گرفت.
عجب فصلی بشه این فصل

Sora yori mo Tooi Basho - E13
خیلی خیلی قشنگ بودش....واقعاً لذت بردم...اوایل انیمه فقط بخاطر صدای چندتا از دوبلورهاش نگاش میکردم....ولی هر چی جلوتر رفت، هی انیمه جذاب تر جذاب تر شدش.
پایانش هم رو هم دوست داشتم....کلاً همه چیز انیمه رو دوس داشتم.

Violet Evergarden - E13
اخه چی بگم جزء خوبی از انیمه.....همه جوره از این دیدنش لذت بردم...کلاً مگه میشه انیمه ای باشه که توش گریه زاری نباشه و من خوشم نیاد :D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
3gatsu no Lion - E44
خیلی نامردن...فقط 22قسمت...ای کاش بیشتر بودش.........
به نظرم بهترین انیمه ی فصل بودش...به شدت از دیدنش لذت می بردم، یه استایل خاصی داره که تو هیچ انیمه ای اون رو ندیدم.
این چند قسمت آخرش هم که شاهکار شده بود...یه جو دارک کل انیمه رو گرفته بود که واقعاً خفن بودش.
دم انیمه سازهاشون گرم...واقعاً خیلی خوب انیمه رو ساختن...همه چیزش عالی بود.

بسی حال کردم....امیداورم همین جو سیاهی رو ادامه بده....و اصلاً تو فاز خوشی و عشقولانه نره.
سلام خلیل san:D....
اگر در مورد حال و هوای gatsu no lion توصیفی پیدا کردی منم در جریان بزار! واقعا نمیدونم چطور استایل و حال و هوا رو برای کسی توصیف کنم!
در مورد darling in the franxx دلت میاد با جو تاریک و نامیدی به اتمام برسه! اخرش باید دو مرغ عاشق به هم برسن! وگرنه من بدجور دپرس و افسرده میشم تا چند سالB-)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
Nanatsu no Taizai - Imashime no Fukkatsu - E12
yes....حالا شد...این چند قسمت اخر خسته کننده شده بود...بخصوص تمرین کردن ـشون...ولی این قسمت عجیب جون گرفت.
عجب فصلی بشه این فصل
وقتی تو از انیمه هایی که من دوست دارم تعریف میکنی و میگی خوشت اومده ، باید بترسم از آخر و عاقبت انیمه :D
خدا رحم کنه :D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
EVANGELION
The fate of destruction is also the joy of rebirth
Welcome to the Evangelion world
ارزومه.. یعنی از ته دل از خدا میخوام این سری remake بشه... امتیازای فوق خوبی هم داره!
ولی فکر کنم دوستمون این سری رو دیده

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
آقا یه کار درست و درمون پیشنهاد کنید(مانگا/انیمه) تا چند روزی کاملا درگیرش بشم... |:
serial_experiments_lain_05.jpg
انیمهSerial Experiments Lain
Genres‎: ‎Dementia‎, ‎Drama‎, ‎Mystery‎, ‎Psychological‎, ‎Sci-Fi‎, ‎Supernatural‎
پیشنهاد من به شما! قشنگ درگیر میشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر