James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یه سوالی هم برای من پیش اومده بود قبلا که از گفتنش سرباز زدم :D این کلمه ی Nig*a رو من می دونم کاربردش فقط بین سیاه ها رد و بدل میشه و گاها بین سفید پوست هایی که تو جمعی نشستن که دورهم هستن و هیچ سیاه پوستی قرار نداره. الآن مسئله ای که برای من پیش اومده اینه که آیا یک سیاه پوست و یک سفید پوست که صمیمی هستن و نزدیکن می تونن از این کلمه استفاده کنن یا نه؟ (منظورم از سمت سفید پوست به سیاه پوست هست) چون چند وقت پیش که با چند تا از دوستای آنلاینم داشتم بازی می کردم (یک سیاه پوست انگلیسی و دو سفیدپوست اسکاتلندی) تو شوخی یکی از سفیدپوستا به اون رفیق سیاهمون همین کلمه رو گفت ولی بحثی نبود اصلا و معمولی بود براشون! منم خیلی تعجب کردم ولی جرئت نکردم چیزی بپرسم :D حالا اگر میشه یکی من رو روشن کنه. درمورد اینکه این موضوع بحثش اینجا نباید باشه که شکی نیست ولی می خواستم این موضوع یک بار و برای همیشه برام خاتمه پیدا کنه. ممنون میشم اگر کسی توضیح بده.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
یه سوالی هم برای من پیش اومده بود قبلا که از گفتنش سرباز زدم :D این کلمه ی Nig*a رو من می دونم کاربردش فقط بین سیاه ها رد و بدل میشه و گاها بین سفید پوست هایی که تو جمعی نشستن که دورهم هستن و هیچ سیاه پوستی قرار نداره. الآن مسئله ای که برای من پیش اومده اینه که آیا یک سیاه پوست و یک سفید پوست که صمیمی هستن و نزدیکن می تونن از این کلمه استفاده کنن یا نه؟ (منظورم از سمت سفید پوست به سیاه پوست هست) چون چند وقت پیش که با چند تا از دوستای آنلاینم داشتم بازی می کردم (یک سیاه پوست انگلیسی و دو سفیدپوست اسکاتلندی) تو شوخی یکی از سفیدپوستا به اون رفیق سیاهمون همین کلمه رو گفت ولی بحثی نبود اصلا و معمولی بود براشون! منم خیلی تعجب کردم ولی جرئت نکردم چیزی بپرسم :D حالا اگر میشه یکی من رو روشن کنه. درمورد اینکه این موضوع بحثش اینجا نباید باشه که شکی نیست ولی می خواستم این موضوع یک بار و برای همیشه برام خاتمه پیدا کنه. ممنون میشم اگر کسی توضیح بده.

کانسپت این کلمه خیلی سنگین هست . مخصوصا نوع er دارش . که هر سفید پوستی بگه پوستشو میکنن .. مخصوصا تو مدیا و اینا
کلا اگه ساه پوست باشی بگیش مشکلی نداره .
کلا معنی متفاوت داره دیگه .
ولی کلا استفاده نشه بهتره :D

• Like
Reactions: James Bond

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
9vz4_the-meg.jpg

اولین تریلر از فیلم 150 میلیون دلاری The Meg با بازی جیسون استاتهام داستان فیلم درمورد حمله کوسه عظیم الجسه به... | دانلود

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آقا این بردلی کوپر چرا دیگه خبری ازش نیست؟ چرا افت کرده؟
سه سال پشت سر هم نامزد اسکار شد ولی یکی دو ساله خبری جدا ازش نیست و فیلم خفنی بازی نکرده.
این یکی دو ساله بجز صداپیشگی Reckon در Guardians of the Galaxy 2 و اونجرز پیشرو، در حال ساخت فیلم خودش a star is born هست که توش Lady Gaga هم بازی میکنه. آخر امسالم اکران میشه

• Like
Reactions: Alkazar

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من الان به پسرخالم که یک رگ ترکی داره شاید بهش بگم ترک فلان. اونم به من بگه شمالی فلان . هیچ اتفاقی نمیوفته .
دلیل نمیشه که برم تو خیابون هر ترکی دیدم بهش بد و بیراه بگم که.
اصلا شما دوست داری به دوستت بگی الاغ بیشعور. اونم بهت بگه خر عوضی . نشانه روابط صمیمی هم هست

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
9vz4_the-meg.jpg

اولین تریلر از فیلم 150 میلیون دلاری The Meg با بازی جیسون استاتهام داستان فیلم درمورد حمله کوسه عظیم الجسه به... | دانلود
این پوسترش خیلی گول زننده هست، کوسه اش کوچیکتر از این حرفاست:D توقع داشتم یه کوسه تو رده های سایز گودزیلا و دوستان باشه :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این پوسترش خیلی گول زننده هست، کوسه اش کوچیکتر از این حرفاست:D توقع داشتم یه کوسه تو رده های سایز گودزیلا و دوستان باشه :D
تو پوستر که چیزی نشون نداده :D
پ.ن : کوسه حدود 20 متر طولشه دیگه چی میخوای !

800px-Megalodon_scale.svg.png

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تو پوستر که چیزی نشون نداده :D
پ.ن : کوسه حدود 20 متر طولشه دیگه چی میخوای !

800px-Megalodon_scale.svg.png
دهن به اون گندگی رو زیر کشتی نمیبینی انصافا؟ :D سایز گودزیلا هست توی پوستر:D
ولی به طور کلی از تمام Monster Movie ها حمایت میشه:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دهن به اون گندگی رو زیر کشتی نمیبینی انصافا؟ :D سایز گودزیلا هست توی پوستر:D
ولی به طور کلی از تمام Monster Movie ها حمایت میشه:D
والا من یـ دایره گنده فقط میبینم :D البته فک نکنم این پوستر رسمی باشه من همینجوری عجله ای یـ عکس پیدا کردم گذاشتم اینجا :D
در کل باز این مشکل سایز رو داره این پوستر جدید فیلم :
46a9_mv5bmtg1odc2ndqznf5bml5banbnxkftztgwoty1otuyntm_._v1_sy1000_cr0,0,674,1000_al_.jpg

اینم یـ صحنه از فیلم

4lsg_mv5bnje4y2uwmmytndhhni00mzyzltk1ztgtmzbkowzkmdiwowvmxkeyxkfqcgdeqxvyndkzmtywmjm_._v1_.jpg

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا این کلمه nigga یا nigger(این دومی فحش خواهر و مادر حساب میشه) اگه خود سیاه پوسته آدم حسابی باشه هیچ وقت ازش استفاده نمیکنه. مثلا استاد دانشگاه سیاه پوست نمیاد بگه whats up nigga :D
بیشتر همین رپرها استفاده میکنن که سطح فرهنگی اکثرشون هم بهترین حالت در حد رضا پیشرو و یا این سلبریتی های اینستاگرامی خودمون هست.
برای مثل معتبر ترین رپر حال حاضر JAY-Z توی دهه نود میلادی با چاقو از پشت یه نفر رو زده بود و چندسال سر همین مسله زندان بودش.

• Like
Reactions: yonestm and Alkazar

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
والا من یـ دایره گنده فقط میبینم :D

خب دهنشه دیگه اون دایره هه:D دندوناشم دیده میشه :D

----------------------------------

دوستان ذره ای نشاط، شادی و یا میل بازگشت به بچگی رو دارین بشینین Paddington 2 رو ببینید :D فوق العاده بود.

برام خیلی عجیب بود که فیلمی توی این سبک مگه چی میتونه باشه که متای 90 گرفته باشه ولی دیدم نه واقعا فوق العاده بود :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگه خیلی بزرگ باشه یک حالت اهسته تری به خودش میگیره و کوسه آهسته هم اصلا جالب نیست
کوسه باید سریع باشه بیاد یه گاز بزنه فرار کنه:D

• Like
Reactions: Red Ѵ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر