Multi Platform Fortnite

سازنده
Epic Games
تاریخ انتشار
July 2017
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Screen-Shot-2014-07-08-at-8.34.05-AM.png

Developer:Epic Games
Publisher:Epic Games
Platform:PC-Xbox1-PS4
Genre:Survival
Mode:Single-player, multiplayer

Fortnite جدیدترین ساخته Epic Games و People Can Fly که در سبک بقا بوده و بصورت Early Access با قیمت 40 دلار منتشر شده است و در تاریخ نامشخصی در سال 2018 نیز بصورت کامل رایگان خواهد شد.
در حال حاضر این بازی شامل دو بخش مجزا می شود:
Save The World
در این مد بازیکن با ماموریت های متنوع و زیادی روبرو می شود که با تکمیل آن ها سطح شما بالاتر رفته و به آیتم ها و بخشهای جدیدی دسترسی پیدا میکنید و می توانید از بین ده ها Skill بازی بسته به نیاز خودتون اونایی که مد نظرتون هست رو آزاد کنید.ماموریت های بازی از ساخت پایگاه برای خود تا نجات گروهی از انسان ها و دفاع از یک منطقه علیه زامبی ها و ... رو شامل میشود.در حین بازی نیز میتوانید در نقشه بزرگ بازی بدنبال Material و آیتم برای خود باشید.بازی شامل ده ها مدل اسلحه(انواع اسلحه سرد و گرم) و کاراکتر می باشد.
این مد در حال حاضر پولی هستش و با حداقل 40 دلار میتوانید به بازی دسترسی داشته باشی تا سال 2018 که کل بازی رایگان میشه.نسخه های گرانتر آیتم های داخل بازی رو شامل میشن که البته خود بازیکن میتونه با وقت گذاشتن تو بازی اونارو بدست بیاره.
Battle Royal
جدیدترین مد بازی که از زمان عرضه کاملا رایگان هستش و حسابی سروصدا کرده.در این بخش 100 بازیکن به نقشه بزرگی فرستاده میشن و برای بقا باید با یکدیگر مبارزه کنن.میتونین تا 4 نفر تیم بشین و گروهی بازی کنین.هر چندوقت یکبار هم دور تا دور نقشه مه گرفته و کوچکتر میشه.
سطح و پیشرفت شما تو بخش Save The World به Battle Royal انتقال پیدا نمیکنه و باید هر دفعه که وارد نقشه میشید از صفر شروع کنید.
Ninja
قابلیت این کلاس سرعت زیاد برای گشتن در محیط و قابلیت های ویژه در Melee Combat هستش.
Constructor
قابلیت این کلاس مهارت در ساخت و ساز هستش که میتونه ساختمان های ساخته شده رو ارتقا بده و از لحاظ مقاوت تقویتشون کنه.
Soldier
قابلیت این کلاس در درگیری با زامبی های بازی هستش که میتونه از قدرت هایی مثل بمب و راکت و ... استفاده کنه.
هر کلاس نیز شامل چندین زیرمجموعه میشه که هرکدام تمرکزشون روی یک شاخه از مهارت های کلاس اصلی است.آیتم های بازی نیز توسط رنگ دسته بندی دارن که با بصورت زیر هستش:
- Common -
- Uncommon -
- Rare -
-Epic -
-Legendary -
- Mythic -
فرق رنگ ها در بازی به این صورت هست که هر آیتم تا سطح 20 قابل ارتقا بوده و بعد از سطح 20 یک ستاره به آیتم تعلق میگیره.آیتمی که Mythic هستش دارای ستاره های بیشتر و قابلیت های اضافه هستش.
آیتم های بازی نیز به 2 صورت به بازیکن داده خواهد شد:
1-با انجام Challenge یا بازکردن llama ها دستور ساخت کاراکتر یا ایتم های بازی به بازیکن داده میشه که بسته به سطحی که آیتم داره بازیکن قابلیت Update اون رو داره و تا هرتعداد نیاز باشه قابلیت ساخت اون آیتم رو خواهید داشت.
2-با انجام برخی ماموریت ها و یا باز کردن صندوق ها در نقشه آیتم آماده با قابلیت های شانسی به بازیکن داده میشه که بعد از یک مدتی خراب میشن(تمام اسلحه ها چه سرد و چه گرم بعد از یه مدتی خراب میشن منتهی اگر دستور ساخت اون رو داشته باشید میتونید هر تعداد خواستید باز بسازید ولی آیتم هایی که آماده داده میشن خراب بشن دیگه نمیتونید استفاده کنید و قابلیت هایی هر اسلحه داره که مدت زمان خراب شدن رو کم یا زیاد میکنه)
_____
بازی فعلا در مرحله Early Access هستش و از زمان عرضه تا الان بخشهای بسیاز زیادی به بازی اضافه شده که آخریش Battle Royal حسابی معروف شده.هرچندوقت یکبار نیز Event جدیدی در بازی شروع میشه و تا یک مدت محدودی در دسترسه و مراحل و آیتم های مخصوص به خودش رو داره.
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg

Last edited by a moderator:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
20221591_5130_4d8e_924f_0ff3fc29b039.jpg

سلام.
این تاپیک برای علاقه مندان به بازی Fortnite مخصوصا سبک Battle Royale ایجاد شده. دوستانی که تمایل دارن با افراد و بازیکن های جدید آشنا بشن، می تونن در این تاپیک ID خودشون رو ارسال کنن.
مطمئنا لذت این بازی منوط بر هماهنگی تیم هست و اگر افراد یک گروه روی هم شناخت داشته باشن، این هماهنگی بهتر شکل خواهد گرفت.

قابل توجه دوستانی که هنوز این بازی رو تجربه نکردن;
اگر علاقه مند به بازی های گروهی و مخصوصا آنلاین هستید، به هیچ عنوان این بازی رو از دست ندید!

آموزش نصب بازی:
-برای نصب بازی، پیش از هرکاری به برنامه گذر از تحریم احتیاج دارید! شرکت سازنده IP ایران رو مسدود کرده و به همین دلیل شما برای نصب این بازی باید آی پی رو تغییر بدید.
-بعد از تغییر آی پی، وارد ایــــن آدرس بشید و یک اکانت برای خودتون بسازید.
-سپس وارد ایــن آدرس بشید و برنامه Epic Launcher رو دانلود کنید.
-بعد از نصب نرم افزار Epic Launcher، اون رو اجرا کنید و مشخصات حساب کاربری که در سایت ساخته بودید رو وارد کنید. در محیط برنامه Epic Launcher وارد سربرگ Battle Royale بشید و گزینه INSTALL رو بزنید. حالا صبر کنید تا بازی دانلود و نصب شه.

نکته:
این بازی برای نصب (و همچنین آپدیت) احتیاج به برنامه گذر از تحریم و تغییر آی پی داره. برای اجرای بازی شما نیازی به برنامه گذر از تحریم ندارید و می تونید بدون مشکل بازی کنید!

آیدی و حساب کاربری بنده در بازی:

IR.Achaemenid

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamivh1

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اقا EpicInstaller نصب و لوگین کردم
رفتم زدم دانلود و بعد شروع دانلود رو متوقف کردم
پوشه Fortnite که شامل 3 زیر پوشه به همراه فایلای بازی هتس توی مسیر C:\Program Files (x86)\Epic Games\ کپی کردم
برنامه رو دوباره اجارا و ادامه دانلود زدم ولی انگار فایلا رو نمیشناسه
کسی میتونه ی توضیح بده دقیاق چطوریه؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
پوشه Fortnite که شامل 3 زیر پوشه به همراه فایلای بازی هتس توی مسیر C:\Program Files (x86)\Epic Games\ کپی کردم

مشکل اینه که بازی با این روش دیگه نصب نمیشه و جلوش رو گرفتن
شماباید با خود لانچر بازی رو دانلود کنی
و در جریان باش که برای دانلود هم باید وی بی ان شما تا انتها وصل باشه !
و در نهایت برای هر بار اجرا شدن هم باید ابتدا وی بی ان بزنی و بعد از ورود به بازی قطعش کنید
اما با وی بی ان هم مشکلی از نظر پینگ و رجیستر نشدن گلوله ها ندیدم !

سگش شرف داره به اون پاپجی .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
مشکل اینه که بازی با این روش دیگه نصب نمیشه و جلوش رو گرفتن
شماباید با خود لانچر بازی رو دانلود کنی
و در جریان باش که برای دانلود هم باید وی بی ان شما تا انتها وصل باشه !
و در نهایت برای هر بار اجرا شدن هم باید ابتدا وی بی ان بزنی و بعد از ورود به بازی قطعش کنید
اما با وی بی ان هم مشکلی از نظر پینگ و رجیستر نشدن گلوله ها ندیدم !

سگش شرف داره به اون پاپجی .
خودش با وی پی ان سرعت روی 100 الی 200 کیلوبایته
پس از خیرش بگذریم بهتره

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
  • Like
Reactions: hitman68

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
برای شناسوندن بازی به لانچر ، دیتای بازی حتما باید آخرین آپدیت هارو داشته باشه حتی اگه یه آپدیت 1 مگی رو نداشته باشه نمیشناسه.

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
قبلا قصد چنین کاری رو داشتم، ولی جواب نداد. منم دیگه بیخیال شدم.
برای انجام این بازی، ملزم به داشتن یکسری ابزار هستید که تا مهیا نباشه، اذیت می شید!
اولی، برنامه تغییر آی پی. دومی، هدست.

اگر واقعا به این بازی علاقه دارید باید این دو مورد رو تهیه کنید تا بدون دردسر بازی رو انجام بدید.
من خودم تمام آپدیت ها رو با لانچر خودِ بازی دانلود می کنم. خرجش یک چیزشکنه! بدون دردسر و منهدم شدن اعصاب! یک ساعته دانلود و نصب می شه!

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
انگار ب دردسرش نمی ارزه
من بیخیال شدم
اتفاقا می ارزه، شدید!
این بازی به قدری سرگرم کننده و جذابه که من حاضرم سخت ترین مراحل اجرا رو بگذرونم! :D
حقیقتا معتادش شدم! :D
امروز سرور بازی برای حل یکسری مشکلات چهار پنج ساعت آفلاینه، نمی تونم بازی کنم، تنم درد گرفته! :D:D:D
پیشنهاد می کنم بیخیال نشی!

• Like
Reactions: amir72

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اتفاقا می ارزه، شدید!
این بازی به قدری سرگرم کننده و جذابه که من حاضرم سخت ترین مراحل اجرا رو بگذرونم! :D
حقیقتا معتادش شدم! :D
امروز سرور بازی برای حل یکسری مشکلات چهار پنج ساعت آفلاینه، نمی تونم بازی کنم، تنم درد گرفته! :D:D:D
پیشنهاد می کنم بیخیال نشی!
ای بابا انگار باید بگیریمش:D
شب ی بسته میگیرم میزنم خودش بگیره ببینیم این همه نعریف چیه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
ای بابا انگار باید بگیریمش:D
شب ی بسته میگیرم میزنم خودش بگیره ببینیم این همه نعریف چیه
اون اوایل که بازی رو نصب کرده بودم، به محض ورود به بازی خارج شدم و تا مدت ها بازی نکردم! :D خیلی سخت باهاش ارتباط برقرار می کردم! :D اصلا نمی فهمیدم چی به چیه! :D بماند که تا بازی استارت می خورد، می مُردم! :D بعد رفتم یکم تحقیق کردم، با بازی آشنا شدم و از شانس خوبم، یکی رو پیدا کردم که بازی رو بلد بود و دو تائی تیم می شدیم می رفتیم جلو! اونجا بود که جرقه های اعتیاد زده شد! :D
فقط خواستم بگم، باید خیــــلی صبور باشی تا به حد نرمال برسی! :D خود من هنوزم نوبم! :D ولی در مجموع، خیلی سرگرم کننده ست! :D:-bd

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
به قول دوست بالایی اگه بخواید تک نفره و بدون دوست بازی کنید اصلا ارزش نداره و حتما مثل من یکساعته بازی رو حذف میکنید :D...
باتوجه به نکته بالا از نظر بنده یکی از احمقانه ترین و مضخرف ترین بازیهای آنلاینی بود که تجربه کرده بودم:D...

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
کَسِ دیگه ای هم بعد آپدیت به مشکل خورده با سرورها ؟ سرورها برای حدوداً 30 ثانیه فریز میشه کامل و جالبیش اینجاست که نت من توی اون زمان هیچ مشکلی نداشت و وقتی هم بازی از تایم اوت در میاد دقیقاً از همونجایی که تایم اوت شد ادامه پیدا میکنه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر