هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
با سلام
میخواستم دستگاهم که ورژن 3.67 هست روکرک کنم
میشه هکش کرد اگه میشه آموزشو برام پخ کنید
اگه هم نمیشه باید داونگرید کنم آموزش این کار و هک رو برام پخ کنید ممنون میشم

• Like
Reactions: se.phi.roth

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
با سلام
میخواستم دستگاهم که ورژن 3.67 هست روکرک کنم
میشه هکش کرد اگه میشه آموزشو برام پخ کنید
اگه هم نمیشه باید داونگرید کنم آموزش این کار و هک رو برام پخ کنید ممنون میشم

فعلا کنسول شما نه دانگرید میشه و نه هک
گفته شده اواخر سال میلادی هک 3.65 بیرون داده میشه اونم زیاد روش نمیشه حساب کرد

dmfdmf

کاربر سایت
Apr 10, 2018
3
سلام دوستان، من به خاطر این قابلیت ریموت پلی ps4 یه ویتا کارکرده گرفتم حالا فهمیدم از راه دور کار نمیکنه فقط باید نزدیک کنسول باشی تا بتونی ازش استفاده کنی، چندتا سوال داشتم، کلی سرچ کردم ولی به جواب نرسیدم گفتم از تجربه دوستان استفاده کنم بهتره ،اول اینکه ورژن دستگاه 3.67 هست و اونجور که تو سرچام فهمیدم فعلا جهت کپی خور کردن باید صبر کنم، میخواستم بدونم در حال حاضر روشی هست که بتونم بازی های psp یا پلتفورم های دیگه رو رو دستگاه کپی خور نشده اجرا کنم؟ یا باید حتما کپی خور باشه، و اینکه من در اصل دستگاه رو برای ریموت پلی گرفتم ولی فهمیدم از راه دور با اینترنت کار نمیکنه حتما خود ps4 باید نزدیکش باشه، این درسته یا من روششو بلد نیستم؟ لطفا اگه بهم کمک کنید که خیلی ممنون میشم، دوستان اینم شمارمه اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا تو تلگرام بهم pm بده، دعاگوتون هستم به مولا ☺️09189650148

• Like

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
سلام دوستان، من به خاطر این قابلیت ریموت پلی ps4 یه ویتا کارکرده گرفتم حالا فهمیدم از راه دور کار نمیکنه فقط باید نزدیک کنسول باشی تا بتونی ازش استفاده کنی، چندتا سوال داشتم، کلی سرچ کردم ولی به جواب نرسیدم گفتم از تجربه دوستان استفاده کنم بهتره ،اول اینکه ورژن دستگاه 3.67 هست و اونجور که تو سرچام فهمیدم فعلا جهت کپی خور کردن باید صبر کنم، میخواستم بدونم در حال حاضر روشی هست که بتونم بازی های psp یا پلتفورم های دیگه رو رو دستگاه کپی خور نشده اجرا کنم؟ یا باید حتما کپی خور باشه، و اینکه من در اصل دستگاه رو برای ریموت پلی گرفتم ولی فهمیدم از راه دور با اینترنت کار نمیکنه حتما خود ps4 باید نزدیکش باشه، این درسته یا من روششو بلد نیستم؟ لطفا اگه بهم کمک کنید که خیلی ممنون میشم، دوستان اینم شمارمه اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا تو تلگرام بهم pm بده، دعاگوتون هستم به مولا ☺️09189650148
دوست عزیز از راه دور هم با اینترنت کار میکنه،فقط اینترنت باید قوی باشه،خودم به شخصه با اینترنتی که حدودا ۱.۵ مگ انتقال در دقیقه داره تونستم بازی های آفلاین رو انجام بدم،اما به درد بازی های آنلاین نمیخوره و کلا مقداری لگ و افت فریم و کاهش کیفیت تصویر هم ممکنه پیش بیاد،برای اجرای سایر بازی ها هم فقط می تونی بازی هایی رو انجام بدی که به صورت رسمی برای ویتا عرضه شدن که خیلی از بازی های خاطره انگیز و مهم توشون هستن،فقط بحثه پولشه که شاید منطقی نباشه خریدشون

dmfdmf

کاربر سایت
Apr 10, 2018
3
دوست عزیز از راه دور هم با اینترنت کار میکنه،فقط اینترنت باید قوی باشه،خودم به شخصه با اینترنتی که حدودا ۱.۵ مگ انتقال در دقیقه داره تونستم بازی های آفلاین رو انجام بدم،اما به درد بازی های آنلاین نمیخوره و کلا مقداری لگ و افت فریم و کاهش کیفیت تصویر هم ممکنه پیش بیاد،برای اجرای سایر بازی ها هم فقط می تونی بازی هایی رو انجام بدی که به صورت رسمی برای ویتا عرضه شدن که خیلی از بازی های خاطره انگیز و مهم توشون هستن،فقط بحثه پولشه که شاید منطقی نباشه خریدشون
ممنونم از پاسخت، پس بازی های psp هم یعنی هیچی؟ هیچ راهی نیست.؟

• Like

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
ممنونم از پاسخت، پس بازی های psp هم یعنی هیچی؟ هیچ راهی نیست.؟
گفتم که. بعضی ها به صورت رسمی توسط خود سونی ارائه شده. اما اینکه بخوای بازی های PSP رو مثلا با ایمولاتور روی Vita اجرا کنی روی نسخه های غیر کپی خور امکانش نیست.

• Like

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
با سلام
من یهps vita fatدست دو خریدم.wifi/3g
تستش همکردم مشکلی نداشت.
ولی الان یه بازی اجرا میکنم بعد نیم ساعت میزنه low battery بعد از بازی میام بیرون باتری پره.
سه ساعت شارژ فول میشه.
این مشکل low battery رک مهمه چی کارش کنمدرست شه به نظرتون مشکل از چیه؟
بازی یا باتری یا ایراد نرم افزاریه؟

• Like

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام
یه ویتا ورژن 3.63 دارم آیا قابل هک هست ؟
بازیهای god of war chains of olympus و ghost ofsparta
scape plan به صورت هکی اجرا میشن ؟

باید صبر کنی قراره henkaku برای firmware های بالاتر منتشر بشه
تمام بازی های psp و راحت اجرا می کنه
escape plan هم خیلی وقته اومده برای henkaku

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
با سلام
من یهps vita fatدست دو خریدم.wifi/3g
تستش همکردم مشکلی نداشت.
ولی الان یه بازی اجرا میکنم بعد نیم ساعت میزنه low battery بعد از بازی میام بیرون باتری پره.
سه ساعت شارژ فول میشه.
این مشکل low battery رک مهمه چی کارش کنمدرست شه به نظرتون مشکل از چیه؟
بازی یا باتری یا ایراد نرم افزاریه؟

این ویدیو شاید بکار بیاد مثل اینکه نرم افزاریه (نیازمند به هیزم شکن)

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
سلام یکی این سواله منو دقیق جواب بده الان من دوتا اکانت دارم یکیش ماله اماراته یکیش ماله امریکا این عناوینی که از استور خریدم رو هیچ راهی داره بین همدیگه به اشتراک گذاشت مثلا یه عنوانی رو با اون اکانت امریکا خریدم بعد با این اکانت اماراتم بازیش بکنم تروفیش رو سینس کنم تو همینه اماراته نه تو اون آمریکا مثل پی اس فور یا تیری که مشکلی ندارند ؟ دقیقا راهی داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر