The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

secretboy

کاربر سایت
Feb 15, 2017
26
نه! عادت کن:D البته با اپگرید میتونی لگد اسلحه ها رو کمتر کنی.

سلام تا اونجایی که من میدونم
(اسپویل)
همه شون به استم وصل بودن. اون گروه تکنسین که وارد یونیون شده بودن و میخواستن مشکل رو برطرف کنن همه به استیم وصل بودن. اگه یادت باشه اون یارو سیاه پوسته که مهندس نرم افزار یا یه همچون چیزی بود سعی میکرد یه درگاه خروج پیدا کنه که برگرده. همه اون ادما رفته بودن داخل ولی نمیتونستن برگردن.
مایرا تو نسخه ی یک فهمیدیم گم شده اینجا میفهمیم که پیوسته بوده به موبیوس تا به اونها بتونه نفوذ کنه.
برای همه کارکنای موبیوس یه چیپی تو گردنشون هست که میشه با فعال کردنش میزبان رو کشت. یادم نمیاد اینم جز نقشه مایرا بوده یا نه. در کل مایرا باید تو استم میموند که با فعال کردن یه چیزی دختره از بیرون کل استم رو از بین ببره
تلاشش بی فایده نبود استم نابود میشه اما خب اخرش میفهمیم به طور کامل از بین نرفته.
اینا باید وصل باشن به یه جایی.
استم کلا یه دستگاهیه که یه هسته ی اصلی میزبان میطلبه. اون هسته ی اصلی باید از لحاظ ذهنی خصوصیت بخصوصی داشته باشه که اینجا دختر سباستین بود. حالا با فعالیت دوباره استیم میشه یه میزبان دیگه به استم وصل شه و دوباره یک دنیای جدیدی بوجود بیاد.

سلام.. پس مرگ اون مدیر و زیر دستیاش که میخواستن کیدمن رو بکشن بخاطر اون‌ تراشه داخل گردنشون بوده ..؟
در مورد وصل بودن به استم که همه وصل بودن(اگه وصل نبودن تو اون دنیای ساختگی هم نبودن) اما اینکه‌ تو وان کسیو نشون نمیده جز سباستین و لیلی برام سواله‌ ..
اول بازی دو سه تا اعضای موبیوس رو نشون میده به استم وصل بودن اما آخر بازی هرچی دقت کردم کسی رو اونجا ندیدم حتی مایرا ..

• Like
Reactions: AMIRXBOX1

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام.. پس مرگ اون مدیر و زیر دستیاش که میخواستن کیدمن رو بکشن بخاطر اون‌ تراشه داخل گردنشون بوده ..؟
در مورد وصل بودن به استم که همه وصل بودن(اگه وصل نبودن تو اون دنیای ساختگی هم نبودن) اما اینکه‌ تو وان کسیو نشون نمیده جز سباستین و لیلی برام سواله‌ ..
اول بازی دو سه تا اعضای موبیوس رو نشون میده به استم وصل بودن اما آخر بازی هرچی دقت کردم کسی رو اونجا ندیدم حتی مایرا ..
(اسپویل)
.
اره خود کیدمن هم قبل از اینکه اونو فعال کنه از تو بدنش در اورده بود.
من دقیق محیطی که همه تو وان بودند رو یادم نمیاد اما خب احتمالا باید به طریقی وصل باشن. در ضمن توی بازی هم از سیستم جدیدی گفته میشه که ادم ها بتونن به صورت وای فای به استم وصل بشن البته فکر کنم هنوز به بهره برداری نرسیده بود!

secretboy

کاربر سایت
Feb 15, 2017
26
(اسپویل)
.
اره خود کیدمن هم قبل از اینکه اونو فعال کنه از تو بدنش در اورده بود.
من دقیق محیطی که همه تو وان بودند رو یادم نمیاد اما خب احتمالا باید به طریقی وصل باشن. در ضمن توی بازی هم از سیستم جدیدی گفته میشه که ادم ها بتونن به صورت وای فای به استم وصل بشن البته فکر کنم هنوز به بهره برداری نرسیده بود!
احتمالاً پس از راه دیگه ای وصل بوده یا شایدم تو ذهن دخترش بوده یا اصلا قبلا مرده اطلاعات مغزشو تو تراشه ای چیزی ریختن بعد وصل کردن به استم و احتمالا بخاطر همینم گفته تو استم میمونه چون راه برگشتی نداشته خلاصه هر چیزی ممکنه اما دقیقا نمیشه گفت کدومش درسته
در کل بهتر بود توجه بیشتری به این قضیه میکردن.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
احتمالاً پس از راه دیگه ای وصل بوده یا شایدم تو ذهن دخترش بوده یا اصلا قبلا مرده اطلاعات مغزشو تو تراشه ای چیزی ریختن بعد وصل کردن به استم و احتمالا بخاطر همینم گفته تو استم میمونه چون راه برگشتی نداشته خلاصه هر چیزی ممکنه اما دقیقا نمیشه گفت کدومش درسته
در کل بهتر بود توجه بیشتری به این قضیه میکردن.
نه! شما مگه بازی رو انجام ندادی:D همیشه فکر میکردم من حافظه ی ماهی دارم که فورا داستان بازی ها رو فراموش میکنم :D
(اسپویل داستان بازی)
بعد از مردن دختر سباستین ، مایرا زیربار مرگ دخترش نمیره و میکه دخترمون نمرده. سباستین هم حرف زنش رو باور نمیکنه و مرگ دخترش رو میپذیره. اما مایرا شروع میکنه به تحقیق و در همین حین گم میشه. در نسخه دوم متوجه میشیم که مایرا فهمیده که دخترشون رو موبیوس گرفته بوده و حق با اون بوده در نتیجه به موبیوس ملحق میشه تا از این طریق بتونه هم دخترش رو نجات بده هم این سازمان رو از بین ببره. وقتی وارد سازمان میشه مایرا ، کیدمن ، پدر تئودور و اون یه نفر دیگه باهم نقشه میریزن. نقشه شون حالا چی بوده اینکه اینا وارد استم بشن لیلی که هسته بوده وردارن و مایرا خودش رو جای هسته جا بزنه و با فعال کردن سیگنال این تراشه ها کل موبیوس رو نابود کنه. بهمین خاطر هیچ شانسی برای خروج نداشته چون باید بعنوان هسته استم جا میزده تا دخترش از استم خارج شه و بعد اون تراشه رو فعال کنن و همه بمیرن. کیدمن از بیرون استم حواسش به نقشه بوده. نقشه وقتی بهم میخوره که پدرتئودور بهشون نارو میزنه و دختره رو برای خودش بخاطر مقاصد پلیدش در نظر میگیره تا کل استم رو در اختیار بگیره. بهمین خاطر یونیون از هم میپاشه و همه چیز درهم میشه اینجاست که ما وارد میشیم و با همه میجنگیم ( این وسط ماریا بخاطر تاثیرات استم دچار توهم شده بود و ما میبایست با قسمت تاریکش بجنگیم) خلاصه اینکه بعد از تمام این اتفاقات ما که دخترمون رو پیدا کردیم از استم میایم بیرون و ماریا خودش رو طبق نقشه ای که کشیده بود جای هسته جا میزنه و فدا میکنه و سازمان نابود میشه.

secretboy

کاربر سایت
Feb 15, 2017
26
نه! شما مگه بازی رو انجام ندادی:D همیشه فکر میکردم من حافظه ی ماهی دارم که فورا داستان بازی ها رو فراموش میکنم :D
(اسپویل داستان بازی)
بعد از مردن دختر سباستین ، مایرا زیربار مرگ دخترش نمیره و میکه دخترمون نمرده. سباستین هم حرف زنش رو باور نمیکنه و مرگ دخترش رو میپذیره. اما مایرا شروع میکنه به تحقیق و در همین حین گم میشه. در نسخه دوم متوجه میشیم که مایرا فهمیده که دخترشون رو موبیوس گرفته بوده و حق با اون بوده در نتیجه به موبیوس ملحق میشه تا از این طریق بتونه هم دخترش رو نجات بده هم این سازمان رو از بین ببره. وقتی وارد سازمان میشه مایرا ، کیدمن ، پدر تئودور و اون یه نفر دیگه باهم نقشه میریزن. نقشه شون حالا چی بوده اینکه اینا وارد استم بشن لیلی که هسته بوده وردارن و مایرا خودش رو جای هسته جا بزنه و با فعال کردن سیگنال این تراشه ها کل موبیوس رو نابود کنه. بهمین خاطر هیچ شانسی برای خروج نداشته چون باید بعنوان هسته استم جا میزده تا دخترش از استم خارج شه و بعد اون تراشه رو فعال کنن و همه بمیرن. کیدمن از بیرون استم حواسش به نقشه بوده. نقشه وقتی بهم میخوره که پدرتئودور بهشون نارو میزنه و دختره رو برای خودش بخاطر مقاصد پلیدش در نظر میگیره تا کل استم رو در اختیار بگیره. بهمین خاطر یونیون از هم میپاشه و همه چیز درهم میشه اینجاست که ما وارد میشیم و با همه میجنگیم ( این وسط ماریا بخاطر تاثیرات استم دچار توهم شده بود و ما میبایست با قسمت تاریکش بجنگیم) خلاصه اینکه بعد از تمام این اتفاقات ما که دخترمون رو پیدا کردیم از استم میایم بیرون و ماریا خودش رو طبق نقشه ای که کشیده بود جای هسته جا میزنه و فدا میکنه و سازمان نابود میشه.
چرا! یکی دو بار انجام دادم بار اول رو داستان زوم نکردم
دفعه دوم آخه زیادی زوم کردم به جزئیات داستان واسه اونه:expressionless:
شاید منظورم بد رسوندم درمورد داستان بازی حق با شماس تأیید میکنم
کل سوال من این بود که وقتی اینا همه به استم وصلن چرا تو وان کسیو نشون نمیده شاید به قول یکی‌ از دوستان استم یه شعبه دیگه‌ ای داره تو پست قبلی هم گفتم چون نشون ندادن از چ طریق به استم وصلن(معمولا باید همشون تو همون متصل به استم باشن) دیگه زدم به سیم آخر از هر طریقی که میشد وصل باشن به ذهنم میرسید نوشتم:tearsofjoy:

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
چرا! یکی دو بار انجام دادم بار اول رو داستان زوم نکردم
دفعه دوم آخه زیادی زوم کردم به جزئیات داستان واسه اونه:expressionless:
شاید منظورم بد رسوندم درمورد داستان بازی حق با شماس تأیید میکنم
کل سوال من این بود که وقتی اینا همه به استم وصلن چرا تو وان کسیو نشون نمیده شاید به قول یکی‌ از دوستان استم یه شعبه دیگه‌ ای داره تو پست قبلی هم گفتم چون نشون ندادن از چ طریق به استم وصلن(معمولا باید همشون تو همون متصل به استم باشن) دیگه زدم به سیم آخر از هر طریقی که میشد وصل باشن به ذهنم میرسید نوشتم:tearsofjoy:
هیچی دیگههه تا سازنده راحت باشه همین تو وان باشه واسش کافیه\m/

• Like

secretboy

کاربر سایت
Feb 15, 2017
26
هیچی دیگههه تا سازنده راحت باشه همین تو وان باشه واسش کافیه\m/
آره خب ساختن یه بازی اینطوری سخته زحمت زیادی میخواد این سوتی های کوچیک و بزرگ عادیه... بازم دستشون درد نکنه بازی عالی ای ساختن .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
سلام . دوستان من شماره یک رو بازی کرده بودم بدک نبود برام ولی آخراش ولش کردم .مشکلم باهاش شلوغ و اعصاب خورد کن شدن صحنه های تعقیب و گریز و فرار و این چیزاش بود یعنی خیلی شلوغ میشد از پشت یکی مثل سگ دنبال میکرد جلو روت صد تا تله باز میشد اهنگم که هی وایلون غیز غیز میکرد بعد ده دقیقه یه صحنه فرار کلا خسته میشدم خیلی تو هم تو هم میشد همه چیز .
این یکی رو دیروز یه چند تا گیم پلی از مراحل اولیش دیدم به نظرم خیلی پالیش تر از یک بود و داستان و کرکتر هاش به نظر بهتر بودن .کات سین های با کیفیت و فکر کردم یه کم pacing ـش آروم تر و تحت کنترل تره تا شماره قبلی .
نظرتون چیه ؟ بخرم بازی کنم ؟ اگه خیلی شلوغ پلوغ و درهم ور هم و عصبی کننده میشه ( و ترسناک بیخودی :D) به دردم نمیخوره .

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام . دوستان من شماره یک رو بازی کرده بودم بدک نبود برام ولی آخراش ولش کردم .مشکلم باهاش شلوغ و اعصاب خورد کن شدن صحنه های تعقیب و گریز و فرار و این چیزاش بود یعنی خیلی شلوغ میشد از پشت یکی مثل سگ دنبال میکرد جلو روت صد تا تله باز میشد اهنگم که هی وایلون غیز غیز میکرد بعد ده دقیقه یه صحنه فرار کلا خسته میشدم خیلی تو هم تو هم میشد همه چیز .
این یکی رو دیروز یه چند تا گیم پلی از مراحل اولیش دیدم به نظرم خیلی پالیش تر از یک بود و داستان و کرکتر هاش به نظر بهتر بودن .کات سین های با کیفیت و فکر کردم یه کم pacing ـش آروم تر و تحت کنترل تره تا شماره قبلی .
نظرتون چیه ؟ بخرم بازی کنم ؟ اگه خیلی شلوغ پلوغ و درهم ور هم و عصبی کننده میشه ( و ترسناک بیخودی :D) به دردم نمیخوره .
از لحاظ فنی، 10 برابر بهتر از نسخه قبلی هست، ولی از لحاظ اتمسفر و ... نزدیک نسخه قبلی نمیشه، نسبت به نسخه قبلی بازی open world شده، پس حداقل یکمی جا واسه استراحت اینجا هست، ولی اون صحنه های دنبال کردن هم اینجا هست و چه بسا بدتر هم است!!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
از لحاظ فنی، 10 برابر بهتر از نسخه قبلی هست، ولی از لحاظ اتمسفر و ... نزدیک نسخه قبلی نمیشه، نسبت به نسخه قبلی بازی open world شده، پس حداقل یکمی جا واسه استراحت اینجا هست، ولی اون صحنه های دنبال کردن هم اینجا هست و چه بسا بدتر هم است!!
ممنون . راستش الان داشتم شماره یک رو نگاه میکردم . تو همون بیمارستانه که بودیم زنه پرستاره بود یادم اومد چقدر دپرس کننده و ترسناک بود فقط همونجاش برام . راستش من بازی ترسناک بازی نمیکنم معمولا ولی RE ها رو بازی کردم به جز آخریه و خیلی اویل 4 و 5 و 6 رو دوست داشتم . شماره یک Evil within برای من خیلی سنگین بود همه چیزش یعنی زیادی جو و اتمسفرش گرفته و ترسناک بود + دوربین و گیم پلیش که بعضی وقتها شلوغ پلوغ و در هم برهم میشد و رو اعصاب .
EW 2 رو الان بازم Walkthrough قسمت های اولش رو دارم نگاه میکنم به نظرم آروم تره بازی . خودم فکر میکنم کمتر جو و اتمسفرش ترسناک و گرفته و رو اعصاب باشه .
نمیدونم از رو ویدئو ها که خیلی خوشم اومده ازش ولی دو به شکم بازم ...

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
ممنون . راستش الان داشتم شماره یک رو نگاه میکردم . تو همون بیمارستانه که بودیم زنه پرستاره بود یادم اومد چقدر دپرس کننده و ترسناک بود فقط همونجاش برام . راستش من بازی ترسناک بازی نمیکنم معمولا ولی RE ها رو بازی کردم به جز آخریه و خیلی اویل 4 و 5 و 6 رو دوست داشتم . شماره یک Evil within برای من خیلی سنگین بود همه چیزش یعنی زیادی جو و اتمسفرش گرفته و ترسناک بود + دوربین و گیم پلیش که بعضی وقتها شلوغ پلوغ و در هم برهم میشد و رو اعصاب .
EW 2 رو الان بازم Walkthrough قسمت های اولش رو دارم نگاه میکنم به نظرم آروم تره بازی . خودم فکر میکنم کمتر جو و اتمسفرش ترسناک و گرفته و رو اعصاب باشه .
2 TEW بازی ترسناکی نیستو بیشتر به اکشن شبیهه ، فقط این نسخه یه مزیتی هر چند کوچک داره که یه خانم محترمی از دنیای مردگان مدام صدات میکنه و تا اواسط بازی باهاش سرگرمی ، دلهره داشتن تو این مورد بازیها طبیعیه .
ولی کلی میخوای بدونی TEW 2 در مقابل RE7 زیر خط فقره همه چیش ، یعنی وقتی پای RE7 میشینی تازه میفهمی چقدر معمولی (بیخود) بوده TEW2 . هدفت چیه از بازی کردن این مورد عناوین ؟ صرفا عنوانی که بقا توش حرفی واسه گفتن داشته باشه و ترس آنچنان مکملش نباشه ، یا عنوانی که در ژانر خودش حرفای زیادی برا گفتن داشته باشه . رُک بخوام بگم TEWرو در مقابل RE7 هیچ میدونم .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
2 TEW بازی ترسناکی نیستو بیشتر به اکشن شبیهه ، فقط این نسخه یه مزیتی هر چند کوچک داره که یه خانم محترمی از دنیای مردگان مدام صدات میکنه و تا اواسط بازی باهاش سرگرمی ، دلهره داشتن تو این مورد بازیها طبیعیه .
ولی کلی میخوای بدونی TEW 2 در مقابل RE7 زیر خط فقره همه چیش ، یعنی وقتی پای RE7 میشینی تازه میفهمی چقدر معمولی (بیخود) بوده TEW2 . هدفت چیه از بازی کردن این مورد عناوین ؟ صرفا عنوانی که بقا توش حرفی واسه گفتن داشته باشه و ترس آنچنان مکملش نباشه ، یا عنوانی که در ژانر خودش حرفای زیادی برا گفتن داشته باشه . رُک بخوام بگم TEWرو در مقابل RE7 هیچ میدونم .
سلام عزیز . والا من اصلا کار به RE7 ندارم فکر کنم پستام رو کامل نخوندی . بیشتر همین سبک رو مثل RE 4 و RE 5 دوست دارم که نزدیک ترین بازی هم به اونا همین TEW ـه . مقایسم بین شماره یک و دو بازی بود که شماره یک برام خیلی شلوغ زیادی دپرس و سنگین و ترسناک بود و میخواستم اگه شماره دو یکم سبک تر و آروم تر از شماره یکه بگیرم بازی کنم .

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
این بازی در مقابل نسخه های RE5/4/6 خیلی سنگین تر و سخت تر و ترسناک تر است، باس فایت های بازی بشدت چالشی، و ترسناک با طراحی عجیب و غریب هستن، و بشدت هم استرس زا هستن، ولی تا حدودی سبک بازی همون نسخه RE4 است، با یک گیم پلی سنگین تر، البته من از نسخه یک EV بیشتر خوشم اومد، نسخه دوم بازی جهان باز هست، یعنی خوب میگردید، دشمنان ضعیف رو از پا در می اورید، و میرید سراغ باس فایت ها...حرف کلی اینه، بازی دقیقا مثل dead space 2 میمونه، ترسناک زیاد نیست، ولی ترس از محیط و شرایط، و کمبود مهمات در مقابل موجودات عجیب و غریت بازی رو یکم ترسناک کرده...

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام.
پستت رو خوندم و یاد صحبت‌های کارگردان بازی قبل از عرضه‌ی TEW2 افتادم! دقیقا می‌گفتن که توی این نسخه قراره اون تنش مداوم و بدون وقفه رو از بین ببرن و بین لحظات پراسترس، اجازه بدن بازیکن نفس بکشه...بازی هم دقیقا همینطور بود.
کلا نسخه‌ی اول رو با تمام خفنیتش، نمیشد واسه چند ساعت مداوم بازی کرد وگرنه از لحاظ روانی کم می‌آوردی :D
این نسخه از این نظر خیلی واست مناسبه و یه جورایی به خاطر سندباکس بودن تعدادی از چپتر‌ها، کنترل بیشتری رو بازی داری + از اونجایی که RE4 و 5 و اون نسخه‌ی لعنتیِ 6 (:D) رو دوست داری، با گیم‌پلی هم فک کنم بتونی ارتباط برقرار کنی.
از شخصیت پردازی و دیالوگا انتظار زیادی نداشته باش ولی به نظرم گیم‌پلی این نسخه فوق‌العادست...مخصوصا وقتی که قابلیت‌هارو آپگرید کنی و اثرش رو توی گیم‌پلی ببینی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر