The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
تو مراحل جانبی یه روح زن هست که لا لایی می خونه فکر کردم تا اواخر بازی میشه کشتش ولی الان بازی تموم شده و زنه معلوم نیست چی شد
سوالم اینه که اون زنه قابل کشتن هست یا همینجوری سر کاریه ؟

• Like
Reactions: farhad_fr2

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
تو مراحل جانبی یه روح زن هست که لا لایی می خونه فکر کردم تا اواخر بازی میشه کشتش ولی الان بازی تموم شده و زنه معلوم نیست چی شد
به نکته عالی اشاره کردی من بعد اینهمه مدت هنوز تو کف این کی بود چی بود

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
به نکته عالی اشاره کردی من بعد اینهمه مدت هنوز تو کف این کی بود چی بود
فکر نکنم روح بود! اگه منظورت همونی یه که وقتی میومد محیط سرد میشد ، اره میشه کشتش. اون درواقع تاثیرات اولین حضور سباستین تو استیم بود که هنوز گریبان گیرش هست. اما یه مرحله فرعی هست که باید پیداش کنید ، اونجا سباستین با سباستین نسخه ی یک مواجه میشه و اونحا میتونید اینو بکشید و اون تاثیرات رو از بین ببرید.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
فکر نکنم روح بود! اگه منظورت همونی یه که وقتی میومد محیط سرد میشد ، اره میشه کشتش. اون درواقع تاثیرات اولین حضور سباستین تو استیم بود که هنوز گریبان گیرش هست. اما یه مرحله فرعی هست که باید پیداش کنید ، اونجا سباستین با سباستین نسخه ی یک مواجه میشه و اونحا میتونید اینو بکشید و اون تاثیرات رو از بین ببرید.
اها اونجا که خودشو رو تخت میبینه که روی تخت خوابیده همونجا میشه کشتش ؟

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اها اونجا که خودشو رو تخت میبینه که روی تخت خوابیده همونجا میشه کشتش ؟
اره. البته من اونجا دقیق یادم نمیاد که مستقیم میکشتیمش یا نه چون دوستمون میگه نمی کشیش ولی بعد از اون اتفاق دیگه از شرش خلاص میشی که یعنی میمیره و دلیلش هم همونی بود که گفتم

• Like
Reactions: ehsan M

secretboy

کاربر سایت
Feb 15, 2017
26
با تحلیل و بررسی زیاد و خوندن داستان تو انواع سایت های ایرانی و خارجی تقریباً کل داستان نسخه ۱ و ۲ رو گرفتم چی شد
اما چند چیز برام سواله
*چرا به جز سباستین و دخترش کسی به STEM وصل نبود ؟ پس شخصیت های دیگه چجوری تو یونیون بودن؟تو نسخه یک همه شخصیت هایی که تو کابوس بودن به دستگاه‌ وصل بودن..
*یه جا خوندم مایرا نقشه قتل رئیس موبیوس و کار کناشو کشیده آخرش چجوری مایرا که اصن حضور نداشت تو دنیای واقعی
*مدیر استم آخرش چجوری میمیره چرا از دهن و دماغش خون میاد ؟(شاید کار مایرا باشه گفتن نقشه قتل میکشه)
*و اینکه مایرا میگه از استم فرار نمیکنه که از داخل نابودش کنه ...
هرچند تلاشش بی فایده بود و دوباره استم شروع به فعالیت کرد
*من‌ ندیدم مایرا به دستگاه وصل باشه گیریم مایرا هم با سباستین و لیلی فرار کرد کجا به هوش میخواد بیاد؟
*بعد از فعالیت دوباره استم چه دنیای دیگه ای میخواد وجود بیاد؟ مایرا و هرچی که توش بوده دیگه نابود شده !

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
كنترل اسلحه ها خيلي افتضاحه قلق خاصي داره؟
نه! عادت کن:D البته با اپگرید میتونی لگد اسلحه ها رو کمتر کنی.
با تحلیل و بررسی زیاد و خوندن داستان تو انواع سایت های ایرانی و خارجی تقریباً کل داستان نسخه ۱ و ۲ رو گرفتم چی شد
اما چند چیز برام سواله
*چرا به جز سباستین و دخترش کسی به STEM وصل نبود ؟ پس شخصیت های دیگه چجوری تو یونیون بودن؟تو نسخه یک همه شخصیت هایی که تو کابوس بودن به دستگاه‌ وصل بودن..
*یه جا خوندم مایرا نقشه قتل رئیس موبیوس و کار کناشو کشیده آخرش چجوری مایرا که اصن حضور نداشت تو دنیای واقعی
*مدیر استم آخرش چجوری میمیره چرا از دهن و دماغش خون میاد ؟(شاید کار مایرا باشه گفتن نقشه قتل میکشه)
*و اینکه مایرا میگه از استم فرار نمیکنه که از داخل نابودش کنه ...
هرچند تلاشش بی فایده بود و دوباره استم شروع به فعالیت کرد
*من‌ ندیدم مایرا به دستگاه وصل باشه گیریم مایرا هم با سباستین و لیلی فرار کرد کجا به هوش میخواد بیاد؟
*بعد از فعالیت دوباره استم چه دنیای دیگه ای میخواد وجود بیاد؟ مایرا و هرچی که توش بوده دیگه نابود شده !
سلام تا اونجایی که من میدونم
(اسپویل)
همه شون به استم وصل بودن. اون گروه تکنسین که وارد یونیون شده بودن و میخواستن مشکل رو برطرف کنن همه به استیم وصل بودن. اگه یادت باشه اون یارو سیاه پوسته که مهندس نرم افزار یا یه همچون چیزی بود سعی میکرد یه درگاه خروج پیدا کنه که برگرده. همه اون ادما رفته بودن داخل ولی نمیتونستن برگردن.
مایرا تو نسخه ی یک فهمیدیم گم شده اینجا میفهمیم که پیوسته بوده به موبیوس تا به اونها بتونه نفوذ کنه.
برای همه کارکنای موبیوس یه چیپی تو گردنشون هست که میشه با فعال کردنش میزبان رو کشت. یادم نمیاد اینم جز نقشه مایرا بوده یا نه. در کل مایرا باید تو استم میموند که با فعال کردن یه چیزی دختره از بیرون کل استم رو از بین ببره
تلاشش بی فایده نبود استم نابود میشه اما خب اخرش میفهمیم به طور کامل از بین نرفته.
اینا باید وصل باشن به یه جایی.
استم کلا یه دستگاهیه که یه هسته ی اصلی میزبان میطلبه. اون هسته ی اصلی باید از لحاظ ذهنی خصوصیت بخصوصی داشته باشه که اینجا دختر سباستین بود. حالا با فعالیت دوباره استیم میشه یه میزبان دیگه به استم وصل شه و دوباره یک دنیای جدیدی بوجود بیاد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه! عادت کن البته با اپگرید میتونی لگد اسلحه ها رو کمتر کنی.

سلام تا اونجایی که من میدونم
(اسپویل)
همه شون به استم وصل بودن. اون گروه تکنسین که وارد یونیون شده بودن و میخواستن مشکل رو برطرف کنن همه به استیم وصل بودن. اگه یادت باشه اون یارو سیاه پوسته که مهندس نرم افزار یا یه همچون چیزی بود سعی میکرد یه درگاه خروج پیدا کنه که برگرده. همه اون ادما رفته بودن داخل ولی نمیتونستن برگردن.
مایرا تو نسخه ی یک فهمیدیم گم شده اینجا میفهمیم که پیوسته بوده به موبیوس تا به اونها بتونه نفوذ کنه.
برای همه کارکنای موبیوس یه چیپی تو گردنشون هست که میشه با فعال کردنش میزبان رو کشت. یادم نمیاد اینم جز نقشه مایرا بوده یا نه. در کل مایرا باید تو استم میموند که با فعال کردن یه چیزی دختره از بیرون کل استم رو از بین ببره
تلاشش بی فایده نبود استم نابود میشه اما خب اخرش میفهمیم به طور کامل از بین نرفته.
اینا باید وصل باشن به یه جایی.
استم کلا یه دستگاهیه که یه هسته ی اصلی میزبان میطلبه. اون هسته ی اصلی باید از لحاظ ذهنی خصوصیت بخصوصی داشته باشه که اینجا دختر سباستین بود. حالا با فعالیت دوباره استیم میشه یه میزبان دیگه به استم وصل شه و دوباره یک دنیای جدیدی بوجود بیاد.
دوست عزيز دقيقا كدومو upgrade كنم؟

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر