rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این که میگن تونستن Read dead و the last of us رو اجرا کنن درسته؟و ویدئویی که دیدم خیلی فریمش پایین بود؟قابل حله؟چه طوری بازی ها رو اجرا کنیم باید دیسک اورجینالو داشته باشیم؟!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
این که میگن تونستن Read dead و the last of us رو اجرا کنن درسته؟و ویدئویی که دیدم خیلی فریمش پایین بود؟قابل حله؟چه طوری بازی ها رو اجرا کنیم باید دیسک اورجینالو داشته باشیم؟!
قابل حل که هست ولی خدا میدونه تا کی Rdr خیلی وقته قابل اجرا هستش ولی پیش رفتش لاک پشتی بوده تا اینجا انچارتاد یک رو هم اجرا کردن باز اون وضعش بهتر از Rdr تا دو ماه دیگه فک کنم قشنگ به ۳۰ فرم سالم دست پیدا کنن tlou هم تازه تونستن اجراش کنن و باید خیلی صبر کرد واسه اجرا بازیها هم فک کنم ایمیج دستکاری شده یا اورجینال با اضافات نیازه دقیق نمیدونم ....

• Like
Reactions: fosil

mehdi.kheiri021

کاربر سایت
Dec 12, 2017
13
بچه ها بازی هایی که از سایت PSNDLv3 میگیریم تغییر خاصی روش باید اجرا بشه؟کامل توضیح میدید لطفا؟

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
نینجا گایدن سیگما یک رو برید نصب کنید کاملا قابل بازیست از بهترین اکشنهای تاریخ گیمه . ای پی سی بازان.

mehdi.kheiri021

کاربر سایت
Dec 12, 2017
13
من بازی GOD OF WAR 2 HD آیدی NPUA80491 تو سایتشم زده playable ولی موقعی که آرم sony رو رد میکنه صفحه سیاه میشه سی پی یو رو 100% میره تنظیمات هم درسته فایل rap هم سرجاشه اشکال مال کجاست؟مال بازیه؟

سیستم:CPU:COREI3 540
Card:MSI GT1030 2G GDD5
ram:8GIG DDR3 1600

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
من بازی GOD OF WAR 2 HD آیدی NPUA80491 تو سایتشم زده playable ولی موقعی که آرم sony رو رد میکنه صفحه سیاه میشه سی پی یو رو 100% میره تنظیمات هم درسته فایل rap هم سرجاشه اشکال مال کجاست؟مال بازیه؟

سیستم:CPU:COREI3 540
Card:MSI GT1030 2G GDD5
ram:8GIG DDR3 1600
چه کاریه اخه عزیز.
شما نسخه ps2 رو با pcsx2 بازی کنید. هم کاملا پلی ایبل هم رو هر رزولوشنی که بخوای میتونی بازی و اجرا کنی.

• Like
Reactions: raya2

mehdi.kheiri021

کاربر سایت
Dec 12, 2017
13
چه کاریه اخه عزیز.
شما نسخه ps2 رو با pcsx2 بازی کنید. هم کاملا پلی ایبل هم رو هر رزولوشنی که بخوای میتونی بازی و اجرا کنی.

الان چه بازی هایی رو میشه با این شبیه ساز با این سیستم من اجرا کرد؟چون به playable زیاد اطمینانی نیست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
الان چه بازی هایی رو میشه با این شبیه ساز با این سیستم من اجرا کرد؟چون به playable زیاد اطمینانی نیست
Playble برارCpU های قوی منظور از قابل بازی همین کرش نکردن و کامل اجرا شدن بازیه کلا فعلا پیشنهاد نمیکنم اصلا سمت این شبیه ساز با این CPU برید ....

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

mehdi.kheiri021

کاربر سایت
Dec 12, 2017
13
Playble برارCpU های قوی منظور از قابل بازی همین کرش نکردن و کامل اجرا شدن بازیه کلا فعلا پیشنهاد نمیکنم اصلا سمت این شبیه ساز با این CPU برید ....

اخه با یه سیستم قوی تر هم تست کردیم همین بود آرم سونی رد میکرد صفحه سیاه میشد سی پی یو مرفت روی 100 درصد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اخه با یه سیستم قوی تر هم تست کردیم همین بود آرم سونی رد میکرد صفحه سیاه میشد سی پی یو مرفت روی 100 درصد
acil_capture3634737.png

2y4o_capture1111111111.png

تنظیمات طبق عکسای بالا عمل کن ببین خوب میشه یا نه . تب CPU عینا همین باشه تب GPU قسمت Renderer اگه Vulkan جواب نداد ببر رو OpenGL ببین چجوریه . در غیر این صورت اگه باز جواب نداد احتمالا مال پکیجیه که دانلود کردی ....

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
بچها وضعیت شبیه ساز الان چطوره
بالاخره میشه راحت بازی کرد باهاش؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
متاسفانه فعلا کمیت رو به کیفیت ترجیه دادن الان امار میاد که چند تا چند بازی قابل بازی شده ولی خو با سیستم فوق قوی البته تو بخش رندرینگ پیشرفت های قابل توجه داشتن تو اکثر بازیای بزرگ ولی خوب فعال کردن افکت گرافیکی داخل بازی که هنر نیست اگه راس میگن یکم رو بخش پردازش شبیه سازشون کار کنن حادقل فرست پارتیا رو OK کنن مالتی پلتفرما رو میخوام بزن وسط فرقم وقتی رو PC موجودن ؟

• Like
Reactions: FERYGAMER

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مالتی پلتفرما رو میخوام بزن وسط فرقم وقتی رو PC موجودن ؟

اتفاقا این multi ها هم بدرد میخورن تو شبیه ساز:

اولا که یه سری از بازیهای قدیمی, با ویندوزهای جدید (مخصوصا 10) سازگار نیستن.
دوما که یه شبیه ساز, قابلیت state save رو اضافه میکنه برای همه ی بازیها, که قابلیت خیلی مهمی هستش.
و صدها قابلیت دیگه...

البته شکی نیست که first party ها مهم ترن; ولی اینطور نیست که multi ها هم مهم نباشن و بی فایده باشه شبیه سازیشون.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
الان وضع رد دد چه طوره؟قابل اجرا هست یا همون فریم خیلی پایینه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر