عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اینم از سیستم صوتی جدید 97 من که نزدیک به 10 تومن برام اب خورد هزینش سنگین شد اما ارزش رو داشت چیدمان اتاق هم 1 حال اساسی بهش دادم. سیستم 7.1 کانال هست که هر جفت اسپیکر متفاوت گرفته شده تا تشخیص صدای هر کانال بهتر صورت بگیره همگی hi-fi هستن صدای بسیار بازی دارن استیج اصلی هم 1 سر و گردن بهتر برداشتم که هم برای موسیقی هم برای فیلم یا بازی که اصل صدا از جلو میاد بهترین باشه.

dynaudio emit که جایزه ی بهترین سال 2016 تا رنج 1000 دلار از اکثر سایت ها گرفت من واقعا نمی خواستم اینقدر هزینه کنم اما صداش رو که شنیدم عاشقش شدم به نظرم انگار صداش از بهشت میاد. مزیت این بوکشلف ها از اینم برند اینکه مستقیما در خود دانمارک ساخته می شن made in denmark هستن.
monitor audio silver centre سری سیلور این برند هم خیلی معروفه هر چند بوکشلفش از بهترین سال جا مونده اما سنترش اون ایرادات رو نداره و واقعا صدای اشخاص درش واضح ترین حد ممکن هست.[جنس بدنش هم چوب کاملا طبیعی هست.
back monitor audio bronze fx این هم انحصارا برای سوراند ساخته شده که فقط 1 جفت ازش در ایران مونده بود که من خریدم در این طراحی به جای 1 عدد تیوتر دو عدد در اطراف قرار گرفته تا صدای ضعیف عقب واضح تر و بازتر شنیده بشه همچنین جهت پرتاب صداشم بالاخره با این طراحی به سمت شما قرار می گیره.
side jamo 628 که برند معتبر دانمارکی هست هر چند توسط شرکت امریکایی klipch خریداری شد اما این مدل برای قبل از خریداری شدنش هست این هم به سختی 1 جفت اکبند پیدا کردم.
امپ onkyo dolby atmos ساپورت هست که من 7.1 ازش استفاده می کنم.
ساب هم onkyo 8 inch هست.
کارت صدا هم سری x جدید creative خریدم که فقط برای هدفونم استفاده می شه.
اقا مبارک باشه.
پستتو تازه دیدم
نمیخوام تو ذوقت بزنم ولی بزرگترین اشتباه رو کردی بلندگوها رو از برندهای مختلف گرفتی!!!!!!
شما اگر با یک متخصص صدا وتصویر مشورت میگرفتی میتونستی بهتر نتیجه بگیری
در کل مبارک باشه
مدل امپ رو فقط نگفتی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اقا مبارک باشه.
پستتو تازه دیدم
نمیخوام تو ذوقت بزنم ولی بزرگترین اشتباه رو کردی بلندگوها رو از برندهای مختلف گرفتی!!!!!!
شما اگر با یک متخصص صدا وتصویر مشورت میگرفتی میتونستی بهتر نتیجه بگیری
در کل مبارک باشه
مدل امپ رو فقط نگفتی

داداش متخصص؟ من به فروشنده ها می گفتم اینی که دارن چی هست من می دونم شما تازه سیستم بستی اما من سال هاست عاشق صدا هستم کلی براش خرج کردم با بزرگ ترین افراد این زمینه دوست هستم و سیستم های خیلی زیادی گوش دادم بر فرض ۳۰ ملیون سیستم صوتی ماشین یا امپ های خانگی ۲۰ ملیونی یا خیلی چیزهای دیگه

نه عزیز صرفا اینطوری نیست مگه اینکه بخوای موزیک چند کاناله گوش بدی که همه حرفه ای ها استریو گوش می دن. برای فیلم یا گیم به دلیل کمی تغییر جنس صدا تفکیک صدا یا تشخیص صدا بهتر صورت می گیره که از کجا میاد حتی مانیتور ادیو برای رفع این مشکل سوراندش دارای ۱ کلید در پشتش هست که می تونید صدا رو از حالت هم فاز تغییر بدید تا تشخیص صدا راحت تر بشه. نکته ی بعدی اینه که اگه می خواستم همش هم از استیج اصلی بگیرم که ۸۰۰ دلار قیمتشه نه جاش در اتاق داشتم نه پولش
کیفیت استیج اصلی از هر چیزی مهم تره اصل صدا در پخشی ۲ تای جلوش هست انتظار تفکیک یا کیفیت صدا هم از اینا می ره صدای سوراند در اکثر فیلم یا بازی ها ضعیف تر یا متفاوت هم هست.
سنتر هم متاسفانه سری emit کمی نقص داره به جاش مانیتور سری سیلور بهتره که اون انتخاب کردم.
امپ هم onkyo گرفتم که صدای کیفیتی بهتری داره denon 2017 هم انتخاب خیلی مناسبی هست تنظیمات بیتشری داره اما onkyo ها دیفالت صدای عالی دارن.
در کل بیشترین هزینه باید برای استیج اصلی باشه اصلا حرفه ای ها که فقط استریو گوش می دن بدون ساب حتی منم موزیک ۲ کانال گوش می دم البته با ساب گیم با فیلم چند کانال

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
داداش متخصص؟ من به فروشنده ها می گفتم اینی که دارن چی هست من می دونم شما تازه سیستم بستی اما من سال هاست عاشق صدا هستم کلی براش خرج کردم با بزرگ ترین افراد این زمینه دوست هستم و سیستم های خیلی زیادی گوش دادم بر فرض ۳۰ ملیون سیستم صوتی ماشین یا امپ های خانگی ۲۰ ملیونی یا خیلی چیزهای دیگه

نه عزیز صرفا اینطوری نیست مگه اینکه بخوای موزیک چند کاناله گوش بدی که همه حرفه ای ها استریو گوش می دن. برای فیلم یا گیم به دلیل کمی تغییر جنس صدا تفکیک صدا یا تشخیص صدا بهتر صورت می گیره که از کجا میاد حتی مانیتور ادیو برای رفع این مشکل سوراندش دارای ۱ کلید در پشتش هست که می تونید صدا رو از حالت هم فاز تغییر بدید تا تشخیص صدا راحت تر بشه. نکته ی بعدی اینه که اگه می خواستم همش هم از استیج اصلی بگیرم که ۸۰۰ دلار قیمتشه نه جاش در اتاق داشتم نه پولش
کیفیت استیج اصلی از هر چیزی مهم تره اصل صدا در پخشی ۲ تای جلوش هست انتظار تفکیک یا کیفیت صدا هم از اینا می ره صدای سوراند در اکثر فیلم یا بازی ها ضعیف تر یا متفاوت هم هست.
سنتر هم متاسفانه سری emit کمی نقص داره به جاش مانیتور سری سیلور بهتره که اون انتخاب کردم.
امپ هم onkyo گرفتم که صدای کیفیتی بهتری داره denon 2017 هم انتخاب خیلی مناسبی هست تنظیمات بیتشری داره اما onkyo ها دیفالت صدای عالی دارن.
در کل بیشترین هزینه باید برای استیج اصلی باشه اصلا حرفه ای ها که فقط استریو گوش می دن بدون ساب حتی منم موزیک ۲ کانال گوش می دم البته با ساب گیم با فیلم چند کانال
من نمیدونم شما از چه کسی مشاوره گرفتی.
بنده هم ادعابی ندارم تو صدا وتصویر
در کل ستاپ شما نه به درد سینمایی میخوره نه موزیک.
شما چند تا بلندگو از برندهای مختلف گرفتی.بزرگترین اشتباه شما هینجاست.من صدای سیستم رو نشنیدم.ولیزاولین مشکلی که تو سیستم شما هست اینه که سنتر و towerها(ظاهرا بوشلف هستن که اینم خودش جای سواله چرا بوکشلف گرفتید) باید از یک نوع برند باشن.الان من نشنیده میگم سنتر وبلندگوهای بوشلف باهم هم خوانی ندارن از نظر صدا،که خودش خیلی به dsp صدا لطمه میزنه.
در ضمن ساب ووفر شما هم ضعیفه وحداقل یک 12 اینچ لازمه برای سیستم سینمایی و حداکثر دو تا 12 اینچ.
در کل مبارک باشه

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
اینم از سیستم صوتی جدید 97 من که نزدیک به 10 تومن برام اب خورد هزینش سنگین شد اما ارزش رو داشت چیدمان اتاق هم 1 حال اساسی بهش دادم. سیستم 7.1 کانال هست که هر جفت اسپیکر متفاوت گرفته شده تا تشخیص صدای هر کانال بهتر صورت بگیره همگی hi-fi هستن صدای بسیار بازی دارن استیج اصلی هم 1 سر و گردن بهتر برداشتم که هم برای موسیقی هم برای فیلم یا بازی که اصل صدا از جلو میاد بهترین باشه.

dynaudio emit که جایزه ی بهترین سال 2016 تا رنج 1000 دلار از اکثر سایت ها گرفت من واقعا نمی خواستم اینقدر هزینه کنم اما صداش رو که شنیدم عاشقش شدم به نظرم انگار صداش از بهشت میاد. مزیت این بوکشلف ها از اینم برند اینکه مستقیما در خود دانمارک ساخته می شن made in denmark هستن.
monitor audio silver centre سری سیلور این برند هم خیلی معروفه هر چند بوکشلفش از بهترین سال جا مونده اما سنترش اون ایرادات رو نداره و واقعا صدای اشخاص درش واضح ترین حد ممکن هست.[جنس بدنش هم چوب کاملا طبیعی هست.
back monitor audio bronze fx این هم انحصارا برای سوراند ساخته شده که فقط 1 جفت ازش در ایران مونده بود که من خریدم در این طراحی به جای 1 عدد تیوتر دو عدد در اطراف قرار گرفته تا صدای ضعیف عقب واضح تر و بازتر شنیده بشه همچنین جهت پرتاب صداشم بالاخره با این طراحی به سمت شما قرار می گیره.
side jamo 628 که برند معتبر دانمارکی هست هر چند توسط شرکت امریکایی klipch خریداری شد اما این مدل برای قبل از خریداری شدنش هست این هم به سختی 1 جفت اکبند پیدا کردم.
امپ onkyo dolby atmos ساپورت هست که من 7.1 ازش استفاده می کنم.
ساب هم onkyo 8 inch هست.
کارت صدا هم سری x جدید creative خریدم که فقط برای هدفونم استفاده می شه.

با سلام
ماشالله شما هرچی اومده دم دستت گرفتی
ببخشید اینجوری میگم من یکم رکم ایشالله ناراحت نشی
وسایل شما هیچ کدوم به همدیگه نمیان
در مورد سیستم صوتی نمیدونم چجوری و با کی مشورت کردی ولی فکر کنم باید یه تجدید نظر در بخش مشاوره داشته باشی شما
ایکاش به جای اینهمه هزینه تو بخش سیستم صوتی ناکارآمد یه کیس حرفه ای و قطعات حرفه ای تر و یه میز شیک تهیه میکردین
یه هدفون حرفه ای با یه ست امپ و دک حرفه ای خیلی بهتر و کارآمد تر بود براتون تو این فضای کوچولو تا این سیستم پخش و پلا

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نمیدونم شما از چه کسی مشاوره گرفتی.
بنده هم ادعابی ندارم تو صدا وتصویر
در کل ستاپ شما نه به درد سینمایی میخوره نه موزیک.
شما چند تا بلندگو از برندهای مختلف گرفتی.بزرگترین اشتباه شما هینجاست.من صدای سیستم رو نشنیدم.ولیزاولین مشکلی که تو سیستم شما هست اینه که سنتر و towerها(ظاهرا بوشلف هستن که اینم خودش جای سواله چرا بوکشلف گرفتید) باید از یک نوع برند باشن.الان من نشنیده میگم سنتر وبلندگوهای بوشلف باهم هم خوانی ندارن از نظر صدا،که خودش خیلی به dsp صدا لطمه میزنه.
در ضمن ساب ووفر شما هم ضعیفه وحداقل یک 12 اینچ لازمه برای سیستم سینمایی و حداکثر دو تا 12 اینچ.
در کل مبارک باشه

اتفاقا حرفه ای بودن در اینه که شما بتونید چندین تا چیز مختلف به نحو عالی با هم مچ کنید من که نمی دونم شما چجوری ندیده یا نشنیده نظر می دید اما مچ کردن اینا نیاز به اطلاعات زیادی با تجربه ی زیادی داره که باعث می شه هر گسی که می شنوه باورش نشه سیستم که موزیکال هست کسی که دنبال سیستم فیلم می گرده از نظر من کژوال هست چرا که سیستمی که موزیک های مختلف درست پخش کنه در گیم و فیلم که متشکل از کلی موزیک هم هستن عالی عمل می کنه.
راجب ساب هم بحث کیلویی که نیست بگید ۱۲ خوبه با ۲ تاش بهتره بحث فضا هست با بحث قدرت ساب ۱۲ داریم از ساب از ۸ خیلی ضعیف تر سابی که من دارم تا نصفش هم زیاده بیس خیلی نرمی هم داره ساب ۱۲ بیشتر ویبره ای می شه برای ادم های که دنبال کیفیت هستن مناسب نیست.
سری سیلور مانیتور هم دقیقا معادل سری امیت داین ادیو هست پس ندید اشتباه گفتید اینا از لحاظ sound stage هم به هم خیلی شبیه هستن. رقیب هم دیگه هستن دقیقا در سنتر مید مهم تر هست تا صدای حرف ها واضح تر شنیده بشن که سری سیلور سنتر بهتری هست اما دیتل صدای داین به مراتب بسشتره که باعث می شه استیج اصلی خیلی بهتری باشه.
در مورد تاور هم خیلی غیر حرفه ای حرف زدید تاور برای فضاهای بزرگ هست بوکشلف برای فضاهای کوچکی مثل اتاق(داخل کاتالوگ اکثرشون هم اشاره شده) هر چند سری امیت سالن ۱ خونه ی بزرگ هم کاملا پوشش می ده چه برسه به اتاق همه چیز اعداد یا نسبت نیست. بد نیست ۱ سری به جمهوری بزنید کمی صداها را از نزدیک گوش بدید.
جناب ولتاژ بالا هم که چی بگم سیستم من برای بازی ها کاملا مناسبه دیگه بالاتر فقط جهت نمایش یا خود نمایی می شه که کار من نیست فکر‌ نکنم شما هم اصلا هیچ سر رشته ای در زمینه ی صدا داشته باشید صرفا بحث قیافه ای کردید. میز گامپیوتر درست می گید بعدا عوض می کنم.

به نظرم اینجا جای این بحثا نیست ادم یاد این سیستم بازا می افته که هی پایونیر پایونیر می کنن و از ماشینشون صدای در قابلمه درمیاد رد می شن می رن.

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اتفاقا حرفه ای بودن در اینه که شما بتونید چندین تا چیز مختلف به نحو عالی با هم مچ کنید من که نمی دونم شما چجوری ندیده یا نشنیده نظر می دید اما مچ کردن اینا نیاز به اطلاعات زیادی با تجربه ی زیادی داره که باعث می شه هر گسی که می شنوه باورش نشه سیستم که موزیکال هست کسی که دنبال سیستم فیلم می گرده از نظر من کژوال هست چرا که سیستمی که موزیک های مختلف درست پخش کنه در گیم و فیلم که متشکل از کلی موزیک هم هستن عالی عمل می کنه.
راجب ساب هم بحث کیلویی که نیست بگید ۱۲ خوبه با ۲ تاش بهتره بحث فضا هست با بحث قدرت ساب ۱۲ داریم از ساب از ۸ خیلی ضعیف تر سابی که من دارم تا نصفش هم زیاده بیس خیلی نرمی هم داره ساب ۱۲ بیشتر ویبره ای می شه برای ادم های که دنبال کیفیت هستن مناسب نیست.
سری سیلور مانیتور هم دقیقا معادل سری امیت داین ادیو هست پس ندید اشتباه گفتید اینا از لحاظ sound stage هم به هم خیلی شبیه هستن. رقیب هم دیگه هستن دقیقا در سنتر مید مهم تر هست تا صدای حرف ها واضح تر شنیده بشن که سری سیلور سنتر بهتری هست اما دیتل صدای داین به مراتب بسشتره که باعث می شه استیج اصلی خیلی بهتری باشه.
در مورد تاور هم خیلی غیر حرفه ای حرف زدید تاور برای فضاهای بزرگ هست بوکشلف برای فضاهای کوچکی مثل اتاق(داخل کاتالوگ اکثرشون هم اشاره شده) هر چند سری امیت سالن ۱ خونه ی بزرگ هم کاملا پوشش می ده چه برسه به اتاق همه چیز اعداد یا نسبت نیست. بد نیست ۱ سری به جمهوری بزنید کمی صداها را از نزدیک گوش بدید.
جناب ولتاژ بالا هم که چی بگم سیستم من برای بازی ها کاملا مناسبه دیگه بالاتر فقط جهت نمایش یا خود نمایی می شه که کار من نیست فکر‌ نکنم شما هم اصلا هیچ سر رشته ای در زمینه ی صدا داشته باشید صرفا بحث قیافه ای کردید. میز گامپیوتر درست می گید بعدا عوض می کنم.

به نظرم اینجا جای این بحثا نیست ادم یاد این سیستم بازا می افته که هی پایونیر پایونیر می کنن و از ماشینشون صدای در قابلمه درمیاد رد می شن می رن.
شما اگر تجرجه صدا دارید باید اهمیت خیلی زیاد ساب ووفر رو توی یک ستاپ سینمایی بدونی
ما هر چی میگیم شما حرف خودتو میزنی.
در کل موفق باشید

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی

گرامی
اتفاقا جای این بحثا اینجاس چون شما دارین مردم رو گمراه میکنین
نظرات شخصی خودتون رو به عنوان فکت صادر میکنین و این کاملا غلطه
از قدیم گفتن سفره بازنشده یک عیب داره ولی سفره باز شده 1000 عیب
کسی که دنبال سیستم فیلم می گرده از نظر من کژوال هست چرا که سیستمی که موزیک های مختلف درست پخش کنه در گیم و فیلم که متشکل از کلی موزیک هم هستن عالی عمل می کنه
این حرف شما از پایه غلط و بی محتوا هست

موزیک سیستم خودش رو طلب میکنه فیلم و گیم هم سیستم خودشون رو
مرج کردن سیستمی که از عهده هر 3 بر بیاد هنره
کار هرکسی هم نیست
در مورد سر زدن به جمهوری هم خدمت شما عرض کنم که اونجا فروشنده ها خریدار رو گمراه میکنن و جنسی رو که رو دستشون مونده چنان تا ته تو خریدار قالب میکنن که یارو تا مدتها نمیفهمه از کجا خورده
فرآیند صدا چیزی نیست که با 2 دیقه گوش دادن تو فروشگاه بشه در موردش نظر داد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
گرامی
اتفاقا جای این بحثا اینجاس چون شما دارین مردم رو گمراه میکنین
نظرات شخصی خودتون رو به عنوان فکت صادر میکنین و این کاملا غلطه
از قدیم گفتن سفره بازنشده یک عیب داره ولی سفره باز شده 1000 عیب
کسی که دنبال سیستم فیلم می گرده از نظر من کژوال هست چرا که سیستمی که موزیک های مختلف درست پخش کنه در گیم و فیلم که متشکل از کلی موزیک هم هستن عالی عمل می کنه

این حرف شما از پایه غلط و بی محتوا هست

موزیک سیستم خودش رو طلب میکنه فیلم و گدش یم هم سیستم خودشون رو
مرجدن سیستمی که از عهده هر 3 بر بیاد هنره
کار هرداکسی هم نیست
در مورد سر زدن به جمهوری هم خدمت شما عرض کنم که اونجا فروشنده ها خریدار رو گمراه میکنن و جنسی رو که رو دستشون مونده چنان تا ته تو خریدار قالب میکنن که یارو تا مدتها نمیفهمه از کجا خورده
فرآیند صدا چیزی نیست که با 2 دیقه گوش دادن تو فروشگاه بشه در موردش نظر داد

داداش اینجا تاپیک عکس هست نه کارشاناسیش عکس گذاشتم حال کردی لایک کن نکردی نکن من نمی دونم چرا خیلی ها در همه ی موارد باید کارشناسی کنن من از سال ۲۰۰۶ اینجا در تاپیک هدفون یا چیزهای دیگه پیشنهاد می دادم حالا درست یا غلط اقا محسن هم بازم در این زمینه فعالیت هایی داشتن اما شما ندیدم. شما اصلا از کجا می دونید که من هر چی دم دستم رسیده خریدم که توهین می کنید اصلا رفتید ۱ سر بزنید ببینید در این زمینه کلا ۴ تا فروشگاه دارم با ۴ تا جنس محدود تازه الانم جنس نمی دارن بیارن هیچی ندارن یا فقط تک رنگ سفید یا گردوییش موجوده همین سایتی که اقا محسن ازش خرید کردن زنگ بزنید الان هیچی نداره اینکه می گم هیچی کاملا جدی می گم بعد در این شرایط سعی کردم اجناس همه رده و مشابه به هم از لحاظ صدایی جور کنم که خیلی کار سختیه از نظر من باید بیشترین هزینه برای استیج اصلی باشه حالا ممکنه نظرها متفاوت باشه فکتی در کار نیست سلیقه هست.
به نظرم الانم بیخیال شبد ۱ تاپیک می زنم یا داخل جای خودش می ریم بحث می کنیم. من به احترام بقیه ی دوستان دیگه ادامه نمی دهم.

شما اگر تجرجه صدا دارید باید اهمیت خیلی زیاد ساب ووفر رو توی یک ستاپ سینمایی بدونی
ما هر چی میگیم شما حرف خودتو میزنی.
در کل موفق باشید

ببینید اکثریت نطرها اینه که به‌جای ۲ تا ساب ۱ عدد ساب بهتر قوی تر و خوش صدا تر بگیرید ۲ تا ساب برای فضاهای خیلی بزرگ معمولا استفاده می شه که ۲ جای مختلف فضا قرارش بدید برای پر کردن یا ۱ دست کردن صدا
منم به ۱دست بستن سیستم خیلی اعتقاد داشتم اما هم اینکه در اکثر فیلم یا بازی ها صدایی که جلو شنیده می شه دقیقا عقب یا ساید نیست حالا به خاطر مسایل حجمی یا بهتر تشخیص دادن صدای اطراف ضمن اینکه من می خواشتم همه رو سری برنز بگیرم اما برنز ۲ با ۱ کاملا طراحیش فرق داره یا سوراندش که اصلا ۲ تا تیوتر داره که باعث می شه بازم جنس صدا فرق بکنه پس چه کاریه که همه از ۱ برند باشن. البته من ساید هم بعدا برنز سوراند می گیرم که فعلا بارش نرسیده
بازم می‌گم صدا سلیقه ای هست یکی صدای زیر یکس بم تر یکی فلت دوست داره اما خوشبختانه چه همین سیستم چه سیستم ماشینم هر کسی گوش داده راضی بوده اینم مطمئنم شما گوش بدی نطرت عوص می شه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ببینید اکثریت نطرها اینه که به‌جای ۲ تا ساب ۱ عدد ساب بهتر قوی تر و خوش صدا تر بگیرید ۲ تا ساب برای فضاهای خیلی بزرگ معمولا استفاده می شه که ۲ جای مختلف فضا قرارش بدید برای پر کردن یا ۱ دست کردن صدا
منم به ۱دست بستن سیستم خیلی اعتقاد داشتم اما هم اینکه در اکثر فیلم یا بازی ها صدایی که جلو شنیده می شه دقیقا عقب یا ساید نیست حالا به خاطر مسایل حجمی یا بهتر تشخیص دادن صدای اطراف ضمن اینکه من می خواشتم همه رو سری برنز بگیرم اما برنز ۲ با ۱ کاملا طراحیش فرق داره یا سوراندش که اصلا ۲ تا تیوتر داره که باعث می شه بازم جنس صدا فرق بکنه پس چه کاریه که همه از ۱ برند باشن. البته من ساید هم بعدا برنز سوراند می گیرم که فعلا بارش نرسیده
بنده هم عرض کردم حداقل یک 12 اینچ وبرای فضاهای برزگ حداکثر 2 تا 12 اینچ.
در مورد ساروندها هم خیلی بد چیدمانشون کردی.
درکل به خوشی استفاده کنید

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

منم حرفم همینه دیگه فضای من اتاقه بزرگ نیست که بعد قدرت ساب فقط به اندازشم نیست که
سوراند هم که‌ گفتم ۱ برنز دیگه لازم دارم حالا کی بیاد یا اصلا بیاد بماند این مدل fx دقیقا مختص سوراند ساخته شده اصلا

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اسمبل شده توسط لیون کامپیوتر
P_20180408_123317.jpg.32c27da8f83349fcb495e35cb7f587d3.jpg
  • پردازنده
    Intel® Core™ i5-7500
  • مادربورد
    MSI B250 GAMING PRO
  • رم
    Crucial Ballistix Tactical 16GB 8GBx2 3000Mhz
  • کارت گرافیک
    MSI GTX 1060 Gaming X 6GB GDDR5
  • ذخیره سازی
    ADATA SU650 120GB
    WD Blue 1TB
  • درایوهای نوری
    ASUS 24X DVD-RW
  • منبع تغذیه
    GREEN GP600B HP+
  • کیس
    GREEN STRIKER
  • خنک کننده
    GREEN Notus100-PWM
  • مانیتور
    ASUS VG245Q GAMING MONITOR 75Hz
  • کیبورد و موس
    A4TECH V4 GAMING MOUSE-MSI DS4100 GAMING KEYBOARD

Attachments

• P_20180405_114522_BF.jpg.1fdf2686b809a6f9b67b2f72e55b1928.jpg
    P_20180405_114522_BF.jpg.1fdf2686b809a6f9b67b2f72e55b1928.jpg
    356.5 KB · مشاهده: 73
  • P_20180405_114527_BF.jpg.d441514863351dca34480a711ba7f4a1.jpg
    P_20180405_114527_BF.jpg.d441514863351dca34480a711ba7f4a1.jpg
    332.5 KB · مشاهده: 81
  • P_20180410_025040_HDR.jpg.275ce76cdfffc0c52bd473df01c9a7bc.jpg
    P_20180410_025040_HDR.jpg.275ce76cdfffc0c52bd473df01c9a7bc.jpg
    115.8 KB · مشاهده: 66
آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
درود .
البته دوست عزیز برای محیط های بسته مثل اتاق یه ساب قدرتمند 8 اینچی پاسخگوی تمامی نیازها هستش . من خودم به شخصه خونه اون دوستمون رفتم و صدای سابش رو شنیدم . کاملا به اندازه و بسیار قدرتمند بود .
این ساب منم که شیشه های اتاقمو میشکونه و واقعا به درد یه اتاق 15 متری نمیخوره . خودم نصف کوبش ساب رو از پشتش بستم و هیچ Gain اضافی به ساب ندادم . صداش در حد کر کننده ای بلنده و واقعا بقیه رنج های صدا رو تو خودش خفه میکنه .

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینم از سیستم صوتی جدید اتاقم . کمی قدیمیه . اما خوش صداش!.

View attachment 86810

View attachment 86811
Amplifier : Pioneer VSX-323-K
Front Speakers : Pioneer S-ES21-LRK
Sub woofer : Pioneer 12 Inch S-MS3SW
Surround and Center Speakers : Pioneer S-ES21CR-K

به به مبارک باشی به شادی استفاده کنید. فقط سنتر بیار مرکز میز حیف که دیواری نیست البته پایه فلزی برای قرار دادنش هست. خیلی بهتر شد به جای z906 این رو خریدی هزینه ی به مراتب بیشتری کردی اما فرقش هم به همون اندازه بیشتره

• Like
Reactions: Polaris

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بالاخره پس از کلی گشتن 1 جفت دیگه bronze fx surrond پیدا کردم بدین ترتیب کل ستم شد monitoraudio به جز مین که شد dynaudio اکثر صدابازها هم مین هم رو قوی تر برمیدارن البته بستگی به فضای استفاده هم داره کل بهتره که مین sacle صدا با sound satge بهتری داشته باشه تا صدای اصلی زیر صداهای دیگه قرار نگیره.
مزیت این سوراندها اینه که باکس سیلد دارن که مناسب چسبیدن به دیوار هست ضمن اینکه دارای دو تیوتر هستن که به شکل زاویه دار قرار گرفتن که در هر قسمتی که باشید صدا به سمت شما پرتاب بشه ضمن اینکه از اونجایی که صدای سوراند کمی خفه یا ضعیف تر هست معمولا این باعث می شه هم صدا بازتر بشه هم واید تر دارای کلید bi با di هم هستن که پشتش قرار گرفته که باعث می شه صدا مستقیم تر پخش بشه(هم فاز) یا اینکه صدا پراکنده پخش بشه(تیوترها غیر هم فاز) در کل طراحی خیلی جالب و دقیقی دارن که خوراک گیم یا فیلمه
7.1
front dynaudio emit m10
center monitoraudio silver
side monitor audio bronz fx
back monitor audio bronz fx

برای polaris (امیر جان) هم 1 ست کامل 5.1 monitor audio refrence بستیم که هم خیلی قشنگ شد هم صدای عالی داره به زودی حالا عکس ها رو قرار می دن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر