مشورت پیرامون بازی های MMORPG

Javad22

کاربر سایت
May 16, 2013
8
سلام خسته نباشید
جواد هستم از کاربرای غیر فعال ( با عرض معذرت )
میخاستم بدونم کسی بازی MMO ترجیحا سبک Martial Art میشناسه که بشه از ایران بازی کرد ؟
خودم قبلا Age Of Wulin , Guild Wars 2 و Black desert رو تست کردم.
سبک مبارزه Black desert واقعا دیدنی بود ولی متاسفانه فوکوس بازی روی Duel نبود خیلی.
بازی Swordsman هم جالبه ولی متاسفانه توی ایران نمیشه بازی کرد.
میخواستم مشورت بگیرم از صاحب نظران این سبک بازی ها ببینم بازیی هست که ارزش داشته باشه وقت بزاری روش؟
ممنون

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
Blade and Soul من یه زمانی بازی می کردم بازی خوبی هست. مخصوصا واسه دوئل اینا هم خوبه. فقط یخورده پکت لاس اذیت می کرد که منم ولش کردم دیگه. امتحانش ضرری نداره به نظرم.

• Like
Reactions: Javad22

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من خودم بازی نکردم ولی سایت های دیگه تعریف کرده بودن و نمی دونم کدوشمون با نت داخلی جواب میدن (خودت باید چک کنی):

TERA
Blade & Soul
Skyforge

• Like

Javad22

کاربر سایت
May 16, 2013
8
Blade and Soul من یه زمانی بازی می کردم بازی خوبی هست. مخصوصا واسه دوئل اینا هم خوبه. فقط یخورده پکت لاس اذیت می کرد که منم ولش کردم دیگه. امتحانش ضرری نداره به نظرم.
اتفاقا blade & soul دوئل آزاد نداشت ..حتما باید وارد دوئل ارینا میشدی ...مثلا تو نمیتونستی با دوستت دوئل کنی یا به هرکی خواستی توی دنیا آزاد اتک بدی

من خودم بازی نکردم ولی سایت های دیگه تعریف کرده بودن و نمی دونم کدوشمون با نت داخلی جواب میدن (خودت باید چک کنی):

TERA
Blade & Soul
Skyforge
ترا یکم P2W هست
فک کنم باید منتظر ریلیز Age of Wushu 2 یا Justice باشم
بازم ممنون بابت راهنماییتون :X

• Like
Reactions: XsmokeX

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
اتفاقا blade & soul دوئل آزاد نداشت ..حتما باید وارد دوئل ارینا میشدی ...مثلا تو نمیتونستی با دوستت دوئل کنی یا به هرکی خواستی توی دنیا آزاد اتک بدی

ترا یکم P2W هست
فک کنم باید منتظر ریلیز Age of Wushu 2 یا Justice باشم
بازم ممنون بابت راهنماییتون :X
اونی که شما می گی اسمش دوئل نیست open world PVP هست که خب B&S تو مناطق خاصی فقط داره. البته فکر می کنم می شد به کسی پیشنهاد دوئل بدی و باهاش مبارزه کنی:-?:-?
بعد اینکه اگه Tera به نظرت P2W هست نمی دونم به چه امیدی منتظر AoW 2 هستی:D

• Like

Javad22

کاربر سایت
May 16, 2013
8
اونی که شما می گی اسمش دوئل نیست open world PVP هست که خب B&S تو مناطق خاصی فقط داره. البته فکر می کنم می شد به کسی پیشنهاد دوئل بدی و باهاش مبارزه کنی:-?:-?
بعد اینکه اگه Tera به نظرت P2W هست نمی دونم به چه امیدی منتظر AoW 2 هستی:D

نه نمیشد درخواست داد
درمورد P2W بودن که هییییچ گیمی رو دس aow نیومده و نخواهد اومد
بعد 5 سال بازی مجبور شدم ولش کنم :D
ولی این AOW 2 اعلام شده P2P هست .. برا همین یکم امیدوار شدم بهش

• Like
Reactions: XsmokeX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر