حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

مدتیه به خاطر فیل ترینگ سرورهای دانلود PSN ، وقتی با دستگاه میخایم آپدیت بازی رو دانلود کنیم یا اینکه خود بازی رو دانلود کنیم سریعا پیغام Cannot Download روی صفحه میاد، خب این مشکل رو میشه با تنظیم کردن یک پرو ک سی روی دستگاه حل کرد. طریقه انجام این کارو رو به صورت ساده توضیح میدم :)

- رفتن به سایت SSL Proxy List | HTTPS Proxy List - Free Proxy List (نیاز دارید که قند شکن فعال کنید :D )

- از قسمت Port ، پرُت 8080 انتخاب کنید

- آخرین IP Address رو انتخاب کنید ، دقت کنید که جدیدترین IP رو انتخاب کرده باشید
upload_2018-3-23_1-1-35.png

(بهتره IPهای اروپا و آسیا انتخاب کنید)

- حالا داخل تنظیمات PS4، برید به Setting-Network و بعد حالا WIFI یا LAN رو انتخاب کنید و تنظیمات رو روی Custom بزارید و همه مراحل را Next بزنید تا برسید به Pro xy و همون IP رو که از سایت انتخاب کردید وارد کنید و Next بزنید

نکته : ممکنه باز با عوض کردن IP مشکل دانلود نکردن پا برجا باشه، یک IP دیگه رو انتخاب کنید اینبار

نکته 2 : ممکنه سرعت دانلودتون پایینتر بیاد که طبیعی هم هست

نکته 3 : این IP Serverها هر 12 ساعت یکبار رفرش میشن، شما نمیتونی از یک IP همیشه استفاده کنی و هربار مجبوری از طریق سایت آی پی جدید بگیری

سوالی داشتد توی تاپیک بپرسید :)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
این مشکل مخصوص نت سیم کارت هست؟؟؟ اخه من با خط ثابت ADSL هستم و اصلا این مشکل رو ندارم ! نه ارور میده نه هیچی. یا مطمنی همه گیر شده؟؟؟ پارسال که همه گیر شده بود زومجی و گیمفا یه کلی تاپیک و اعلان پیگیری سریع از بنیاد و... راه انداختن و توی 15 روز مشکل رو رفع کردن ولی الان که کسی صداش در نیومده !

من تا امروز مشکلی نداشتم، ولی همین امروز دیدم همچین مشکلی پیش اومد برام دیگه مجبور شدم همچین راهی رو انجام بدم :D

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
این مشکل مخصوص نت سیم کارت هست؟؟؟ اخه من با خط ثابت ADSL هستم و اصلا این مشکل رو ندارم ! نه ارور میده نه هیچی. یا مطمنی همه گیر شده؟؟؟ پارسال که همه گیر شده بود زومجی و گیمفا یه کلی تاپیک و اعلان پیگیری سریع از بنیاد و... راه انداختن و توی 15 روز مشکل رو رفع کردن ولی الان که کسی صداش در نیومده !
من و دوستم با نت سیمکارت این مشکل رو داریم.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من اون IP و پورتی که خود برنامه PSX بهم میده رو توی قسمت پروکــسی وارد میکنم الان چجوری باید از فیلـــتر شکن استفاده کنم؟

قبل از اتصال PSX باید Kerio رو وصل کنی توی لپتاپ یا PC

البته همن کار و هم که تویح دادم انجام بدی مثل فیلـــــتر شکن کار میکنه

جالبه فقط چند نرفت مشکل دارن
چرا بقیه چیزی نگفتن تا الان

منم مشکل نداشتم تا دیروز یه دفعه این شکلی شد برا آپدیت R6

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
اگه اون ابدیت های که ارور میدن با psx لینکشون استخراج کنید میبینید با ادرس ic شروع میشن هرچی لینک چه بازی چه ابدیت که با این ادرس شروع میشن فیلترن بقیه که با gs2 شروع میشن بازن
اتفاقا من لینکای gs2 رو هم که کپی میکنم تو IDM وقتی میزنم شروع بشه لینکا عوض میشه به ic ! :| نمیدونم چرا واقعا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر