راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
یه فامیل اون طرف آب یک فروشگاه پیدا کرده که گوشی های کلاسیک رو میفروشه، جالبه فامیل بنده هم چک کرده، همشون اکبند هستن، و اصل فنلاند :-|
چند مدل رو به بنده معرفی کرده مثل Nokia N95-N958GB و Nokia N86 8MP و Nokia C5 5MP و همین طور هزاران مدل قدیمی دیگه که حالشو ندارم بگم! ولی چون قیمتشون خیلی گزافه :| حول حوش 190$ دلار به بالا!!!! بنده هم انتخاب یکی رو دارم، الان بین اینا کدوم رو انتخاب کنم؟ این تاشو بودن بعد مشکل نمیشه تو دراز مدت؟ قبلنا کسی تجربه طولانی مدت این گوشی ها رو داشته؟ N86 ور بگم بیاد یا N95 8G بین این دو نمیتونم انتخاب کنم :|
تاشو را سامسونگ داشتم هیچ وقت به مشکل برنخوردم اما کشویی را اره .. 2 مورد داشتم بعد از گذشت مدتی، بعضی وقتها موقع باز کردن صفحه سفید نشون میداد و باید باز و بسته میکردی و یکی از دوستانم یادم هست کلا خراب شده بود سفید شده بود

• Like
Reactions: Paradise Lost

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
یه فامیل اون طرف آب یک فروشگاه پیدا کرده که گوشی های کلاسیک رو میفروشه، جالبه فامیل بنده هم چک کرده، همشون اکبند هستن، و اصل فنلاند :-|
چند مدل رو به بنده معرفی کرده مثل Nokia N95-N958GB و Nokia N86 8MP و Nokia C5 5MP و همین طور هزاران مدل قدیمی دیگه که حالشو ندارم بگم! ولی چون قیمتشون خیلی گزافه :| حول حوش 190$ دلار به بالا!!!! بنده هم انتخاب یکی رو دارم، الان بین اینا کدوم رو انتخاب کنم؟ این تاشو بودن بعد مشکل نمیشه تو دراز مدت؟ قبلنا کسی تجربه طولانی مدت این گوشی ها رو داشته؟ N86 ور بگم بیاد یا N95 8G بین این دو نمیتونم انتخاب کنم :|
نوکیا n95 رو بخر .با هم n73

• Like

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
مرض داری میخوای این همه پول بدی؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام
بخوام گوشی بخرم از دوبی باید کاری کنم برا رجیستری و اینا تو ایران؟ تو فرودگاه پولی باید بدم؟
اگه جزو برندهای مشمول باشه باید برید گمرک گمرکیشو پرداخت کنید وگرنه که بعد یک ماه سرویس نمیگیرین دیگه.

• Like
Reactions: A7A

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
منم حال میکنم با کلاسیک
یدونه 7710 دارم که اولین گوشیمه!عاشقشم هیچوقت گمش نکردم و الان تو جعبه نگه میدارم خیلی وقته!
کلا حال میده!
ولی پیشنهاد من به شما اینه ازین مدلایی که نام بردی نگیری و بری سراغ nokia 8800 arte
اینا واسه گوشی دوم عالین!خوش دست!خاص!البته گرون باید باشن ولی ارزش دارن!
من خودم اگر جایی nokia 8810 داشته باشه تمیز و قیمت منطقی حتما میگیرم!این 8810 خاطره انگیزترین گوشی زندگیمه!واسه سال 1998 هست!

• Like

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
اگه جزو برندهای مشمول باشه باید برید گمرک گمرکیشو پرداخت کنید وگرنه که بعد یک ماه سرویس نمیگیرین دیگه.
مشمول کدومه ؟
بعد گمرکی چقدره؟کدوم خدمات تو ایران نمی تونم بگیرم گارانتی و خدمات پس از فروش نمی تونم بگیرم؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
دوستان اپل باز چنتا سوال داشتم
الان خرید گوشی ایفون SE و یا 6S توجیه داره ؟تو سایت خود اپل نگاه میکنم این محصولات هست با قیمتش ..حالا میخام بدونم اینا تولید میشه که تو سایت رسمی هستش دیگه ؟

بعد موقع خرید باید به چه چیزی توجه کنم از پارت نامبر گرفته تا... چیزایی که میدونیدو رو بهم بگید
ریفرش یا ریپک چی هس از کجا بفهمم؟

اگه دسته دوم بخام بگیرم به چی بیشتر دقت کنم ؟و اینکه اگه تعمیری باشه یا باز شده باشه رو میتونم متوجه بشم ؟

یه چیزیم که این چند وقته شنیدم این باتری ایفونا بود قضیش چیه دستکاری اپل چیه راه حلش و اینکه مختص گوشی های 6S اینا بوده یا همه دیوایس های اپل رو درگیر میکنه ؟ باتری، فرکانس سی پی یو و...
بازم اگه نکته ای هس که باید بگید ممنون میشم بگین

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بچه ها تا هشتصد هشتصد پنجاه
چی خوبه؟؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
اوضاع خرابه با این پول میشه فقط میان رده700تومنی پارسال رو گرفت:D
انر6xیا نوت4x
ردمی5پلاس انتخاب خوبیه ولی 200تومنی گرونتره
کلا وقت خوبی برا گوشی خریدن نیست
همیشه عید قیمت میکشه بالا حالا امسال اوضاع فاجعست دلار5تومنی و رجیستری هم اضافه شده
بهتره دوماه صبر کنی ماه رمضون همیشه قیمت ها پایین میاد ببینیم امسال چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر