اعتیادآورترین گیم پلی ها

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بازی Ragdoll Cannon
برای PC
حجم بازی 10 مگابایت

zmvj_ragdollcannon-300x235.jpg
pvaj_ragdoll_cannon_remake1-300x219.jpg

60q_ragdoll-cannon.jpg

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
فکر نمیکنم هیچ بازی به اندازه dota2 اعتیادآور باشه . این تنها بازی هست که به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم امتحان کنه . بیشتر از 3 سال هر روز ساعتها سر این بازی تلف کردم و همیشه افسوس میخورم اگر این زمان رو برای هر کار دیگه ای گذاشته بودم الان استاد اون کار شده بودم . امیدوارم هیچوقت دوباره رو سیستمم نصبش نکنم .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,393
نام
مسلم
latest
بازی های زیادی رو توی این چند سال زندگیم انجام دادم که تعداد زیادیشون هم شاهکار بودن ولی هیچکدوم به اندازه TEKKEN 5 اعتیاد آوز نبوده. حتی شماره های بعدیش هم نتونستن جای این یکی رو برام بگیرن. هنوزم که هنوزه بعضی وقت ها با دوستام میریم کلوب و اول یه دور با تموم شخصیت ها بازی میکنم و بعد آسوکا رو برمیدارم و دهن همه رو سرویس میکنم;))

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
latest
بازی های زیادی رو توی این چند سال زندگیم انجام دادم که تعداد زیادیشون هم شاهکار بودن ولی هیچکدوم به اندازه TEKKEN 5 اعتیاد آوز نبوده. حتی شماره های بعدیش هم نتونستن جای این یکی رو برام بگیرن. هنوزم که هنوزه بعضی وقت ها با دوستام میریم کلوب و اول یه دور با تموم شخصیت ها بازی میکنم و بعد آسوکا رو برمیدارم و دهن همه رو سرویس میکنم;))

یادش بخیر TEKKEN 3 عجب چیزی بود :love:
رو ps1 چقدر بازی میکردیم 4 نفره :Angel:

اینا میبینم هم حس خوشحالی و نوستالژی بهم دست میده , هم حس غم و گذشتن عمر و رفتن روزا خوب بهم دست میده :Crying1:

erison

کاربر سایت
Mar 15, 2018
1
حدود 10 سال پیش بازی فارنهایت را بازی کردم که بی نظیر و استثنایی بود که دیگه چنین بازی نیومده تا بحال. اون زمان به عنوان بهترین بازی جهان اون دوره از نظر گیم پلی - موزیک - داستان بازی و... بود پیشنهاد میکنم اگر این بازی رو انجام ندادید حتما و حتما یک بار تجربه کنید. واقعا استثنایی بود.

hossein hme

کاربر سایت
Oct 22, 2016
128
حدود 10 سال پیش بازی فارنهایت را بازی کردم که بی نظیر و استثنایی بود که دیگه چنین بازی نیومده تا بحال. اون زمان به عنوان بهترین بازی جهان اون دوره از نظر گیم پلی - موزیک - داستان بازی و... بود پیشنهاد میکنم اگر این بازی رو انجام ندادید حتما و حتما یک بار تجربه کنید. واقعا استثنایی بود.
کلا نسل بازی درست و درمون سوخته

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
منم با اکثر این بازی‌هایی که اینجا گذاشتید خاطره دارم.
یادش بخیر یه کنسولی داشتم نمیدونم اسمش چی بود ولی یه بازی داشت که با تفنگ باید مرغابی‌ها رو میزدی. یه سگ شکاری هم بود:D
همیشه برام سوال بود اون تفنگه چجوری مکان دقیق مرغابیا رو تشخیص میداد:D
الان یک آرشیو بزرگی از بازیهای ps1 جمع کردم(بیش از 100 تا بازی)
اون موقع بازی‌ها رو میخریدیم 3 تا 1000. تازه شاکی هم بودیم که گرونه :)).

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
Soccer Stars
البته مال پلتفرم اندروید هست (نمیدونم به اینجا ربطی داره یا نه)
لامصب در حد مواد مخدر ایجاد اعتیاد میکنه :D
برای اعصابم تا حدی زیادی مضر هست مخصوصا وقتی روی پول های زیادی شرط بندی کنید
من خودم یه LCD گوشی رو سر همین بازی لعنتی ترکوندم !

2_soccer_stars.jpg

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
اگر کسی بتونه تو DMC4 حرفه ای بشه اعتیار آور ترین گیم پلی تاریخ رو داره!! برید تو یوتیوب Crazy Combo هایی که با دانته میزنن رو ببینین تازه میفهمین اونی که ما بازیش میکردیم و اون مدلی که ما دشمن میکشتیم بچه بازی بوده!!:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,413
نام
علی
منم با اکثر این بازی‌هایی که اینجا گذاشتید خاطره دارم.
یادش بخیر یه کنسولی داشتم نمیدونم اسمش چی بود ولی یه بازی داشت که با تفنگ باید مرغابی‌ها رو میزدی. یه سگ شکاری هم بود:D
همیشه برام سوال بود اون تفنگه چجوری مکان دقیق مرغابیا رو تشخیص میداد:D
الان یک آرشیو بزرگی از بازیهای ps1 جمع کردم(بیش از 100 تا بازی)
اون موقع بازی‌ها رو میخریدیم 3 تا 1000. تازه شاکی هم بودیم که گرونه :)).
اون Duck Huntه ( NES(Nintendo Entertainment System هست!:D بازی باحالی بود! منم زیاد بازیشو انجام میدادم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر