چرا بعضی یک دفعه از بازی کردن زده میشوند ؟

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
قبلا یه تاپیکی شبیه این تاپیک بود اونجا هم گفتم اینجا هم میگم
تنها دلیلش گیمر نبودن طرفه بقیه موارد بهانه ست :D
گیمو عشقه \m/
احسنت... اینا همه تاثیراته مین استریم رو تفکر مردمه... نمونش موزیکی که گوش میدن... کسی دیگه نمی تونه بگهچرا مردم به اسکلی مثه pitbull گوش میدن... :))
یا این اینستاگرام کلا نابو کرد مردمو... با این کسایی که بقوله معروف الان شاخ شدن...

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
آره منم یه مدت معتاد بازی بودم و حتی وقتی با تور سوئیس رفته بودم پیش خانواده ام هم در حال بازی کردن بودم .. ولی الان دیگه خیلی جذابیت ندارم برام و انگار از سر وظیفه بازی می کنم

یعنی تبلیغات وارد فاز جدیدی کردی ادامه بدی میتونی‌‌ تو صدا سبما استخدام بشی

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
برای منم پیش اومده که یه مدت از گیم دور باشم ولی مهمترین دلیلش خود بازیا بوده. اینکه این روزها سخت میتونم بازی ای پیدا کنم که به دلم بشینه و واقعا سرگرمش بشم.
برای همین فکر کردم و به این نتیجه رسیدم بزنم تو کار بازیهای قدیمی تر، بازیایی که ازشون لذت ببرم.

شاید دلیل دوم، وقت و فرصت باشه که اجازه نده بازی کنیم ولی فکر نکنم از علاقه به گیم کم کنه مگر اینکه از سرگرمی دیگه ای غیر از بازی، بیشتر لذت ببریم. یا مثلا اون انرژی رو نداشته باشیم چون همونطور که یکی از دوستان گفت، بازی کردن احتیاج به توجه و تمرکز داره.
من خودم خیلی وقتها فیلم دیدن یا آهنگ گوش دادن یا خوابیدن! رو به گیم ترجیح دادم ولی مقطعی بوده این موضوع.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
بله برای خیلیا این قضیه هست ، نباید آدم خودشو مجبور کنه به بازی کردن وقتی تفریحات دیگه ای براش جذاب تر هست ، البته اونم هروقت عشقت کشید میری سمتش دیگه ، کسی نگفته فقط تا فلان سن میشه بازی کرد ، خودم خیلی برام جذابه میبینم این یوتوبر ها بعضیاشون مثلا بالای سی سالشونه ولی با چنان ذوق و شوقی راجب بازیا حرف میزنن آدم دلش میکشه ... بنظرم بستگی به ساختار شخصیت داره ، بعضیا یجورین که فقط تا بیست سالگی حال میکنن با گیم ، ولی بعضیا تا پنجاه سالگی ام دست نمیکشن ، خیلی مسئله فردی هست نمیشه همشو تو سر مشکلات جامعه خالی کرد ، خیلی افرادو دیدم که وضع مالی و شرایط زندگی خیلی راحتی داشتن یا اینکه اصلا تو اروپا یا آمریکا بودن ، ولی بازم همین مسئله از دست دادن علاقه براشون پیش اومده ...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سیستم نو هست هنوز. وقتی ۲۰% زیر قیمت نو ازم میخرن چرا نصف قیمت بدم؟!

برای اینکه اگه بفروشی به من, در راه پیشرفت PC Gaming کمک میکنی. چون من نه تنها از گیم زده نشدم, بلکه اشتیاقم بیشتر هم شده و حالا حالا ها گیمر باقی میمونم و سعی میکنم که همانند گذشته, در راستای پیشرفت PC Gaming گام بردارم. B-)

پس حداقل میدونی که سیستمت در راه درستی مصرف میشه. :p

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
برای اینکه اگه بفروشی به من, در راه پیشرفت PC Gaming کمک میکنی. چون من نه تنها از گیم زده نشدم, بلکه اشتیاقم بیشتر هم شده و حالا حالا ها گیمر باقی میمونم و سعی میکنم که همانند گذشته, در راستای پیشرفت PC Gaming گام بردارم. B-)

پس حداقل میدونی که سیستمت در راه درستی مصرف میشه. :p
احسنت!! سیستمم مال تو.....

• Like
Reactions: che-jaleb

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
دقیقا منم مدتی هست دیگه حوصله گیم رو ندارم، الان روی سیستم شاید بیشتر از ده تا بازی جدید و تاپ نصب کردم اما حتی هنوز اجراشون هم نکردم...
چندروز پیش Crash Bandicoot رو نصب کردم، با اینکه خیلی اشتیاق برای اومدش داشتم ولی به زور روزی 10دقیقه میتونم بازی کنم... اینو گفتم که بدونید ربطی به نوع و سبک و... بازی نداره، مشکل اصلی خودمم که نمیدونم چی شده

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
عشقشون به گیم فراموش میکنن !
من خودم یکی از ادما هایی ام که از 5 6 سالگی در حال بازی ام تاحالا
به حدی عاشق گیمم که غیر از چند از دوستان که مثل من دیونن بقیه از گیم دور شدن حالا بدلایل مختلف
اگر از بازی کردن زده شدید برید سراغ بازیها فیلم ها انیمیشن ها و کمیک های که شمارو علاقه مد کردن تو بذر عاشقی تو قلبتون کاشته بشه و دوباره علاقه مند شید

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
فکر کنم زده شدن از گیم می تونه 2 تا دلیل اصلی داشته باشه:
1- معمولا آدما وقتی بزرگتر میشن قوه تحیلشون ضعیف تر میشه و در نتیجه سخت تر میتونن برن توی فضای گیمو توی اون دنیا غرق بشن
2- دلیل دوم که شاید تو کشورهای داغونی مثل ما بیشتر دیده میشه اضافه شدن دغدغه های مختلف زندگی به مرور زمان هست که باعث میشن آدم با یه فکر راحت نتونه بره سراغ این چیزا و ازشون لذت ببره،
مثلا دغدغه های یه نوجوون 14 ساله با یه جوان 26 ساله قابل قیاس هست؟؟ طرف توی دهه دوم زندگیش یا درگیر سربازیه، یا شغل و درآوردن شندرغاز پوله، یا مهاجرته، یا میخواد بره ازدواج کنه و 1000 تا بدبختیه دیگه بریزه سرش، اونم توی این وضع آشفته اقتصادی ما که شب میخوابی صبح پامیشی میبنی ثروتت نصف شده، معلومه دیگه طرف از گیم و اینجور تفریحات زده میشه.
در واقع میشه گفت نشستن پای این چیزا و لذت بردن ازش، یه دل خوش و یه فکر نسبتا آسوده میخواد که توی کشورایی مثل ما اکثرا از توی دهه دوم زندگی شون دیگه اینارو از دست میدن، بعضا تا آخر عمرشون!

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
به خودت میای و میبینی وقت تلف کردنه
( اونایی که سنشون بالاست تو دهه ۳۰ زندگیشون هستن رو به دهه ۴۰ متوجه میشن چی میگم )

من بار ها اینطوری شدم‌
حتی برا ۲ سال کلا گذاشتم کنار
هیچ گیمی نزدم حتی گیم موبایل

بعد برگشتم باز
چون تنها سرگرمی برا من بود
غیر از گیم سرگرمی و دلخوشی نمونده برامون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر