عنوان «Far Cry 5» خرید درون برنامه‌ای خواهد داشت

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کمپانی «Ubisoft» سازنده و ناشر عنوان «Far Cry 5» اعلام کرد این عنوان شامل خرید درون برنامه‌ای (Microtansactions) خواهد بود.​

Far_Cry_5_Key_Art-1024x576.jpg

همانند دیگر عناوین این کمپانی بازی «Far Cry 5» نیز خرید درون برنامه‌ای خواهد داشت. تهیه کننده‌ی این عنوان آقای «Dan Hay» در این خصوص گفت :« ما بازی رو به صورتی طراحی کردیم که سخاوتمند باشه، بنابراین هیچ چیزی قفل نیست. شما میتونید در بازی به کاوش بپردازید و بازی برای این کاوش‌ها به شما پاداش خواهد داد.»​

او در ادامه اشاره کرد که خرید درون برنامه‌ای برای افرادی خواهد بود که قصد پیشرفت سریعتر دارند. این قابلیت برای بخش‌های داستانی، کو-آپ و چندنفره در دسترس خواهد بود.​

همچنین در مورد بخش داستانی، اعلام کرد که این بخش به صورت آفلاین نیز قابل بازی خواهد بود و تنها برای بخش‌های کو-آپ و چندنفره نیاز به اتصال اینترنت خواهید داشت.​

عنوان «Far Cry 5» که پنجمین نسخه‌ی اصلی از سری «Far Cry» است، در تاریخ ۲۷ مارس (۷ فروردین) برای پلتفرم‌های «Xbox One» ،«PS4» و «PC» منتشر خواهد شد.​

Read the whole post here.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
مطمئن نیستم ولی قبلا یه جا خوندم که خبری از لوت باکس تو بازی نیست که خیلی خوشحال شدم:|
امیدوارم خریدهای درون برنامه ایش تاثیر زیادی روی روند بازی نداشته باشه و بازی عادلانه مهمات و تجهیزات بده:-"

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
مطمئن نیستم ولی قبلا یه جا خوندم که خبری از لوت باکس تو بازی نیست که خیلی خوشحال شدم:|
امیدوارم خریدهای درون برنامه ایش تاثیر زیادی روی روند بازی نداشته باشه و بازی عادلانه مهمات و تجهیزات بده:-"
موارد پولی مربوط به Cosmetic می شه و سیستم Loot Box هم توشون پیاده نشده، یعنی اگه پول هم قراره خرج کنین، می دونین برای چیه!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من تا همین یه هفته پیش داشتم میگفتم که یوبی سافت چقدر خوب شده، مخصوصا با FC5 و dlc های خوبش و level editorـش... :| :| :|
ولی الان :| :

او در ادامه اشاره کرد که خرید درون برنامه‌ای برای افرادی خواهد بود که قصد پیشرفت سریعتر دارند.
WTF :|
جدا از اینکه یه بازی 60 دلاری با season pass هست (دلیل خاصی برای micro transaction وجود نداره)، این مدل microtransaction از بدترین نوعش هست. اگه فقط cosmetic بودن اوکی بود ولی این....
حالا باید ببینیم که تاثیرش توی بازی چقدره. اگه حتی یکم شبیه Star Wars BF2 باشه باید دور بازی رو خط کشید. (اگه فلان اسلحه یا ماشین رو میخواید، یا خیلی راحت 5 دلار بدید یا اینکه 100 ساعت بازی کنید تا ازاد بشه :) :) :) )
ولی اگه شبیه AC ها یا تا حدودی shadow of mordor باشه، اوکی هست :D چون توی اون بازی ها با اینکه micro t وجود داشت ولی اصلا نیازی بهشون احساس نمیشد....

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من تا همین یه هفته پیش داشتم میگفتم که یوبی سافت چقدر خوب شده، مخصوصا با FC5 و dlc های خوبش و level editorـش... :| :| :|
ولی الان :| :

WTF :|
جدا از اینکه یه بازی 60 دلاری با season pass هست (دلیل خاصی برای micro transaction وجود نداره)، این مدل microtransaction از بدترین نوعش هست. اگه فقط cosmetic بودن اوکی بود ولی این....
حالا باید ببینیم که تاثیرش توی بازی چقدره. اگه حتی یکم شبیه Star Wars BF2 باشه باید دور بازی رو خط کشید. (اگه فلان اسلحه یا ماشین رو میخواید، یا خیلی راحت 5 دلار بدید یا اینکه 100 ساعت بازی کنید تا ازاد بشه :) :) :) )
ولی اگه شبیه AC ها یا تا حدودی shadow of mordor باشه، اوکی هست :D چون توی اون بازی ها با اینکه micro t وجود داشت ولی اصلا نیازی بهشون احساس نمیشد....
این همون Booster Packها هستن که توی خیلی از بازی های قبلی یوبی هم استفاده شدن! (یعنی تا اینجا که خوندم همون ها هستن و امیدوارم همونا باشن، مگه می شه چیز دیگه هم باشن؟ نه نه نه نه! :D)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
صرفا اگه خرید درون برنامه ای به بدترین نوع شکلش هم وجود داشته باشه، خب که چی؟
مولتی پلیر فارکرای چی بوده که حالا اگر این نوع خرید داشته باشه، کلی پلیر ناراحت بشن؟
همه بخش سینگل بازی میکنن، خیلی ها هم COOP، یک تستی هم به مولتی پلیر میزنیم و همین.
StarWars BF2 و بازیهای مولتی پلیر محور حسابشون با بازی مثل FC2 جداست.

حیف شد میخواستم FC5 با دوستان و سیستم جدیدم بازی کنم که به احتمال زیاد نمیرسم سیستم جدید حمع کنم با این قیمتهای ژن خوب پسند.=((
اخه مثل اینکه توی سینگل هم هستن :D
مطمئنا با پیشرفت بصورت معمول خیلی راحت میشه همونارو بدست آورد.
یکسری پول دارن میخوان خرج کنن بزار استودیو هم سرکیسشون کنه، والله حقشونه:))

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
این همون Booster Packها هستن که توی خیلی از بازی های قبلی یوبی هم استفاده شدن! (یعنی تا اینجا که خوندم همون ها هستن و امیدوارم همونا باشن، مگه می شه چیز دیگه هم باشن؟ نه نه نه نه! :D)
منم یکم ترسم از همینه که بیشتر از بوستر پک های سابق باشه :D

صرفا اگه خرید درون برنامه ای به بدترین نوع شکلش هم وجود داشته باشه، خب که چی؟
مولتی پلیر فارکرای چی بوده که حالا اگر این نوع خرید داشته باشه، کلی پلیر ناراحت بشن؟
همه بخش سینگل بازی میکنن، خیلی ها هم COOP، یک تستی هم به مولتی پلیر میزنیم و همین.
StarWars BF2 و بازیهای مولتی پلیر محور حسابشون با بازی مثل FC2 جداست.

حیف شد میخواستم FC2 با دوستان و سیستم جدیدم بازی کنم که به احتمال زیاد نمیرسم سیستم جدید حمع کنم با این قیمتهای ژن خوب پسند.
اخه مثل اینکه توی سینگل هم هستن :D
این قابلیت برای بخش‌های داستانی، کو-آپ و چندنفره در دسترس خواهد بود.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه نداشت شک می کردم دزد تر از ea ubi مگه داریم؟

چه کاریه اخه تیرنر بزنید اینجور کارا هم فرقی با چیت نداره باور کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر