بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با کنسول های PlayStation

بهترین تجربه شما از 20 سال بودن با PS کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    314

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
nbn3__%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B7_%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B2%DB%B3%DB%B6.jpg

فقط رمز منتخب جهان و اروپا:D
آقا من یه بار توی‌بازی شرطی با کارلوس از وسط زمین، دقیقا نقطه شروع بازی، شوت کردم مستقیم رفت تو گل
همونجا کلوپ ترکید
حیف که اون موقعا نمیشد ضبط کرد بازیو:))

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بازیکن باید در مدت ۳ سالی که شهردار به او فرصت داده‌ است، به کشاورزی در مزرعه پرداخته و به احشام رسیدگی کند. در طول بازی می‌توان در جشن ها شرکت کرده و با اهالی دهکده ارتباط برقرار نمود و به قسمت‌های مختلف روستا مانند کوهستان و دریاچه به گردش پرداخت و در معدن نیز کاوش نمود. شخصیت بازی با ازدواج با یکی از ۵ دختر اهل دهکده می‌تواند دارای یک فرزند شود. در طول بازی ماجراهای جانبی متعددی رخ می‌دهد و هر روز می‌توان اتفاق جدیدی را شاهد بود. روند بازی اینگونه است که : غیر خطی بودن سبک بازی، اختیارات وسیعی به بازیکن می‌دهد. هیچ راه منفردی برای به پایان رساندن بازی وجود ندارد و رابط کاربری بسیار خوب طراحی شده و انواع بسیاری از متون کمک‌ رسان برای گیمر موجود است.
یعنی آهنگ های این بازی و سبکش هنوز بازی رو شبیهش ندیدم هرچی بوده اسمش شباهت داشته اما ازهیچ نظر قابل قیاس با این بازی نبود
چه مدت طولانی سر این بازی وقتم گذشت و واقعا هم ارزششو داشت
یادش بخیر کتاب لوحه خانه رو به قیمت 3500 تومان دوازده سال پیش خریدم... همه میومدن خونمون روند این بازیو از نزدیک ببینن
توی کدوم بازی دنیا لذت پدر شدن رو مثل این بازی حس کردید؟؟؟
آخ گفتی کتاب لوحه خانه...
کل سعدی مشهد رو دنبالش گشتم آخر پیداش کردم...
همون 13 یا 14 سال پیش...
گمش کردم متاسفانه...
ما به این Harvest Moon میگفتیم مرد کشاور. ملت میومدن خونمون نگاه کنن بازی رو.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
آخ گفتی کتاب لوحه خانه...
کل سعدی مشهد رو دنبالش گشتم آخر پیداش کردم...
همون 13 یا 14 سال پیش...
گمش کردم متاسفانه...
ما به این Harvest Moon میگفتیم مرد کشاور. ملت میومدن خونمون نگاه کنن بازی رو.
ما بهش میگفتیم مزرعه سبز.
نصف تلویزیون های کلوب شده بود Harvest Moon
آخر هم هیچ کس به شهر نرسید.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
ما بهش میگفتیم مزرعه سبز.
نصف تلویزیون های کلوب شده بود Harvest Moon
آخر هم هیچ کس به شهر نرسید.

ما ک کوپ میرفتیم همش فوتبال 99 باز میکردن , بعد رزیدنت اویل 2 و 3
یه نفر بود اسطوره کلوپ شده بود همیشه اونجا بود Tomb Raider باز بود :D

زمان سگاهم هم , تینی تون ( همون هویج خور - خرگوش زبل - خرگوش بازیگوش - خرگوش هویج خور ) , سونیک , تبر زن , فوتبال سگا همش بود ( کلوپ ما سوپر نینتندو هم داشت طرف یه دستگاه رو کنسولش بود فلاپی میخورد فقطم بازی super mario world داشت )

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,406
نام
علی
سری مدال افتخار یادتونه? واقعا عالی بود رو PS1.
یعنی من پوستم کنده شد تا تمومش کنم!!! قشنگ آسفالت شدم!!! خیلی خوب بود! اون نسخش که هی کاغذ پیدا میکردی نشون میدادی رد میشدی!:D انگلیسی بلد نبودم کلا اون موقه!:D اونو من تموم کردم! یکی این سرویس نمود یکی سن آندراس اون مرحله ی هواپیما کنترلیش که با کیبورد به خاک نشستم تا رفتم!:|

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
من که از توی لیست به wining eleven رای دادم ولی تاثیر گذارترین و بهترین بازی که روی‌ پلی استیشن انجام دادن بدون هیچ شکی heavy rain هست. حسی که موقع انجام این بازی‌داشتم رو واقعا فراموش نمیکنم فوق‌العاده بود

MurdeRaccoon

کاربر سایت
Apr 23, 2019
30
ps1-ps2-ps3- و رو داشتم در حال حاضر هم ps4 دارم... بلادبورن و بلادبورن و بلادبورن و بلادبورن پس در نتیجه لیست از نظر من ساقطه:)):D و رای نمیدم حالا بی شوخی the last of us و god of war 3 رو بیشتر از همه دوست دارم.
Snake eater?!:D من که فکر کردم فقط 3.4تا میشه انتخاب کرد کامل نزدم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر