FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان تو مود انلاین وقتی طرف پرس فشرده میکنه که حتی نمیشه از نیمه زمین هم رد شد باید چه تاکتیکی پیاده کرد؟
و اینکه خیلی علاقه دارن پشت 18 شوت بزنن.اینم چطوری کنترل کنیم؟(بغیر از 2تا هافبک دفاعی چیدن)

• Like
Reactions: atzoriha

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
سلام
موقع زدن پنالتی قبلا یه جهت رو صفحه میومد که قشنگ میشد هدف گیری کرد کدوم سمت بزنیم الان دیگه اون جهتی نیس چیکار کنم دوباره بیاد؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان تو مود انلاین وقتی طرف پرس فشرده میکنه که حتی نمیشه از نیمه زمین هم رد شد باید چه تاکتیکی پیاده کرد؟
و اینکه خیلی علاقه دارن پشت 18 شوت بزنن.اینم چطوری کنترل کنیم؟(بغیر از 2تا هافبک دفاعی چیدن)
اینهمه پروفسور اینجا داریم که میان میگن اگه هندی کپ نباشه 10هیچ میبریم ،یارو بازی بلد نیست شانسی میبره و.... اما دریغ از پاسخ به سوالات فنی

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام
برای مورد اول فوتبال مالکانه رو بیخیال شو، توپ رو بده حریف و به روش دفاع و ضد حمله رو بیار سیستمت رو هم ۲-۳-۵ کن و کانتر اتک بذار،برای من با چلسی و یووه جواب میده معمولاً...
برای
مورد دوم هم نباید موقعیت شوت زنی به طرف بدی دیگه،پشت هجده رو شلوغ کن بازی طرف رو تا میتونی با تکل زدن و ضد فوتبال خراب کن، کار خاصی کلا نمیشه انجام داد:D
موفق باشی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
برای مورد اول فوتبال مالکانه رو بیخیال شو، توپ رو بده حریف و به روش دفاع و ضد حمله رو بیار سیستمت رو هم ۲-۳-۵ کن و کانتر اتک بذار،برای من با چلسی و یووه جواب میده معمولاً...
برای
مورد دوم هم نباید موقعیت شوت زنی به طرف بدی دیگه،پشت هجده رو شلوغ کن بازی طرف رو تا میتونی با تکل زدن و ضد فوتبال خراب کن، کار خاصی کلا نمیشه انجام داد:D
موفق باشی
ارادت رئیس
نه فوتبال مالکانه که بازی نکردم هیچوقت ولی همین فرمولی که گفتی تست کردم ولی جواب نداد.لامصب یجوری پرس میکنن اصلا نمیشه رد شد با اینکه 442 دیاموند بازی میکنن.به اون دستورات شوک چپ ربطی نداره که گزینه های تیم پرسینگ و پرس رو میزنن وقتی توپ دست من میفته؟
مورد دوم رو هرچقد شلوغ کردم بازم بعضیا خوب دریبل میزنن نامردا .تکل و اینام خطریه زارت زورت اخراج میکنه :grinning:

==============
آپدیت 1.10 بازی هم اومد
حجم : 1گیگ

• Like
Reactions: atzoriha

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
ارادت رئیس
نه فوتبال مالکانه که بازی نکردم هیچوقت ولی همین فرمولی که گفتی تست کردم ولی جواب نداد.لامصب یجوری پرس میکنن اصلا نمیشه رد شد با اینکه 442 دیاموند بازی میکنن.به اون دستورات شوک چپ ربطی نداره که گزینه های تیم پرسینگ و پرس رو میزنن وقتی توپ دست من میفته؟
مورد دوم رو هرچقد شلوغ کردم بازم بعضیا خوب دریبل میزنن نامردا .تکل و اینام خطریه زارت زورت اخراج میکنه :grinning:

==============
آپدیت 1.10 بازی هم اومد
نوکرم
یه وقتم طرف داره لگیسی بازی میکنه! دست رو میزاره رو ضربدر و سرعت و برو که بریم!

• Like
Reactions: ehsas1

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
ارادت رئیس

==============
آپدیت 1.10 بازی هم اومد

من چون خودم اعتقاد ویژه ای به پرس کردن دارم تجربیات خودم رو میگم ... اول اینکه به نظر من تیمی که پرس میکنه قطعا شانس بردش بیشتره ولی در کل من شده بازی هایی داشتم که بالای 70 درصد هم مالکیت بازی رو داشتم ولی باختم و دلیلش هم استفاده حریف از بازیکنهای سرعتی مثل رونالدو و اوبامیانگ هست .

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من چون خودم اعتقاد ویژه ای به پرس کردن دارم تجربیات خودم رو میگم ... اول اینکه به نظر من تیمی که پرس میکنه قطعا شانس بردش بیشتره ولی در کل من شده بازی هایی داشتم که بالای 70 درصد هم مالکیت بازی رو داشتم ولی باختم و دلیلش هم استفاده حریف از بازیکنهای سرعتی مثل رونالدو و اوبامیانگ هست .
پرس و اگریشن رو چند میذاری معمولا؟و اینکه آیا فقط از این تاکتیک برای پرس استفاده میکنی یا از شوکهای سمت چپ حین بازی(وقتی که شوک چپو بالا یا پایین میزنی این گزینه ها میاد درکنار سایر گزینه ها:تیم پرسینگ و پرس) هم استفاده میکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر