سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

ظاهرا اسکریپ فیلم نامه دست هیچ کدوم از بازیگرها هنوز نرسیده و تا زمان فیلم برداری بهشون نمیدن " قبلا برا بازیگرها ایمیل میشده ". تا اسپویل نشه

Game of Thrones cast 'won't be given scripts' for season 8

اوووفیییی

"They're going to shoot multiple versions so that nobody really know what happens," Bloys said
In an interview with Norwegian-Swedish TV show Skavlan, the actor claimed the cast would be fitted with concealed earpieces, which will prompt them with their dialogue one line at a time.

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
خب دوستان من تا فصل 5 یدیدم.
مخخوام الان کتابارو بخونم.
سایتی برا دانلود هستش> فارسی باشه و بدون سانسور. اگه نیست شروع کنم به خوندن زبا اصلی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب دوستان من تا فصل 5 یدیدم.
مخخوام الان کتابارو بخونم.
سایتی برا دانلود هستش> فارسی باشه و بدون سانسور. اگه نیست شروع کنم به خوندن زبا اصلی

خب تبریک میگم بهتر نبود اول کل سریالو ببنی بعد بری سراغ کتاب ؟
خب به هر صورت آدرس یک سایت رو برات فرستادم که لینک دانلود رایگان کتاب رو به صورت ترجمه و انگلیسی داره
ولی به شدت پیشنهاد میکنم اگر زبانت در حد لازم هست صد در صد نسخه اصلی رو بخونی

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خب تبریک میگم بهتر نبود اول کل سریالو ببنی بعد بری سراغ کتاب ؟
خب به هر صورت آدرس یک سایت رو برات فرستادم که لینک دانلود رایگان کتاب رو به صورت ترجمه و انگلیسی داره
ولی به شدت پیشنهاد میکنم اگر زبانت در حد لازم هست صد در صد نسخه اصلی رو بخونی
برعکس .. اصلا نباید سمت فیلم بیاد !
همون کتاب تنها بخونه بهتره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
cb5y_honesttrailers-gameofthrones2.jpg

Honest Trailers - Game of Thrones Vol. 1 | دانلود

یکم قدیمیه . نمیدونم اینو دیدید یا نه ولی اگه ندید ببنید که از خنده میترکید ! صرفا جهت اطلاع بینندگان این ویدیو بعد تریلر فصل هفتم سریال که 40 میلیون بیننده داشت با 39 میلیون بیینده تو چیزتیوب دومه !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اسپویلر Infinity Wars داره یا میشه دید؟
نه عزیز موزیک تم اصلی IW رو انداختن رو صحنه های فصل هفتم سریال یـ جورایی جنگ اصلی داخل سریال رو the great war نامیدن تا تشبیهش کنن به جنگ داخل IW .....

• Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
نه عزیز موزیک تم اصلی IW رو انداختن رو صحنه های فصل هفتم سریال یـ جورایی جنگ اصلی داخل سریال رو the great war نامیدن تا تشبیهش کنن به جنگ داخل IW .....
آها مرسی
والا تو این 1-2 هفته اونقد اسپویلر IW توی اینستا و تلگرام و ... هست که آدم ترجیح میدی هیچی راجب IW نبینه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر