راهنمایی در امر خرید موبایل

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
پیش فروش اس9 و اس9پلاس تو ایران شروع شده 3900برااس9و4400برا پلاس:D
بجز قیمت افتضاحش گوشی کامل و خیلی خوبیه
تغییر زیادی نسبت به اس8نداشته ولی دیگه کمبود و مشکلات اس8رو نداره مشکل جای اثر انگشت حل شده و اسپیکر استریو هم گذاشته.
بیشترین تغییر رو دوربین داشته که عالی شده بالاترین امتیاز رو هم ازdxoگرفته99امتیاز عکاسیش عدد پشم ریزون104:D
فیلم برداری960فریم 720pو240فریم1080pهم اضافه شده که خیلی خوبه
نمایشگر هم که مثل همیشه بهترین.هنوز برسی هاش نیومده و معلوم نیست عملکرد بقیه بخش ها در چه حد ولی میشه انتظار داشت مثل اس7یکی از کامل ترین و بهترین گوشی های سال باشه

اوضاع بازار گوشی هم خیلی مسخره شده
پرچمدار ایسوس مثل ایفون Notch داره
شایعات میگن ال جی جی7و هواویp20و وان پلاس6هم همینطور:D
امیدوارم حداقلxiaomi براmi7مثل اینا گند زنه
سلام:Dمیخوام یه گوشی میان رده ترجیحا از برند شیائومی( اگه برند های دیگه تو بازه قیمت ۸۰۰ خورده ای بهترن معرفی کنید موردی نداره:D)معرفی کنید بیشتر هم این بنده خدایی که میخواد بخره ملاکش قدرت گوشی و هنگ نکردنشه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام:Dمیخوام یه گوشی میان رده ترجیحا از برند شیائومی( اگه برند های دیگه تو بازه قیمت ۸۰۰ خورده ای بهترن معرفی کنید موردی نداره:D)معرفی کنید بیشتر هم این بنده خدایی که میخواد بخره ملاکش قدرت گوشی و هنگ نکردنشه
سلام
قیمت گوشی بالا رفته با800فقط میشه میان رده پارسال مثل انر6xو ردمی نوت4xگرفت
جدید ها همه بالا900تومن مثل ردمی5پلاسو هواوی pاسمارت وmi1a
قدرت که همه در یه حد هستن میان رده قویتر از اینا نوت5پرو و نوکیا6جدید و سونیxa2 که هنوز وارد نشدن و قیمت هم احتمال زیاد بالا 1200
با800میشه پرچمدار پارسال مثل mi5یا5sکارکرده گرفت که خیلی قویتر از میان ردها هستن

• Like
Reactions: NO ps3

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
فک کنم تنها جای دنیا هستیم که یه شرکت جنسایی که رو دستش مونده رو قیمتش رو میکشه رو گوشی و به اسم هدیه میچاپونه به مردم، اگه اون شارژر وایرلس و مموری رو حذف کنی حداقل قیمت گوشی S9 و +S9 چیزی حدود 500 تومن کمتر در میاد

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
خوب اندروید 8.1 رو هم برای نوکیا 8 اومد، و تغییرات خیلی زیادی شاملش شد، از جمله تغییراتش، تغییر در لانچر گوگل، اعلان ها، منو های سیاه:D:D:D اینقدر اینجا غر زدم فکر کنم نوکیا دیده رفت سریع منو سیاه هم داد خخخخخخ=)) و اپدیت شدن کل اهم نر افزار های خود گوگل به اخرین نسخه رو خود سیستم عامل و خیلی چیز های دیگه.
در کل واقعا نوکیا از خود گوگل هم اپدیت ها رو سریع تر میده که عالیه:">:D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خوب اندروید 8.1 رو هم برای نوکیا 8 اومد، و تغییرات خیلی زیادی شاملش شد، از جمله تغییراتش، تغییر در لانچر گوگل، اعلان ها، منو های سیاه:D:D:D اینقدر اینجا غر زدم فکر کنم نوکیا دیده رفت سریع منو سیاه هم داد خخخخخخ=)) و اپدیت شدن کل اهم نر افزار های خود گوگل به اخرین نسخه رو خود سیستم عامل و خیلی چیز های دیگه.
در کل واقعا نوکیا از خود گوگل هم اپدیت ها رو سریع تر میده که عالیه:">:D
الان نمیفروشی دیگه؟/:):D
با توجه به این که نوکیا 8 داری خرید NOKIA 6 2018 رو توصیه میکنی یا نه؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
الان نمیفروشی دیگه؟/:):D
با توجه به این که نوکیا 8 داری خرید NOKIA 6 2018 رو توصیه میکنی یا نه؟
nope دیگه نمیفروشم:D تقریبا بیشتر مشکل هاش الان با اندروید 8.1 حل شده، فقط امیدوارم کم نور بودن دوربین رو هم درست کنن. البته دوربین نوکیا 8 بشدت با کیفیت هست، حتی تو کامپیوتر با ایفون 7 پلاس و شیائومی 6 و اس 7 مقایسه کردم زمین تا اسمون کیفیتشون هست، فکر میکنم، بیشتر hate های دروبین نوکیا هشت همش رو همین دریافت نور کم اتفاق افتاده، که بنظرم هم بجا هست تا حدودی.:|:D
-------------------------
در مورد نوکیا 6 اگر من تا الان صبر میکردم و گوشی نمیخریدم، صد در صد 2 تومن به نوکیا 8 نمیدادم و همین نوکیا 6 2018 یا 7 پلاس رو میخریدم!
چند تا دلیل رو برات میارم :
1-اگر از اندروید گوگل پیکس ها و خود شرگت گوگل، و اپدیت های امنیتی سریع، و پشتیبانی سریع دریافت نسخه های جدید اندروید، و خام بودن لانچرش، بدون اپ های اضافی، و سرعت هیولایی، و کم مصرف بودن رم خوشت میاد در خرید نوکیا 6 شک نکن.
2- با توجه به نوکیا 8 کیفیت ال سی دی های نوکیا بشدت بالاست، همچنین الان که چک کردم فکر کنم جنس بدنه نوکیا 6 هم از المینیوم هست، اگر این المینیوم یکپارچه باشه، و مثل نوکیا هشت پس کیفیت ساخت گوشی تضمینه.
در مورد دوربین نمیدونم، ولی اگر مثل 8 سایز باشه بشدت بالاست، ولی نور کم میگیره که خراب میکنه همه چی رو:D
با توجه به زیبایی نوکیا 8، نوکیا 6 بنظر میرسه چندین برابر از 8 زیبا تر بنظربرسه.

• Like
Reactions: IMANOKA

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
سلام
قیمت گوشی بالا رفته با800فقط میشه میان رده پارسال مثل انر6xو ردمی نوت4xگرفت
جدید ها همه بالا900تومن مثل ردمی5پلاسو هواوی pاسمارت وmi1a
قدرت که همه در یه حد هستن میان رده قویتر از اینا نوت5پرو و نوکیا6جدید و سونیxa2 که هنوز وارد نشدن و قیمت هم احتمال زیاد بالا 1200
با800میشه پرچمدار پارسال مثل mi5یا5sکارکرده گرفت که خیلی قویتر از میان ردها هستن
ممنون ،فقط این بحث طرح ریجستری که مطرحه شامل گوشیهای شیائومی نمیشه؟ الان این بخره مشکل پیش نمیاد؟؟( سر این جریان منو کچل کرده!!)

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
تا قیمت 2 تومن گوشی میخوام بگیرم
قیافه و دوربین اصلی برام مهمه:D
و تا حدی سخت افزار،الان بلک بری پریو دارم گلاب به روتون ر**ده کلاا:D
اچ‌ تی سی اولترا رو واقعا پسندیدم که متاسفانه بزرگه
غیر ازون هواوی هانر 9 مدنظرمه
که اونم قیمت معقولی نداره و تقریبا مشابه هانر 8 عه

بین هانر 8 و 9 کدومو‌ پیشنهاد میکنین؟

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
سلام دوستان
تا قیمت 2 تومن گوشی میخوام بگیرم
قیافه و دوربین اصلی برام مهمه:D
و تا حدی سخت افزار،الان بلک بری پریو دارم گلاب به روتون ر**ده کلاا:D
اچ‌ تی سی اولترا رو واقعا پسندیدم که متاسفانه بزرگه
غیر ازون هواوی هانر 9 مدنظرمه
که اونم قیمت معقولی نداره و تقریبا مشابه هانر 8 عه

بین هانر 8 و 9 کدومو‌ پیشنهاد میکنین؟
درود.
بجز آنر ها.
ASUS ZenFone 3 Zoom ZE553KL
بدلیل :طراحی آلومینیوم و ۲ دوربین.
دوربین شماره یکم:۱۲ مگاپیکسل با F/1.7 و سایز پیکسل ۱.۴ میکرون
دوربین دوم:۱۲ مگاپیکسل با زوم اپتیکال ۲.۳ برابر.
باتری:۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت .
صفحه نمایش فول اچ دی و امولد
سی پی یو اسنپ ۶۲۵ و ۴ گیگ رم و حافظه ۶۴.

• Like
Reactions: dooni

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
درود.
بجز آنر ها.
ASUS ZenFone 3 Zoom ZE553KL
بدلیل :طراحی آلومینیوم و ۲ دوربین.
دوربین شماره یکم:۱۲ مگاپیکسل با F/1.7 و سایز پیکسل ۱.۴ میکرون
دوربین دوم:۱۲ مگاپیکسل با زوم اپتیکال ۲.۳ برابر.
باتری:۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت .
صفحه نمایش فول اچ دی و امولد
سی پی یو اسنپ ۶۲۵ و ۴ گیگ رم و حافظه ۶۴.
نظرتون در مورد اچ تی سی یو 11 چیه؟؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
سلام دوستان، بنده به عنوان گوشی دوم میخوام یکی از گوشی های کلاسیک نوکیا رو مثل، نوکیا N79 که خاطرات خیلی زیادی باهاش دارم، پدر بنده هم همون روز اولی که این گوشی امد تو بازار رو خرید 310 تومان:| الان بنده خلی دلم میخواد یکی از این گوشی ها رو داشته باشم، اگر کسی جایی رو میشناسه، که اکبند، یا بصورت باز شده ولی تمیز بفروشنن لطفا بهم بگید:| در مورد نوکیا N86 و C7 و همین طور N73....تقریبا 2 عدد از این گوشی ها میخوام، یکی واسه خودم به عنوان گوشی دوم، یکی هم واسه پدر بنده که همین چند روز پیش گوشیش رفت زیر ماشینش پودر شد:|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
یک فروند u11 ورژن amazing silver گرفتم :D
پ.ن:امین به اندروید ۸ آپدیت کنم؟بدتر نشه باطری ماطری :D
Sent from my HTC U11 using Tapatalk

تبریک داداش.
من امروز تازه الترا و 10 رو اپدیت کردم به 8.
سرعت گوشی و کارایی دوربین بهتر میشه و سرعت شارژ هم سریعتر شده.
ولی حدودی بگم شارژدهی گوشی 15 درصد کمتر میشه که خب می ارزه با توجه به شارژ سریعش.
حتمن هم باید ریست فکتوری بزنی بعد از اپ به 8
در کل من راضی ام ازش.

راستی من دوتا الترا دارم و یکی بیلد هند بود یکی تایوان و جالبی کار این بود بعد از اپ هر دو به 8 زبون پارسی به هر دو اضافه شد که تو 7 نداشتن.

فروشگاه اینترنتی میتونین معرفی کنین که بگیرم؟ غیر از دیجی کالا...

موبوتک
تبلت فون
نگین خاورمیانه

اینا فروشگاه های معتبری هستند و من کلی از اینا خرید کردم.
فقط دوست عزیز اگه قصد خرید htc داشتی فقط ساخت تایوان بگیر.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
ببینم یو 12 رو چطور اچ تی سی میده بیرون.
امیدوارم فقط یه باطری شاخ روش باشه.
قیمت هم مناسب باشه حدوده 750دلار :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر