E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

• Sekiro Shadows Die Twice

• Gears of War 5

• Forza Horizon 4

• The Division 2

• Assassin's Creed Odyssey

• َAnthem

• Kingdom Heart 3

• Rage 2

• The Last of Us II

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• سایر بازی ها

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
q361_e3-2018-1070x446.jpg

با سلام خدمت تمام بازی سنتری های گرامی و با تشکر از مدیریت بابت ایجاد تالار اختصاصی

امسال دوستان خیلی خیلی زودتر به پیشواز E3 رفتن که البته با توجه به عناوین قوی که از همین الان حضور آن ها قطعی هست دور از انتظار نیست! امیدواریم که امسال یکی از قوی ترین E3ها رو در پیش داشته باشیم.

مانند سال های قبل این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده، اطلاعات کلی از قبیل زمان کنفرانس ها، لینک های تماشا و ... اینجا قرار می گیره. همین طور دوستان می تونن در انتقال اخبار هم کمک کنن و بازی ها و اخباری که خارج از کنفرانس های اصلی هستند و یا هنوز تاپیکی ندارند رو اینجا منتقل کنند.

قوانین کلی این تالار هم مانند کل مجموعه بازی سنتر هست، بنابراین از همه عزیزان خواهشمندیم که موارد رو رعایت کنن.
بحث و کل کل از موارد هیجان انگیز حاشیه E3 هست، اما لطفا با رعایت قوانین باشه، و دوستانی که به موردهای مخالف برخورد کردن خواشمندیم به جای پاسخ مستقیم، از گزینه گزارش استفاده کنن.

کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود، تاپیک حتما باید شامل حداقل اطلاعات لازم باشه، با این حال از دوستانی که تجربه کافی در این کار را دارند دعوت می کنم که برای ایجاد تاپیک ها بعد از رسمی شدن زمان کنفرانس اقدام نمایند.
  • تاپیک هایی که پست اول آن ها به روز نباشد و یا از لحاظ اطلاعات و یا ظاهری درخور این تالار نباشد بعد از یک بار اطلاع رسانی به ایجاد کننده واگذار خواهند شد.
  • دوستانی که تمایل به ایجاد نظر سنجی دارند می توانند با مدیران این بخش هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  • باز هم اشاره می کنیم که به جای درگیری، از گزینه گزارش به منظور برخورد با موارد تنش زا استفاده کنید.

کنفرانس های خبری

ag49_ea_e3_armin.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

7p1t_xbox_e3_armin_2.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

j5x5_608x-1sdas.jpg

aoz7_dcrsjoexkaa3xct.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

yerc_dcwwrfqxcaagw0v.jpg

s14_sony_e3_armin_6.jpg

n8pu_nintendo_e3_armin.jpg

بازم تشکر از @™MaMaD عزیز که توی فروم فعال نیست اما بابت تاپیک ها همیشه کمک می کنه

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کنفرانس ea اطلاعات زیادی نداره الان چیکارش کنم؟>:P
خوب الان خیلی زوده، سال گذشته تقریبا از یک ماه قبل تاپیک ها زده شدن.
حالا کنفرانس EA تایید شده، اطلاعات دیگه ای اگه منتشر شد شما قرار بدی خوبه! هنوز خیلی زمان هست

• Like
Reactions: jhoobin and Katsura

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
زدن زودتر تاپیک های E3 ، مثل اینه تو دی عید نوروز بگیریم:-"
هرچیزی فصل خودش خوبه=))
چه عجله ایه از الان همه جا اسم E3 رو ببینیم:-" بعید میدونم هیچ سایتی از الان بخش E3 2018ش راه افتاده باشه:-"

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوب الان خیلی زوده، سال گذشته تقریبا از یک ماه قبل تاپیک ها زده شدن.
حالا کنفرانس EA تایید شده، اطلاعات دیگه ای اگه منتشر شد شما قرار بدی خوبه! هنوز خیلی زمان هست

اقا این تاپیک مایکروسافت رو چه بکنیم ؟

همین الان خبر و شایعه و صحبت درباره اش خیلیه (اسپنسر و گرینبرگ هم تایید کردند حضور دارند) ولی خب ساعتش دقیقا اعلام نشده !

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين

همین الان خبر و شایعه و صحبت درباره اش خیلیه (اسپنسر و گرینبرگ هم تایید کردند حضور دارند) ولی خب ساعتش دقیقا اعلام نشده !
والا مایکروسافت حتما کنفرانس خواهد داشت، اگه می تونین خوب بهش برسین تاپیک اونم بزنین بد نیست! نشد هم اینجا می تونین خبرها و شایعات رو منتقل کنین.

مونده Ubi که تایید کنه کنفرانس رو که مالِ خودمه :D
دیگه PC Gaming، Devolver, Square Enix و سایر که هنوز مشخص نیستن اصلا برنامه ای باشه یا نه بمونه برای بعد از تایید.

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
244
زدن زودتر تاپیک های E3 ، مثل اینه تو دی عید نوروز بگیریم:-"
هرچیزی فصل خودش خوبه=))
چه عجله ایه از الان همه جا اسم E3 رو ببینیم:-" بعید میدونم هیچ سایتی از الان بخش E3 2018ش راه افتاده باشه:-"
اره.والا هنوز سه ماه تا e3 فاصله داربم.
چه خبره تند تند همه تایپیک هاش داره زده می شه[-(

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
این قسمتی که آرمین عزیز اشاره کرد خیلی مهمه :
کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود
بنظرم هر تاپیک یک سری فن لازم داره که با هم هماهنگ باشن در رسیدگی به اخبار ، موضوعات و حواشی تا هایپش نخوابه ، به طور مثال اگه حتی 1 روز نباشم خیالم راحته پیمان Swastika یا خیلی از بچه های دیگه پوشش میدن تاپیکو ، برا همین نظرم اینه که تاپیک یک تیم قوی از فنها رو لازم داره تا عملکردش سیر صعودی داشته باشه . حالا بحث اخبارو حواشی هم هست که باید چیزی وجود داشته باشه که آپدیت بشه ، این دیگه هنر استارترو فنهاشه که برنامشونو چطور میخوان پیش ببرن .

یک مثال دیگه از ضعف بعضی تاپیکها میزنم ، من هرسال اخبار تاپیکهای مجاورو داخل تاپیک خودم پوشش میدم ! ، کار ندارم مال کدوم تاپیک اصلی میشه (بعضی تاپیک ها رو همراهی کردم ولی فقط تاپیک خودمون برام مهم بوده و بس) ، اگر اخباری مربوط به سونی باشه پوشش میدم توی تاپیک خودش ، ولی همچنان تاپیکهای مجاور رو دیدم در خواب ناز به سر میبرن ، تاپیکها کم کم بیحال میشن ، نباید اینطور باشه .

تاپیک مایکرو هم تا میتونید بهش رسیدگی کنید چون من هر سال تا پایان کنفرانس دنبال یه بازنده ی خوبم :D شمشیرم کشیدم ببینم چکار میکنید .

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s

من پایه ام اینو با شما کار کنم. امسال فن های مایکرو از هر سال دیگه ای کمتر و کمتر شدن پس بهتره با هم و هماهنگ به این تاپیک برسیم!

این قسمتی که آرمین عزیز اشاره کرد خیلی مهمه :

بنظرم هر تاپیک یک سری فن لازم داره که با هم هماهنگ باشن در رسیدگی به اخبار ، موضوعات و حواشی تا هایپش نخوابه ، به طور مثال اگه حتی 1 روز نباشم خیالم راحته پیمان Swastika یا خیلی از بچه های دیگه پوشش میدن تاپیکو ، برا همین نظرم اینه که تاپیک یک تیم قوی از فنها رو لازم داره تا عملکردش سیر صعودی داشته باشه . حالا بحث اخبارو حواشی هم هست که باید چیزی وجود داشته باشه که آپدیت بشه ، این دیگه هنر استارترو فنهاشه که برنامشونو چطور میخوان پیش ببرن .

یک مثال دیگه از ضعف بعضی تاپیکها میزنم ، من هرسال اخبار تاپیکهای مجاورو داخل تاپیک خودم پوشش میدم ! ، کار ندارم مال کدوم تاپیک اصلی میشه (بعضی تاپیک ها رو همراهی کردم ولی فقط تاپیک خودمون برام مهم بوده و بس) ، اگر اخباری مربوط به سونی باشه پوشش میدم توی تاپیک خودش ، ولی همچنان تاپیکهای مجاور رو دیدم در خواب ناز به سر میبرن ، تاپیکها کم کم بیحال میشن ، نباید اینطور باشه .

تاپیک مایکرو هم تا میتونید بهش رسیدگی کنید چون من هر سال تا پایان کنفرانس دنبال یه بازنده ی خوبم :D شمشیرم کشیدم ببینم چکار میکنید .
اون فن هایی که میگین برا سونی بیشتره:D:D:D:D:D نهایتا دو یا سه نفر برا وان تشریف بیارن تاپیک بزنن:D:D:D:D تازه شماها هم طراح و صفحه آرا و این چیزام دارین دیگه:D(ب عنوان مثال تاپیک gow:D) امسال برا مایکرو هم روی خودتون حساب میکنیم:D کمک های دم دستی و...:D:D:D:D:D
بازنده خوب؟=)):)):))=))=))=))=)) اونم مایکرو؟:))=)) راه نداره اصلا:D اونم ن برا 2018:D سونی را مانند موشی در تله خواهیم انداخت:D(شوخی)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
من پایه ام اینو با شما کار کنم. امسال فن های مایکرو از هر سال دیگه ای کمتر و کمتر شدن پس بهتره با هم و هماهنگ به این تاپیک برسیم!

اون فن هایی که میگین برا سونی بیشتره:D:D:D:D:D نهایتا دو یا سه نفر برا وان تشریف بیارن تاپیک بزنن:D:D:D:D تازه شماها هم طراح و صفحه آرا و این چیزام دارین دیگه:D(ب عنوان مثال تاپیک gow:D) امسال برا مایکرو هم روی خودتون حساب میکنیم:D کمک های دم دستی و...:D:D:D:D:D
بازنده خوب؟=)):)):))=))=))=))=)) اونم مایکرو؟:))=)) راه نداره اصلا:D اونم ن برا 2018:D سونی را مانند موشی در تله خواهیم انداخت:D(شوخی)
طراحا فقط منو احسان Kaineایم . بچه های قدیم هم مثل سجاد ، محمد ، مهدی ، کیوان ، آرین ، وحید ، آریا ، فردین و خیلیای دیگه یا نیستن یا کم پیدان ، فقط بلدن بیان لایک کنن :D برن . پیمان رو سال قبل یافتمش ، زجری کشیدم :(:D ،

چشم ، من هر کاری برای سقوط تاپیک مایکرو میکنم :D .
خواهشی که دارم تاپیکو لطفا نزن ، علی تاپیکو میزنه ، شما بروزش کن .

• Like
Reactions: Ali Venom

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
طراحا فقط منو احسان Kaineایم . بچه های قدیم هم مثل سجاد ، محمد ، مهدی ، کیوان ، آرین ، وحید ، آریا ، فردین و خیلیای دیگه یا نیستن یا کم پیدان ، فقط بلدن بیان لایک کنن :D برن . پیمان رو سال قبل یافتمش ، زجری کشیدم :(:D ،

چشم ، من هر کاری برای سقوط تاپیک مایکرو میکنم :D .
خواهشی که دارم تاپیکو لطفا نزن ، علی تاپیکو میزنه ، شما بروزش کن .
پس طراحی رو بندازیم گردن شما دیگه؟:D:D والا من از همه تون جدیدترم هیچکدومتونم نمی شناسم:D در اصل فقط دورادور دنبال میکنم:D آخرین بار که با این اکانت اومدم پارسال E3 بود:D
در اصل برای اعتلای تاپیک مایکرو هرکاری میکنی دیگه نه؟:D:D
احتمالا ب این خاطر میگی تاپیکو نزنم که هم من جدیدترم و هم کمتر تجربه دارم که یه جورایی حقم دارین! ولی طراحی رو ازت میگیرم هرجور شده:D
پ.ن:اسم من رهام عه. اسم شما چیه؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

سلام من عصری تاپیک رو میزنم و کم کم اپدیتش میکنم :D

بعد شما یادت نمیاد یک زمانی تاپیکهای مایکروسافت ای تری و بازیهاش از لحاظ کارهای گرافیکی گل سرسبد بازیسنتر بودند :D ولی خب بچه های اون زمان یکم بی انگیزه شدند :D

• Like
Reactions: jhoobin

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
سلام من عصری تاپیک رو میزنم و کم کم اپدیتش میکنم :D

بعد شما یادت نمیاد یک زمانی تاپیکهای مایکروسافت ای تری و بازیهاش از لحاظ کارهای گرافیکی گل سرسبد بازیسنتر بودند :D ولی خب بچه های اون زمان یکم بی انگیزه شدند :D
پس با هم دو نفری تاپیکو می بریم جلو:D
اره دیدم ی سری شونو عالی بودن. مقصر مایکرو عه بی انگیزه کرده:))

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر