Xbox State of Decay 2

06221034814694538461.jpg

امروز نسخه بازسازی شده SoD یکی از بازی های دانلودی محبوب که سال قبل برای X360 عرضه شده بود، معرفی شد.

این بازی به صورت 1080P و به همراه 2 تا از ADD-ON ـهایی که برای بازی اومده بودن، عرضه میشه.

سبک: action zombie-survival
سازنده: undeadlabs
ناشر: Microsoft Game Studios
پلتفرم‌ها: XBOX ONE - PC
تاریخ انتشار: Spring 2015
تریلر: watch?v=tW2bSE3sA5w

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
State-of-Decay-2_2016_06-13-16_003.jpg_600.jpg

در سال 2013 استدیو Undead Labs در همکاری با مایکروسافت یک اکشن شوم شخص زامبی به نام State of Decay را معرفی کرد.

بازی بر مدیریت توانایی های طبیعی بازیکن در برابر سیل مشکلات از جمله کمبود منابع لازم برای بقا، حفظ روحیه و اعتماد اعضای گروه، حمله زامبی ها و دفاع از پناهگاه و جان اعضای گروه تاکید داشت. در بخش گیم پلی نیز State of Decay المان های شوتر، مخفی کاری، نقش آفرینی و استراتژی را ترکیب کرده بود و هدف بازیکنان تلاش برای زنده ماندن با کاوش در دنیای بزرگ و جهان آزاد بازی، به دام انداختن و نبرد با نامیراها بود.
State of Decay ابتدا در سال 2013 بر روی Xbox 360 منتشر و با بازخورد های مثبت هواداران روبرو شد. مدتی بعد از طریق سرویس Early Access به شبکه استیم راه پیدا کرد و سرانجام به صورت کامل در دسترس اعضای این شبکه قرار گرفت. لازم به ذکر است که نسخه ارتقا یافته این بازی به نام State of Decay: Year-One Survival Edition نیز در سال 2015 برای X1 و PC منتشر شد.
با توجه به موفقیت قسمت اول، ساخت دنباله State of Decay دور از انتظار نبود و سرانجام در جریان کنفرانس E3 2016 کمپانی مایکروسافت قسمت دوم این بازی برای دو پلتفرم PC و X1 معرفی شد.
State of Decay 2 همانند قسمت اول در دنیایی جهان آزاد اتفاق خواهد افتاد و از جمله تغییرات آن نیز می توان به اضافه شدن قابلیت همکاری چهار نفره اشاره کرد.

اولین جزئیات:
  • در مصاحبه با IGN موسس استدیو Undead Labs یعنی Jeff Strain تایید کرد که بازی به هیچ گونه کانکشن آنلاین نیاز نخواهد داشت.
  • برای رویارویی با چالش ها می توان به صورت تک نفره عمل کرد یا از بازیکنان دیگر (حداکثر تا سه نفر) کمک گرفت.
  • سبک بازی به هیچ وجه چندنفره کلان (MMO) نیست.
  • انجین بازی به Unreal Engine 4 تغییر پیدا کرده است.
  • قابلیت همکاری چندنفره تا چهار بازیکن به درخواست طرفداران اضافه شده است.
  • بازی May 22 برابر با ۱ خرداد ۱۳۹۷ عرضه میشه.
  • قیمت نسخه استاندارد $29.99 و نسخه Ultimate که شامل دو افزونه Independence Pack و Daybreak Pack و State of Decay: Year One Survival Edition برای X1 میشه هم $49.99 قیمت داره.
اطلاعات جدید:
  • تایید شده بازی هیچگونه پرداخت دورن برنامه ای (Microtransaction) نداره. بنابراین تو بازی خبری از لوت باکس هم نخواهد بود.
  • پس از عرضه رسمی مثل نسخه اول محتویات جدیدی در قالب افزونه و بسته های الحاقی برای بازی عرضه میشه.
  • دو بسته الحاقی تا حالا تایید شده به نام های Independence و Daybreak.
  • بازی از جمله عناوین سرویس Play Anywhere هست. احتمال قوی بجز Windows Store برای شبکه دیگه ای عرضه نمیشه.
  • قسمت دوم بر خلاف قسمت اول که با انجین شرکت کرایتک یعنی کرای انجین ساخته شده بود، با آنریل انجین 4 ساخته میشه.
  • سیستم مورد نیاز بازی هم از طریق صفحه Windows Store اعلام شد. حداقل 8 گیگ رم، پردازنده AMD FX-6300 یا Intel i5-2500 و گرافیکی به قدرت یک NVIDIA GeForce GTX760 یا AMD Radeon HD 7870.
30409152078228413950_dasdasdsa-1.jpg
  • کسایی که نسخه قبل رو تجربه کردن حتما می دونن که دشمن مقابل شما فقط زامبی ها هستن. تو State of Decay 2 علاوه بر زامبی ها، تهدیدهای انسانی هم وجود خواهد داشت.
  • sod2_5-740x416.png

sod2_4-740x416.png

sod_3-740x416.png

sod_2-740x416.png

sod2_1-740x416.png

sod2_7-740x416.png

sod2_6-740x416.png

sod2_11-740x416.jpg

sod2_10-740x416.jpg

sod2_9-740x416.jpg

sod2_8-740x416.jpg

آخرین ویرایش:

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
نسخه اول بازی رو بازی کرده بودم جالب بود کم کاستی هایی داشت ولی جذابیت بود و لذت بخش بود نسخه دوم هم حتما تجربه می کنم

• Like
Reactions: s.1

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
کسی میدونه ایا این بازی تو E3 امسال هست؟؟؟
قراره امسال منشر بشه حداقل باید یکم خبر یا تریلر گیم پلی میزاشتن
بشخصه منتظرشم بیاد شماره یک خیلی خوب بود فقط ماموریتاش تکراری بود

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کسی میدونه ایا این بازی تو E3 امسال هست؟؟؟
قراره امسال منشر بشه حداقل باید یکم خبر یا تریلر گیم پلی میزاشتن
بشخصه منتظرشم بیاد شماره یک خیلی خوب بود فقط ماموریتاش تکراری بود
اصلا یادم رفته بود این تاپیک رو من ارسال کردم :D
بر اساس گفته Undead Labs بازی تو کنفرانس مایکروسافت حضور پر رنگی داره. احتمالا یه تریلر گیم پلی طولانی و جزئیات خیلی زیاد. تاریخ عرضه هم تایید شده 2017 هست زمان دقیق تو مراسم اعلام میشه.

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
تریلر رو دیدم بدترین تریلر e3 بود خیلی بهتر از اینا میتونستن بسازن[-(
هیچ فرقی با شماره یک نداره فقط باز طراحی کردن و گرافیکشو بالا بردن بهرحال بازم منتظرشم تجربه کنم

• Like
Reactions: ROONEY190

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منکه نسخه قبلی که رو ۳۶۰ بود رو خیلی دوست داشتم‌بازی کنم‌ولی متاسفانه هیچ فروشگاهی تو اصفهان نداشت. اصلا نمیدونستن چیه. علتش چیه نمیدونم ولی فکر کنم طرفدار زیاد نداره
حالا بعید میدونم نسخه وانش که اورجیناله هم به راحتی گیر بیاد منکه از لایو بشه تهیه کرد

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
منکه نسخه قبلی که رو ۳۶۰ بود رو خیلی دوست داشتم‌بازی کنم‌ولی متاسفانه هیچ فروشگاهی تو اصفهان نداشت. اصلا نمیدونستن چیه. علتش چیه نمیدونم ولی فکر کنم طرفدار زیاد نداره
حالا بعید میدونم نسخه وانش که اورجیناله هم به راحتی گیر بیاد منکه از لایو بشه تهیه کرد
قبلیش مگه فقط رو اکس باکس لایو عرضه نشده بود؟

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
state-of-decay-2-fighting.jpg

نسخه جدید سری بازی State Of Decay در E32016 معرفی شد. نسخه اول این بازی به شدت نمایش تحسین برانگیزی داشت.
در ابتدا برای سال 2017 تاریخ خورد و سپس به تاریخ نامعلومی در 2018 منتقل شد.

اخبار بازی:
در سال 2017 جف استرین مدیر عامل استودیو آندد لبز به خبرنگار ign گفت:

من می‌دانم طرفداران State of Decay منتظر جزئیاتی از تعداد و اندازه نقشه‌ها، مناطق، وسعت مناطق قابل بازی و غیره هستند اما ما برای آن‌ها کاملا آماده نیستیم. در حال حاضر همین قدر کافی است که بگوییم جهان آن به‌طور قابل ملاحظه‌ای نسبت به نسخه اول بزرگ‌تر خواهد بود.

همچنین در آن زمان به بخش CO-OP بازی اشاراتی نیز داشت:

شاید زمان‌هایی باشد که به‌صورت تاکتیکی سود کنید. ممکن است قصد داشته باشید تجهیزات پزشکی‌ای را به پایگاه خود برگردانید و تصمیم می‌گیرید اینگونه تقسیم شوید که دو بازی‌باز برای خالی کردن انبار داروخانه کار کنند و دو نفر دیگر هم به دنبال یک ماشین معمولی یا شاسی بلند به‌همراه فضای زیادی بروند تا مواد مورد نیاز را به خانه باز گردانید.

یا حتی احتمال دارد شما برروی اهداف جداگانه‌ای کار کنید و فقط در موارد لازم برای نجایت یکدیگر به کمک هم بروید. در نهایت اگر نزدیک یکدیگر بازی کنید، تاثیر گذارتر خواهید بود اما مثل همیشه در State of Decay سبک بازی شما به خودتان بستگی دارد.

در E3 2017 اعلام شد که بازی تاخیر خورده و به 2018 منتقل شده است ضمنا در آن مراسم یک تریلر از بازی نیز پخش شد.

چندی پیش اعلام شد که بازی در 22 ماه می 2018(مورخ 1 خرداد 1397) به انتشار جهانی خواهد رسید. بازی دارای دو نسخه معمولی و آلتیمت است که به ترتیب 30$ و 50$ قیمت خواهند داشت. در ضمن بازی در روز اول انتشار خود در سرویس Xbox Game Pass حضور خواهد داشت. عضویت ماهانه این سرویس نیز 10$ است. این بازی از سرویس Xbox Play Anywhere نیز پشتیبانی می کند
مدیر کل بازاریابی اکس باکس جناب آرون گرینبرگ در گفتگو با IGN درباره قیمت این بازی گفت:

هدف ما این است که رابطه‌ای طولانی مدت با بازیکنان State of Decay ایجاد کنیم و تجارب عمیق‌تری از این فرانچایز را فراهم کنیم. ما معتقدیم که State of Decay 2 با جذب و فرو بردن طرفداران در فانتزی بقا از زامبی‌هایش این هدف را محقق می‌کند و ما می‌خواهیم که به بازی‌بازان بیشتری فرصت ملحق شدن به این فضا و تجربه‌ی این بازی منحصر به فرد را بدهیم.

نسخه آلتیمیت ادیشن این بازی شامل موارد زیر خواهد بود:
  1. Year One Survival Edition
  2. دسترسی زودهنگام به بازی
  3. بسته های الحاقی Daybreak و Independence
در ادامه تیزری 30 ثانیه ای از بازی نیز انتشار یافته که می توانید آن را از اینجا دانلود کنید: دانلود
تریلر کامل فردا منتشر خواهد شد.

در پایان در صورت وجود هرگونه مشکل و یا اطلاعاتی جدید از بازی به من اطلاع بدهید با تشکر.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تاریخ عرضه بازی بالاخره اعلام شد.
  • بازی May 22 برابر با ۱ خرداد ۱۳۹۷ عرضه میشه.
  • قیمت نسخه استاندارد $29.99 و نسخه Ultimate که شامل دو افزونه Independence Pack و Daybreak Pack و State of Decay: Year One Survival Edition برای X1 میشه هم $49.99 قیمت داره.
  • فردا قراره یه تریلر گیم پلی منتشر بشه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بالاخره اولین نمایش از گیم پلی بازی هم منتشر شد. حدودا دو سال بعد معرفی. 25 دقیقه حالت همکاری چهار نفره بازی رو نشون میده.
من چند ثانیه نگاه کردم تغییر شگرفی نسبت به نسخه اول ندیدم! خاک بر سر مایکروسافت با این بازاریابی مزخرف و سرمایه گذاری مزخرفی که رو این بازی کرده! بازی رسما کپسول پتانسیله یه خورده مدیریت ندارن اینو تشخیص بده کمکشون کنن یه چیز AAA درست حسابی منتشر کنن!
حالا باز مشکلات پیش پا افتاده نسخه اول رفع هم خوبه نسخه اول به نظرم فوق العاده بود.

www.ign.com/articles/2018/03/07/state-of-decay-2-24-minutes-of-4-player-co-op-multiplayer-a-ign-first

نظر دقیق تر وقتی کامل دیدم میگم. با نگاه کلی که انداختم تغییر خاصی نسبت به نسخه اول به چشمم نیومد (البته بجز حالت همکاری که زمان معرفی بازی تایید شد.)

• Like
Reactions: msf

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
25 دقیقه گیمپلی بازی بر روی PC

در کل با توجه به قیمتش به نظرم تو اکشن و گیمپلی خوبه هرچند از اون دست بازیهایی نیست که با تریلر ادم بخواد خیلی جذب بشه باید وارد سیستم ساخت و ساز بازی و شخصیت هایی که کنارت رشد میکنند بشی تا جذاب باشه برات

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
25 دقیقه گیمپلی بازی بر روی PC

در کل با توجه به قیمتش به نظرم تو اکشن و گیمپلی خوبه هرچند از اون دست بازیهایی نیست که با تریلر ادم بخواد خیلی جذب بشه باید وارد سیستم ساخت و ساز بازی و شخصیت هایی که کنارت رشد میکنند بشی تا جذاب باشه برات
ویدئو به سرت جت از یوتیوب برداشته شده! بگو دانلودش کردی؟ اگه کردی یه جا آپش کن لینکشو بده به من. ضمنا منابعم برای تریلر جدید این بازی ک امروز قرار بود بیاد بروز نشدن.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
یه چند مورد جدید اومده که اعلام میکنمشون:
  1. بازی از VRR یا همون فریم ریت متغیر روی وان پشتیبانی میکنه! البته خوب باید مانیتور یا تی وی شما از FreeSync پشتیبانی کنه(ب یاد داشته باشید که فقط وان ایکس از این FreeSync پشتیبانی میکنه پس این قابلیت کلا منحصر به وان ایکس هست!)
  2. انسان های متخاصم(بخونید دشمن!) تو بازی داریم. با توجه به کم بودن شخصیتا تو بازی و این که اگه اون شخصیت بمیره از بازی برا همیشه حذف میشه چیز جالبی درمیاد!
  3. بازی به صورت realtime و داینامیک ماموریت ها و چیز های جدیدی رو پیش پای شما میزاره.
  4. نهایتا چند تا تصویر و البته یه تریلر تر و تازه و نو نوار 25 دقیقه ای در دسترس قرار گرفته! که بزودی اینجا قرار میدم(در پست بعد از این و همینطور پست اول تاپیک)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر