لطفا کمک کنید ارور 0x80A40019

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
64.6.64.6
64.6.65.6
این ۲ تا DNS رو وارد کنین وصل میشه

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

سلام
یعنی خدا از زمین و آسمون برات خیر بفرسته چند ساعت الاف بودم
خیلی باحالی
موفق باشی
میلیون ها لایک داری♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥3

• Like
Reactions: Muhammaf

navid.ns

کاربر سایت
Jan 12, 2018
1
من میزنم نمیشه بازم ارور میده میشه راهنمایی کنید تو کجا باید دقیقا دی ان اس وارد کنم
سلام برادر
منم امروز از همینجا کارم راه افتاد
البته من وان ایکس دارم نمیدونم همه خانواده وان مثل هم هستن یا نه ولی مسلما باید شباهت داشته باشن چون من راحت پیدا کردم
البته شاید وقتی که من این پست رو میذارم شما اکانتت رو راه انداخته باشی ولی من میگم
باید بری بخش تنضیمات همون ستینگ بعد قسمت نتورک بعد بخش ادونس و بعد قسمت دی ان اس بعد دی ان اس رو از حالت اتوماتیک میذاری رو منوال و توی اون هشت تا خونه ای که داره به ترتیب و به همین شکلی که بچه ها اعداد رو گذاشتن واردش میکنی

• Like
Reactions: Muhammaf

Hoseinhz66

کاربر سایت
Mar 22, 2018
2
سلام . والا دیگه بریدم .. این ارور وقتی میاد که میخام اکانتمو دوباره sign in کنم .. چون اکانتی رو ایکس باکس ندارم نمیتونم بازی کنم ... کسی میدونه چیکار باید بکنم ؟
سلام منم چند روزه ایکس باکس وان ایکس گرفتم و همین مشکلو دارم .نمیتونم بازی کنم چون اکانت ندارم.دیگه از بس اعصبانی شدما میخوام سر به کوه بیابون بزارم‌.تو رو خدا یکی کمک کنه بگه چیکار کنم

Hoseinhz66

کاربر سایت
Mar 22, 2018
2
منم ایکس باکس وان ایکس دارم و گفتم تو عیدیه میشینم ی حالی میکنم ولی چون نمیتونم اکانت درست کنم و ارور میده میخواد وارد بازی شه .یکی خدایی ما رو کمک کنه و از وضع نجاتمون بده.

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا
منم ایکس باکس وان ایکس دارم و گفتم تو عیدیه میشینم ی حالی میکنم ولی چون نمیتونم اکانت درست کنم و ارور میده میخواد وارد بازی شه .یکی خدایی ما رو کمک کنه و از وضع نجاتمون بده.

اکنت درست کردن که کاری نداره، اکنتو بساز موقع ساین این اگه مشکل خوردی دی ان اس عوض کن، که پست های قبلی راهشو دوستان گفتن.

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
اینترنت همراه اول یا های وب استفاده کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر